• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@lolla79 tak já zase na zádech nemůžu vůbec. Jen na boku,ale stejně mě po chvilce úplně chytají křeče do kyčlí, tak furt manévruju z jednoho boku na druhej. Bože jak já milovala spánek na břiše :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2011 v 16:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 mám přímo panickej strach, že mě budou zase dělat hamiltona. Jak moc bych si přála porodit kolem toho 38.týdne. Včera jsem byla jen na kontrole a vyšetření tak šíleně bolelo, že se obdivuji, že jsem před těma třema rokama toho hamiltona zvládla. Ale tentokrát bych to asi nedala. Ještě dneska mě po včerejším vyšetření tak nějak bolí spodek.
Právě přemýšlím co dělat, abych nějak tomu porodu dopředu pomohla.
15. kvě 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Závidím spánek na boku.... Já jakmile lehnu na bok, tak malou asi nějak tlačím, protože začne okamžitě zběsile kopat až mě donutí lehnout zpět na záda.
15. kvě 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Tak hamiltona jsem nezažila, já měla vždycky nastoupit 9.den do porodnice na vyvolání a mimčo se vždycky nějak leklo a stahy začaly samy od sebe. Taky přemýšlím , jak porodit dřív,ale ze zkušenosti vím, že je to prostě na mimču. Při druhým jsem ve 40.týdnu hrála s manžou na zahradě tenis :grinning: a stejně nic.
15. kvě 2011 v 16:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 s tím tenisem jsi mě pobavila. :slight_smile: Neumím si sama sebe představit - mám 20kg nahoře, sotva se valím, zadýchávám se jen při mírném kopečku nebo krátkých schodech a ještě někde běhat za tenisákem..... to by mě asi zabilo. :slight_smile:
15. kvě 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ono to tak žhavý taky nebylo, ale už jsem zkoušela taky kde co. Nahoře mám sice jenom 11 kilo,ale teď už to taky nějak blbě snáším, holt už člověk není nejmladší :confused:
15. kvě 2011 v 17:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 :slight_smile: přesně jak píšeš. Na tom věku asi opravdu něco bude. U prvního jsem to totiž tak těžce nenesla jako teď. Fakt odpočítávám dny a pomale i hodiny do termínu a nemůžu se dočkat až přijde ta úleva..... Sice předtím si člověk ještě dost zkusí (při porodu), ale pak ten nádherný pocit..... k nezaplacení.
15. kvě 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 to ja jsem taky zvedava, ale tak tajne doufam ze v utery po uplnku se do toho pustime. sem zvedava co rekne mudra v porodce.

ja sem uplne KO, ted sem dodelala svagrove dort k narozkam, tak ted uz jen cekame kdy prijede a budem slavit. no nebylo by spatny jit rodit jeste dneska:slight_smile: aspon bysme to meli vyreseny s darkem:grinning:
15. kvě 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jojo, už zítra... no letí to šíleně... ale zatím se necítím nějak, že by se něco mělo začít dít :unamused:
@jana974 díky, já doufám, že přenášet nebudu tedy... chtěla bych do soboty porodit, už i jen z toho důvodu, že v sobotu mám svátek :grinning: :grinning:
@lolla79 jedna mamina z jiné diskuze, už čeká třetí a teď přenáší už 10dní.... takže to asi není nějakým pravidlem, že vícerodičky nepřenáší :confused:
15. kvě 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 s tím spánkem jsme na tom stejně tedy :wink:
@lolla79 Hamilton se dělá až u přenášení ne? Nebo u ostatích důvodů jako je třeba preeklampsie nebo větší miminko atd. ne?
15. kvě 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 tak tenis by na mě asi nezabral.. hraju ho už 16let.. z toho X let závodně za ČR :grinning: Teda teď už ne.. ale zase začnu :slight_smile:
15. kvě 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 stím věkem to taky tak cítím,navíc u šímy mi nic nebylo najednou v noci praskla voda a bylo,teď už od včera poslíčky,teda ale to jsou spíš posli :angry: fakt mazec ......
15. kvě 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Já tu taky domlouvám mimču, že by mi mohlo udělat radost k svátku ten příští týden :grinning: :grinning: Mám toho už nějak opravdu plný brejle :sunglasses: :sunglasses: a chtěla bych zažít ten pocit překvapení :slight_smile: Já zatím zažila jen samý čekání a čekání, člověk už ke konci ani nikam pořádně nejezdil , pořád co kdyby náhodou a pak jsem přenášela , už jsem si připadala skoro jako slonice :grinning: :grinning: . Jsem hubená a děti se tak dlouho na to vykrmovali, až měli při porodech skoro 4 kila a to jsem si faaaakkkttt užívala. :confounded: :confounded: :confounded: Teď jsem mimču nařídila termín příští týden a váhu do 3.30 kg a žádný blbosti tak doufám, že mě poslechne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2011 ve 20:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžete si udělat tady ten test a říct mi jestli vám to vyšlo?
http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=uvodni.php
15. kvě 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajímá to mou ségru já těmhle blbostem nevěřím a taky mi to nevyšlo.Ale ségra tvrdí že jejím kámoškám to vyšlo a mě prý ne protože jsem před 3 lety dostala transfuzy a to má na to vliv.Jsem ji řekla že je to náhoda že to těm holkám vyšlo,že je 50% šance že to vyjde,tak chci důkaz že mám pravdu já :wink:
15. kvě 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 tak takový plány tu máme všechny,tak uvidíme která má nejhodnější dítě co umí poslouchat maminku :grinning:
15. kvě 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik holka... už to neřeším, podle všeho mi vyšla holka... :angry: :angry: :angry: a pravdu máš samozřejmě ty.. neznám nikoho komu by to vyšlo :grinning:
15. kvě 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Jo, to prcek měl poslední úterý váhu cca 3100gr, takže doufám že nebudu mít 4kiláče :grinning:
15. kvě 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik @monny89 me vychazi kluk takze nevim nevim

Me dneska Izzie zrejme vyleze pravym bokem, uz od 5 se furt stoucha nozickou ven, tak nevim no:slight_smile:
15. kvě 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Jo, to Davídek se vždycky tak protahuje..a ještě tam tou nožičkou tak jezdí sem a tam :grinning:
15. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jeste ze tam maji dostatek mista:slight_smile:
15. kvě 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Focení naprosto suprové, moc jsme si to užili a Blanka je opravdu skvělá holka co dokáže uvolnit a rozesmát. Moc děkuji za doporučení, máš to u nás :wink:
Holky já jsem v posledních dnech jako medvěd, pořád bych spala, pohyby se tomu taky tak podobají a postava :unamused: no taky něco medvědovitého
15. kvě 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek... taky se nějak nemůžu dočkat... ale zase na druhou stranu je mi zatím nějak klidněj.. s mimi se čověk nezastaví a furt ve střehu... neska mi to neklaplo tak uvidíme kdy... mě se už i zdá o tom že mi prdla voda a jelo se :wink:
@hribek třeba ten úplněka zabere.....¨

15. kvě 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že aajda už má Agátku, chudák ale pěkně trpěla, nakonec skončila na akutním císaři, ale už jsou holky spolu :dizzy_face:
15. kvě 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ aajda moc gratulujem k Agátce
15. kvě 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 @hribek To jsem ráda hned zítra písnu ségře že je to jen další blbost :wink:
15. kvě 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek mě malá taky leze pravím bokem :slight_smile: a časlo se mi nožičkou zapře o žebro a zabere,no nic moc příjemnýho.Taťka říká že zkouší jestli se bude moct zapřít až poleze ven ať se může odrazit :grinning:
15. kvě 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs pořád by jsi spala? Tak to já naopak... nejsem schopná spát.. v noci se budím a čumím do stropu, ráno kolem 6 se probudím a nejsem schopná znovu zabrat... no už se asi připravuju na režim kojení :confounded: :grinning:
15. kvě 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda gratulka k Agátce :dizzy_face:
@badik fakt vyřiď ségře, že to je ptákovina :wink: :grinning: Takových testů co jsem dělala, karty si vykládala, jiné triky zkoušela.. podle všeho prostě holka.. a čekám kluka jak buka.. takže tomu se fakt nedá věřit.... :zipper_mouth:
15. kvě 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já jdu spát holky... zítra první termín porodu, tak jsem zvědavá zda se něco rozjede nebo ne :slight_smile: dobrou
15. kvě 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek