Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
badik
16. kvě 2011
@hribek no jo držíme,protože čím míň čekatelek bude před námi tím je pravděpodobnější že jsme na řadě 😉
monny89
16. kvě 2011
@badik skořice - těhotné ženy by ji měly užívat pouze v malém množství, protože v opačném případě může způsobit překrvení pánve... takže opatrně na to.. pak může dojít k většímu krvácení při porodu
badik
16. kvě 2011
@hribek já myslela,že cíl má být porodit ne se poblít 😃
monny89
16. kvě 2011
@hribek Jojo, taky si myslím... 🙂 Já nevím jestli se mám těšit nebo bát zítřejší KO :-|
hribek
16. kvě 2011
@badik 😃 ja vim cil je porod, ale nevim no holt si Izzie rekla ze ma jiny chute😃 a asi je tim jidlem pekne unavena pac ani neskyta, pred salatem sebou jeste pekne sila a ted je klid:-D

jinak tohle jsem nasla: Bylinky vhodné při PORODU :
Skořice – skořice vyvolává porodní stahy, pokud je Vám její vůně příjemná je ideální si ho vzít s aromalampou do porodnice, také si její vůni můžete dopřát několik dní před termínem porodu, nám to bylo velice příjemné

Kontryhel – stimuluje zatahování dělohy po porodu, snižuje krvácení při porodu a spolu s meduňkou navrací energii po porodu a zvyšuje sekreci mateřského mléka, je ideální si čaj z něj vzít k porodu a pít ho i během hospitalizace až do konce 6tinedělí

Dubová kůra – působí hojivě na pokožku, intimní mycí gel s jejím obsahem hojí zranění po porodu

Chlorophyl – hojí a zklidňuje zranění po porodu, v lékárně se dá koupit jako spray.
monny89
16. kvě 2011
skořice - Opatrně, skořice v docela dosti případech vyvolává alergickou reakci. Těhotné by neměly skořici v těhotenství jísti skoro vůbec. A vyvolává překrvení pánve.
monny89
16. kvě 2011
@hribek s tou skořicí, ty jsi našla pouze aroma... já našla požívání
hribek
16. kvě 2011
@monny89 je to mozny, no ja stejne zadny "podpurce" porodu neberu a asi ani brat nebudu, max ty prochazky, sex a vytirani podlahy. na vsechno ostatni sem lina a zapometliva🙂
monny89
16. kvě 2011
@hribek jo, já už na to taky kašlu... nic nezabírá... je to na dvě věci všechno.. hlavně že tu mám ještě plnej sáček maliníku... co s tím? 😃
hribek
16. kvě 2011
@monny89 hod ho do bazaru treba si to nekdo vezme🙂 mimino si rekne samo kdy se mu bude chtit holt ted uz to ty decka budou ridit za nas az do smrti...
badik
16. kvě 2011
tak jsem povlekla postýlku,udělala menší reorganizaci a vysála a jsem ko.tak si říkám jestli po dnešním náročným dni nic nenastane tak už asi zůstane ve mě 😃
pupicka
16. kvě 2011
@hribek týýý jo, pěknej apetit.....mě celej den honily chutě na jahody se salkem....ale tak strašně mě pálí žáha, že to budu muset nechat na zitra 🙂
pupicka
16. kvě 2011
@monny89 ty čekáš na zítřejší úplněk, žejo 😃 ?!
pupicka
16. kvě 2011
@hribek 😃 😃 přesně řečeno..taky začínám mít pocit, že porodem asi trochu ztratím kontrolu nad tím co se děje v mým životě .-)
monny89
16. kvě 2011
@hribek To nemá smysl, když jsem to koupila za 14,- To se mi to nijak nevyplatí... si to tu hold nechám, třeba se to dá pít i po porodu 😃
@pupicka já ti ani nevím, na co čekám 😃 😃 😃
hribek
16. kvě 2011
@pupicka no jo a ted brkam jak zbesila, jeste ze ten muj je pryc. bohuzel sme byli dnes v kauflandu a meli v akci twix, milku a mroze v cokolade, no nastesti je uz vecer a uz do sebe radeji nic nedam a zitra budu zas v porodnici tak toho tolik nesezeru. ja uz se tesim jak vypadnu s kocarem, doufam teda ze si to jen nemaluju🙂 a ze to dodrzim
@monny89 aha tak to ja vubec nemam tucha co to stoji 🙂 tak to jo to i kdybys mela vyhodit tak to neni tak hrozny. nebo to proste jen dopij a hotovo.
tak ja jdu izabelce domlouvat zitrejsi porod. kolik myslite ze se da nechat po porodu kg v porodnici?
pupicka
16. kvě 2011
@hribek ..takže ty máš zítra naplánovaný porod 🙂? Já myslím,že v porodnici můžeš klidně nechat i 10 kg, záleží na otocích atp....
hribek
16. kvě 2011
@pupicka jasan naplanovany to mam v hlave uz aspon 2tydny, jen te nasi opicce se moc nechce poslouchat🙂tak si rikam ze ten uplnek by mohl neco vyvolat. jeste sem to chtela pojistit tulenim, ale pritel je kdesi pryc a uz se mi na nej nechce cekat😞
monny89
16. kvě 2011
@hribek Jojo, víš jak, prodávat to nemá smysl.. 😉 No, holky co porodily co znám z jiné diskuze, nechaly v porodce cca 6-14kg... záleží na otocích a zavodnění... Třeba já nejsem zavodněná a oteklá vůbec, takže počítám, že tam nechám maximálně těch 6kilčo... Plus zase hnedka naberu jak se nalejou prsa mlíkem... takže nevím 😃 😃
monny89
16. kvě 2011
No, já jdu spát, ráno vstávam na tu KO... tak dobrou a držte mi palce 😉
akcijy
16. kvě 2011
zdravím dámy.....po dlouhé době se hlásím 🙂 tak já už to mám za sebou,,,,,v pátek 13.5. se nám narodil syn Milan.....3200kg 50 cm 😃 tak přeji všem rychlý porod 😎
pupicka
16. kvě 2011
@akcijy jééé, super termín 🙂 ...to bude mít určitě v životě moc štěstí. Velká gratulace
1luciferka1
17. kvě 2011
@akcijy gratulace ke zdravému chlapečkovi x-) hlavně at hezky roste a jste zdraví! jaký byl porod?
hribek
17. kvě 2011
@akcijy gratuluju!!!
hribek
17. kvě 2011
tak co ktere pomohl dnesni uplnek? me mozna tak k tomu ze sem pul noci probddela😞
1luciferka1
17. kvě 2011
@hribek to jsme na tom stejně, taky jsem nemohla spát, to byla strašná noc :-|
hribek
17. kvě 2011
@1luciferka1 tajne doufam ze mi treba v porodnici praskne voda nebo neco podobnyho:-) nebo ze mi rekne dr ze jsem dobre otevrena a nechaji si me tam. nj jak ja uz se tesiiiiim
1luciferka1
17. kvě 2011
@hribek taky už se těšíííím, ale ještě ji nechám bobka pěkně růst a přibírat 🙂 ona ví nejlíp, kdy jít ven 🙂
monny89
17. kvě 2011
@akcijy Jeee, gratuluju x-)
germaine
17. kvě 2011
Ahoj holky, v neděli nás pustili...je to záhul, bylo málo mlíka a tak jsem dokrmovala, teďka se zdá, že se to pomalu ale jistě rozjíždí a Štěpík má bohužel přehozenej režim, takže ve dne spí po nakrmení a v noci :-N pátá probděná noc, dneska jsem spala k ránu asi dvě hodiny, jinak jsem na nohou kolotoč krmení-počůrání-konejšení-pokakání-krmení-prdíky apod...takže teďka chvíle klid, jdu se pokusit na chvíli prospat :-| ale jinak je naprosto skvělej...fotky nestíhám, pokusím se co nejdřív.
Jinak všemka vám přeju, ať už to máte za sebou a je u všech všechno v pořádku 😉