• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Ahoj holky, tak já konečně dnes pořídila nějaké dárky, lítání plno a dárků koupeno jen pár. Snad to stihnu vše nakoupit :slight_smile:
10. pro 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zkoušela vytvořit dárek pro manžílka a moc se to nepovedlo, trochu se to rozpilo :frowning2: tak jsem naštvaná :frowning2: myslíte, že mám mít odvahu to dát manžílkovi?
10. pro 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija To je krásný, to se ti povedlo...myslím, že mu to Ježíšek může klíďo přinýst :slight_smile: To jsi udělala fixama na textil?
10. pro 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jj fixama na textil, dělala jsem to poprvé, takže to i nedopadlo podle mých představ. ale dám to manžílkovi k vánocům, myslím, že mu to udělá radost a třeba i ocení, že jsem to dělala sama :slight_smile: že se to trochu rozpilo se nedá nic dělat, je to,ale dělané s láskou :slight_smile:
10. pro 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija je to super. dokona by som povedala ze to srdiecko vyzera ako by ho robila same dietatko :wink:. takze super. urcite to manzilkovi daruj.
10. pro 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma jééé děkuji :slight_smile:
10. pro 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija jj mě se to taky hrozně líbí :slight_smile:
10. pro 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
10. pro 2010 ve 22:45 • sunny1981
@many No ja nejako meskam mam toho vela teraz riadit a tak sa blizia Vianoce upratujem pomaly lebo sa nemozem velmi namahat ja som na rizikovom...a ako dopadla poradna? :wink:
10. pro 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
komu tady co smazali?Já nevím co dělají za vědu.Včera mi kámoška na FB posílala přes chat nějaký odkazy věcí co prodává na mimibazaru a hned ji psali že to nesmí že ji zablokujou chat.Podle mě by měli hlídat ať tu nejsou nějaký prasárny a tak a ne takový kraviny.
11. pro 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ked niekto do temy da, aby ludia zahlasovali za to ci ono. a pritom tu nechodi, tak mi to aj celkom vadi. a ten prispevok co zmazali, tak bol hlasovanie nejakej zenskej z inej diskusie.
11. pro 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak to jsem nevěděla.to je fakt docela trapný lozit do kde jaké diskuze a otravovat kde koho že chce hlas to si myslím že by ji stejně nikdo už z principu neposlal.
11. pro 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky :slight_smile:
11. pro 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija je to pěkný , povedlo se ti to :wink: já to mám ještě po Ladíčkovi, já to teda objednávala z netu :wink: ale mám overálek a dupačky - maminčino sluníčko :slight_smile: dala jsem nám to tenkrát na Valentýna :grinning: Ladík se narodil 26.5 , my Valentýna jinak neslavíme , ale to se mi líbilo jako pěkný dáreček předem :grinning:
11. pro 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadqa86 v poradně dobrý, přečti si na straně 27 :wink:
11. pro 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak tak, kdyby jsme měly furt hlasovat, pro někoho, koho vůbec neznáme :wink: to se nedivím, že to admin smazaly
11. pro 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky včera jsem poprvé cítila Lukáška na večer :slight_smile: dnes teda zatím neee :wink: tak uvidím, včera až na večer u bedny a tekli mi dojetím slzičky :grinning: jako malééé :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many já už chci takyyyy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. pro 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik vydrž, to příjde, Ladíka jsem cítila až ve 21.t :wink: budou to takový bublinky, šimrání, tření :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak som rada ze v poradni je vsetko v poriadku a ze ste v poriadku aj vy dvaja :slight_smile: mna caka poradna v Pondelok uz sa neviem dockat.Dnes mi prislo zle som obalovala maso pri linke som stala a naraz sa mi pred ocami zahmlelo oblial ma horuci pot a tahalo ma k zemi keby som si nebola sadla tak urcite odpadnem sadla som si chvilku som si oddychla a ked mi bolo lepsie som sa postavila znova k linke aby som dokoncila obalovanie a zase som si musela sadnut zase to iste...neviem co mi bolo,ale urcite to poviem v poradni :frowning2:
11. pro 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
12. pro 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadqa86 jojky, už je dobře ? Doufám, že jo, asi si měla hodně nízký tlak :frowning2: a hořčík bereš taky ? Asi jo, že?
Tééda tak to se budeme těšit na dobré zprávy z poradny :wink:
12. pro 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Lukášek řádívá teda večer :wink: jak je pořádný klid :wink: přes den si asi vychrapuje :grinning: :grinning:
12. pro 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhulky, kde jste :wink: :wink: :wink: odpočíváte, nebo doma řádíte, pečete,............ :wink:
12. pro 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many No uz je dobre len mam teraz uz 3-den problem z jednim zubom na zaciatku tehu ma bolel na druhej strane 4-dni a teraz v skoro v strede tehu ma boli zase na druhej strane uz 3-den....Nejako vytrpime mna k zubarovi nikto nedostane :grinning: ja sa bojim zubarov...radsej si to vytrpim pokial sa da....No sa uz neviem dockat na zajtra ze co bude nove taka som zvedava na dropca :dizzy_face: ani spat nebudem :sweat_smile: no ja beriem injekcie moja CLEXANE to budem brat zevraj do 9-mesiaca az...Potom beriem este duphaston,ale ten mi uz dosiel a minule ked som bola v poradni tak mi povedala ze mi predpise len jedno balenie a ked ho doberiem uz nebudem musiet viac brat duphaston tak uvidime..Potom este beriem pyridoxin a acidum folicum este na zelezo tabletky a este beriem vytamin B....Az mi je z tych tabletiek niekedy zle :unamused: Zajtra vam dam urcite vediet ako sme dopadli v poradni :slight_smile: drzte palce tak dobru nocku zatial zajtra sa ozvem :wink: :slight_smile:
12. pro 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadqa86 ty máš léků jak důchodci :grinning: já myslela že dufaston je na upravení MS.
13. pro 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla včera na křtinách.Teda řeknu vám že travit 3 hod cesty tam a 3 hod zpátky v autě už je pro mě dosti nepohodlné.Navíc jsem si dovezla i nějakýho bacila.Děsně mě bolí v krku a mám rýmu.No a teď babo raď když žádný prášky nesmím.
13. pro 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste všichni?
13. pro 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
13. pro 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadqa86 ahojky, teda ty toho bereš :frowning2: a proč ty injekce i :wink: a doufám, že je vše ok
13. pro 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek