• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@pupicka děloha neroste od nějakého 36tt takže to je divný :confounded:
22. kvě 2011 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka ja mam chjute na sladky posledni dobou taky neskutecny:frowning2: snazim se to usmernovat ale obcas je to silnejsi nez ja:slight_smile:
22. kvě 2011 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
my teď přijeli z města,byli jsme si jen tak na zmrzlinu.dali jsme procházku kolem řeky a pak si skočili na další zmrzku,prošli se po městě očumovali tabla a jeli domů.teď si asi dám vanu a půjdu spát.
22. kvě 2011 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek jeee, tak to jsem rada, ze v tom nejsem sama :slight_smile:....teda ja mela sladky rada vzdycky, ale tohle je fakt uz uchylny a taky mam z toho cerny svedomi, ze do sebe cpu tolik cukru - kvuli miminu.
22. kvě 2011 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka ja doufam ze to skonci v den porodu:slight_smile: tak jako vsechny neduhy:slight_smile:
@badik teda ja te obdivuju, ja sem rada ze vyjdu do 2. patra:slight_smile:

holky ja se bojim ze budu zitra rodit, jakoze nevypada to na to, ale pritel jede odpoledne do bratislavy a posledni dobou mam vsechno jako zakon schvalnosti, kdyz nechci tak se to vyplni:frowning2:
22. kvě 2011 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Jee, taky u tebe funguje zákon schválnosti? U mě 100%. U prvního jsem měla všechno přichystaný dopředu a přenášela jsem, teď nemám skoro nic a taky se bojím, že nevydržím... :grinning: :grinning: Chtěla bych spoň do 22.6., radši bych Raka než Blížence.
22. kvě 2011 ve 23:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek hele, mě se zákon schválnosti nestal.. takže neboj :wink:
@lucisan raci jsou dobří.. já jsem Rak.. :slight_smile:
22. kvě 2011 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím....tak jak to vypadá?už se usmálo štěstí i na ostatní? :slight_smile:
22. kvě 2011 ve 23:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy :grinning: Já mám za půl hodiny termín :grinning: a pořád tu straším....
22. kvě 2011 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 já když jsem rodila první, tak měla být 27.září a byla na vyvolání až 3.října...a teď byl termín 5.5 podle nemocnice, podle doktora 11.5 a narodil se 13.5. a to jsem druhorodička....nechci ti brát iluze, ale nečekáš zbytečně? :sweat_smile:
22. kvě 2011 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy No já mám termín dle MS teď, dle UTZ byl minulý pondělí... a od 27tt mi hrozil předčasný porod.. :sweat_smile: takže tu budu asi až do vánoc :grinning:
22. kvě 2011 ve 23:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 i to se může stát :grinning: hodně to ovlivňuje změna počasí....já byla v porodnici o půl druhé odpoledne, s tím, že dnes rodit nebudeme...a v pátek ráno sem tam byla ve tři ráno, jen co začalo pršet, blýskat, hřmět, tak se rozjeli bolesti....celý bolesti jsem protrpěla doma, dojela tam sedm minut a bylo hotovo :grinning:
22. kvě 2011 ve 23:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcijy jo, tady teď proběhla bouřka a nic.. jen se začal malej vrtět.. ale nic nic nic... :angry: :angry: No, já si jdu lehnout.. kdyby náhodou.. ať se aspoň trochu vyspím.. tak dobrou :wink:
22. kvě 2011 ve 23:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Bré ráno, nemáte někdo bouřku navíc? my sme tady u letiště jak v začarovaným kole, všude to buší a tady nic, ani kapka... sem doufala že stihnu nedělňátko a prd :o))) neska mě čaká zase posezení na monitoru, doufám že už dám s dochtorem nějaký termín na vyvolávačku... k té posraté gestoze už se přidali i křečáky a je to hnus... maminy držte se,...... dovnnitř mohlo ven musí :grinning:
23. kvě 2011 v 06:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak tady opět straším :grinning: už to beru sportovně...však on jednou vyleze :wink: i když není vůbec optimistický, když jsem ráno po probuzení objevila na mobilu zprávu, že porodila další moje kamarádka a to měla termín až 31.5., všechny pěkně předbíhaj. :grinning:
23. kvě 2011 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 holky, řešily jste tu nedávno vitamíny - myslíte, že se mají přestat brát v 36tt všechny? já přestala brát hořčík, ale pořád ještě beru ty těhotenský a pak 2x2 v celku (hořčík, zinek, vápník) - doktor mi to předepsal na křeče v nohách. zase jsem si říkala, aby se mi ke konci nekazily zuby tak ten vápník nechci přestat brát... jinak jsem na tom stejně, člověk do 36tt dělá všechno pro to, aby tam to mimino udržel a po něm zas všechno pro to, aby už se ho zbavil :slight_smile:
23. kvě 2011 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatuse01 Ahoj, mě dr. řekl, ať beru ten Folgravid pořád i při kojení, ale já jsem se na to už teď vyprdla, pak po tom jsou velký děti, přestala jsem ho brát 38tt, protože prcek už měl velkou váhu-teda odhadem. Zkus se zeptat dr. jestli to můžeš už vysadit.
23. kvě 2011 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko, taky hlasim stale kinder surprise:slight_smile: bricho poboliva tak uvidime, kazdopadne snad vydrzime do zitra, dnes se to nehodi
23. kvě 2011 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatuse01 ahoj, ja myslim, ze neni problem brat vitaminy i pri kojeni, zvlast, kdyz ti je predepsal doktor:slight_smile:
23. kvě 2011 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tak na to moc nemysli, ze se to dnes nehodi...abys nejela :grinning:
23. kvě 2011 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 dík. já už teď ty těhotenský spíš neberu než jo, ale můj doktor zase říkal, že to nemá na velikost dětí vliv. no, já nejsem ten případ, protože v 33tt mu naměřil už přes 3kg, ale zase se uklidňuju tím, že se to opravdu liší +/- 0,5 kila. jinak bych taky mohla porodit otesánka :cry:
23. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@verapa no ja mam teda pocit, ze Brno je snad cely zacarovany....vsude v republice jsou bourky , jen tady porad sucho...ale dneska to vypada nadejne:slight_smile:
23. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,hlasim se po delsi odmlce....janicky narozeniny jsme oslavili ve velkem rodinnem kruhu ,bylo to moc prima ,ale byla jsem pekelne unavena s tech priprav a pak s toho litani kolem nich ...a dokonce tady byla i svagrove s 10 denni holcickou,tak jsem si ji pochovala pomohla ji ulevit od bolesti briska ...
jinak musim rict ze se mi spatne spi,je mi porad horko a to mame v byte celkem chladek ,zda se mi ze s emi malej tlaci dolu ,ale snazim se ho presvedcit aby jeste vydrel aspon 14 dni :slight_smile: tak snad presvedcim ....
gratuluji dodatecne vsem ..
23. kvě 2011 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka no prave:slight_smile: ale pritel rikal ze kdyby neco cesta trva 1,5hodky tak snad by to stihl dojet aspon do porodnice
23. kvě 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky, hlásím že se za noc nic zvláštního nestalo. Spím jako dudek jen jdu 1x na WC a a pak zase chrním, už to začíná být nudné, chtělo by to nějakou akci třeba porod :sunglasses:
Chtěla jsem vás varovat před koupí kojících nočních košil s těmi bočními otvory na kojení.................... koupila jsem 2 a i při nošení a ležení z nich lezou prsa ven :confounded: je to děsný, zlaté košile na knoflíky a nebo ty co mají překřížený prostředek a jen se shrnou
23. kvě 2011 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek přece nemáš v plánu jet hned jak začnou bolesti? Neboj to by tě v klidu stihl vyzvednout i doma :wink:
23. kvě 2011 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek no to si ani moc nedovedu predstavit, jak to bude u nas...uz ted manzela nechci poustet na delsi cesty - co kdyby nahodou :slight_smile: a to mam jeste skoro 3 tydny casu :slight_smile:
23. kvě 2011 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs jo jo, taky mam jednu doma, ale ja ji dostala jako darek :slight_smile:.....tak jsem si na tom nasla pozitivum, ze aspon prsa luftujou..a taky se to libi manzelovi :slight_smile:....jen clovek musi pamatovat na to, ze se tak nema nikde ukazovat. Ale rikam si, ze pak na kojeni to bude jedno, protoze mas stejne na sobe porad podprdu, takze to vadit nebude :slight_smile:
23. kvě 2011 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka no právě taky si říkám pak si dám podprdu ale teď je to prostě na prd, manžovi se to taky líbí ale mě je to nepříjemné. No co už mám 2 tak je snad pak využiju na kojení. A jinak nestresuj se zbytečnostma jako že to manža nestihne, zase takové fofry to nebývají a jezdí se až jsou kontrakce hodinu po 5 minutách a skoro žádná je nemá hned a po 5 minutách takže klídek holky................. lépe si to odhekat doma
23. kvě 2011 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs nene budu rada kdyz to rozdycham doma a pak dojedu jen na vyprdnuti:slight_smile: ale spis sem to myslela kdyz praskne voda, to mas byt do 2 hodin v porodce
@pupicka no horsi je ze mu jeste ted maji dodat nejaky pristroje ktery bude muset jet nainstalovat do prahy a plzne tak doufam ze se do toho nestrefime:astonished:
23. kvě 2011 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek