• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@lenicenka17 o tom se mnou zatím nemluvili...ale půjdu do spinálu.Počítám,že to budou řešit až den předem
13. kvě 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jeden koš vyžehlenej :slight_smile: :slight_smile:
Holky včera mě zas nas.... tchýně.Prej co budem dělat ze psem,že je nejvyšší čas aby jsme ju naučili spát venku :angry: nebo aspoň v kuchyni. no nechápala jsem a na otázku proč prej přece nemůže být v obýváku když tu bude malá :angry: Tak říkám,že pes kterej s náma 11let spí v posteli by tak akorád začal žárlit.A navíc aspoň mám důvod nepodlehnout a neučit si malou do postele.Prej jak to budu dělat v noci při kojení.Na kojení jsem si pořídila křeslo,na přebalování mám komodu malá vůbec nemusí na postel.Jinak pes často běhá venku takže není problém ji dávat na zem nebo postel když bude pes venku.Měla jsem chuť jí říct,že až si budu pořizovat druhý děcko tak to první dám taky prač aby se náhodou něco nestalo :angry: .Jako neříkám,že kdybych viděla že pes to prostě nezvládá a že se může něco stát,že bych to nezačala řešit,ale odepsat psa jen tak pro nic za nic ni příjde na palici.Že jejich pes taky žárlí na synovce (bydlí v jednom baráku).No ani jsem si toho nevšimla a i kdyby tak bych se nedivila,nenechali ho ani aby si ho očuchal a seznámili se jen ho pořád odháníjou,kdykoliv je malej na blízku.
13. kvě 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 ne jen dosednutí ,ale i když vstávám,nebo se chci otočit v postely,manžel se až budí když se otáčím v postely protože u toho vzdychám a a trvá mi to fakt dlouho musím mít u toho skrčený nohy a přizvedávám se rukama no děs,chudák manžel, ale nejde si jinak ulevit a do toho se včera přidala bolest prsou,abych toho náhodou nemela málo :slight_smile:
13. kvě 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy tak to mi taky dělá děsný problémy,otočit se na bok to je děs a zvednout se abych došla v noci na záchod je taky výkon.
13. kvě 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik teda to je na ránu...tchýně asi evidentně nemá ráda zvířata...chudák pes kdyby po 11letech skončil venku...ať si lehne ven tchýně,ta mi přijde dle tvého vyprávění pro miminko škodlivější než hafák :grinning: :grinning: drž se holka anedej se
13. kvě 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy naprosto stejné je to i u nás :slight_smile: minule než jsem vstala jsem dvakrát spadla zpátky na prdel :slight_smile:
13. kvě 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak prcek predan babicce ja sem KO, jako je to zlaticko ale na to behani za nim uz nemam na celej den. no ja s tim vstavanim z postele na wc mam taky problem. kolikrat mam problem se vubec otocit.

Tak od nas z diskuze co sme snazilky od lonskeho brezna jsem dalsi tehule na rade na porod, posledni predemnou dneska o pul 3 porodila Matyaska. Tak to na me nejak padlo:slight_smile:
13. kvě 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy
@badik Taky mi dělá problém vstát z postele a dojít si na záchod... ještě horší to mám v tom, že vstávám ze země, páč nemáme postel, ale jenom matraci na zemi :grinning: :grinning:
13. kvě 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ty jo tak to by me asi zabilo, to bych na to wc ani nestihla dojit:frowning2:
13. kvě 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jo, taky u toho už chcípám, ale hold penízky musely jít na něco jiného... tak snad si tu postel brzy pořídíme.. :wink:
13. kvě 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no divný právě je že vztah ke zvířatům docela má,i toho našeho hafáka dost rozmazluje,ale tak víš jak je z doby kdy psi byli přivázaní u boudy.Ale ten jejich spí taky v posteli tak nevím o co jí jde.Oni to svýho psa ani nemejou takže když je bláto a je špinavej tak jim tak vleze do postele,tak si asi myslí že je to u nás stejný nebo nevím.
@monny89 tak ze země by to šlo asi leda jeřábem,ale aspoň máš trochu tělocvik :wink: .My taky spali rok na zemi na spacákách a jak nám bylo fajn.Bylo fuk kde spíme a jestli to někde tlačí nebo je zima,byli jsme spolu a ve svým,no jo to byli časy :sweat_smile:
13. kvě 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mi celej den tvrdne břicho,je to hrozný,tak jsem zvědavá co v út řeknou na kontrole,snad se to dost pohlo.
13. kvě 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak klidně můžem rodit v neděli,hoši to nějak nezvládli :frowning2:
13. kvě 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no nám se rozbil gauč.. takže jsme koupili matraci... ale na postel se ještě nedostalo... :grinning:
13. kvě 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to vstávání ti fakt nezávidím :frowning2:(.. nemotá se ti ještě hlava? já bych se bála, že sebou seknu
13. kvě 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec no, polorozespalá ve tmě vstávat je fakt pecka :grinning: Ale musím to nějak zvládnout, jinak bych se počurala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,zdravím z porodnice! Mužskej mi na chvíli přinesl počítač, tak rychle píšu. Máme konečně Adámka na světě. Narodil se v úterý 10.5. 10.33. Míry 49cm, 2770g. Ten Hamilton co mi v pondělí dr. udělala zřejmě pomohl, pplus k tomu ještě trochu sexu a už to bylo.Od noci kontrakce, ale dalo se ještě být v posteli a pospávat. Ve 4.30 už jsem musela vstát na záchod a už mi bylo jasný, že rodim. V šest jsme vyrazili do porodnice, a za 4 hod.už tlačim na sále. Zítra snad pujdeme domu, tak vám pošlu nějakou fotku. Je to super, máte se na co těšit!!! Mějte se, papa
13. kvě 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verczu tak to GRATULACE VELIKÁ K ADÁMKOVI :slight_smile: Mějte se krásně a hodně štěstíčka do nového života :wink:
13. kvě 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu téda moc gratulujem,to je ale drobeček na to žes přenášela.tak si to hezky užívej těším se na fotečky
13. kvě 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu moooc gratuluju!! KOnecne se nam to tu rozrodilo:slight_smile: at jste zdravi a spokojeni!!!
13. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu gratulace maminko to jsi to zvladla rychle 4 hod. :slight_smile: Adámkovi přeji ten nejštastnější život :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu Mooooooooc gratulujeme a přejeme moře zdraví a štěstí :dizzy_face: pořádně si to užívej
13. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda maminky, tak to vypadá že se snad už rozrodíme. V úterý nás čeká úplněk tak si namažeme pod kolenama, porodnice budou praskat ve švech. Já byla dneska u ortopeda - opět a naposledy. Císař se nekoná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem šťastná jako blecha :sunglasses: půjdu si pěkně zatlačit
13. kvě 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásíme zpátky. Dneska jsme se vrátily z porodnice. V pondělí 9.5. v 16.34 se nám narodila druhá holčička Bibiana, docela cvalík oproti té první: 3670 g a 53 cm, ale stejně mi přijde strašně droboučká a malinkatá
Byla jsem objednaná v pondělí na devátou ráno, že nastoupím na vyvolání, ale po cestě do Prahy, cca tak od sedmi mi začly kontrakce - 10 pak 7 min. Sice v porodce téměř přestaly, ale stejně mě přijali, že nález tam je a že mě určitě odrodí, ať se nebojím, a že to nechají přirozeně bez vyvolání. Po desáté jsem šla na přípravu, ve dvanáct mi pustili vodu a od té doby jsem byla celou dobu ve vaně nebo ve sprše a lila si na břicho fakt žhavou vodu a tak se kontra daly i snést. Pak tlačení to byl zas mazec, vůbec to nešlo, prý jsem hrozně úzká . No ale je to za mnou. ...Jsem sice ubitá, vše mě bolí den ode dne víc, jak to přichází k sobě, prsa tvrdá, nalitá, horká...no klasika. Ale vzhledem k tomu, že už vím, co mě čeká a co to obnáší, tak se do dá docela zvládnout. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@verzcu moooooooc gratuluju
13. kvě 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verczu juu, tak poradna gratulace.....at se ma Adamek k svetu a at vam to vsechno klape :slight_smile:.

je, tak se nam to tu konecne rozrodilo, kdyze je ten uplnek :astonished: ?
13. kvě 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc gratuluju k princezničce :wink:
13. kvě 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc parada, tak velikanaska gratulace k Bibiance..je to kus zenske:slight_smile:
13. kvě 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, dobrou dámy :wink:
13. kvě 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu gratulace, hlavně zdraví :dizzy_face:
@zukoc gratuluju a přeju at jste zdravé :dizzy_face:
14. kvě 2011 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno holky,tak dnes ráno mi odešla hlenová zádka,sotva jsem vstala cítila jsem mokro a na pyžamu byl malý krvavý flíček a pak už jen růžový hlen.Břicho mám od rána jak prkno tvrdé jako děs.Tak uvidím co to bude zádka když odejde neznamená 100%porod že ne?
14. kvě 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek