• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@badik Taky mě pořád tvrdne břicho. Zrovna teď ho mám jako šutr, že ani pohyby nejdou cítit. ... :frowning2: Ale mám to tak každý den, takže jsem v klidu. Navíc jsem dneska byla na kontrole a vše OK. Ale je fakt, že když si dávám před spaním horkou sprchu, tak se mi vždy uleví.
Jinak poslíčky neznám..... takže jsi mě překvapila, že ti dr. řekla, že tvrdnutí jsou poslíčci.
No asi každému se to projevuje jinak. :slight_smile:
20. kvě 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 já taky jiný poslíčky neznám,ale v podstatě asi to tak bude,tvrdnutím se děloha připravuje na pořádný stahy tak asi na tom něco je.Ale jsem ráda že zažívám posly jen v téhle formě,ale nadále tomu budu říkat tvrdnutí ať v tom mám jasno :wink:
20. kvě 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo jo, taky jsem ráda, že jiný poslíčky neprožívám. Ani u první dcery jsem nezažila nic jiného než tvrdnutí. Jen ať nás ti naši prckové šetří, však u porodu si zažijeme svý. :slight_smile:
20. kvě 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když já doufám, že budu moct rodit s epiduralem tak jak poprvé. Jinak ostatní maminy, které to zvládly bez něj, tak moc obdivuji.
20. kvě 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky, myslela jsem, že se tady chvíli zdržím, ale musím končit. Tak snad zítra.
Mějte se hezky, a držím palce, pokud to na některou dneska v noci přijde.
20. kvě 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tvrdnutí nejsou poslíčci... pokud já vím, tak poslíčci jsou falešné kontrakce...
20. kvě 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslíčci jsou kontrakce, kdy projede celým břichem pichlavá ostrá bolest až se celé stáhne do křeče, trvá to asi 1minutu... a má to různé intervaly, třeba 10minut atd... A pak se přidá tlak na spodek, na pipku a na konečník... Prostě je to normální kontrakce... jako při porodu... akorát je to ten "falešný" poplach :wink:
20. kvě 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jak říkám pořád tomu budu říkat tvrdnutí,jen jsem konstatovala co mi řekla mudra.už před tím mi to říkala švagrová,ale to jsem nebrala vážně.asi to nějaká forma poslíků bude,ale pro mě je to tvrdnutí :wink:
20. kvě 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik nu já to chápu... tak to já mám teda podle tvé Mudr. tvrdnutí-poslíčky už od 27týdne :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to bych měla poslíčky už od 12 týdne, mě to provází od začátku, ale určitě to jako poslíčci budou neb to tvrdnutí jsou vlastně falešné stahy, ale co to hlavní teprve přijde a bude to úplně jiné než to co máme teď všechny
20. kvě 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak poslíci jsou prý normální už od 5 měsíce.
jinak jak jsem říkala,prádlo zmoklo a zalívala jsem zbytečně.jsem si říkala že jak manža půjde domů tak ho posbírá,ale prostě to nemohlo počkat :angry:
20. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ono to chce prvne to mimco a uvidime jak to s babickama bude, treba budu mile prekvapena:slight_smile:
20. kvě 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já půjdu zalehnout, mám zase nějaký křeče do bříška :frowning2: tak dobrou holky :slight_smile:
20. kvě 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám na vás velkou prosbu, nevím jak moc se tu znáte, ale nemáte některá mobil na
@hribek ? Mám s ní dnes schůzku v 10:00, ale musíme akutně s malým na pohotovost, a nemám na ní telefon, abych jí to napsala a nevím, jeslti si přečte ještě ráno IP nebo mail! Kdybyste ho některá měla, moc bych prosila napsat jí vzkaz, že "Předání CD v 10:00 se odkládá, musím s malým do nemocnice. Blanka"
Předem dííííky moc, nechci aby se zbytečně tahala k nám. Všem přeji pohodový porod a hodná miminka! :wink:
21. kvě 2011 v 05:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. kvě 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobré ránko.. my večer dali s manžou sex - poslíčci, pak jsem usnula, a v 5 mě probudilo co - no přece poslíčci... a od té doby mám co hodinu to pár kontrakcí.. ale zatím to není pravidelné nic.. tak já nevím :confounded:
21. kvě 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jeee ze by? tak drzim pesti at se ti to rozjede. my dali sex rano a nic moc, bricho poboliva ale to je tak cely...
21. kvě 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak me se nic nerozjizdi dole me boli jak kdyby mel malej uz hlavu venku a telo vevnitr, strasny ani chodit nemuzu , otocit se na druhy bok neexistuje max s podperou a zatatyma zubama...no hruza...
21. kvě 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no nevím, zatím nic pravidelného :frowning2: A to jsem nechtěla aby se mi narodil k svátku.... Ale když je venku tak hezky, tak mi to začíná vrtat hlavou :grinning:
21. kvě 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už si včera večer byla jistá že se něco začne dít malá sebou hrozně mlela,pořád mi tvrdlo břicho a chvílama mě to dost bolelo (takový píchání),noc byla děsná na wc jsem snad byla tisíckrát,ráno jsme zkusili sex,ale bylo to takový divný a na povel tak jsme toho nechali no až na to tvrdnutí se pořád nic neděje :frowning2: a já bych dnes tak moc chtěla dnes je ideální den,slouží můj doktor,kamarádka co mi slíbila účast u porodu se vrátila z dovolené,doma vše nachystané já taky tak teď přemluvit toho červíka v bříšku,domlouvám jí co to jde,ale vypadá to že bude paličatá po mamince,to si ještě užijem.No když nic tak večer jdem na oslavu narozenin tak si kdyžtak trsnu třeba to půjde,ale musím to stihnout do rána zítra má zase směnu řezník.
21. kvě 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jé všechno nejlepší k svátku,náhodou pěknej dáreček by to byl ne :slight_smile:
21. kvě 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik děkuju :dizzy_face: No, byl by to hezkej dáreček... :slight_smile:
21. kvě 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jj vse nej k svatku!

ja ted dojela od nasich a takovy nohy sem jeste natekly nemela:frowning2: nastesti sem jela v pantoflich tak se to dalo.... a zacina tu bourka tak ze by? radeji se na to jdu vyspat. jo a nozicky uz citim zase o kousek niz tak uvidime...
21. kvě 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek děkuju.... :dizzy_face:

Jinak tady pršelo asi 10minut a zase nic.... se na to vykašlu.. já fakt porodím až v červnu :grinning: :grinning:
21. kvě 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 neboj sobota jeste nekonci:slight_smile:
21. kvě 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já zkoušela vypuzovat tím že jsem šla manžovi pomoct obracet seno a výsledek je že nám zmoklo :angry: pršelo asi 10 minut ale fest.i nějaký hromy blesky byli tak jsem si dělala naděje,ale už je po všem a zůstalo jen to mokrý seno.
21. kvě 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdeme na tu oslavu tak snad už se tu zítra neukážu :wink:
21. kvě 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Ale už moc času nemám :rolling_eyes: :grinning:
21. kvě 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 nerikej dvakrat nebo ti za chvilku praskne voda a pak zacnou fofry:-P
21. kvě 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to ne, já chci hezky doma kontrakce, přijet do porodky, tam aby mi praskla voda, a pak pár zatlačení a je to :grinning: Protože když rupne voda, tak jsou kontrakce bolestivější :frowning2:
21. kvě 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek