• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@monny89 jj v posledních dnech jsem unavená, ale asi je to počasím a doufám, že se to zase zlepší :angry:
15. kvě 2011 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@zukoc Taky velká gratulace!!! Stihla si to jen tak tak.
15. kvě 2011 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
výborně, další mimčo...takže velká gratulace k Agátce :slight_smile:
15. kvě 2011 ve 23:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik ha, tak ten test asi funguje paradoxne :slight_smile: ....dle vsech doktoru cekame kluka a tady mi vysla holka :slight_smile:
15. kvě 2011 ve 23:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik :grinning: asi jo asi trenuje :grinning:
@realgs to jsem rada ze se vam to libilo:slight_smile:
Doufam ze dneska se to nerozjede, pritel je minimalne do 14h pryc tak nejdriv po te 14 hodine:slight_smile:
no a jinak vcera zas maly ciganata kradli ryny:frowning2: sem zvedava co budu delat jestli prijdou dneska pac sem tu do odpoledne sama:frowning2: asi zalezu do postele a nevylezu nez se mi vrati pritel...
16. kvě 2011 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik vyšel nám chlapeček a podle lakařu čekáme chlapečka tak uvidíme :slight_smile:
16. kvě 2011 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda gratuluji k miminku. :slight_smile: Přeji vám oběma hodně zdravíčka.

@badik čekám holčičku a vyšlo mi to i v grafu.
16. kvě 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
tak co holky ktera z vas rodi dneska?
16. kvě 2011 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak nakukuju a už jste se rozrodily, paráda.
@verczu
@germaine moc vám gratuluju :wink: :dizzy_face:
Malá roste a já nějak nic nestíhám :grinning:
16. kvě 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Gratulujeme všem novým miminkám a samozřejmě šťastným maminkám a už se moc těšíme na fotky!!!!!! :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
mony se tu dneska neukazala ze by se Davidkovi chtelo ven na termin? :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek hoj asi možná ještě i já, páč mě od půlnoci bolí každej pohyb ale není to nic co by se nedalo vydržet.... nebo si počkám do zítřejšího úplňku :o))
sem zkusila kombinace ananas se skořicí na popohnání mimča a asi to krapku i funguje...ale pálí z toho žáha.......
16. kvě 2011 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@verapa anaans se skorici?dalsi babska rada? oboji mam doma ze bych taky zkusila:slight_smile:
16. kvě 2011 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@verapa skořice by se v těhu neměla...
16. kvě 2011 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, holky, dnes jsem byla v poradně, tak nic nového. Ale když do pátku neporodím, jdu v sobotu na vyvolání, protože pak bude porodní sál zavřený a chci rodit u svého porodníka.
16. kvě 2011 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek koukám, že na mě pořád myslíš... to je hezký :wink: To zatím nic.. dneska je můj první termín porodu.. a zatím nic.. :rolling_eyes: Ale zítra jdu na KO a KTG, tak jsem zvědavá co mi řekne doktor...
16. kvě 2011 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@verapa skořice se v těhu nesmí!!!!!
16. kvě 2011 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a já dneska začala 40.týden :grinning:
Tak jsem právě doumývala podlahy, jsem zvědavá co z toho bude, doufám, že už jsem to dělala těhotná naposledy už mě to dost zmáhá. Cítím se pořád stejně, utahaná jako pes :unamused:
@monny89 co tu ještě vysedáváš? nemáš být už v porodnici? :confused:
16. kvě 2011 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs proč bych měla být v porodnici?? Dneska byl první termín dle UTZ, druhý termín je v pondělí... zítra mám KO :wink:
16. kvě 2011 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 no tak si tu jeden z tech aktivnich pisatelu tak sem si rikala ze kdyz tu cely den nejsi ze uz to mas za sebou, trochu sem zavidela:slight_smile:
16. kvě 2011 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak spíše koukám, že se tu dneska neobjevila @badik ! Tak třeba....
16. kvě 2011 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 tak já ti to tak přála a ty se ještě divíš............ a nebyla jsem jistě jediná :sunglasses:
16. kvě 2011 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
šak já už nebudu pokoušet, dyž se jí nechce tak to nechám na přírodě.. já třeeba nevěděla ani že se nesmí po magnézku minimálně 2 hod žádnej vápník...
16. kvě 2011 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek
@realgs děkuju holky, že na mě tak myslíte, je to moc hezké a zahřeje to u srdíčka :wink: :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@miste ee jsem tady,dnes jsem měla hlídací den ráno synka kámošce aby mohla s dcerkou plavat a odpol synovce,švagrová šla k doktorce tak menší trénink :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 ja myslim ze uz si tak nejak drzime pesti vsechny dohromady:slight_smile: preci jen to mame za par....
16. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 @monny89 a není to tak že se skořice nesmí právě kvůli tomu že vyvolává kontrakce?já teda nevěděla že se nesmí,ale švagrová přenášela a večer před nástupem na vyvolání si dělala ten zázračnej koktejl a vím že v něm byla i skořice.A zabralo to :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ja sem dneska nenazrana:frowning2: vecere 3 krajice chleba se syrem a zeleninou to bylo v 5, pak twix v 6, pak zmrzka v 7 a ted v 8 trocha salatu se spekem, jestli mi ted nebude spatne tak uz nevim:frowning2:
16. kvě 2011 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek