• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek manžel měl taky s postýlkou čas,nakonec ji dal v týdnu nastříkat nějakýmu známýmu a dnes se pustil do skládání.Zjistil že mu chybí natřít dvě tyčky tak to dodělává a zítra si to povleču.Dnes jsem byla u našich pro kočár tak si přeperu potahy a už mám fakt vše.včera jsem si koupila ještě dečky do kočárku tak ještě to přeperu a už asi nebudu chodit do města vždy něco dokoupím a pak musím zase prát.
14. kvě 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik no já si povleču všechno,ale bude to jen tak pro oko a taky protože to nemám kam dát,přikrývat budu jen lehkou dečkou.U normální deky se i bojím že nějak máchne ručkama přetáhne si ji přes hlavu a udusí se.Asi jsem paranoidní,ale obávám se že bude hůř.
14. kvě 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@livy gratuluju a tu rychlovku ti dost závidím :wink:
14. kvě 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jj pěkně se to rozjelo,za chvíli to máme za sebou všechny,pak budeme vzpomínat jaká to byla pohoda,když byli ještě v bříšku :wink:
14. kvě 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@livy gratuluju a závidím "hladký" rychlý porod :wink:
14. kvě 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si oprala ty potahy do kočárku pověsila ven a sousedům se zadýmilo z komína :angry:
14. kvě 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tyyyy jo, tak to bych byla hodně nas.... :angry: To já to suším všechno vevnitř raději...
14. kvě 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás zdravím.

@zukoc, @verczu, @germanie, @livy - moc vám všem gratuluji k miminkům a přeji jim hodně zdravíčka a ať vám dělají jen samou radost. :wink:

@hribek pěkné fotečky.

Jinak u nás postýlka stále leží rozložená ve sklepě. ... :frowning2: Ale přítel příští sobotu odlítá pracovně pryč, tak zaúkoluji svýho taťku. Třeba se pak po příletu trochu zastydí.
14. kvě 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak kdyby šlo jen o to ji složit tak bych manžu klidně nechala ať to udělá až budu v porodnici,sám by si přidělal práci tím že by to musel povlíct,ale bylo potřeba ji obrousit a natřít a to jsem fakt na poslední chvíli nechtěla.Jak ho znam natíral by to fakt na knap a já pak dávala děcko do sotva zaschlé postýlky.
14. kvě 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@livy gratulace!!!
14. kvě 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak od rána mám všelijaké stavy nejdřív mě jen tvrdlo břicho pak to přešlo pak se k tvrdnutí přidala i bolest když jsem to začla stopovat tak docela pravidelná,pak to zase přešlo,teď večer to zase začlo cca po 8 minutách a to bylo tak hodinu a teď zase nic ... AAAAch jo tak co tedáááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 ja dneska po ceste od nasich taky, tvrdy bricho, po chvilkach pichlava bolest az sem bouchala v auterukama do vseho co bylo po ruce az sem dojela domu tak to prestalo.... tak co bude????
14. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, gratuluji maminkám k miminkám.
My už jsme dnes nachystali postýlku :wink: Jinak nic nové, cítím se lépe než před pár měsíci, ani se mi nezdá, že bych měla rodit. Ale ráda bych porodila 18.5., manželovi k narozeninám :slight_smile:
14. kvě 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17
@hribek joooooo, holky, poslíčci.... máme to všechny stejné... tak snad se nám brzy už zadaří :grinning:
14. kvě 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno tak od 2 hod pořádně nespím pořád mě budí bolesti ale nepravidelné jednou je to po 15min.z toho po 10 i po 6 a pak zase chvíli nic ... bože ať už se teda něc děje tohle je strašné ta nejistota...
15. kvě 2011 v 05:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 drz se:slight_smile: ja dneska noc uplne v pohode, asi si pockam na ten uplnek
15. kvě 2011 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Zkus si dát teplou vanu nebo sprchu. Buď to přejde nebo se rozjede porod. Měla jsem to tak u první dcery. Taky nepravidelné stahy zhruba od 6ti hodin od rána. Ve čtyři hodiny odpoledne jsem dala vanu, nepřestávalo to - dalo se to však vydržet a v šest hodin večer jsem byla přijata v porodnici a pak v noci v jednu hodinu a deset minut jsem porodila. Držím palečky, aby ti to dobře dopadlo. :slight_smile:
15. kvě 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem se holky chtěla zeptat. Když jste po vyšetření, špiníte? Já byla včera poprvé v porodnici, vyšetření mě teda fest bolelo a od včera špiním. Vzhledem k tomu, že jsem měla na začátku těhotenství problémy, že jsem krvácela, tak se bojím - jestli je to opravdu z toho vyšetření. Že to začalo včera hnedka po něm, tak jsem byla v klidu, že to může být, ale že to pokračuje ještě i dnes, tak se začínám bát, aby se něco nedělo.
15. kvě 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, je vidět, že je dnes Žofie tady prší a prší a bude asi celý den. No co je to potřeba. Včerejší průchod městem na vypuzení nezabral. Budeme si muset počkat než se bude prckovi chtít.
@lolla79 Mě hned po vyšetření dávala sestra vložku, že je možné že budu špinit takže je to asi normální, já teda nešpinila.
@hribek Noc úplně v pohodě a jsi tu od 6? No já dnes musela vstávat v 8 neb jdeme na to focení, ale nechtělo se mi vůbec.
15. kvě 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Ať vám to focení dobře dopadne.
Špinění po vyšetření může být, ale jak dlouho může trvat? No je to opravdu jen špinění, takže se zkusím uklidnit a pokud to bude ještě i zítra, tak to začnu řešit.
15. kvě 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik u nás přikrývání vyřeší spací pytel :wink:
15. kvě 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak spíš to ustává,ale ty 2 hodiny to byla dost silná bolest pěkně pravidelně po 10.min.i míň :unamused: :unamused:
15. kvě 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré rano,u nás taky prší žofie se činí
15. kvě 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 a pohyby máš v pohodě?
15. kvě 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky poslední dobou dost tvrdne břicho a cestu v autě malá asi nemusí,nejen že mi skáče po močáku,alestrašně se mi vždy tlačí na bok,asi se chce dívat z okna :grinning:
15. kvě 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky po kolika minutách musí být bolesti aby bylo aktuální vyjet.... ikdyž to třeba nejsou ty pravé ...
15. kvě 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :grinning: tak to je dobré :slight_smile:
15. kvě 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy unás přímo leje!!!!!
15. kvě 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 u prvorodiček po 5,taky záleží jak dlouho trvá cesta.u druhýho to může jít rychle tak raději dřív.
15. kvě 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik nemocnici mám naštěstí kousek cca 10.minut,jen ty moje bolesti jsu jednou po 6 jednou i po 15 pak chvíli vůbec nic... jen v tu noc to bylo pravidelné.
A za jakou rodičku se mám považovat já :unamused: :unamused: :unamused: To jsou dylemata... :frowning2:
15. kvě 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek