• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@dostyna Moc a moc gratulujeme a přejeme hlavně hodně zdravíčka a pohody.
19. kvě 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna gratuluju tak si to ted spolecne vychutnavejte!!!

ja volala do porodky, tak dr rekla ze mam zvysit leky takze budu mit 4xdenne 1tabletku kdyby me bolela hlava nebo ten tlak byl stejne vysokej tak ze mam dojit.. tak snad to zabere
19. kvě 2011 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna gratulace a přeju hodně zdravíčka :dizzy_face:
19. kvě 2011 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna Moc gratuluji k Toníčkovi a přeji vám oběma hodně zdravíčka.
19. kvě 2011 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs Tak to ti moc nezávidím, že musíte na povel sexovat. Já to tak taky měla u první dcery, taky mě to doporučovali a vyhrožovali, že to poznají. Jenže jak píšeš, na povel to prostě nešlo. Mě to bolelo, tak jsem to zavrhla a nechala to osudu. Je fakt, že v den termínu - možná pár dní po termínu mi udělali hamiltona a ten zabral.
Bojím se, že tentokrát to bude taky, ale když já šíleně trpím jen při kontrole, neumím si představit sexovat, když to bolí. A při pomyšlení, že budu i po sexu krvácet tak jak po vyšetření, tak brrr. No každopádně donutit tě nemůžou, tak držím palce, aby se čípek začal zkracovat sám od sebe.
19. kvě 2011 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs nám na kurzu říkali že u prvorodiček je normální když se čípek zkracuje až při porodu,švagrová prý měla ještě půlku když přišla do porodky,já mám 1,5cm a otevřená jsem jen na špičku prstu,ale uklidňuju se tím že to nic neznamená že to může být každým dnem jinak,aspoň doufám.
19. kvě 2011 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna ještě jednou gratuluji k Toníkovi,těším se až napíšeš víc,hlavně by mě zajímaly ty zážitky ze spinálu.šla bys do něj zas nebo příště raděj narkozu?se ptám kdyby něco a já si měla vybrat.
19. kvě 2011 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky snažila jsem se napsat z porodnice, ale mobilní net asi nefunguje...... tak hlásím......MÁM TO ZA SEBOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. kvě 2011 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 a detaily?ať víme k čemu gratulovat :wink:
19. kvě 2011 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Kubíček se narodil 10.5.2011 v 6.29 a měl 3100g a 47 cm......dneska už máme 3400g :wink: porod brutál....i když krátkej.....a šest dní s infekcí na nedonošeneckým...... až si budu moct k pc pořádně sednout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak napíšu víc.... ba ne nikoho strašit nebudu, ale mi měli komplikace...veliký.....
19. kvě 2011 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs Gratulka ke KO.. a ten čípek znamená, že jsi na prst... takže tedy 1cm... takže hodně sexuj :wink:
19. kvě 2011 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 gratuluju :dizzy_face:
19. kvě 2011 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Lepší je, když se čípek začíná zkracovat sám od sebe, páč potom je nucený porod, vyvolávání a to není nic příjemného... Holky pak rodí až třeba 24hodin v bolestech :frowning2:
19. kvě 2011 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 Moc gratuluji ke Kubíčkovi a přeji hodně zdravíčka a ať vám dělá jen samou radost.
19. kvě 2011 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 o vyvolávaném porodu bych mohla vyprávět. :cry: :cry: :cry: ...... i když vzpomínat se mi teda nechce!!!! :wink:
19. kvě 2011 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 Já to nemyslela na tebe... ale promiň, že jsem ti to připomněla... :confounded:
Mluvila jsem všeobecně o čípku víš :grinning:
19. kvě 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 no je fakt že švagrová přenášela a hrozilo ji vyvolání tak si večer před tím udělala ten zázračnej koktejl kolem půlnoci ji to začalo,od začátku po minutě,a v 5 byl malej na světě,takže bych v nezkráceným čípku neviděla vědu,určitě záleží jak u koho a asi tam bude víc elementů který určují průběh porodu.
19. kvě 2011 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 gratuluji ke Kubíkovi,připadá mi že ses tu s náma loučila včera o on už má chlapík týden
19. kvě 2011 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 gratuluju!!! at ste zdravi!!

19. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 Taky moc gratulujeme, hodně zdraví, štěstí a pohody!!!!!!! :slight_smile:
19. kvě 2011 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
A co jinak vy holky, jak se cítite.. dneska mají být bouřky... tak jsem zvědavá co přijde sem k nám.. :grinning:
19. kvě 2011 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
a jdeme krmit........ :slight_smile:
19. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 tak vzhledem k tomu že bych potřebovala zalít zahradu tak k nám určitě nic nepříjde,leda bych vzala konvu a šla na to v tom případě bude lít jak z konve :angry:
19. kvě 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 kojíš bez problémů??? Já ti to tak závidím, že už to máš za sebou... Ale v dobrém samozřejmě :wink: :dizzy_face:
19. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik no, hlásili bouřky v noci.. tak jsem na to právě zvědavá zda něco přijde nebo ne...
19. kvě 2011 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 no bouřky mají prý stejný účinek jako úplněk,ale já už si naděje nedělám začínam tušit že budu přenášet :frowning2:
19. kvě 2011 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
je to nekonečný to čekání,za chvíli budu odpočítávat snad i minuty :rolling_eyes: ,kdyby byli aspoň nějaký náznaky toho že se něco bude brzo dít,ale nic :frowning2: jsem až podezřele v pohodě :unamused:
19. kvě 2011 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 byla jsem první tři dny bez malýho, takže se nám to trochu posunulo...pátej den jsem chytala depky, že jsem neschopná, že nebudu mít mlíko a teď je to v poho.... třináct dětí bych teda nenakrmila, ale malej je jen na mym mlíku.... a slušně přibíráme :wink:
19. kvě 2011 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik no jestli na mě bude působit bouřka jak úplněk, tak to potěš kotě :rolling_eyes: Jojo, taky se začínám pomalu smiřovat s tím, že budu přenášet... chtěla jsem ještě stihnout býčka.... Ale dneska už asi neporodím, zítra pochybuju, v sobotu nechci, to mám zakázáno rodit.. v neděli se mi nechce (to by ze mě byli v porodce nadšený, že je ruším od kafíčka a nedělní pohody) :confounded: No a v pondělí mám termín, takže pochybuju že porodím na termín :rolling_eyes: No a v úterý jdu zase na KO... takže jsem fakt zvědavá kdy to bude... při mém štěstí porodím buď v sobotu nebo až v červnu :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2011 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 tak to je super, že krásně kojíš a že přibíráte... to je důležité... tak si to užívej a brzy se dejte do kupy... ono to chvilku potrvá než se sžijete že? :slight_smile:
19. kvě 2011 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek