• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek no jo držíme,protože čím míň čekatelek bude před námi tím je pravděpodobnější že jsme na řadě :wink:
16. kvě 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik skořice - těhotné ženy by ji měly užívat pouze v malém množství, protože v opačném případě může způsobit překrvení pánve... takže opatrně na to.. pak může dojít k většímu krvácení při porodu
16. kvě 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek já myslela,že cíl má být porodit ne se poblít :grinning:
16. kvě 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Jojo, taky si myslím... :slight_smile: Já nevím jestli se mám těšit nebo bát zítřejší KO :unamused:
16. kvě 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :grinning: ja vim cil je porod, ale nevim no holt si Izzie rekla ze ma jiny chute:grinning: a asi je tim jidlem pekne unavena pac ani neskyta, pred salatem sebou jeste pekne sila a ted je klid:grinning:

jinak tohle jsem nasla: Bylinky vhodné při PORODU :
Skořice – skořice vyvolává porodní stahy, pokud je Vám její vůně příjemná je ideální si ho vzít s aromalampou do porodnice, také si její vůni můžete dopřát několik dní před termínem porodu, nám to bylo velice příjemné

Kontryhel – stimuluje zatahování dělohy po porodu, snižuje krvácení při porodu a spolu s meduňkou navrací energii po porodu a zvyšuje sekreci mateřského mléka, je ideální si čaj z něj vzít k porodu a pít ho i během hospitalizace až do konce 6tinedělí

Dubová kůra – působí hojivě na pokožku, intimní mycí gel s jejím obsahem hojí zranění po porodu

Chlorophyl – hojí a zklidňuje zranění po porodu, v lékárně se dá koupit jako spray.
16. kvě 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
skořice - Opatrně, skořice v docela dosti případech vyvolává alergickou reakci. Těhotné by neměly skořici v těhotenství jísti skoro vůbec. A vyvolává překrvení pánve.
16. kvě 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek s tou skořicí, ty jsi našla pouze aroma... já našla požívání
16. kvě 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 je to mozny, no ja stejne zadny "podpurce" porodu neberu a asi ani brat nebudu, max ty prochazky, sex a vytirani podlahy. na vsechno ostatni sem lina a zapometliva:slight_smile:
16. kvě 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jo, já už na to taky kašlu... nic nezabírá... je to na dvě věci všechno.. hlavně že tu mám ještě plnej sáček maliníku... co s tím? :grinning:
16. kvě 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 hod ho do bazaru treba si to nekdo vezme:slight_smile: mimino si rekne samo kdy se mu bude chtit holt ted uz to ty decka budou ridit za nas az do smrti...
16. kvě 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem povlekla postýlku,udělala menší reorganizaci a vysála a jsem ko.tak si říkám jestli po dnešním náročným dni nic nenastane tak už asi zůstane ve mě :grinning:
16. kvě 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek týýý jo, pěknej apetit.....mě celej den honily chutě na jahody se salkem....ale tak strašně mě pálí žáha, že to budu muset nechat na zitra :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ty čekáš na zítřejší úplněk, žejo :grinning: ?!
16. kvě 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek :grinning: :grinning: přesně řečeno..taky začínám mít pocit, že porodem asi trochu ztratím kontrolu nad tím co se děje v mým životě .-)
16. kvě 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek To nemá smysl, když jsem to koupila za 14,- To se mi to nijak nevyplatí... si to tu hold nechám, třeba se to dá pít i po porodu :grinning:
@pupicka já ti ani nevím, na co čekám :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no jo a ted brkam jak zbesila, jeste ze ten muj je pryc. bohuzel sme byli dnes v kauflandu a meli v akci twix, milku a mroze v cokolade, no nastesti je uz vecer a uz do sebe radeji nic nedam a zitra budu zas v porodnici tak toho tolik nesezeru. ja uz se tesim jak vypadnu s kocarem, doufam teda ze si to jen nemaluju:slight_smile: a ze to dodrzim
@monny89 aha tak to ja vubec nemam tucha co to stoji :slight_smile: tak to jo to i kdybys mela vyhodit tak to neni tak hrozny. nebo to proste jen dopij a hotovo.
tak ja jdu izabelce domlouvat zitrejsi porod. kolik myslite ze se da nechat po porodu kg v porodnici?
16. kvě 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ..takže ty máš zítra naplánovaný porod :slight_smile:? Já myslím,že v porodnici můžeš klidně nechat i 10 kg, záleží na otocích atp....
16. kvě 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jasan naplanovany to mam v hlave uz aspon 2tydny, jen te nasi opicce se moc nechce poslouchat:slight_smile:tak si rikam ze ten uplnek by mohl neco vyvolat. jeste sem to chtela pojistit tulenim, ale pritel je kdesi pryc a uz se mi na nej nechce cekat:frowning2:
16. kvě 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Jojo, víš jak, prodávat to nemá smysl.. :wink: No, holky co porodily co znám z jiné diskuze, nechaly v porodce cca 6-14kg... záleží na otocích a zavodnění... Třeba já nejsem zavodněná a oteklá vůbec, takže počítám, že tam nechám maximálně těch 6kilčo... Plus zase hnedka naberu jak se nalejou prsa mlíkem... takže nevím :grinning: :grinning:
16. kvě 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já jdu spát, ráno vstávam na tu KO... tak dobrou a držte mi palce :wink:
16. kvě 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím dámy.....po dlouhé době se hlásím :slight_smile: tak já už to mám za sebou,,,,,v pátek 13.5. se nám narodil syn Milan.....3200kg 50 cm :grinning: tak přeji všem rychlý porod :sunglasses:
17. kvě 2011 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy jééé, super termín :slight_smile: ...to bude mít určitě v životě moc štěstí. Velká gratulace
17. kvě 2011 v 01:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy gratulace ke zdravému chlapečkovi :dizzy_face: hlavně at hezky roste a jste zdraví! jaký byl porod?
17. kvě 2011 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy gratuluju!!!
17. kvě 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co ktere pomohl dnesni uplnek? me mozna tak k tomu ze sem pul noci probddela:frowning2:
17. kvě 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to jsme na tom stejně, taky jsem nemohla spát, to byla strašná noc :unamused:
17. kvě 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 tajne doufam ze mi treba v porodnici praskne voda nebo neco podobnyho:slight_smile: nebo ze mi rekne dr ze jsem dobre otevrena a nechaji si me tam. nj jak ja uz se tesiiiiim
17. kvě 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek taky už se těšíííím, ale ještě ji nechám bobka pěkně růst a přibírat :slight_smile: ona ví nejlíp, kdy jít ven :slight_smile:
17. kvě 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy Jeee, gratuluju :dizzy_face:
17. kvě 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v neděli nás pustili...je to záhul, bylo málo mlíka a tak jsem dokrmovala, teďka se zdá, že se to pomalu ale jistě rozjíždí a Štěpík má bohužel přehozenej režim, takže ve dne spí po nakrmení a v noci :sweat_smile: pátá probděná noc, dneska jsem spala k ránu asi dvě hodiny, jinak jsem na nohou kolotoč krmení-počůrání-konejšení-pokakání-krmení-prdíky apod...takže teďka chvíle klid, jdu se pokusit na chvíli prospat :unamused: ale jinak je naprosto skvělej...fotky nestíhám, pokusím se co nejdřív.
Jinak všemka vám přeju, ať už to máte za sebou a je u všech všechno v pořádku :wink:
17. kvě 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek