• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@monny89 jojo, ty první dny jsem to chtěla "vzdát", ale teď už to vypadá dobře!!
19. kvě 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no vidím že máš jasno takže zhruba víš kdy to příjde :wink:
@evinka85 teda musím říct že jste se sladili docela rychle,zvlášť po tom že jsi ho 3 dny neměla u sebe,tak snad nám to taky tak půjde
19. kvě 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Ahojky, tak nakonec jsme porodily ve stejný den! :slight_smile: Já tedy až po tobě 10:33, Adam, 2770g, 49cm. Ve středu jsem měla nastoupit na vyvolání, tak jsem to raději provedla v úterý. Pomohl mi Hamilton. Komplikace jsme moc neměli, jen manuální vybavení placenty, sama se nechtěla odloučit. Taky šití, sedim tu na kruhu. Ale máme to za sebou! Gratuluju!
Co jinak, jak jde kojení? Mám pocit, že nedělám nic jinýho. V noci je to hrozný vstávat, jsem unavená jako nikdy.
Těhule! Spěte dokud můžete!!!
19. kvě 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no právě že vůbec nevím :grinning: :grinning: :grinning: Jen jsem se tak jakože zamyslela..
19. kvě 2011 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 to je dobře.. jen tak dál :dizzy_face:
19. kvě 2011 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu já bych ráda spala, ale já jsem prostě noční tvor.. takže mám problém spát v noci... :unamused: No, ale už se pomalu odebírám do postele... takže dobrou :wink:
19. kvě 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, tak vcerejsi pozdni vecer a vubec cela noc hruza. Vcera sem zvedla mnozstvi tabletek na tlak o 1, dusledek - k pulnoci mi bylo zle ze sem myslela ze sebou seknu, pritom tlak idealni (120/80), k ranu bolesti zad v krizi s vystrelovanim do levyho boku a k tomu hrozna bolest hlavy. Asi me ta porodnice dneska nemine, pac mi dr. rekla ze jestli budu mit bolesti hlavy ze mam dojit, takze cekam do 6 na zmereni tlaku a po 8 asi nabehnu k doktorce co a jak:frowning2: Ach jo proc ten konec tehu nemuze byt prijemnej???
20. kvě 2011 ve 04:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic po 8 me hlava bolet prestala ale zacaly podivne pocity v brise.... tak si pockam asi na bourku a treba se neco zacne dit:slight_smile:
20. kvě 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Přesně tak, to čekání je teď nekonečné. Já mám TP v neděli a miminko dělá, jakože se nic neděje a maminka už začíná být značně nervózní :(.
20. kvě 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám dnes zase trénink,hlídám synovce,je moc hodnej spapal banánek a teď si hraje na dece s plyšovou zebrou,ještě ani nelozí tak aspoň nikam neuteče :wink:
20. kvě 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak snad už to budeš mít brzo za sebou a nebude tě malá dál trápit,já se budu snažit rodit hned po tobě jo :grinning: :grinning:
20. kvě 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :slight_smile:dik no snad jo, snazim se to nejak vydrzet. my meli synovce vcera jen ja uz na nej nemam, ma 18mesicu a vsude lita a my to tu jeste na zahrade nemame upusobeny na maly deti takze musis vsude za nim a je to dost narocny:frowning2:
20. kvě 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak včerejší blbnutí v bazénu nepomohlo ale snad se to aspoň někam posunulo to bych byla opravdu ráda. Manža se tváří, že sex snad snese tak uvidíme. Holt musí se trochu postarat o cestu ven když už udělal tu cestu dovnitř :sunglasses: U nás byla noc docela v pohodě i když o břiše jsem docela věděla celou noc a mám hnusnou rýmu tak se budím i na smrkání, ale dá se to zvládnout. Na tu žáhu mi pomáhá cola a po ránu kakao jinak pálí celý den :confounded: i noc
20. kvě 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky... já jsem se vyspala celkem dobře, ale probudili mě zase poslíčci :angry: Jinak tady nebyla ani bouřka, ani kapička neukápla, takže se nic nedělo.. mi večer s manželem sexovali, ale nic, jen mi to spustilo pár kontrakcí a pak zase byl klid...
No, začínám se asi smiřovat s tím, že porodím až v červnu :rolling_eyes:
20. kvě 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 asi musis vickrat denne:slight_smile: treba to pak poradne zabere:slight_smile: tady bude nehorazny vedro, uz ted je kolem 25 stupnu:frowning2:
20. kvě 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes je mi od rána blivno :frowning2: je hrozný vedro, tak jsem zalezlá a furt piju, bolí mě žaludek a břicho mám jako kámen, furt tvrdý, malej tlačí hrozně na žaludek, už to nějak přestávám zvládat :unamused: Jsem z toho docela nevrlá a pak to odnáší přítel :frowning2: Hodně sil všem, ten konec těhu není pěkný...
20. kvě 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 V CR mame spoustu sikovnych vedcu, tak proc nejde tehotenstvi naplanovat tak, ze se deti narodi opravdu presne na den, ktery mu urci v poradne??? Clovek by se na to v klidu pripravil a bylo by to fajn:grinning:
20. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek :grinning: takhle to je ale docela adrenalin, když nevíme kde ani hodiny :grinning: Já už teď pořád trnu, kdy to přijde.
20. kvě 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 to je taky pravda:slight_smile: jeto horsi jak cekat na jeziska:slight_smile:to si to aspon muzes odskrtavat na adventnim kalendari:slight_smile:
20. kvě 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek :grinning: jj a to Ježíšek nadělí dárky a fnkne pryč, tohohle Ježíška budeme mít doma pěkně dlouho :wink:
20. kvě 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no ono by to bylo kapku přesnější kdyby jsme věděli kdy přesně jsme do toho spadly,ale díky bohu za UTZ že nám to trochu upřesnily,dřív to měli ženský horší.Myslím naše babičky a generace před nima.
20. kvě 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 hlavně s Ježíškem je to pořád stejný a za ty roky už nezajímavý,tohle bude něco novýho,něco co nám změní celej život,vlastně i ty vánoce zas dostanou jinej rozměr.
20. kvě 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no ony to babičky neřešily tak jako my :wink:
20. kvě 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to souhlasím:slight_smile: bude to úplně o něčem jiným a to je to krásný-každá životní etapa přináší něco krásného :slight_smile:
20. kvě 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no jo babičky neměli na to čas,my si užíváme mateřské a nemáme nic jinýho na práci než pozorovat každý píchnutí.
20. kvě 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik přesně tak :grinning:
20. kvě 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu raděj něco dělat ať se nepozoruju :rolling_eyes:
20. kvě 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neblázněte, znát přesné datum je na pakárnu. To je jako se objednat k zubaři a třást se celý týden dopředu, to bych teda nemohla. Já jsem docela v klidu, ale těším se až to budu mít za sebou to jo, hlavně na to až přestane pálet žáha, budu lehčí a budu moct lehnout na břicho a na miminko samozřejmě :wink:
20. kvě 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 To že jsi noční tvor, se Ti bude hodit pak na noční kojení! Mě to ubíjí. Už se mi stalo, že jsem při kojení usnula, vzbudila se za pul hodiny, malej spal, nebyl odkrknutej, ale evidentně mu to nevadilo. Zato já černý svědomí, jaká jsem nezodpovědná matka!
Holky, vůbec vám to těhotenské trápení nezávidim! Co se všech těch neduhů týče, zmizí po porodu jako mávnutím kouzelného proutku, žáha nepálí, ležet na břiše můžu, otoky zmizely! Ale přijdou jiné starosti a těch se do smrti nezbavíme! I když, za toho prcka to stojí! Těšte se!
20. kvě 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs máš pravdu,ten moment překvapení má něco do sebe,ale už se nemůžu dočkat až budu kojit a přebalovat a kočárkovat.každý pohled na postýlku přebalovák nebo kočárek mi to připomíná a víc a víc jsem netrpělivá.Bojím se že je to stejný jak s otěhotněním,čím víc to člověk chce tím spíš to nejde,ale zase si říkám že tohle je jiný že zůstat tam prostě nemůže tak co.
20. kvě 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek