• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Jinak holky v Kyjově je celkem prázdno kdyby ste chtěl každá svůj pokoj já ho měla téměř celou dobu
22. kvě 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok Hamiltonův hmat, pomáhá porod vyvolat. Pro maminky je často bohužel nepříjemný. Při poševním vyšetření, je-li hrdlo alespoň pro prst otevřené, se lékař pokusí prst zavést co nejhlouběji a následně „odloupnout“ vak blan od děložní stěny. Tím pak dojde k vyplavení prostaglandinů, tzv. tkáňových působků, které mají pozitivní vliv na spouštěcí mechanismus porodu.
22. kvě 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 díky za info, ale já rodím v HK :wink:
22. kvě 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Ale jak tak koukám budu tady asi poslední na řadě. Vy se máte, že už to máte za pár. :sweat_smile:
Všem novým maminkám gratuluju a miminkám přeju šťastný život...
22. kvě 2011 v 15:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ježiš,ale zní to teda děsivě, ale jak to tady čtu,tak to asi pomáhá! No snad si to malá rozmyslí ještě před hamiltnem!! Díky za info a přeji pohodový a rychlý porod! :wink:
22. kvě 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dělali u prvního taky Hamiltona a ani to se mnou nehlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale musím říct, že to moc příjemný neni. Je fakt, že je to taky o citlivosti.... jak doktora, tak těhulky.
22. kvě 2011 v 15:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zas byla chvilku v seně,ale moc jsem to nepřeháněla dnes rodit nechci :grinning: ale zítra by to šlo :grinning:
22. kvě 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik zase planujes vid? :slight_smile:
@lucisan vitej:slight_smile:
22. kvě 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak zkouším to :wink: sice vím že to bude přesně jinak než chci,ale naděje umírá poslední ne :wink:
22. kvě 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisan jasně přidej se. :slight_smile: Je fajn vědět, že nejsem poslední. :wink: Ale neboj, může to na tebe přijít klidně dřív a nakonec budu zase poslední já..... Jejda, jak já bych si už přála, aby to bylo za mnou. Čím víc se to blíží, tak tím víc mám strach a pořád na to myslím jak to bude asi probíhat.
22. kvě 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to jo:slight_smile: ja uz se na veskery zkouseni vyprdla, ted uz jen procvicuju pozitivni mysleni:grinning: a doufam
22. kvě 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak já pořád strach z porodu nemám,jen jsem nedočkavá.Ale už jsem jeden den měla takový divný obavy aby s malou bylo vše v pořádku,mám o ní hroznej strach a je mi jasný,že ten už mi zůstane po celý život.No jo úděl matky.
22. kvě 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik závidím, že nemáš strach. Ale děláš dobře. Jo jo, můžu potvrdit, strach o dítě už nikdy nepřejde.
22. kvě 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak je asi úplně nejlepší nepřemýšlet kdy by to mohlo nebo nemohlo přijít. Když člověk pořád čeká, tak se stejně nedočká. Nejlepší je asi si to nepřipouštět a třeba budeme překvapený. :slight_smile:
22. kvě 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no jo já na rozdíl od tebe nevím do čeho jdu. že se nedočkám je blbost jednou ven musí :grinning: ať dřív či později.
22. kvě 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Věřím, že jsi ráda, že bude ještě někdo za tebou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: S Matějem jsem přenášela asi 8 dní, tak doufám, že mě to tentokrát mine. Ale.... Musím řict, že teď je to všechno nějak jiný. Každý den odpoledne mi tvrdne břicho i bolestivě, celkově je mi zle, pánev se mi rozpíná snad už od začátku :angry: a ke všemu malinká se točí akorát z hlavou nahoru napříč a zpět. V úterý se mám dozvědět co a jak. :confounded:
22. kvě 2011 v 16:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jasně nemyslela jsem to tak, že bychom byli sloni. :slight_smile: Myslela jsem to tak, že čekat každý den a říkat si, že třeba už...... a ono to just nebude.
22. kvě 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisan Tak držím pěstičky k úterní kontrole. Mě čeká kontrola až v pátek. I když na jednu stranu je to za dlouho, ale na druhou stranu už teď se bojím. To budou zase jatka.... :frowning2:
22. kvě 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se bála poprvý příšerně - a vystupňovalo se to, když mě asi 14 dní před termínem poslali na sál na monitory.... tam řev jak kráva a když jsem odtamtud odcházela, přiváželi akorát další rodičku, ta byla uplně zelená, zvracela a kroutila se... no co budu vykládat, zdrhala jsem odtamtud a brečela. Manželovi jsem hned volala, že končím, že to nezvládnu. :cry: :fearful:
No a můj porod? Tomu že jsem opravdu Matese porodila jsem snad uvěřila, až když jsem znova otěhotněla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2011 v 16:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisan Dívám se, že máš mezi jménama pro holčičku i Veroniku. Verunku budeme mít i my. :slight_smile:
22. kvě 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Díky, tobě taky. Už chodíš do porodky? Já se zatím jen v úterý dozvím, jestli mě pošle do rizikovky, nebo co a jak.... no taky se bojím. Posledně mě vnitřně vyšetřoval a já kráva se zeptala, jak je tam teď uložená. No prohmátl mě tak, že jsem si rázem vybavila, jaký bylo vyšetřování při kontrakcích.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2011 v 16:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Jojo, mám, ale pořád se nemůžeme domluvit. Veronika je krásný. Mám ráda jména, který se dají různě "ohýbat"
22. kvě 2011 v 16:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisan Já už bohužel jdu do porodnice. A tam se s tím nepárají. Minule jsem po vyšetření krvácela 2dny. Ach jo, jsem na tohle citlivá. Štve mě to. Pořád jsem tak nějak doufala, že třeba to přijde dřív před termínem a těch kontrol se vyhnu, ale to nehrozí.
22. kvě 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 To chápu, taky z těch kontrol nejsem nadšena. Kdyby byla malá hlavou dole, ještě si mě doktor nechá, ale takhle...
A kam budeš chodit?
22. kvě 2011 v 16:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady.. horká vana nezabrala :frowning2:
22. kvě 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já fakt porodím až v červnu jak to tak vidím.. zítra termín, nepravidelné kontrakce mám akorát... no a v úterý na KO mi asi budou dělat Hamiltona... se bojím :frowning2: No, a jinak já do rizikovky chodím už 3týdny.. kvůli monitoru a tlaku :frowning2:
22. kvě 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisan Třeba se ti malá ještě otočí. Jinak já jsem z Brna, chtěla bych rodit na Obilňáku - tam jsou i kontroly.
22. kvě 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 neboj, když ti udělají v úterý Hamiltona, tak max.ve čtvrtek budeš držet mimi v náruči. No není to nádherná představa? A kdo ví, třeba do úterka porodíš sama.
22. kvě 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hlásím se-taky ještě nic :frowning2: Každý den je stejný, ráno vstanu a říkám si, že už to určitě přijde a prd. Večer vana, někdy sex, procházka, pak poslové a v noci spím jako dudek a nic. Čekám, že mě třeba praskne voda a houby. No takže počítám s tím, že jdu ve st zase na monitor. Už jsem z toho celkem otrávená....protože dr. vždy tvrdí, že už určo příště nepřijdu, že je to dole na porod. :cry:
22. kvě 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Neboj, dočkáš se. :slight_smile: Buď ráda, že jsi dole připravená.
22. kvě 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek