• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
jj doufam ze na to nezapomenu:slight_smile:
17. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek podle toho co píšou už u vás nemůžou mít co krást,vždyť už tam musí být všeci bez rýn
17. kvě 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik vis co my je vzdycky vyrusime takze utecou bez ni, takze mame garaz plnou ryn, jenze tchyne nechala oplechovat i garaz atd takze se toho tu najde jeste dost:frowning2: no a mimochodem ted nam zase zvonil alarm:frowning2: takze ja jdu dneska hlidkovat za okno...
17. kvě 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, holky, já jdu spát... úplněk před náma, a já toho na dnešek moc nenaspala.. takže dobrou :wink:
17. kvě 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak jsem zvědavá co u koho ten měsíc zmůže :wink: dobrou
17. kvě 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky letim dobrou noc a kdo bude rodit rychly porod:slight_smile: ja jeste rodit nemuzu, musim hlidat zlodeje rikal pritel....
17. kvě 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek co to je rýna?
18. kvě 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 pěknej zážitek z porodnice, já jak jsem tam týden ležela, tak jsme taky co chvilku slyšely řev rodících a pak pláč miminek - bomba to bylo v noci a to jako většina porodů prostě byla vnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy rýna je okap
18. kvě 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy jj okap:slight_smile:
18. kvě 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hiihi aha,a že to je tak lukrativní žboží pro cigoše?asi budou měděný :wink: bych jim to namazala nějakým jedem a když by na to sahli tak by jim sčernala ruka
18. kvě 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja zacinam mit strach, od rana mam tlak 150/110:frowning2: zkontroluju tasku do porodky a radeji zavolam doktorce jestli mam teda dojet nebo jak, vcera strasila ze jak bude vyssi nez 140/90 tak si me tam nechaji, prasky co mi dala nezabiraji:frowning2:
18. kvě 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy to nepomuze, jj sou medeny, tchan rikal ze to vsechno napicha pod proud:grinning:to by pak tancovali:grinning:
18. kvě 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si ted vybavila ze střední že s náma chodili holky z vysočiny a vymysleli jsem vetu ze slov které oni na vysočine vubec nepoužívali- postavím friko na parapet,dám si cmundu a pujdu si lehnout do taluty

18. kvě 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek s tchánem plně souhlasím,taky bych to udělala,at si zapamatují že penize se vydělávaji jinak
18. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy tož půlku těch slov ani já neznám :wink:
18. kvě 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik friko je bílá polevka neco jako kulajda,parapet je plech před oknem, cmunda je bramborák a taluta je přikop u silnice
18. kvě 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hned jsem chytřejší :grinning:
a kdepak je monny že by fakt ten úplněk?
18. kvě 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
18. kvě 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes Lukynek spal od 20.00 do 2.30 :slight_smile: snad mu to zůstane a bude po bráchovi :slight_smile: takže jsem pěkně odpočatá :slight_smile: peru druhou pračku a vydrhla jsem koupelku, Lukynek leží v postýlce a Ladík si hraje :grinning: no jinak přes den ale kojím i po hoďce, ale to vůbec nevadí, v 6ti nedělí je to normální, dát miminku, kdy si řekne :slight_smile: aspoň se nadopuje odpoledne a večer chrupe :grinning: a Ladíček to zvládá suprově, je hodnej a nedělá problémy akorát já jsem sem tam nervózní, že po něm zařvu a to bych neměla :pensive: naštěstí není to často, ale prostě někdy ječí a mně by praskla hlava
18. kvě 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak kdybych měla rodit, ale to už nebudu, nikdy bych tam své mladší dítě už nechtěla, pak jsem z toho byla vždy hotová, šel domů v pohodě, ale vždy když přišel a mazlil se semnou a měl lesk v očích slziček, tak jsem se držela, abych neřvala :frowning2: no už teď mi začínají téct slzy, když si na to vzpomenu :cry: a jednou jsem dokonce nevydržela a vybuchla pláčem, jak moc mi chybí, bylo to hrozný, říkala jsem , že je lepší ho raději vůbec nevidět, no teď už jsem sním doma, ale když si vzpomenu na porod a na vše, tak zase se doma rozbrečím :frowning2: jsem ráda, že to mám vše zasebou a snad bude už jen a jen dobře
18. kvě 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dočítat vás nebudu :slight_smile: to bych nedala :grinning:
a kolik už je miminek teda ?????
a jak je těhulkám před koncem co :wink: už se vám to krátí :slight_smile:
18. kvě 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek hodně štěstí :wink:

Jinak ÚPLNĚK na mě absolutně vůbec nezapůsobil, teda jo, ale v opačném směru..... celou noc jsem nespala..... a teď jsem jak mrtvola :rolling_eyes:
18. kvě 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ahoj, tak koukám že máme stejný termín porodu 16.5. - u mě také stále nic ani žádné příznaky!!! Jsme na tom úplně stejně :slight_smile: zítra jdu k doktoru tak jsem zvědavá co mi poví a kdy mě asi pošle do nemocnice na vyvolání!!!
18. kvě 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kudjan Ahojky, to byl můj první termín porodu.. ofiko termín mám v pondělí, tohle bylo podle UTZ.. a nic.. tak uvidíme jestli to doklepu do další KO :slight_smile:
18. kvě 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jak se tady mate?ja byla vcera na kontrole a jak jsem se minule radovala,tak tentokrat jsem odhcazela skoro s placem..Minuly tyden jsem mela maleho otocenyho hlavickou dolu a vcera to stalo za to-nejdriv se mudre nezdaly ozvy-musela jsem si udelat kolecko po meste a prijit znova,ale nastesti to pak bylo v poradku tak mi to vysvetlila,ze to mohlo chytit me a chvilku to misto srdicko malyho natacelo me a pak tam byl takovy vykyv..Ale nevidi optimisticky polohu-malej se pretocil zpatky do polohy pricme..na dalsi kontorlu jdu za tyden-a jsou tri moznosti-bud se otoci hlavinkou dolu,nebo hlavou nahoru,ale to jsou pry ty lepsi varianty,ze to by jeste porodit slo,ale pokud zustane tak me odesle do nemocnice na cisare..nechci byt histerka,ale nejak se zacinam hrozne bat-dva porody byly naprosto v poradku,dokonce na ne rada vzpominam a ted najednou prislo tohle..je tady jeste nekdo kdo jeste nema mimiska obracenyho hlavickou dolu?Asi ne,co?Jinak shrnuto podtrzeno-pupalka,malinik,ruzny babsky rady k urychleni-usnadneni porodu mi byly k nicemu.... :zipper_mouth:
18. kvě 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
@hribek teda s takovými hodnotami tlaku bych teda neváhala a valila k doktorce, měla jsem něco podobného první těhu - najednou tlak 150/100 a radši mě poslali do nemocnice, tři dny mě kontrolovali tlak a všechno jsem si pěkně okoukla a pak mě pustily domů a za dva dny se porod rozjel sám od sebe (no tedda po Hamiltonovi a po sexiku )
@many vítám tě doma!!!!! Úplně jsi mě dostala s těmi návštěvami Ladika - jsem teda zvědava jak to budu zvládat a hlavně Laurka. Modlím se za ten nadstandard, ale v poradně sestřička říkala, že snad jim na můj termín praskne porodnice ve švech a že teďka mají úplně prázdno. Tak pak poreferuju....
18. kvě 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak odpocivam co to jde a zrejme i prasky zabraly, tlak mam 123/81 tak doufam ze tak i zustane:slight_smile:
18. kvě 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Tak na mě snad nepůsobí vůbec nic. Já včera večer usnula jak dudek, při rozsvícené lampičce a s rozečtenou větou v časopise.
18. kvě 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Tak držím pěstičky, aby tlak nevylítnul.....
18. kvě 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek