• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@verczu obrovská gratulace :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc teda holky tak další gratulace :slight_smile:
14. kvě 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 u mě byl porod 2 dny poté, ale může to být i třeba 14dnů...
14. kvě 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc gratulace,malá je opravdu cvalík :slight_smile: at se vám daří :slight_smile:
14. kvě 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 u šímy jsem to měla při jednom zádka i voda.... Kamoška do 3 dnů ale vím že to může být i těch 14dnů tak nezbývá než čekat :slight_smile:
14. kvě 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc velká gratulece,ať se rychle sladíte a vše se dostane no normálu a hlavně zdravíčko :slight_smile:
to je super že se to tady tak rozjelo :slight_smile:
14. kvě 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala Many:Doma dobrý,už mi venku vítr ofoukl prsa,tak jsem si jednu noc užila v bolestech,dala jsem si pak paralen a bolavé prso furt odstříkávám a je líp,teď mám furt motáky,je to hnus,jinak 10kg už mám pryč,Lukynek je hodnej a Ladík taky a tatínek taky :slight_smile: včera koupal sám Lukáška :slight_smile: takže mi pomáhá jak u Ladíka :slight_smile: přebaluje,......Snad mi brzo bude hej a dám aspoň nějaké fotky,zdravím všechny,pa
14. kvě 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda těch mimimek je zatím pár ale já nějak ztrácím přehled,nechcete někdo udělat nějakou tabulku?nebo mi to tu aspoň sesumírujte ať jsem v obraze :unamused:
14. kvě 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdysi jsem se sem přihlásila, ale pak se nějak nechytla, už vás tady bylo moc a já se s vámi nestihla seznámit :frowning2: Jinak jsem ale taky květnovka, tak vám všem přeju hodně štěstí a zdravý miminka, koukám, že už tady probíhají nějaký gratulace, tak ať nám to všem klapne jak má :dizzy_face:
14. kvě 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazulka spoustu holek co tu bylo na začátku tu vůbec nechodí a spoustu holek se přidalo nedávno,teď už je to tu klidnější tak se třeba chytneš-i když máš to za pár
14. kvě 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu moc moc gratulujeme k Adámkovi, přejeme hlavně hodně zdraví a pohody a taky gratulujeme @zukoc k Bibiance. Jééééééééééééé už bych chtěla mimi taky držet v náručí. :slight_smile:
14. kvě 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no to bych celkem ráda, i když nevim nevim, přispívá vás celkem hodně, viď? Já jsem stabilně v uzavřený diskuzi mimi 2011, takže tam to máme různorodý, tři miminka na světě a já jsem tam teď na řadě... i když je pravda, že jak se ty mimískové roděj, komunikace trochu ustává...
Je asi možná výhoda bejt v diskuzi se stejným termínem, člověk může probrat aktuální trablíky společně :slight_smile: Teď už můžem tak akorát čekat na porod :slight_smile: Koukám, že jste tady opravdu všechny před termínem, některý už miminka mají, viď? :dizzy_face:
14. kvě 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazulka přesně tak probíráme co koho trápí a můžem posoudit jestli je to běžný nebo ne,pak počítám že stejným způsobem budem probírat problémy s mimčama i když po porodu asi nebude toho času sem chodit.
14. kvě 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu Moc gratuluju :wink:
14. kvě 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Mě odešla už ve st a stále nic :frowning2: jen mě hrozně tvrdne břicho a je mi nějak blbě od žaludku.
14. kvě 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to jo, to je dobrý, takhle aktuálně :slight_smile: Koukala jsem Ti do alba a vidím, že už jsem na Tebe i reagovala s kočárkem a jménama :grinning: Jak jste se nakonec rozhodli?
14. kvě 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak stepanek se narodil 11.5. ve 21.55 s mirami 52 cm a 3.3 kg presne po 4h kontrakci. Dal mi zabrat ale je venku. Zitra nas mozna pusti domu tak dam vedet. Vsechny moc zdravime.
14. kvě 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine @zukoc holky moooc gratuluju at jste i s prckama zdravi. Tesime se na fotky!!!
14. kvě 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, dneska jsem vstala s manší bolestí v krku :confounded: hnus velebnosti, venku je krásně a já zase něco chytla. Dnes je v Brně Muzejní noc tak uvidíme jestli ta obr procházka podpoří porod :sunglasses: už se moc těším a snad nebude pršet aby jsme vyrazili.
@zukoc veliká gratulace k "drobkovi"
14. kvě 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jé veliká gratulace a malinko závist těm co to šlo tak rychle :wink:
14. kvě 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka úplněk je v úterý :wink:
14. kvě 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek už ti přišly ty fotky od fotografky? Já ji teprve včera psala, ale ještě nereagovala tak nevím nevím jestli to stihneme :unamused:
14. kvě 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jj taky je mi nějak blivno a navíc jak tvrdne břicho mám pocit že nějak nevnímám pohyby a jsem z toho dooooost nervozní..... :unamused: :confounded:
14. kvě 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile: No já jsem měla zase noc, manžel si už myslel že jedem rodit, já šla kolem půlnoci spát, on ještě zůstal v obýváku na compu.. a pak se zničeho nic probudím, šíleně mě pálí žáha, chce se mi zvracet, křeče skrz celé břicho a podbřišek, tlaky na spodek a nutkání jít srajdit... Tak jsem vstala, vylezla… on na mě kouká... :confused: a ptá se Jedem rodit? No, tak jsem si došla na záchod, a teď jsem nevěděla jestli to půjdem spodem nebo horem ven (omlouvám se za ten popisek).... No, to jsem nějak zvládla.. ale ty křeče pořád.. tak jsem si říkala, že jestli to jsou kontrakce, tak si budu hlídat čas…
Ale nic pravidelného, to byla jedna „kontrakce“ za druhou… vždy to trvalo tak 20vteřin, pak 10vteřin klid a pak zase 20vteřin bolest… Ležela jsem, ale nemohla ležet, jakmile jsem si sedla, tak to bolelo víc, manžel nevěděl co se mnou, já už brečela bolestí… :frowning2:
No nevím co to bylo, ale dalo mi to tak zabrat, že jsem už fakt chtěla jet do porodky. Začalo to ve 2:13 a skončilo kolem 4 ráno… takže skoro 2hodiny kontrakce po 10vteřinách… :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
14. kvě 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Já jsem malýho zase včera nemohla zastavit, tři hodiny v kuse se převaloval, kopal a boxoval, měla jsem strach, že se něco děje, protože takhle se nikdy moc nemrská...dnes je klidnější, ale mě je blbě stejně jako včera, fuj. Nevím jak bych ten porod dnes zvládla :unamused:
@germaine Moc gratuluju, ty se máš, že už máš malého u sebe, závidím :wink:
@germaine gratulace k miminku :wink:
@monny89 Já taky, takovou jsem přesně měla noc, je mi furt nějak zle...jsem jako můra. Nevyspalá, úplně hotová, bolí mě v podbřišku a je mi blivno :frowning2:
14. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 to mě je teď úplně normálně, jako kdyby se nic nedělo.. takže nevím co to mělo znamenat
14. kvě 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se to rozjelo s miminkama a novýma maminkama :slight_smile:. Všem moc gratuluju!!!!
a teda konečně si už zabalím tu tašku do porodnice :slight_smile:. Mám ještě 14dní, ale když bude teda ten úplněk.
14. kvě 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jj vcera vecer mi poslala par nahledu, ze zbytek bude pristi tyden, ma 1rocniho chlapecka tak moc nestiha ale my na ne nespechame takze v pohode, hlavne ze jsme to stihli. Tak ji zkus zavolat. hazim sem foto co mi poslala nahled, je to jen stahnuty z netu a orizly v malovani, jinak mi to neslo ulozit, ale celkem pekny, pokud se to da v 9.mesici o otekle tehuli rict:grinning:
14. kvě 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek