• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@monny89 Máš ty zuby citlivé? Měla jsem to taky u první dcery, ale spíš až po porodu. Pořád jsem lítala k zubaři, že mě bolí jednička nahoře - byla jsem tam asi 3x a nikdy nic nenašel. Pak to po nějakém čase přešlo.
22. kvě 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Ty brďo, přežít 5hamiltonů tak asi "zdechnu". Mě stačil ten jeden jedinej. Asi jsem citlivka, ale mě to bolelo - fest. Ale jak říkám, jsem asi cíťa, protože mě bolí i vyšetření a krvácím po něm 2dny. :frowning2:
22. kvě 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no me ten tlak az tak neomezuje, jen obcas citim jak se mi zrychli tep ale jinak OK. tak to by bylo fajn kdyby to slo tak rychle. a to byla ta kamoska jako 40+ neco (41tt)nebo 39+neco (40tt)?
@monny89 tak ty zuby taky asi nic moc, asi neni z ceho vybirat, ja myslim ze kazda mame neco abysme si ten konec pekne uzily
22. kvě 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek měla termín minulou neděli, byla zrovna na kontrole, udělali hamiltona, přijela domů, odteklo jí trochu plodové vody, tak se vrátila, ale neměla bolesti nic, tak ji řekli ať přijde v pondělí na nějaký test skrz tu vodu, ten měla pozitivní, tak si ji tam nechali a večer to na ni přišlo.
22. kvě 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak já sice natíkám,ale není to nic drastickýho,nebolí to.jednou mi sice natekli tak že mi přetíkali z balerýn ale doma jsem je dala do studenýho lavoru a ulevilo se mi,prstýnky už nedám tak od 5.měsíce a problémy mám se spaním,ale myslím že velkej podíl má to děsný dusno,jinak si v celku nemůžu na nic stěžovat jsem docela v pohodě,tak snad bude stejně pohodovej i porod.Ještě teda děsně funím,ale to taky nebolí :wink: takže fakt pohoda.
22. kvě 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás v porodce snad žádnýho Hamiltona nedělají,neznám žádnou která by o něm mluvila a že jich bylo co přenášeli.Je k tomu potřeba být už nějak otevřená nebo tak něco nebo to můžou udělat každé?
22. kvě 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 No, mě se včera rozpadl už třetí zub..... :frowning2: :frowning2: a k zubaři už nesmím... až po porodu.. takže se bojím co se mi ještě rozpadne :frowning2: :frowning2:
Hamilton se dělá až od 40+ (41tt) A ta moje po tom ani nekrvácela nic... Prostě to na ní vůbec nezabíralo :grinning: Ale už to má naštěstí za sebou :slight_smile:
22. kvě 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 teda ty zuby ti nezávidím a proč už nemůžeš k zubaři?to je asi horší jak ty otoky.
tak doufám že si to všechno nevynahradím v příštím těhu :unamused:
22. kvě 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no u tebe se divim zes jeste neodrodila, jaks psala ze litas po zahrade a okopavas atd.:slight_smile:
@monny89 aha no tak na hamiltona mam jeste tyden cas:astonished:, hlavne at uz se ti nic nerozpada:slight_smile:
22. kvě 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik musíš k tomu být otevřená... aby se dostali k plodovým obalům rukou
22. kvě 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik No, já byla u zubaře v 27tt a rozjelo mi to otvírání že mi začal hrozit předčasný porod.. takže mám zakázaného zubaře :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. kvě 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no to já taky,dělám co můžu a nic :frowning2: ale taky se snažím protože kdo ví kdy budu mít pak čas na tu zahrádku a vše okolo tak abych pak nenašla jen prales :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a taky musím nějak zabít volný čas jinak bych se z toho čekání zbláznila.Ale zas to nějak nepřeháním,jen po troškách.
22. kvě 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Hamiltona můžou udělat každé, není k tomu potřeba být otevřená. Mě ho dělali u prvního těhu, že jsem měla po termínu a pořád se nic dole nedělo. Ale opravdu až po termínu.
22. kvě 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to jsou věci by mě nenapadlo že zubař souvisí s porodem.No ale tak teď už je otvírání přínosem tak můžeš k zubaři ne?
22. kvě 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jejda, tak to ti chybí nějakej vitamín - vápník. Bereš něco? Já neberu nic, ale taky mě cosi chybí. Už mám přes měsíc koutek (natrženou hubu) a nechce se mě to zahojit.
22. kvě 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Tak to jsem nevěděla, že k hamiltonovi musíš být otevřená. Tak pardon za milnou informaci. Je fakt, že mě pořád říkali, že se to nechystá, že se dole nic neděje. Proto jsem si domyslela, že otevřená být na hamiltona nemusí.
22. kvě 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Kamarádce druhé ho ani nedělali, protože byla na 100západů a prostě se nedostali ani k plodovým obalům
22. kvě 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Takže holt musela na císař
22. kvě 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 A jak to nakonec dopadlo? Porodila?
22. kvě 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no zítra mám termín, a už mi nemůžou dávat plomby ani.. páč by nedržely.. takže všechno až opravdu po těhu :unamused: Teď musím trpět :unamused:
@lolla79 No, vitamíny jsem brala, teď už neberu před porodem.. v tom 36tt jsem vše vysadila abych měla klidný porod... Jinak po porodu strávím u zubaře měsíc v kuse :grinning:
22. kvě 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 fakt? tak to je mazec, pokud bylo mimi správně otočené a jen se mu nechtělo ven, tak se divím, že musela na císaře. Že ji to nevyvolali..... :frowning2:
22. kvě 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 takže kdybych byla pořád jen na špičku prstu tak se mě to stejně netýká?no tak já doufám že si to to naše mládě rozmyslí a příjde do termínu samo.
22. kvě 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 No, malej byl normálně hlavou dolů, všechno v pohodě, ale porodní cesty totál "mrtvé" takže nešel ani Hamilton, ani vyvolat porod, páč tím by rodila třeba 50hodin, než by se vůbec otevřela... Takže ji udělali císaře aby se nemusela trápit...
@badik ty jsi jen na špičku prstu? Jejej.. tak to ti Hamilton asi nepůjde.. ale uvidíš, jak moc máš drsného doktora...
22. kvě 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Tak na druhou stranu je dobré, že ji nenechali trpět a zvolili raději císaře. Za sebe schvaluji.
22. kvě 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no tak to bylo v útrerý a vzhledem k tomu že se to může měnit každým dnem doufám že při další kontrole mi řeknou čekejte to každou chvíli :wink:
22. kvě 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 přesně tak.. já kdybych si mohla vybrat.. tak si taky vyberu císaře než těžký Xhodinový porod :pensive:
@badik jojo, já v úterý byla měkká pro dva prsty.. takže uvidíme jak budu teď v úterý.. pokud do té doby neporodím...
Ale jelikož mám termín zítra, tak to chci stihnout dneska nebo zítra :grinning:
22. kvě 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu vařit, a pak se jdu umýt, takže přijdu později :dizzy_face:
22. kvě 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky končím, jdu na chvíli s malou ven, teda pokud tam neumřu horkem a budu schopná skrz ty nohy vůbec chodit.
22. kvě 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky se musim pochvalit, zkousela sem rizoto podle Itala v kuchyni a svete div se povedlo se, ne ze by to bylo nejak slozity, ale vite jak podelat se sa i caj:slight_smile: k tomu sem stihla jeste bananovou babovku jelikoz sme meli stary banany, nejhorsi je ze na nohy uz ted nestoupnu jak sou otekly, takze je asi pudu namocit do bazenu pokud se mi zadari slezt do sklepa:astonished:
22. kvě 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,můžu se zeptat,co je to ten Hamilton?! :astonished:
22. kvě 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek