• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Ahojík holky tak dnes nás OBĚ pustili domů :slight_smile: tak jen v rychlosti.Narodila se nám v pondělí v 6.30 Zuzanka 47cm a 3000g,všichni jí říkájí nedozrálá,ale je zdravá a už i doma :slight_smile: šla ven přirozenou cestou a maminka je na ni moc hrdá :slight_smile: byla sem v 38+0 naštěstí tak, jïnak mají řečí ještě víc o nedozrálosti :grinning:
20. kvě 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se pustila do úklidu,ale dlouho jsem to nevydržela a dala si pauzu,jenže teď se mi nechce zvednout :unamused: ještě musím vysát a vatřít.Až se trochu ochladí tak půjdu zasadit rajčata a papriky a pak už budu mít opravdu vše hotovo a můžeme klidně jet :sunglasses:
20. kvě 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje první fotečka ještě s mainkou a tatínkem na sále kde to maminka pěkne rozdýchává :slight_smile:
20. kvě 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik @bizonka jj driv to zensky neresily taky proto, ze nebyl internet a kazdy pichnuti a kychnuti nehledaly tam :grinning:
@lenicenka17 krasny miminko, at ste zdravi. ja uz se tak tesim na to svoje:slight_smile:
20. kvě 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady už kukám :slight_smile:
20. kvě 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 gratuluju k Zuzance :dizzy_face:

Jinak holky mě je dneska šoufl, pořád se mi motá hlava... a je mi špatně... poslíčky mám solidní, ale nic se neděje.... :angry:
20. kvě 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 jééé já ti tak moc závidím
20. kvě 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no jo internet je pěknej jed a zabiják času :rolling_eyes: ale já myslím že až se nám to narodí budem mít jiný starosti a budem žít nevirtuální život.
20. kvě 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím už vytřeno vysáto a ještě jsem stihla vajíčkovej salát.Nedávno ho vzpomínala kamarádka co má 4měsíčního chlapečka,že si trochu dala a malej pak chudáček trpěl,tak jsem musela využít toho že ještě můžu a honem ho udělala :slight_smile:
jinak co se týče jídla by mě zajímalo jestli když bych si něco takovýho dala (nadýmavýho,nebo alergeního) a za chvíli by mě to chytlo jestli,když mi pak hned mimčo přiloží nebude pak trpět chuďátko.
20. kvě 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik nesmíš alergenní a nadýmavé jídlo, ani třeba exotické ovoce atd... Jahody jsou alergenní atd.... Mrkni se na net na www.kojeni.net tam je spousta tipů :dizzy_face:
20. kvě 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsem a hlavne tem, co maji nove prirustky:slight_smile:...teda clovek sem dva dny nenakoukne a uz tady mame tolik novych minminek, tak holky vsem moc gratuluju a hlavne preji zdrava a spokojena mimca:slight_smile:!!
A vsem co trpi aktualne tehotenskymi neduhy preji at to rychle prejde a mate mimca brzo v naruci :slight_smile:....se mate, uz jste blizoucko, ja mam jeste dost casu, ale nevim nevim, dle stredecni kontroly mam CS=6, vse krasne pripravene na porod, jenom malej porad stavkuje hlavou nahoru, tak kdyby to zaclo spontanne, tak je to docela prusvih :frowning2:...takze to vypada, ze na prvnim monitoru, co pujdu ve CT si budu zrovna domlouvat termin na cisare ...chjo
20. kvě 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no při kojení je mi to jasný,ale zajímalo by mě jestli se tomu mám vyhýbat raděj už teď.jako jestli když si dám odpol jahody a večer mě to chytne jestli se mi malá neosype.
20. kvě 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zasadila 8 rajčat a myslela jsem že zdechnu.By mě nenapadlo že to může být taková dřina.Ještě mě čeká 5 paprik.Naše generace jsou pěkný sračky,dřív chodili normálně do zemáků jen zahodili motyku a odskočili si porodit a my jsme tak zhýčkaný supermarketama.
20. kvě 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše maminy se ještě za sámošek tahaly s kabelama my si pěkně všude dojedem autem a pak se divíme že přenášíme :unamused:
20. kvě 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale na naši obhajobu,teď je tolik potratů, rizikových těhotenství a neplodných párů,že se musíme víc hlídat
20. kvě 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to je pravda, ale nekdy em rada ze sem zhyckana:.-)
ja nevim jak vy holky ale dneska je to nejaky zvlastni celej den, tak treba????
20. kvě 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jo mě se zdá posledních pár dní každej den zvláštní a každej den si říkám že by to šlo :wink: ale mám to už delší dobu naplánováno na zítra nebo na pondělí takže ten den ještě vydržím :grinning:
20. kvě 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :slight_smile: no to mas pravdu. ja to beru dle sebe, dneska se valim celej den, nejsem schopna vypit ani 3/4litru vody no nevim. a nejak se nam to tu zacina zatahovat...
20. kvě 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jo, takhle, tak to nevím.. ale tak to snad ne.... To nevím.. vím, že před plánovaným císařem nedávají jídlo v porodce... ale nevím jak s jídlem jinak :zipper_mouth:
20. kvě 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Ale proč je tolik neplodných atd.??? Protože všichni kouří, jí nezdravé jídla, a i celkově se zhoršilo ovzduší... :unamused:
20. kvě 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to jo, celkove jsme linejsi a pohodlnejsi.
nekdy me dokazou vytocit nazory me mamky. jako chapu driv se to tak delalo a nic se nam nestalo, ale to ze v roce by napr. davala diteti hutny omacky atd. s tim ze my sme to takle driv jedli tak me dokaze vytocit. to samy tchyne, svagrova ji rekne ze malej ji nesoleny a nesladky veci a ona mu narve chleba s maslem a povidlim, a jeste ji vyklada jakoze malej toho malo ji atd. dyt prece matka vi nejlip co toi dite ji kdyz ho ma vetsinu casu doma. no asi bude s babickama docela boj:frowning2:
20. kvě 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem právě své tělo dovláčela z posledních sil domů, jak se zatáhlo tak mě začalo pěkně tvrdnout bříško asi změna tlaku působí tak že by dnes? Ale musí to být až po půlnoci, manža nechce o býkovi ani slyšet :zipper_mouth: No nic musím ještě rychle udělat večeři abych nejela do porodnice hladová :sunglasses:
20. kvě 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no taky jsem zvědavá na boj s babičkou, to je samé to nepotřebuješ to tak dělat nebudeš a tam s ním nesmíš a to by jsi s ním měla, no naštěstí že není naučená chodit k nám, je docela lenošná tak jsem zvědavá jak bude tu roli zvládat :rolling_eyes:
20. kvě 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no u nas to bude boj s obema:frowning2: v prvnich mesicich s tchyni a pozdeji s moji mamkou.
20. kvě 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zasadila a zalila,takže můžem očekávat vydatný déšť a nejspíš nějaké krupobití co mi zničí celou úrodu :frowning2: .pravděpodobnost dešťů se zvyšuje tím že mi venku zůstalo prádlo,protože nestihlo uschnout :angry:
20. kvě 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek tak u mojí mamky je výhoda,že ona si nepamatuje co jsem kdy už jedli a tak,navíc má špatný vzpomínky na to jak ji do výchovy kecala její mamka takže mě více méně aspoň v tomhle bude respektovat.Horší je to s tchýní,do všeho kecá má plno rad,má obchůdek a všechno tam probere z babkama,pak je děsně chytrá (manžel se švagrem jí říkají baba Niklová),navíc teď ještě bude srovnávat se švagrovou a synovcem,přitom já mám v plánu spoustu věcí dělat jinak než švagrová,takže už jsem zvědavá na kecy typu,ale Leňa to malýmu taky dávala :angry:
20. kvě 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek To mě nic takového nehrozí.. já rodiče "nemám" a tchánovci jsou 100km daleko a mají svých starostí dost.. a hlavně tchyně pracuje v lékárně, takže ona je až moc "zdravá" :grinning:
20. kvě 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik toho se taky bojim ze mi bude rikate ze svagrova to delala jinak..
@monny89 no tak v tomto pripade ti zavidim, ale je mozny ze me prekvapi obe babicky tak uvidime

me zacinaji nejak bolet zada a i bricho tvrdne.tak uz by to mohlo prijit....
20. kvě 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek třeba tě opravdu překvapí tak jim dej šanci a uvidíš.. Ovšem taky mi bude vadit, pokud tchyně bude mít nějaké své "metody" které mi budou proti srsti..... :confounded:
Jinak já se začínám smiřovat s tím, že budu přenášet a porodím až v červnu :angry: :angry: :angry:
20. kvě 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na poslední kontrole se mě ptala dr jestli mi tvrdne břicho,tak říkám že pořád,se ptala jestli jsou to poslíčci,říkám to nevím prostě mi tvrdne břicho,tak prej ať si dám vždy vanu a když to přejde jsou to poslíci nebo se to rozjede.po práci na zahradě mi dost tvrdlo tak jsem si dala vanu a pořád tvrdlo,ale nic se nerozjelo.Sem nevěděla že tvrdnutí břicha jsou taky poslíci.No pro jistotu jsem se podívala na směny doktorů a kdyby to přišlo tak sedím do 6 do rána doma dnes má zase směnu ten řezník :angry:
20. kvě 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám chviličku čásek, tak koukám co jste probraly.
20. kvě 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek