• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@pupicka na to otočení miminka zkus být na čtyřech, třeba vytři nebo jen tak hodinku zůstaň, jak tam má mimi prostor, tak by se mělo otočit :wink:
18. kvě 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik aha, tak to slyším právě poprvé....
18. kvě 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna držím pěsti

@hribek tobě taky držím pěsti ať se tlak do rána umoudří
18. kvě 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jo jo, jinak uz ani nezustavam...celou dobu u PC jsem na ctyrech v tzv. klekoprsni poloze :slight_smile:, delam kocici hrbety a indicke mosty a malej z toho ma akorat srandu :slight_smile:....
18. kvě 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik dekuju snad jo
18. kvě 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Závidím všem maminkám, které už to mají za sebou. Já mám TP 22.května a pořád nic. V úterý jdu na kontrolu do nemocnice, tak uvidíme, ale snad se miminko rozhodne samo přijít na svět a nebudou muset porod vyvolávat.
18. kvě 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě dnes zas tak píchá břicho,to bude asi ta čočková polívka co byla k obědu,ale byla výborná
18. kvě 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 tak myslím že to jsem na tom všechny stejně,vyvolávat určitě nikdo nechce a taky závidím těm co to mají za sebou
18. kvě 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahoj holky, tak jsem si chtěla taky udělat ten test/graf na určení pohlaví, že bych to jako ověřila zpětně, ale copak já vím datum početí?? :grinning: Takže nic..
Jinak, když jsem měla první mimčo, tak jsem absolutně nic nestíhala, pomalu jsem byla v pyžamu od rána do večera :unamused: Ale teď to nejde,musím fungovat kvůli malé....a jde to, zvládáme krásně..No jak se říká - jedno dítě žádné dítě - akorát, že pokud máme zatím jen to jedno, tak to neoceníme :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, po včerejší probdělé noci, to dneska asi brzy zapíchnu :wink:
18. kvě 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak žáha pořád pálí :frowning2: :frowning2: :frowning2: já už nechci :frowning2: :frowning2: to rennie nějak nezabírá jak to? Zkoušela jsem colu ale to bylo jen na chviličku, chjo to bude zase noc. Jak je ten žaludek vysoko tak děsně slintám tak se pořád budím a slintací polštářek otáčím abych nespala na mokrém :confounded: teda máte to taky tak nebo jsem jediná co slintá kvůli kyselému žaludku?
18. kvě 2011 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs taky jsem to měla takové, ale mě na to zabírá ten Gaviscon... Jinak zkus zázvor, nebo mlíko, nebo citron...
18. kvě 2011 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdu spát... tak dobrou noc...
19. kvě 2011 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
cusik preju dobre rano, musim ted vstavat na 6 na prasek tak doufam ze jeste usnu. tlak mam zase 142/91 takze to vidim ze asi dneska pojedu do porodnice. ikdyz vcera vecer posledni mereni 128/78 ale i tak nechci to prejit aby se pak male neco nestalo:frowning2:
19. kvě 2011 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Ahoj, já to mám i přes den, je to už peklo, navíc dnes v noci jsem měla hrozný bolesti žaludku, furt jsem říhala a normálně jsem se při čištění zubů pozvracela, teď ráno jsem si dala jen jogurt a stejně mě to drží dál...bolest žaludku, žáha a pocit na zvracení, už nemůžu, hrozně mě to vysiluje :frowning2: Jo a Rennie nepomáhaj, možná na chvilku, ale přijde mi, že si na ně už žaludek zvyknul a neúčinkujou, dnes si vyčíhnu v lékárně něco jinýho.
19. kvě 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen v rychlosti...vložila jsem pár fotek z porodnice...držíme všem palčáky, ať už to máte za sebou :wink:
19. kvě 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@realgs já slintám jak bernardýn v noci mě to budí a stává se mi přes den že mi to blbě zaskočí a mužu se utopit :slight_smile:
19. kvě 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine fotky jsou super,malej je model :slight_smile:
19. kvě 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs mě teda žáha nepálí,ale taky slintám a děsně chrápu až mě to budí,naštěstí táta jak lehne tak je mrtvej tak si nestěžuje
19. kvě 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine malej je nááááááááááááááááááááádhernej :slight_smile:)) závidím a moc GRATULUJU!! :slight_smile:)
19. kvě 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine prcek je krasnej!!! moc gratuluju
19. kvě 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine krásnej prcek, gratulka :wink:
19. kvě 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jo, já jsem taky psala, že Rennie mi prostě nezabírá :unamused: A je to hrozný.. teda když si loknu toho gavisconu tak je to v poho.. ale to je tak pěknej humus, ale aspoň to zabírá
19. kvě 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna gratulka k Toníčkovi :wink: :dizzy_face: (Doslechla jsem se, že se znáš s Nikil z eMimina, a tak vím, že už to máš za sebou) :grinning: Takže gratuluju a drž se :dizzy_face:
19. kvě 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to taky gratulujeme k Toníčkovi
19. kvě 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Taky moc gratuluju:slight_smile: konečně to máš za sebou a to krásné před sebou, tak ať jste zdravoučcí :wink:
19. kvě 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik A co my? To tady budeme strašit až do termínu? :unamused:
19. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, hlásím se z monitorů a z kontroly. Monitor jsme natáčeli pěkně dlouho ale nakonec vše OK a u nás to vypadá na přenášení, čípek prý pro prst což nevím co je ale je prý ještě dlouhý takže máme nařízený nechráněný sex :confounded: no uvidíme co mi poví příště, prý to pozná tak ať na tom pracujeme. No když to nešlo bez povelu tak nevím nevím jak to půjde na povel. Vidím to na přenášení a vyvolávání. Mrně je malé tak jsem ráda, naměřili nám 2800-2900g tak to je bezva.Dnes jsem tam byla jen 2 hodinky tak to jde
19. kvě 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
aahoj maminy,tak uz je Tonik na svete.Narodil se v 8:24.Meri52 cm a 3640g.Je zdravej a nadhernej.Porod ve spinalu nic prijemnyho,ale vysledek stoji za to.papa
19. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Obrovská gratulace k Toníkovi, je to kus chlapa tak si ho pořádně užívej a odpočívej, ať jste oba plní síly :wink:
19. kvě 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek