• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Zdravím všechny, přišla jsem od doktora a docela mi tedy nahnal :unamused: . Za prvý mě ujistil, že se zatím tedy opravdu nic nechystá a za druhý, že je mimčo sice otočené hlavičkou dolů , ale páteří už několik týdnů na špatnou stranu, prý už mě takhle sleduje pár týdnů,ale řekl mi to až dnes. Znamená to prý, že mě čeká dlouhý a těžší porod :cry: :cry: . No to je úplně ideální říct ženský před porodem :frowning2: :frowning2: Jsem si říkala, že první porod byl 14hodin, druhej 2 hodiny, tak třetí bude jak po másle a on mi řekne tohle. To si to člověk dopředu tak maluje růžovýma barvama a pak dostane takovouhle studenou sprchu. Obě děti šli ve 41.týdnu a tohle už to vidím zase takhle :rolling_eyes: . A to je venku skoro léto, já bych tak už trajdala s kočárem. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. kvě 2011 ve 13:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 jak jako páteří na špatnou stranu??? Vždyť mimčo se při porodu vlastně ještě natáčí a obrací... to je divný....
18. kvě 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky , vyšetřuje Vás doktor(ka) pokaždé v poradně vnitřně? Při prvním těhu jsem celou dobu chodila ke svému doktorovi a vždycky mě vyšetřoval vnitřně a te´dka chodím už do poradny do nemocnice a minulý týden jsem byla 37+4 mě doktorka vyšetřovala vnitřně a teďka včera 38+4 mě doktor jen pohmatem zkontroloval bříško, jestli je hlavička dole. Takže vím nebo spíš nevím jestli už se tam dole něco děje.
18. kvě 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste pokaždé mě vysetřovali vnitřně, ať už moje gyndr. nebo teď mudr. na rizikovce
18. kvě 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no já jsem si to taky myslela a on mi vysvětlil, že má mít páteř na straně , kde máš srdce a ono se při porodu natáčí páteří svojí na páteř mojí, což je 90st., ale natáčí se vždy jenom jedním směrem.A já ho mám páteří na druhou stranu a bude mít dlouhou cestu než se přetočí kolem dokola. Tak nevím.
18. kvě 2011 ve 13:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste Mě bral jen ve 36.tt stěry na bakterie , a teď ve 38.tt jen pohmatem břicho a ultrazvuk. Taky mi to bylo divný,ale prý když není důvod, tak je lepší neprohlížet.
18. kvě 2011 ve 13:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 No taky jsem z toho byla taková překvapená, uvidíme jestli příští poradna bude probíhat stejně, tak se ho pozeptám.
18. kvě 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste diky, musim se merit co 4 hodky tak uz to snad bude ok, prasky beru po 8 hodinach a dneska uz nic nedelam
18. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Resim bohuzel to same-oba porody v poradky,rychly-vsechno slo jak po masle a ted mi hrozi cisar..
@miste Moje puvodni mudra me delala prohlidku az d konce,ale ted moje nova ne-jen ozvy,ultrazvkuk,pohmat..Jsem z toho byla taky zmatena,ale ona njelip musi vedet co a jak.. :wink:
18. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 to já ho mám každý den jinak teda.. jednou je nalevo, podruhé napravo... a nikdo mi neříkal že je to špatné a že to má být tak nebo tak... a že jsem dost sečtělá, ale tohle jsem nikde neviděla nebo nečetla :confused:
18. kvě 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek drž se, ať jsi v pořádku :wink:
18. kvě 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak ja se taky obávám, jak to Sabi zvládné, je na mně hodně závislá. Tak si říkám, že bude lepší, když se počas mého pobytu v porodnici neuvidíme, i když mi bude strašně moc chybět :frowning2: už teď se mi chce brečet...
18. kvě 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 hmm, tak tomu moc nerozumím, moje mimi má taky páteř na moji pravé straně :confounded:
18. kvě 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 diky:slight_smile:
@jana974 ja mam taky mimco na obou podle toho jak kdy, nekdy je vpravo a nekdy vlevo
18. kvě 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak úplněk nezabral :unamused: takže zítra opět na monitory do porodky :angry: no snad to nebude tak na dlouho jako minule. Holky zřejmě mě potkalo pálení žáhy, myslela jsem si že mě bolí v krku a prd je to nejspíš žáha :stuck_out_tongue_closed_eyes: zakoupila jsem Rennie s ovocnou příchutí, naštěstí se to dá, ale za jakou dobu to jako zabere? Je to hnus velebnosti, mám to až navrchu v krku, myslela jsem, že to pálí níž ale asi je to u každého jinak.
@hribek Drž se a co řekla doktorka?
18. kvě 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 No tak já nevím, budu holt doufat, že to i napotřetí bude snad normální porod :dizzy_face: :dizzy_face: V každým případě strašení mýmu doktorovi jde dokonale :angry: :angry:
18. kvě 2011 ve 14:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs rennie mi zabira hnedka. no dr.rekla ze jak to preskoci 140/90 tak ze mam dojit ze si me tam nechaji, jenze mi to kolisa, merim se co 4 hodky - v 10 sem mela 116/93, ted ve 14 sem mela 140/91 tak nevim. skoro celej den lezim a koukam na telku takze zadnej stres no uvidim jeste a pokud mi bude blbe nebo bude ten tlak porad vyssi tak pojedu.
jinak jestli jdes na obilnak tak se priprav tak na 2-3 hodky cekani. ja tam byla vcera 5hodin (1 hodka teda byla cekani na vysledky krve)
18. kvě 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 nestresuj se dopredu, nejak to bude, mimco si vybere tu spravnou cestu samo:slight_smile:
18. kvě 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs mě Rennie nezabral nikdy, tak nevím :grinning:
18. kvě 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Ahojky mě zase Rennie zabírá okamžitě.
Nic holky vyrážím s malou ven, je tam nádherně. papa
18. kvě 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsem přišla s ko a žádní změna,cs stejné jako minule a monitor- ani jedna kontrakce,malej se rozhodl zustat u maminky,hihihi a to jsem včera sekala zahradu :slight_smile:
já mám taky maleho pokaždě na jiné strane a nikdo nic neříká,halvně že hlavinkou dolu
18. kvě 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,zdravim z porodnice.Tak uz mam za sebou vsechna vysetreni a rano hura na sal.Nervozita je velika,tak na me myslete :slight_smile:
18. kvě 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Tyyyy jo... tiše ti závidím... taky už chci rodit :pensive: :grinning: A hodně štěstíčka... drž se a ať je vše bez komplikací :wink:
18. kvě 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna A víš že ti toho císaře začínám trošku i závidět? Máš už jistý, že zítra bude malej venku a navíc nebudeš muset trpět při porodních bolestech. Ale zase na druhou stranu - to hojení pak bude asi horší. No něco za něco. Každopádně neboj, dobře to dopadne a už zítra maličkýho uvidíš, závidím. :wink: Tak se drž, hlavně se nenervuj ať se na to dobře přes noc vyspíš a budeme na tebe tady všichni myslet. Držím pěstičky.
No a pak až budeš moct, tak nám dej vědět. A taky pro jakou narkózu jsi se rozhodla nakonec.
18. kvě 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik ahoj, tak já jsem na tom podobne :slight_smile:...ale s tim rozdilem, ze nas malej je celou dobu nozkama dolu a ma je pod zadeckem, takze to na spontanní porod není - dnes v poradne mi Mudra rikala, ze ji okopaval ruku, kdyz me vysetrovala cipek. Jinak ja jsem na porod pry krasne pripravena, CS 6 (a to jsem teprve 37tt), takze bud risknu zevni obrat nebo se malej umoudri (pry se stava, ze se deti otoci i v den porodu, ale malokdy) anebo budu muset na cisare :frowning2:....se mi nechce, je to nase prvni mimi a moc jsem chtela prirozeny porod:frowning2:....takze neboj, nejsi v tom sama....holt chlapecci jsou asi rarasci a vymysleji nam takovou zabavu jeste pred narozenim :slight_smile:
18. kvě 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna drzim moc palce, at jde vsechno jako po masle a pristi tyden te s nejvetsi pravdepodobonsti budu nasledovat :slight_smile:
18. kvě 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna hodne stesti! drzim pesti.
18. kvě 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja uz nevim, v poledne byl tlak super a ted uz zas 135/100:frowning2: pockam do zitrejsiho rana jestli se to nezlepsi (nebo nedej boze nezhorsi) a pripadne zitra posupu do porodky:frowning2: ach jo celou dobu to bylo ok a ted se to musi horsit:frowning2:
18. kvě 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 no nám na kurzu taky říkali která poloha je lepší pro porod a pak jsem se o tom bavila se sestřenicí a ta měla malou taky páteří na opačnou stranu a malá byla za 2 hodiny venku tak bych se tak nebála
18. kvě 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 právě protože se otáčí je lepší když je páteř na levo nebo ve předu má to otáčení kratší jinak se musí otočit celý dokola,tudíž má delší cestu,tak nám to aspoň říkali na kurzu,ale myslím že to nemusí být pravidlo.
18. kvě 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek