• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@monny89 hezky naplanovany:slight_smile: a ja bych to chtela bez bolesti:slight_smile:
21. kvě 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,tak popíšu jak to bylo semnou.
Jak jsem sem již psala celou sobotu a vlastně noc n neděli jsem měla nějaké moooc časté poslíčky a to odejití hlenové zádky atp.V noci na pondělí mi kolem 1hod praskla voda ,ale ne všechna najednou postupně mi odtékala.Vzbudila jsem manžu ať nachystá malého na převoz k babičce zavolá ji a já že se ztím okoupu.
U našich sme byli cca ve 2 a to mi teprve začli bolesti a to po 2 minutách,do nemocnice to máme cca 10.minut.
NA příjmu se rozhodlo že ozvy jsou v pořádku tak nemusí být císař,ale pro jistotu mi odeebrali krev na předoperační vyšetření a vše nachystali tak kdyby přišla jakákoliv komplikace aby to bylo.
Řekli mi že ke mě musí přistupovat jako k prvorodičce pač porodní cestou ještě žádné dítě neprošlo.
PAk následoval klistýr a šla jsem na sál a čekali sme.Manža tam byl semnou a nedovedu si představit tam být sama.Jsem totiž padavka dost omdlývám a tak jsem měla jistotu že kdyby něco je tam on.Nejdřív jsem jen ležela,pak cca kolem 4 mi doporučili jít do sprchy bylo mi tam příjemně ale jen tak 20.minut pak už mě to hopsání na balonu obtěžovalo a i ta voda mi začla vadit.Navíc se mi mezi kontrakcema chtělo sttrašně spát tak sme šli zpátky na postel.KOlem 5.hod se k bolestem přidalo chtění na tlačení,hrozně jsem se lekla a nevěděla co dělat.... to prodýchávání netlačení bylo strašný.... malá chtěla strašně ven a nesměla... to jsem byla cca na 4až 5 cm,pak už to šlo docela rychle do půl hodiny jsem byla na 6až7 pak na 8 a do 40min.jsem byla na 10 a konečně mohla tlačit pač já myslela že mi už vyopadne už sem neměla odvahu ani stát :grinning:
Tak sem se položila a že konečně můžu tlačit a kontrakce žádná :angry:,jak sem lehla na záda byl klid.PAk teda konečně první to vylezla hlavička a pak zase delší dobu nic a myslím že ani nebyly tak silné jako ty ve stoje či na boku,ale já tlačila i přes to jak o dušu :grinning: a malá byla venku přesně v 6.30 :slight_smile:
Porovnání s císařem mám a raděj 100x tohle než ještě jednou císař :slight_smile:
jééééé to jsem se rozepsala :slight_smile:
21. kvě 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 krásný popis porodu... Moc gratuluju :dizzy_face:
21. kvě 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Také moc gratuluji :slight_smile: Porod si myslím, že byl docela pěkný, také bych takový nějaký :dizzy_face: . Už aby to bylo :angry:
21. kvě 2011 ve 22:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím....všem moc gratuluji k prckům :slight_smile: my sme měli včera týden, velcí kluci :grinning: kyčle taky hotovo a za dva dny máme přibrato 200g....sme papkáči :sweat_smile:
@monny jjj tak sem to měla já...sedm minutek a malej byl venku od vody :grinning: ale tak já sem druhorodička
tak já zase skočím, ale teď už tam zpívá jak kája gott, nj čas cpaní je tu :sunglasses:
21. kvě 2011 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy Jeeee, ja už ho chci taky malýho u sebe.... :dizzy_face:
21. kvě 2011 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem dali výlet na přehradu a na parník, no akce jako blázen, nejdřív jsme zjistili, že přehrada je pro auta zavřená a nakonec jsme zmokli no ale co hlavně že jsem měla langoš :wink: ten to všechno spláchnul :dizzy_face: ale porod nikde. Včera jsme zkoušeli vypuzování sexem, ale jak je to na předpis tak to prostě nešlo, no bezva asi budu taky rodit až příští měsíc ale já nechcíííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2011 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs No super strávený den koukám.... Jinak s tím sexem je to u nás stejné, mě to spustí akorát poslíčky :angry: Takže jsem smířená s tím, že prostě do pondělí neporodím :frowning2:
21. kvě 2011 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidím že nejsem jediná kdo dnes ještě nespí
21. kvě 2011 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
přišli jsme v 9 s oslavy já byla utahaná jak pes tak jsem hned vytuhla,ale asi za hodinu jsem byla vyspaná,dost mi tvrdlo břicho tak jsem dala vanu a teď jsem tady a nemůžu spát,v hlavě se mi pořád honí spousta myšlenek a mám nějaký splín.
22. kvě 2011 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, je po půlnoci, tak já už jdu spát... už je vlastně neděle... A to znamená že zítra mám termín porodu :grinning: :grinning: :grinning:
Takže dobrou holky
22. kvě 2011 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to jdu taky zkusit
22. kvě 2011 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cusik holky, to zas byl vecer. sem myslela ze uz se to rozjizdi aa ono nic:frowning2: bricho tuhlo, poslicci nepravidelni, no nakonec sem to zaspala ale sem z toho nejak extremne vycerpana:frowning2: no nastesti se mesic presunul do blizence tak uz sem rada a rodit muzem kdykoli:slight_smile: jua a dneska zacinam 40tt:slight_smile:
22. kvě 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já usla nějak kolem a v 7 už jsem byla vzhůru ach jo.a prej máme využívat toho že můžem spát,to vymyslel kdo?
22. kvě 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky.. já jsem měla noc na dvě věci.. Chytly mě zuby, tak jsem běhala po bytě sem a tam a nevěděla už co dělat, pak jsem nějakým zázrakem usnula, ale po dvou hodinách jsem se zase probudila a měla prozměnu křeče do břicha.. no a teď jsem vstala už definitivně… Spala jsem cca 5hodin :angry: :angry: :angry:
22. kvě 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zítra jsem 40+0 - to znamená, že mám zítra termín porodu... Tak to jsem na prcka zvědavá :confounded:
22. kvě 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik @monny89 ja mam takovej pocit ze s tim uzivanim spanku to musel vymyslet nejakej skodolibej chlap:frowning2: me ke spokojenymu spanku chybi leh na brise a prebyva ryma a nutnost na wc:frowning2:
jinak posilam pozdrav od mych dolnich koncetin:slight_smile: prochazka na prehradu tim asi pada:frowning2:
22. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jsem si oddychla, že v tom nejsem sama. Tvoje nohy kopírují přesně ty moje. :frowning2: Akorát ty už to máš za pár - do porodu to už vydržíš, ale já s takovýma papučama budu strašit ještě minimálně 3 týdny. :frowning2: A fest to bolí. Ach jo.
22. kvě 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 to jo to je nejhorsi ze se s tim neda skoro chodit:frowning2: no hele treba to budeme mit podobne ty muzes rodit driv a ja pozdeji a vyjde to stejne....
22. kvě 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek abych pravdu řekla, tak si nic jiného nepřeji, než už mít porod za sebou. Už nemůžu, jsem čím dál tím víc otrávená. Neboj, pokud jsi už ve 40.týdnu, tak hnedka jak půjdeš na kontrolu, tak ti udělají hemiltona a do 24hod. porodíš.
22. kvě 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no dnes sem 39+0 tak uvidime, ale moholoi by uz kvuli tomu vysokymu tlaku, ale je pravda ze zname udelali hamiltona tyden pred terminem a rano byl malej na svete tak uvidime...
22. kvě 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek teda to jsou balony,nezávidím...
Já se teď vážila a s tím že jsem nabrala těch 6kg jsem již 3kg v mínusu.... snad to tak pujde dál ještě bych brala tak -5 pač to jsou kg co jsem nabrala v práci ten rok před otěhotněním .... :frowning2:
22. kvě 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ty jo, to jsou nohy :confused: Jak to, že všichni tak natýkáte a já nic... ne že bych chtěla, ale udivuje mě, že já nic takového nemám.........
Jinak k tomu spánku.. já nevím, já týden spím jak miminko, ale pak pár nocí stojí za to :frowning2:
22. kvě 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 je super tak to mas bezva, ja doufam ze v porodce necham aspon kolem tech 10kg ale uvidime
22. kvě 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no bud rada za to ze nenatikas, neni to nic k zavideni, ale musi se to pro ty prcky vydrzet
22. kvě 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek kohokoliv znám komu hemiltona dělali (včetně mě) tak do 24hod. porodil. Takže ten to v nejhorším jistí. Ten tlak to musí být mazec. Mě naštěstí trápí "jen" ty šílený otoky. Jinak kamarádka porodila v pondělí a měla taky problémy s tlakem jako ty. Udělali ji ve 40.týdnu hamiltona a do 24hod. byl malej venku. Takže vydrž, pokud se malá nerozhodne sama na svět dřív, tak stejně za cca týden budeš malou držet v náruči.
22. kvě 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to určitě, já zase trpím na zuby.. Ale co bych pro Davídka neudělala že? :grinning: :slight_smile:
22. kvě 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 opravdu není o co stát, buď ráda, že ti nohy nenatíkají. Je to hnus. :frowning2:
22. kvě 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 S tím Hamiltonem si nejsem tak jistá :grinning: :grinning: :grinning: Kámoška ho měla 4x a porodila až včera po 5x Hamiltonu
22. kvě 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 No, mě nenatýká vůbec nic, mám i pořád prstýnky atd... Takže aspoň něco.. ale jinak tlak mi taky hapruje.. nebo nevím kolik je normální ale já mám 145/85... A nikdo mi nic neříkal, takže snad je to v pořádku...
22. kvě 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek