• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Tak jsem se sem konečně dostala..

Jinak ráno špatný monitor na KO – zase to malýmu lítalo mezi 90–180, pak KO, doktor mi narval ruku snad až do krku, a bolelo to jak sviňa, a hrozně se divil že mě to bolí, že prý to je normální… No zabít prostě. Pak UTZ – malej má prý cca max. 3500gramů....
No a pak jsem si četla lékařskou zprávu – měkká pro prst, hlavička naléhá na VB....
Ale jako žádný CS ani čípek tak já vám nevím…

A že prý ať jdu za dvě hoďky na porodní na přetočení monitoru.. tak jsem šla.. Mezitím za mnou přijel vyplašenej Kuba, s foťákem a penězma, tak jsem ho uklidnila, že zatím prý nerodím, pouze pokud bude špatný ten druhý KTG, že si mě tam nechají…

No, druhý KTG už v pořádku, takže jsem doma a další KO je zase v úterý… Ale to budu už po termínu, tak uvidíme.

No, a jak jsem si tam ležela.. tak hned za dveřma se zrovna rodilo. Ženská řvala jak tur že to bolí a že nechce.. doktor a ostatní řvaly na ní, ať neřve ale tlačí. No, byla sranda to poslouchat… a pak najednou po 15minutách řev… a chvilku na to další, ale už miminkovský… a já jsem se tam normálně rozbulela naférovku....

jako celej den v porodnici ale ne rodit, to je na odstřel
17. kvě 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no vidím že sis taky dobře užila,se divím že tě nevzali na kontrolu dřív když ten první monitor byl blbej,ale tak asi vědí co dělají
já měla opět štěstí na tu úžasnou doktorku co minule,to vyšetření jsem vůbec necítila,ale ona je taková drobná tak asi ta její drobná ručka není znát :wink: ale doktor kterej se diví že to bolí místo toho aby se snažil aby to nebolelo je fakt na ranu.
17. kvě 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mě poslední dny taky vše dojímá,teda nebrečím,ale mám na mále.dnes po cestě k dr.jsem v autobuse přemýšlela o tom jaký mám štěstí že mám za manžela takovýho chlapa a jak ho miluju i když má jako každej spoustu chyb,myslím že líp jsem si vybrat nemohla (teda on si vybral mě,ale já mu dala šanci :wink: ) a tak mě to dojalo že jsem měla na mále.no jo hormony.když jsem chystala postýlku a představovala si jak tam brzo budu dávat ten náš poklad nemohla jsem tomu uvěřit,tak dlouho jsem o tom snila a po večerech si to před spaním představovala (ještě než jsem byla těhu),že mám pocit že pořád sním.A i když nám 10dní do termínu a každý den si říkám dnes pojedem,nevěřím tomu že by jsme měli někam jet,pořád mám pocit že si vše namlouvám,že jsem prostě blázen :grinning:
17. kvě 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Tak já už takhle brečím od začátku těhu :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no, jsem si říkala, jestli třeba nedělal Hamiltona, ale to by asi bolelo víc... Nebo bych po tom aspoň špinila nebo tak něco... Ale nic, prostě nic... tak nevím... No, já chodím do rizikovky do fakultky, a porodní je hned o budovu vedle... takže mi doktor řekl že až za dvě hoďky nu...
17. kvě 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já brečím pořád od začátku těhu :grinning:
17. kvě 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak kdyby ti dělal Hamiltona tak by ti to snad řekl ne?Já myslela dřív na kontrolu než za týden ne na monitor,ale tak já tomu nerozumím asi je normál,že to někdy ukazuje blbosti,mě to minule taky lítalo ale prý to bylo na hranici a dnes úplně v poho.
17. kvě 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik mě monitor minule taky lítal,tak mi sestra řekla at si tu jednu přísavku přidržuji rukou a pak to bylo super prý jsem měla výstavní ten graf
17. kvě 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 teda koukam ze ty porodky dneska stay za to, ja taky jak sedela v cekarne tam ticho jak v kostele a najednou strasnej rev a pak jeste jednou a po 5 min rvalo mimco, no bylo to krasny:slight_smile:
jinak ja mam ve zprave CS 1-1-0-2-0-4 no nevim co to znamena sem se zapomnela zeptat.
17. kvě 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs krasny fotky!!
17. kvě 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no já si ty sondy držím na každém monitoru, ale jemu prostě lítá tlak mezi 90-180 pořád :frowning2:
@hribek CS - cervix score - děložní hrdlo - to číslo odpovídá centimetrům, takže to znamená na kolik cm/prstů jsi otevřená.... :wink:
17. kvě 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs krásné fotečky :dizzy_face:
17. kvě 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy Moc gratuluji k chlapečkovi. :slight_smile: Přeji vám hodně zdravíčka.
17. kvě 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Moc ti držím pěstičky, aby ti to dobře dopadlo. A neboj, ve čtvrtek už budeš miminečko držet v náruči. :slight_smile: Tak se neboj.
17. kvě 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 děkuju,už aby to bylo za mnou :slight_smile:
17. kvě 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to ja vim, jen nechapu tolik tech cisel....
17. kvě 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek asi ti čípek dýchá :grinning:
17. kvě 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek nebo se doktor nemohl rozhodnout :grinning:
17. kvě 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to je pravda:grinning:
17. kvě 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za chválu na fotky, ale mám pocit, že na tom že se líbí nemám takový podíl jako fotografka :sunglasses:
Dneska je ten úplněk tak co jak to vidíte? Která pojede dnes v noci do porodnice? Mě by se datum líbilo, ale zatím se nic neděje krom těch kříží a tvrdnutí takže mě určitě čeká ještě jeden monitor ve čtvrtek :unamused: no už se těším na to jak tam budu zase 4 hodiny :confounded:
17. kvě 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no tak to je uz otazka dvou dnu, kdy budes mit miminko u sebe. A vyhnes se tem porodnim bolestem...no super :slight_smile:. . drzim palce,at si co nejdriv v poradku. Hodne stesti !!
17. kvě 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs me mudra v porodce rekla ze nalez je stejnej jako min tyden a porad to na porod nevypada take ja zrejme na tu brachovu svatbu fakt nepojedu jelikoz budu prenaset a mala na to bude hrozne mala aby nekam jela:frowning2:
17. kvě 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no to je v průběhu těhu, jak se ti to na každé KO měnilo :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ne to sem mela porad 0, tyto cisla sem mela tedkom v porodce prave nechapu proc jich tam psala tolik. v poradne u gyndr mam v prukazce porad 0. :astonished:
17. kvě 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek aha, tak to je mi záhadou... :confused:
17. kvě 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no prave me taky:grinning:
17. kvě 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek že ses nezeptala..... jako viděla jsem hodně věcí a čísel v TP, ale tohle ne :grinning:
17. kvě 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no vsak sem psala ze sem zapomnela, resp.sem byla trochu mimo z oho tlaku a toho ze mi dr pohrozila ze pokud budou blby vysledky krve ze si me tam nechaji. no snad mi to pristi tyden vysvetli
17. kvě 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to snad neni mozny:frowning2: tady na ulici mame snad kazdej druhej den zlodeje. ted pribehla sousedka ze ji ukradli rynu. u nas byli v nedeli nastesti je vyrusila podnajemnice. no chapete to???? a policajti nejsou schopni sem jednou za den poslat hlidku:frowning2:
17. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak snad ti to vysvětlí.... a pak mi dej vědět co to teda bylo :wink:
17. kvě 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek