• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@germaine obrovská gratulace :slight_smile:
14. kvě 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
je holky ja se tak tesim az nebudu otekla a o 10kg lehci:grinning:
14. kvě 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 teď sme se trošku hejbli snad je to dostačující,jsem fakt dost nesvá :unamused:
14. kvě 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Moc hezký fotečky :wink:
14. kvě 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 To se máš, já asi budu blít u vaření oběda, fuj a to maj ještě přijít naši, tak peču bábovku, pak už ale na všechno házím bobek...jo a odpo chce přítel na procházku, to teda nevím....chjo:frowning2:
14. kvě 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek hezký fotečky... :wink:
@bizonka1 No, a teď se mi zase začali vracet ty žaludeční šťávy... jsem šla jen pověsit prádlo... a zase se mi rozjelo.. :frowning2:
14. kvě 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 @monny89 diky. holky pod nama varin babicka drozdovy karbenatky no smrad jak prase...:frowning2:
14. kvě 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no fuj, to já včera rozdělala omáčku z Lidlu na těstoviny a to byl smrad jako olomoucký tvarůžky, po celým bytě, větrali jsme ještě večer. :grinning:
14. kvě 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Tak si běž na chvíli lehnout na levý bok a uvidíš kolikrát se mimi pohne, neboj, bude to dobrý :wink:
14. kvě 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já rozmražuju celou kachnu nebo husu, nebo co to je... :grinning: Jinak teď jsi dem dát rohlík.. a pak budu vařit až nějak později... teď se na to ani necítím... :unamused:
14. kvě 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Já nemám na jídlo ani pomyšlení, ale přítel už tady šmejdí jako hladovej vlk :grinning: tak jsem se do toho vaření pustila, ale nic složitýho vařit nebudu, rychlovku, ať si pak můžu jít na chvíli lehnout.
14. kvě 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Jo, taky bych nějakou rychlovku, ale nic na rychlovku tu není, došly zásoby z ledničky, tak je na řadě mrazák :rolling_eyes: Takže čekat x hodin než se to rozmrazí a pak to jen šoupnu do trouby.... a je to :wink:
14. kvě 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 A bude to určitě dobrota:slight_smile: mňam, já kachnu miluju :wink: Tu bych si dala možná i teď, když mi není dobře, ale nevím, pak ty následky... :grinning:
14. kvě 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se tedkom pecou lasagne tak doufam ze budou dobry...
14. kvě 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Doufám, že to bude dobrota, zatím ani nevím na jaký způsob ji udělám..... Asi s červeným zelím... :slight_smile:
14. kvě 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že jsme po ráno nějaké unavené :sunglasses: i na mě dolehla únava, udělám manžovi smažené tvarůžky sama si dám smažený hermelín a pak to vidím na poobědový odpočinek před večerním rejděním po Brně. Naštěstí nemám ty potíže s pachy a chuť na jídlo je stále stejná. Zítra u nás bude segedýn dokud ho můžu tak si jej uvařím, pak by jsme asi měli zbytečné prdíky :confused:
14. kvě 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek fotečky jsou krásný a kašli na to že jsi oteklá, vypadáš tam dobře. Mńam lasagne bych si taky nechala líbit :sunglasses:
14. kvě 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs diky, no pro me je des koukat se na sebe na fotkach:slight_smile: ale tak jo mohlo to byt horsi...:slight_smile: tak se stav:slight_smile: pritel je nejakej nasr...dneska takze hustota tady je docela vyssi:frowning2: ted se dal do smirglovani postylky konecne takze snad bude postylka hotova do doby nez se mala narodi:slight_smile:
14. kvě 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek teda takového náladového chlapa bych asi :zipper_mouth: kopla někam.................. to začal brzo s tou postýlkou, neměl by ještě tak týden počkat? :grinning: tchán ji dělal je to tak 2 měsíce a zdálo se mi to pozdě aby stihla vyčuchnout, ale už je OK a složená v ložnici čeká na mrně ostatně tak jako my všichni teda krom tchýně, ta má jasno v tom, že narození bude 25.5. má totiž narozeniny, ale docela ráda bych aby to tak nebylo neb bych to měla celý život na talíři že si to dobře zařídila a že to věděla, že to tak bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs njn nastesti ty nalady ma jen jednou za 14 dni:slight_smile: jinak je zlatej. jj to se s tou tchyni nedivim:slight_smile: podobny reci ma i ta nase ale ted me prekvapuje jak porad rika jak se na malou hrozne tesi:slight_smile: tak doufam ze se to u nas zlepsi ze bude hodnou babickou a ne takovou tou ja to rikala a ja to vim vsechno nejlip.... no a ta postylka... vsichni mi rikali to staci az prijedete z porodnice tak pry nemam vysilovat atd. tak sem byla nastvana, rikam ze to chci mit hotovy a nachystany a hlavne moje mati mi vyklada ze to beru moc vazne. ale rikam si at mi vsichni polibi pr... bude to moje dite a budu si ho vychovavat podle sebe a pritele a ne ze mi furt bude nekdo neco rikat. jako jasne vyslechnu si rady a zaridim se podle sebe
14. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak s tou nocí jsem to měla hodně odobné. Malá se vzbudila okolo 02:15 a asi se jí zdál ošlivý sen, protože plakala - tak jsem ji uklidňovala a strašně mě pálela žáha a bylo mi na zvracení. Naštěstí teda žádné bolesti - ty mám pro změnu teďka a strašně mě tvrdne břicho. Ale podle poslední kontroly, která byla v úterý tak to na porod nevypadá CS 2, uvidíme zase v úterý.
Jinak
@hribek krásné fotečky!!!!!!
14. kvě 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek mě se líbí ty rady jako že je na všechno dost času a pak přijde něco jako měla Many - tu nožku a už neuděláš nic a nikdo to za tebe neudělá. A do čeho by jsi jako dala malou jak přijdeš z porodnice? To ji necháš v autosedačce a budete skládat a povlíkat postýlku? No to bych byla nadšená, určitě budeme unavené a ne ještě zvědavé na tyhle práce. Taky si dělám tyhle věco podle sebe, ale mě do toho naštěstí nikdo nekacá. Tchýně je hodná, máme bezva vztah ale umí mě i vytočit. Když viděla ty věcičky tak skoro u všeho řekla že to nevyužiju a potřebovat nebudu a že mimčo bude velké tak to na něj ani neobleču atd. to mě vytáčí
14. kvě 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: Tak já jsem si napustila vanu, doufám že mi uleví trošku
14. kvě 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no ja sem rada ze mam plus minus vse hotove dneska si jedu k nasim pro zupan a povleceni pro malou a pak uz jen natrit postylku a pritel ji slozi a nachysta.. tak snad budem mit vse
14. kvě 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak jsem donachystala posledni veci-postylku dokonce i kocarek,ale ted premyslim-jeste jsem teda nepovlikla,ale to je pak otazka chvilinky ale o co jde?Cim budete mimiska prikryvat?U deti jsem mela rychlozavinku a ted nevim..mam teda i sadu deky a polstarku,ale ta deka a to male miminko v lete-nevim...Cim tedy budete prikryvat vy?
14. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik já mám zavinovačky, popřípadě deku nebo plíny látkové... přes léto je zbytečné přikrývat... S tím že polštářek a peřinku začneme používat až na podzim/zimu :wink:
14. kvě 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak hlasim ze se nam narodil 9.5. v 6:00 Daniel,vaha 3930,51 cm. Porod byl o 10 dni drive a byla to rychlovka, ve 3 mi oteklo trochu plodovky,pak zacali rovnou kontrakce po 5 min,nez jsme sbalili malou a dojeli do porodnice tak bylo 4:45 a v 6 byl malej venku. Porod teda mnohem horsi jak prvni,ani epidural ani klystyr,takze vse dost "natural" a tlaceni sileny,ale prezili jsme a uz jsme doma.
Jinak jsem rodila v Bohunicich a vsem muzu doporucit,vsichni hodni,pokoje pekne po 2,opravene,sprcha a zachod na pokoji,taky TV. Sestricky i doktori hodni.
14. kvě 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@livy Velká gratulace, dnes se to tady teda pěkně rozjelo :wink: hodně zdravíčka všem:slight_smile:
14. kvě 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky :slight_smile:
14. kvě 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazulka kočárek máme Jedo a jména holka-Dorka a kdyby bylo překvápko tak celo dobu to vypadalo na Viktora,ale nakonec jsme napsali Richarda
@germaine veeeelká gratulace,4hodiny tak to bylo rychlí a nehrozili ti náhodou velkým mimčem?Nakonec je jen dlouhej.Těším se na fotečky.
@hribek fotky jsou krásný těším se na ostatní
14. kvě 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek