• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many este ze tu nechodi moj manza, jak by videl, ako si usilovna zenska, hned by to chcel aj po mne :wink:.
8. pro 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma hmm to může být taky zajímavý.V jednoduchosti je síla.Já už několik let marně sháním bílý světýlka na stromek.Ale mají buď barevný,nebo venkovní,nebo drahý :frowning2:
8. pro 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma jo,jo to bude krásný pokud je budeš mít nějak na husto, včera otom mluvila nějaká baba v telce, ale nevím kde :wink: jestli ve snídani s novou :wink:
8. pro 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik my máme modrý světýlka :grinning:
8. pro 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam pripravene 3 svetielka, su zlte, neblikajuce a malinke. tak uvidime. a stromcek by mal byt husty. tak uvidime ako to bude vyzerat. mam v zalohe nejake ozdoby, kebyze to vyzera divne. ale snad ich nebude potreba :wink:.
8. pro 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma :grinning: :grinning: :grinning: to nééééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma myslím, že to bude krásný :wink:
8. pro 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak synek je tuhoš a já si jdu postavit na kááávu :slight_smile:
8. pro 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja kavicku nepijem, ale idem si tiez nieco teple spravit, nieco fajne a teple by to chcelo :wink:
8. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma Hm třeba svařák :grinning:
8. pro 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. pro 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už tu mám malýho a Ladík se taky probudil :slight_smile: tak začínají řádit :grinning:
8. pro 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak na ten já zatím chuť nemám :slight_smile: ale kávě už jsem na chuť přišla, jak nevolnosti skončili :grinning:
8. pro 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sklenku vína už jsem si taky dala :slight_smile:
8. pro 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jaké se vám líbí více jméno Viktorie nebo Aneta? a jaké máte vymyšlené jména pro své mimča?
8. pro 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many No dnes sa nejako ani nemrvil len trosku....Som zvedava na Pondelok ideme do Poradne uvidime co je nove som zvedava co a ako a dufam ze pojdeme aj na ultrazvuk som nanho zvedava :dizzy_face:
8. pro 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija obě jsou pěkný :wink: víc bych brala asi Viktrorii :slight_smile: já jinak byla pro Elišku :grinning:

@dadqa86 - mě čeká poradna zítra ráno, tak se taky moc těším až ho uvidím :grinning: pak vám napíšu a doufám, že je teda vše ok
8. pro 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě je blééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem se přežrala čokolády :grinning: Mikuláš jí donesl moc :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija Libi se mi Viktorka, taky jsem ji chtela, ale manza je proti :grinning: Ale uvidime jak to nakonec dopadne :slight_smile:
8. pro 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tady někdo? Vždycky se připojím a nikde nikdo :frowning2:
8. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo...zase jsem tu sama? :frowning2:
9. pro 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky to odpojování koníka mě pěkně medí :angry: ale aspoň tu netrávím všechen čas :wink:
9. pro 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija Viktorka je pěkný jméno,ale mám obavy že teď bude hodně v kurzu,znám hodně těhulí co ho mají v plánu.Anetka se mi moc nelíbí,jmenuje se tak totiž sestřenice a když byla na základce tak jich bylo 6 ve třídě (je o 10let mladší) tak se mi to trošku znelíbilo.Ale jinak je každý jméno krásný.Byla by jistě i ta Aneta kdybych to tak neměla zafixovaný v hlavě.
9. pro 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak v poradně dobrý, testy tripple taky ok a malej taky ok :slight_smile: byl v dobré poloze :grinning: hlavičkou nahoře a ruce a nožky rozvalený, jako by stál :slight_smile: no poloha, jak kdyby čekal, že na něj nějaká skočí :grinning: no ukazoval se mužství :slight_smile:
9. pro 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no dneska to moc nefungovalo, když jsem zkoušela, tak to pokaždý nešlo a později nebyl čásek, až teď :slight_smile:
9. pro 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no snad to zachvíli pojede pořád, musíme vydržať a jak píšeš, je čas i na jiné věci :grinning:
9. pro 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, mizím, jdu se natáhnout k bedně :slight_smile: bere mě spaní :slight_smile: dnes jsem už od 5ti nemohla usnout :grinning:
9. pro 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky :slight_smile: no kde se flákáte :wink: :wink:
10. pro 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pěkný víkend všem :slight_smile: pohlaďte bříška :slight_smile:
10. pro 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, je tu někdo? :dizzy_face:
10. pro 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek