• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@lenicenka17 máš super těhu fotky,Šimonek s těma zoubkama nemá chybu :slight_smile:
15. kvě 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tak vždycky zkus tu vanu,poslíci by měli ustat,když je to ono mělo by to zesílit
15. kvě 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to je ale věda ty porody :angry: :angry: :angry:
15. kvě 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 že,čím víc se to blíží tím jsem nervoznější,keždej den si říkám že dnes by to mohlo přijít,ale na druhou stranu si nějak nepřipouštím že to může přijít kdykoliv,pořád si říkám že je dost času :unamused:
15. kvě 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs njn ja mela hlad tak sem si dala u PC termix a sla spat dal, ted sem vstala. tak at se fotky zadari!!!
15. kvě 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 to máme stejný problém. já byla poprve na vyšetření v porodnici ve čtvrtek a špinila jsem ještě i včera. Vyšetření teda pěkně bolelo a špinit jsem začala hned po něm. Říkala jsem si, že snad ten doktor je takovej drasták. Ale asi je to ted ke konci normální.
15. kvě 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec Tak jsi mě uklidnila. :slight_smile: Já začala taky hnedka po vyšetření, ale večer už bylo vše OK a ráno zase nanovo, tak mě to zaskočilo. Kdybych neměla problémy na začátku těhu, tak to nejspíš neřeším, ale nějak ten strach ve mě zůstal a jakmile vidím, že není "čisto" tak panikařím.
15. kvě 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jee, bezva, tak dalsi mimco na svete....je to kluk jak buk a vybrali jste krasny jmeno :slight_smile:! Tak Daniku vitej mezi nami a at se ti tu libi:slight_smile:!
15. kvě 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek pekne fotecky... a muzu se zeptat, kde jste se byli fotit? Taky o tom premyslim, ale nevim jestli zlakam i chlapa :frowning2:
15. kvě 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeedda holky, jak tak sleduju ty vase nevolnosti, poslickovani a kontrakce, tak tu budeme mit brzo dost dalsich prirustku:slight_smile:....se mate....ja mam jeste dost casu, ale tydle neprijemne bolesti a hlavne to tvrdnuti me trapi taky, ale porad doufam, ze se malej umoudri a jeste se otoci hlavickou dolu :unamused: .
Vcera jsme tu meli navstevu a grilovali jsme, takze jsem uplne k.o. a celou noc jsme mela krece - hlavne v nohach az jsem se budila bolesti a ted se sotva vlecu - nemate nekdo recept co s tim:slight_smile:?!
15. kvě 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Recept pro tebe nemám, snad tě můžu jen uklidnit, že já jsem KO už hodně dlouho a chůze není chůze, ale šnečí pohyb.... V kolikátém jsi týdnu, nebo kdy máš termín? Nikde jsem to nenašla. :pensive:
15. kvě 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka na ty křeče, obklady a když sedíš, nebo ležíš, tak mít nohy nahoře...
15. kvě 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 hezké fotečky... :wink:
Já mám teda taky fotky z ateliéru, ale to jsem byla v 27 týdnu, takže celkem brzy nu.. ale tak zadarmo, od firemní fotografky, neberte to :grinning: Ale nemám je na profilu...
15. kvě 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 termín mám 10.6. :slight_smile:
15. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jé to jsi 4dny přede mnou. :slight_smile: Kde chceš rodit? Třeba se sejdeme v porodnici. :slight_smile: Akorát se nepoznáme. :wink:
15. kvě 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 a ty jsi taky z Brna? To by bylo dobry, kdybychom se sesly v porodce :slight_smile:!
15. kvě 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 aha, ja jsem neodpovedela, porodnici jeste vybranou nemam - cekam,jak se to vyvrbi, jestli budu muset jit na cisare nebo ne...ale asi to budou Bohunice (ikdyz jsem pochopila, ze tam ted maji plno a na monitory pry uz ani neberou)
15. kvě 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jo jo z Brna. Já mám v plánu Obilňák, ale kdo ví, jak to dopadne. Asi bude záležet, kde bude zrovna volno. Jinak držím palečky, aby se mimi ještě přetočilo.
15. kvě 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka diky, byli sme v medlankach http://www.btweb.cz/ prijemna holcina
15. kvě 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny , jsem tu nová, termín porodu mám 30.května a druhý 3.června. Už bych to chtěla mít tedy za sebou :wink:
15. kvě 2011 v 16:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 ahojky, vítej..... :slight_smile: já mám první termín zítra :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jejky uz zitra? ty jo to leti...
15. kvě 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 vitej, ja mam terminy kolem tvyho prvniho - 29. a 31.5.:slight_smile:
15. kvě 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli to budu mít jako u obouch dětí, tak budu zase přenášet. Už teď z toho mám hrozný pomyšlení :angry: .
15. kvě 2011 v 16:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se jinak cítíte těch posledních pár dní? Všude píšou,jak je nastávající maminka ke konci pořád unavená, dokáže spát i přes den :slight_smile: , tak tohle tedy fakt neznám. Usnout se mi podaří až tak kolem půlnoci a pak každou hodinku vstávám na záchod :grinning: :grinning: , a od šesti už nespím téměř vůbec :confused: , přes den se snažím sice odpočívat, ale že bych teda usnula, no tedy ani náhodou :grinning: :grinning:
15. kvě 2011 v 16:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Tak to držím palce, ať termín vyjde :slight_smile: , já u obou dětí přenášela 9 dnů a měla jsem toho už vážně plný zuby :grinning: :grinning:
15. kvě 2011 v 16:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 vítej mezi náma. To mi chceš říct, že jsi přenášela i u druhého? Já do teď nějak doufala, že se to týká spíše prvorodiček, první jsem taky přenášela a doufala jsem, že druhé by mohlo přijít tak nějak v době termínu nebo kolem toho 38.týdne. No uvidíme.....
15. kvě 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Dík za přivítání , tak to jsem zvědavá, jak se termín vydaří :wink: Dvakrát jsem přenášela 9 dnů a nic moc :grinning: :grinning:
15. kvě 2011 v 16:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ahoj, no bohužel jo. Oba dva se rozhodli , že se budou po sobě opičit :cry: :cry: . Dělala jsem co se dalo a prostě nic. A to mi doktor u druhého říkal, že jsem od 35.týdne otevřená na 4cm a příští týden už nepřijdu. No to se tedy přepočítal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2011 v 16:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Jinak já jsem pořád unavená. Snad celé těhotenství. Se spánkem je to taky na nic, od začátku těhu po nocích čučím do stropu a trvá mě 2hodinky než usnu, pak se po hodině probudím a další dvě čekám než zase usnu. Teď je to trošičku lepší, ale zase chodím po dvou hodinkách na wc - přes celou noc. Už se nemůžu dočkat, až se zase dostanu do "své" kůže a hlavně budu moct si lehnout na bok a pohodlně se uvelebit. Od začátku těhu spávám jen na zádech a ráno vstávám rozlámaná.
15. kvě 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek