• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@bizonka1 Mě se čípek zatím nezkracuje - vím mám čas, ale přeci jen bych byla klidnější, kdybych věděla, že se zkracuje a něco se děje.

Tak mě napadá, nemáte některá nějaký fígl, jak dosáhnout toho, aby se čípek začal zkracovat?
22. kvě 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Myslíš, že aspoň to mám brát jako pozitivum? :wink: Já už tomu moc nerozumím, když jsem připravená, tak proč se malýmu ještě nechce ven?
22. kvě 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 určitě to ber jako pozitivní. A mimísek si asi říká: "dokud máma funí, tak zůstanu u ní." :grinning: Je mu zkrátka u tebe dobře. Jak uzná, že je na čase, tak vyleze.
22. kvě 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Já bych to právě chtěla stihnout bez toho Hamiltona :unamused: tak jsem zvědavá....
@bizonka1 Ahojky... tak to mě mrzí.. Ale tak ty máš ještě čas do termínu.. tak vydrž... a jak jsi na tom dole? Už jsi otevřená? :wink:
22. kvě 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 pupalka, a spermie :dizzy_face:
22. kvě 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Já už poslední dobou nemůžu, jsem unavená, furt polehávám, ven moc nechodím a to teplo je spíš peklo než potěšení, snad už to bude brzy...brouček je ale asi lenoch a ví, že mu zatím o nic nejde a chce si to ještě vychutnat :slight_smile: Jinak na zkrácení čípku jsem nikde nic nevyčetla...asi se musí začít zkracovat prostě sám. :unamused: Jinak obdivuju všechny maminy, které už mají jednoho špunta doma a čekají dalšího, já bych to snad ani už teď ke konci nezvládala... :wink:
22. kvě 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Právě, že jsem, dr. mi říkal už před 14-dny, že to může začít kdykoliv, že nález je skvělej a pořád nic. Namlsal mě a nic :frowning2: Tak já ti nevím...čas sice mám ale je to už dlouhý, však víš...každý den se vleče.
22. kvě 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 a abych nezapomněla, malej měl minulý týden odhadem už 3600g, takže taky proto už ho chci mít venku...jinak bude mít 4 kila :frowning2:
22. kvě 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Jj, já vím, jak se cítíš... mě hrozil od 27tt předčasný porod.. a teď snad budu ještě přenášet :angry: :frowning2: To je dobrej macek teda.. to ten můj měl v úterý 3400g takže taky žádná sláva :sweat_smile:
22. kvě 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 doufám, že se tomu přenášení vyhneme :frowning2: ono není o co stát...no uvidíme jak je ten UTZ přesný, furt si říkám, že třeba nebude tak velikej, koukala jsem na fotky mimin naší porodnice a jsou tam samý malý miminka, tak kolem 2900g - 3200g tak to budem skoro extrém :grinning: To je asi taky těma vitamínama, co jsem jedla. Prý po tom víc rostou.
22. kvě 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 pupalku baštím už od 35.týdne. A nic. A spermie nehrozí - bolí mě to.
22. kvě 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak zase nakukuju...dnesni noc byla krizova, zase celou noc poslicci a tvrdnuti bricha a pres den to tak nejak zdarne pokracuje. Malej navic asi nacvicuje na spartakiadu nebo co...to je hruza jak tam s sebou dneska mlati, ale aby se otocil jak ma, tak to zase ne...porad hlavou nahore:frowning2:...mam strach ze na ni bude mit ryhy od zeber :slight_smile:
Mam jeset jeden dotaz na ty z vas, kterym tvrdne brisko - jak poznate, ze vam skoncilo jedno tvrdnuti a zacina dalsi...ja mam pocit, ze me jedno to tvrdnuti trva i pres pet minut a to je nejak moc, ne?!
@bizonka1 No, tak já budu asi určitě přenášet, ptž termín mám zítra :angry: Jinak s tím váhovým odhadem je to plus minus 500gr.. Kámoška měla odhad 3500gr a porodila 3000gr kluka :grinning: Vitamíny? Do kdy jsi je brala??? A jaký?? Já je přestala brát v 30tt (od toho 30tt jsem brala jen jednou za 14dní)
@lolla79 mě to taky bolelo, ale překonala jsem tu bolest a snažíme se teď něžně, ale abych je tam udržela... :zipper_mouth:
22. kvě 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vidim, ze spousta z vas uz atakuje bajny 40ty tyden...tak doufam, ze tento tyden se docteme o dalsich novych prirustcich :slight_smile:!!
22. kvě 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Tvrdnutí? Já mám bříško tvrdé pořád třeba i 5hodin v kuse.. takže to nevím.. ale mám k tomu ty kontrakce nu
22. kvě 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 aha, tak to se mi nezda.....ja myslela, ze kdyz je to tvrdnuti bricha v podstate taky kontrakce a doktorka se me v poradne ptala kolikrat za hodinu tvrdne,tak by to nejak melo jit rozlisit....ale ja osobne mam taky nektery dny pocit, ze jsem tvrdolin furt :slight_smile:
22. kvě 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Tvrdnutí mám skoro pořád, břicho celý jako kámen a trvá to třeba 2-3 minuty. Pak to trochu povolí a další mám tak za hodku, jak kdy....
22. kvě 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě přijde, že mám břicho tvrdý i několik hodin. Pomůže mě ale když jdu do sprchy a chvíli si nahřívám podbřišek. Pak změkkne. No a pak už chodím spát, tak nevím jestli ještě ztvrdne. Mívám sice bolesti v noci, ale spíš mě to přijde, že jsem spíš nafouklá a že mě bolí střeva.
22. kvě 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no uvidíme, přeju ti, abys to měla už brzo za sebou, já mu dávám čas do termínu, pak mě naštve :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Mě zase v noci bolí břicho jako na měsíčky a občas mě píchá uvnitř spodku...on to má fakt každý jinak...
22. kvě 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka kontrakce není tvrdnutí.. Kontrakce je křeč do celého podbřišku 100x větší než při MS... a k tomu tlak na pipku a konečník :grinning: Už to nějaký ten pátek mám... :wink:
@bizonka1 Jo, do termínu.. to já musím porodit dneska, maximálně zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 je fakt, že břicho mě taky kolikrát v noci bolívá jak na měsíčky, ale pak zjistím, že jsem šíleně nafouklá a přisuzuji to, že je to nadýmání.... No nevím, člověk už ani nepozná, co to vlastně je. A to píchání uvnitř - já to vnímám jako řezání/bodání mám už docela dlouho a mívám to přes den - většinou při chůzi. Ale je to opravdu denně. Jo a ještě mě přijde, jako kdybych měla zánět močáku, ale nemám. Ale vím, že takové pocity jsem měla i v prvním těhotenství.
22. kvě 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 to jsou poslíčci zlato :slight_smile:
22. kvě 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 To si fakt nemyslím, ale kdo ví. Člověk už fakt ani neví co ho přesně bolí. Už se těším, až po porodu všechno ustoupí. Pak už budou zase jiné problémy - např. bolest prsou......
22. kvě 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 No, všichni to tak popisují.. tak co by to bylo jiného :wink: Jo, bolest prsou, bolest bříška... to budou trable po porodu :frowning2:
22. kvě 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Tak břicho mě po porodu ani myslím nebolelo. Zato s prsama jsem si užila. Šíleně mě praskaly bradavky - špatná technika kojení, během šestinedělí jsem měla každý týden zánět v prsu - no při vzpomínce možná lepší, že je ještě prcek v bříšku. Ale zase na druhou stranu, nemá to každý, tak třeba tentokrát se mě to vyhne. Přeci jen s kojením už jsem vyškolená, kojila jsem 27 měsíců a díky tomu, že jsem zjistila, že jsem těhotná, tak jsem přestala. Jinak bych snad kojila ještě dnes. :slight_smile:
22. kvě 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, tak vidim, ze moje teseni na to, ze porodu bude hej, je asi trochu zbytecne....jsem pozapomnela, ze se objevi jine "lahudky".
Holky a jste taky ted vic mlsny nebo to mam jenom ja?Ja mam posledni dva tydny silene chut na sladky. Nas prcek je asi trochu podmirak, tak mozna telo veli hodne cukru, aby se zakulatil:slight_smile:
22. kvě 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka v jakém že jsi týdnu ?? Já teď teda v tom horku nemám ani moc chuť na jídlo....
22. kvě 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no, prave kdyz jsem se doktrorky ptala co ze to to tvrdnuti vlastne je, tak mi to vysvetlila, ze to jsou taky kontrakce ale rustove ne vypuzovaci...takze asi i to tvrdnuti budou kontrakce, akorat ne ty, co by mely pomoc mimcu ven, ale asi ty co vznikaji jako druhotny produkt pri roztahovani (rustu) delohy...jen nevim, jestli deloha roste i v poslednich tydnech tehu...ale asi jo, kdyz mimina maji v poslednim mesici vlastne jen jediny ukol - nabrat tukove zasoby:slight_smile:
22. kvě 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek