Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
trija
10. pro 2010
Ahoj holky, tak já konečně dnes pořídila nějaké dárky, lítání plno a dárků koupeno jen pár. Snad to stihnu vše nakoupit 🙂
trija
10. pro 2010
tak jsem zkoušela vytvořit dárek pro manžílka a moc se to nepovedlo, trochu se to rozpilo 😞 tak jsem naštvaná 😞 myslíte, že mám mít odvahu to dát manžílkovi?
germaine
10. pro 2010
@trija To je krásný, to se ti povedlo...myslím, že mu to Ježíšek může klíďo přinýst 🙂 To jsi udělala fixama na textil?
trija
10. pro 2010
@germaine jj fixama na textil, dělala jsem to poprvé, takže to i nedopadlo podle mých představ. ale dám to manžílkovi k vánocům, myslím, že mu to udělá radost a třeba i ocení, že jsem to dělala sama 🙂 že se to trochu rozpilo se nedá nic dělat, je to,ale dělané s láskou 🙂
eustoma
10. pro 2010
@trija je to super. dokona by som povedala ze to srdiecko vyzera ako by ho robila same dietatko 😉. takze super. urcite to manzilkovi daruj.
trija
10. pro 2010
@eustoma jééé děkuji 🙂
badik
10. pro 2010
@trija jj mě se to taky hrozně líbí 🙂
sunny1981
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dadqa86
10. pro 2010
@many No ja nejako meskam mam toho vela teraz riadit a tak sa blizia Vianoce upratujem pomaly lebo sa nemozem velmi namahat ja som na rizikovom...a ako dopadla poradna? 😉
badik
11. pro 2010
komu tady co smazali?Já nevím co dělají za vědu.Včera mi kámoška na FB posílala přes chat nějaký odkazy věcí co prodává na mimibazaru a hned ji psali že to nesmí že ji zablokujou chat.Podle mě by měli hlídat ať tu nejsou nějaký prasárny a tak a ne takový kraviny.
eustoma
11. pro 2010
@badik ked niekto do temy da, aby ludia zahlasovali za to ci ono. a pritom tu nechodi, tak mi to aj celkom vadi. a ten prispevok co zmazali, tak bol hlasovanie nejakej zenskej z inej diskusie.
badik
11. pro 2010
hm tak to jsem nevěděla.to je fakt docela trapný lozit do kde jaké diskuze a otravovat kde koho že chce hlas to si myslím že by ji stejně nikdo už z principu neposlal.
many
11. pro 2010
ahojky těhulky 🙂
many
11. pro 2010
@trija je to pěkný , povedlo se ti to 😉 já to mám ještě po Ladíčkovi, já to teda objednávala z netu 😉 ale mám overálek a dupačky - maminčino sluníčko 🙂 dala jsem nám to tenkrát na Valentýna 😃 Ladík se narodil 26.5 , my Valentýna jinak neslavíme , ale to se mi líbilo jako pěkný dáreček předem 😃
many
11. pro 2010
@dadqa86 v poradně dobrý, přečti si na straně 27 😉
many
11. pro 2010
@badik tak tak, kdyby jsme měly furt hlasovat, pro někoho, koho vůbec neznáme 😉 to se nedivím, že to admin smazaly
many
11. pro 2010
holky včera jsem poprvé cítila Lukáška na večer 🙂 dnes teda zatím neee 😉 tak uvidím, včera až na večer u bedny a tekli mi dojetím slzičky 😃 jako malééé 😃 😃 😃
badik
11. pro 2010
@many já už chci takyyyy 😞 😞 😞
many
11. pro 2010
@badik vydrž, to příjde, Ladíka jsem cítila až ve 21.t 😉 budou to takový bublinky, šimrání, tření 😃 😃 😃
dadqa86
11. pro 2010
@many Tak som rada ze v poradni je vsetko v poriadku a ze ste v poriadku aj vy dvaja 🙂 mna caka poradna v Pondelok uz sa neviem dockat.Dnes mi prislo zle som obalovala maso pri linke som stala a naraz sa mi pred ocami zahmlelo oblial ma horuci pot a tahalo ma k zemi keby som si nebola sadla tak urcite odpadnem sadla som si chvilku som si oddychla a ked mi bolo lepsie som sa postavila znova k linke aby som dokoncila obalovanie a zase som si musela sadnut zase to iste...neviem co mi bolo,ale urcite to poviem v poradni 😞
many
12. pro 2010
ahojky holky 🙂
many
12. pro 2010
@dadqa86 jojky, už je dobře ? Doufám, že jo, asi si měla hodně nízký tlak 😞 a hořčík bereš taky ? Asi jo, že?
Tééda tak to se budeme těšit na dobré zprávy z poradny 😉
many
12. pro 2010
jinak Lukášek řádívá teda večer 😉 jak je pořádný klid 😉 přes den si asi vychrapuje 😃 😃
many
12. pro 2010
těhulky, kde jste 😉 😉 😉 odpočíváte, nebo doma řádíte, pečete,............ 😉
dadqa86
12. pro 2010
@many No uz je dobre len mam teraz uz 3-den problem z jednim zubom na zaciatku tehu ma bolel na druhej strane 4-dni a teraz v skoro v strede tehu ma boli zase na druhej strane uz 3-den....Nejako vytrpime mna k zubarovi nikto nedostane 😃 ja sa bojim zubarov...radsej si to vytrpim pokial sa da....No sa uz neviem dockat na zajtra ze co bude nove taka som zvedava na dropca x-) ani spat nebudem :-N no ja beriem injekcie moja CLEXANE to budem brat zevraj do 9-mesiaca az...Potom beriem este duphaston,ale ten mi uz dosiel a minule ked som bola v poradni tak mi povedala ze mi predpise len jedno balenie a ked ho doberiem uz nebudem musiet viac brat duphaston tak uvidime..Potom este beriem pyridoxin a acidum folicum este na zelezo tabletky a este beriem vytamin B....Az mi je z tych tabletiek niekedy zle :-| Zajtra vam dam urcite vediet ako sme dopadli v poradni 🙂 drzte palce tak dobru nocku zatial zajtra sa ozvem 😉 🙂
badik
13. pro 2010
@dadqa86 ty máš léků jak důchodci 😃 já myslela že dufaston je na upravení MS.
badik
13. pro 2010
Já byla včera na křtinách.Teda řeknu vám že travit 3 hod cesty tam a 3 hod zpátky v autě už je pro mě dosti nepohodlné.Navíc jsem si dovezla i nějakýho bacila.Děsně mě bolí v krku a mám rýmu.No a teď babo raď když žádný prášky nesmím.
badik
13. pro 2010
Kde jste všichni?
many
13. pro 2010
ahojky holky 🙂
many
13. pro 2010
@dadqa86 ahojky, teda ty toho bereš 😞 a proč ty injekce i 😉 a doufám, že je vše ok