• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Jinak teda dobré ránko
Já jsem zase měla noc. Zas mě chytli takoví poslíčci, že jsem jen brečela a už chtěla aby to skončilo
No, takže jsem spala asi 3hodiny.... A teď jedu na tu KO, tak mi držte palečky :wink:
17. kvě 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak at to dobre dopadne!
@1luciferka1 no tak ty mas jeste cas:slight_smile:
17. kvě 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím. Na mě úplněk taky zabral akorát tak na tu celkem probdělou noc :unamused: :unamused: Teď tu sedím u chleba jak mátoha a chce se mi spát :pensive: ,ale musím za chvíli k doktoru, Gratuluji k novým miminkům a tiše závidím, že už je máte u sebe :sunglasses: :sunglasses:
17. kvě 2011 v 08:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,koukám že už všichni pěkně blbneme a neděláme skoro nic jiného než čekáme kdy to bude,myslím že se nikdo nikdy tak nepozoruje jako ke konci těhotná žena :slight_smile: každopádně nám přeji abychm se co nejdříve dočkali nebo nám hábne :slight_smile: jooo holky jak řešíte holení? nebo to necháváte na nemocnici? já s tím bojuji celé těho, mudr mi doporučil se v těho neholit ,chvilku se to dalo,ale přišla délka která už nešla vydržet ,ze začátku jsme to vzladla sama s pomocí zrcátka,ale ted me musí holit manžel já si tam totiž nedosáhnu :slight_smile: mám nějaké krátké ruce nebo co :slight_smile:
17. kvě 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy :slight_smile: hezky jsi to napsala:slight_smile: s holenim nekdy mi pomaha pritel a ted k doktorce jsem to delala sama po slepu:slight_smile: myslim ale ze doktorky uz to neresi, ze ty zensky to maji oskubany vsechny stejne:grinning:
17. kvě 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se s váma chci pomalu na pár dní rozloučit :slight_smile: Zítra nastupuju do porodnice a ve čtvrtek mě to čeká.Povím vám,že nervy jsou pěkně na pochodu a už to chci mít za sebou.Tak všem maminám co už porodily gratuluju,těm co to čeká určitě v dnešní noc gratuluju předem a všechny se držte.jak bude malej na světě,určitě pošlu info :slight_smile:
17. kvě 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dostyna Ahojda, přeju hodně štěstíčka a ať vše dobře dopadne a máš Toníčka u sebe :slight_smile: Taky mám už nervy, to čekání, kdy to přijde je hrozný :grinning:
17. kvě 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: zdravím a zase pomizím, včera jsem přidala pár foteček do alba, tak můžete juknout :wink: daří se dobře, malej je ještě trošku žlutej, ale snad to bude brzo dobrý, no máme to široký balení, ale to už jsem myslím psala a víte to a já už mám za sebou i menší zánět prsa :unamused: byla to síla, tak teď už si dám pořádnýho majzla.....
jinak malej je zatím zlatíčko jako byl Ladík, skoro vůbec nepláče, krásně papká a spinká a hlavně v noci, mám co dělat, abych ho vzbudila na mlíčko- skrz tu žloutenku,jinak bych ho nechala spát klidně až do rána, no už se budí a jdu kojit, tak si nechte dařit, gratuluju všem co už porodily a myslím na ty, co to teprve čeká :slight_smile: ať je to rychlý, bezproblémový,..... moc držím pěstičky holky, pááááááááááááááááááááá
jak bude čásek tak zase juknu
17. kvě 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju za přání....porod byl jak na běžícím páse, ani sem se nestihla pomalu nadechnout :sweat_smile: malej se dral ven jak o život a porodní asistentka mi říká, že prý netlačte...té se to kecalo, jak nemám tlačit, že? :grinning: abych se prý neroztrhala....no naštěstí naproti začala rodit další, takže na skok utekla, tak sem ho vytlačila a počkala až mi ho pomůže vytáhnout....jenom dva stehy, sem šikula :grinning: no jinak pátek 13 jak vyšitej....nejdřív krev z pupečníku, kterou rozflákali, pak přišla sestra znovu, že musí vzít synovi, jelikož zkumavka se prý rozbila...za dvě hoďky přišla znovu s tím stejným, takže ho zase píchali a do večera u nás byla zase s tím, že tu zkumavku rozmlátili :angry: to je systém toto :grinning: no a aby to byl pátek 13 se vším všudy, tak sme měli žloutenku...ale na to, že jsem v pátek o půl šesté ráno porodila, nás v pondělí v deset ráno pouštěli, takže holky hodně zdaru s miminkama a rychlý porody..... :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 ahojky,díky moc.No a ty se drž,ať už to máš taky za sebou a to co nejrychleji a co nejmíň bolesti
17. kvě 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Díky moc:slight_smile: Myslím, že přežiju všechno, hlavně, ať už se malej rozhodne přijít mezi nás :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no dnes je úplněk myslím,tak kdo ví :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Víš, nejhorší je, že mě doktor zblbnul už před 14-ti dny, kdy mi řekl, že je vše dole připraveno, CS8, že už můžu porodit kdykoliv a furt nic, už jsem zkusila úplně všechno a malej se tam drží, ale ani se mu nedivím, venku se ochladilo, tak asi vyčkává :grinning: Však už se všechny tady brzo dočkáme a pak nám začne kolotoč :grinning:
17. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy já se do teď holila sama,ale včera už musel naběhnout manžel,jenže to pěkně odflákl tak příště to asi zvládnu zase sama :unamused:
@dostyna držím palce a co nejdřív dej vědět
@many a co Ládík jak zvládá roli velkýho bráchy?nežárlí?A co jste mu koupili od miminka?
@akcijy gratuluji k Milánkovi
17. kvě 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešní noc byla děs :confounded: pořád jsem se budila na záchod několikrát chytla křeč do nohy a ráno brzo vstávala na kontrolu.Jsem si říkala jak to určitě od minula nepostoupilo,ale vůbec nic se nezměnilo.Až na to že malá na KTG zahájila protestní spánek a sotva jsem vstala mlela sebou o 106.Pořád otevřena jen na špičku a mám lehce vyšší tlak.Vyšetření mě nijak nebolelo ani nebylo nepříjemný ale sotva jsem vyšla z porodnice začlo mě děsně píchat v podbřišku,pak jsem ještě chvíli cárala po městě s kámoškou a jsem totálně KO.dnes si poprvé opravdu přeji mít už to za sebou.Do teď jsem si říkala že jsem až moc v pohodě.Asi si jdu na chvíli zdřímnout kdyby něco ať mám sílu.Ale dnes bych rodit nechtěla,má službu doktor kterýho bych nerada potkala u porodu a určitě bude plno když je ten úplněk.
17. kvě 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, dneska mě bolí kříže a cítím i břicho tak uvidíme co z toho bude. Manža šel do práce tak uvidíme jestli právě dnes odstaví šalinu na nádraží a poletí za mnou aby mě odvezl :sunglasses: Včera přišlo pár náhledových feteček tak se musím pochlubit, ale nedejte se zmást nejsem tak krásná jak na nich vypadám :grinning: Jsem z nich nadšená jako už dlouho z ničeho.
@dostyna Přeji hodně štěstí a pohodový porod. Taky bych si přála vědět datum, ale nevím jestli by mě to opravdu uklidňovalo tak jak si namlouvám
17. kvě 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fíhaaaaa zrovna mi začal 40tt. to uteklo jako nic a pak že se poslední dny vlečou, mě teda moc ne
17. kvě 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Krásný fotečky a jsi krásná, ne že ne :slight_smile:
17. kvě 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs krásné fotečky, moc vám to sluší
17. kvě 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine gratuluji k propuštění domů a přeji vám, ať se Štěpík brzo umoudří :slight_smile:..a hlavně hodně sil!!
17. kvě 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ajaj..takže úplněk nezabral:frowning2:?! Tak držím palčáky ať kontrola dopadne dobře
17. kvě 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak at Ti to dobre dopadne a muzete byt s Tonikem brzo spolu doma!! Budu na tebe myslet:slight_smile:
17. kvě 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy týýý jo, tak to je parada...to byla rychlovka...tak at vam to spolu tak dobre klape i doma .-)
17. kvě 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many teda many tys toho stihla :slight_smile:! Každopadne preji at se vse dari jako doposud a Ladik zustane takove zlaticko .-)
17. kvě 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs krásný Bláňa je fakt šikula,no a vy samozřejmě taky jinak by to nikdy nemohlo být dokonalý
17. kvě 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: já byla včera poprvé na kontrole v porodnici, zatim snad všechno v pohodě, jen mě už asi měsíc příšerně bolí třísla a kyčle - prý jak se povolují vazy a roztahuje pánev - tak doufám, že ten porod bude pak "snažší" když už tak trpim obzvlášt v noci. Máte taky některá takový bolesti? Někdy si teda řikám, že když je pro mě až nesnesitelná noční bolest kyčlí, tak nevim jak zvládnu porod :frowning2:
17. kvě 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky zdravim, ted mam anglictinu ale vecer se pokusim vas docist, jinak sem dnes stravila v porodce 5 hodin!!! na 11.30 objednana a na radu me brali 12:45:frowning2: pak jeste vysokej tlak 165/95 tak sem musela cekat hodku na vysledky krve:frowning2: no nastesti se to vyresi snad praskama....
17. kvě 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak to je mazec 5 hodin,já dnes byla za 1a čtvrt venku,ale přišla jsem hned první.jenže jak mi nemohli natočit ktg tak jsem šla do ordinace druhá,takže kdyby Dorinka nestávkovala asi bych za 45minut byla pryč,tak snad to tak půjde i příští týden.a nejlíp už příští týden nejít :wink:
17. kvě 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandalek tak ty kycle a trisla mam taky,hlavne jak hodinu zustanu v jedny poloze,tak by mi pak nejradeji vytryskly slzy do oci.No a v noci pri otaceni je to asi nejblbejsi.ale rikam si,ze porod pak musi byt lehci :slight_smile:). Mozna jsem v tom jen trapny optimista :slight_smile:)
17. kvě 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vdovec to je dobře že jsi optimista,tím že se budem stresovat předem bolesti nezabráníme :wink: já si to taky všechno maluju růžově tak snad mi ten optimismus vydrží i po porodu :slight_smile:
17. kvě 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek