• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Manža právě usedá do zubařeského křesla takže když by něco tak se ani nedovolám :grinning: hmmmmmmm pravý okamžik začít rodit :grinning: bude tam nejméně hodinu
23. kvě 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek a pak v porodnici sedíš 2 hodiny v čekárně a čekáš než se uvolní box :sunglasses: tak jak jsem viděla holčinu ve čtvrtek, přijeli na Oblňák, prohlídli jí ona se převlíkla a pak tam s numa seděla takže zase to takový fofr není
23. kvě 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jj taky si myslím, že je lepší to odtrpět doma než jet zbytečně s prvním píchnutím do porodky, doma jsi přece víc v klidu a můžeš si dělat, co ti přijde vhod. Jinak já kojící košile radči ani nekupovala, mám dvě, jednu klasickou na knoflíčky a druhou s velkým výstřihem, jinak doma pak košilky na ramínka, co jen sundám ramínko a budu tak kojit. :grinning: Podprdy mám takový ty bolerka, ale já nemám skoro prsa, tak si to můžu dovolit :grinning:
23. kvě 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no jo, holt jsou to kojici kosilky, takze si nemuzem stezovat, na kojeni budou snad o.k. :slight_smile:.
Ja bych nestresovala, ale dle Dr. jsem nachystana na porod krasne uz ted, CS mam 6, ale problem je v tom, ze rodit prirozene nemuzu, pac malej je otocenej spatne, takze rozjeti porodu u me znamena akutniho cisare a tak se bojim, aby to tatka stihl, protoze priznavam, ze jsem posera a jeste jsem nikdy na zadne operaci nebyla a nechci tam byt sama....tak by mi prislo dobre, aby se netoulal moc daleko od domova....jinak myslim, ze dojezdova vzdalenost cca 2h je v pohode :grinning:
23. kvě 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no uvidime, horsi je ze u nas v rodine mela mamka i babicka ty prvni porody do cca 3 hodin od prasknuti vody, tak uvidime. kazdopadne hekani si chci odbit doma a v porodce uz jen dohekat:slight_smile:
@bizonka1 ja nemam kojici kosili zadnou, v porodce si pujcim erarni, a na domu mam pyzamo, kosile nemam rada, tak sem si koupila pyzamo s tim ze vrsek je rozepinaci tricko tak snad to bude ok
23. kvě 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ajajaj....tak v nejhorsim udela super rychlou instalaci :slight_smile:
23. kvě 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka :grinning: jojo kdyztak mam v zaloze mamku:slight_smile: pokud se mi neslozi na sale kvuli krvi:grinning: no myslim ze to nakonec bude docela komedie u nas:grinning:
23. kvě 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak vidim, ze naplanovany to mate teda krasne......coz o to, ja bych si to taky pekne naplanovala, ale znam se a vim, ze jsem stresar a snad budu klidnejsi v porodnici pod dozorem nez doma a hlavne neodhadnu kdy uz jet (teda v pripade, ze by se malej umoudril a bylo by to na prirozeny porod) :slight_smile:
23. kvě 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Taky bych měla nejradči v porodce erární, ale vyžadujou svoji :frowning2: tak musím mít sebou dvě svoje. To je pak můžu vyhodit...u nás dávaj erární jen na porod. No už abysme to měli za sebou :wink: mě je teď furt blbě od žaludku a jsem v takovým napětí, že je to doma za trest :grinning:
23. kvě 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no já můžu prý kojit vodníky z mostu takže mě když něco leze tak je to k nepřehlídnutí :pensive: , ale ty sportovní podprdy jsem taky pořídila, mám je se silnýna ramínkama a jsou bezva tak snad se mi prsa moc nevytahají :confounded: ale ty klasické kojo jsou mord
@hribek Malá si to naplánuje určitě dobře vždyť je vaše a nebude vám dělat naschvály :wink:
23. kvě 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak natocit na kameru a pak z toho bude trhak :slight_smile:! Ja taky mj. resim odvoz, puvodne jsem si myslela, ze se odvezu sama, ale to mi nekolik zkusenych kamaradek - rodicek potvrdilo, ze je to sci-fi....takze ja se taky potrebuju nejak dostat do porodnice....a sanitku bych nerada, nehlede na to, ze by me tady asi nenasli (zijem u lesa a nemame c.p.):slight_smile:
23. kvě 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 to je od nich pěkně sprostý že vyžadují svoje, já bych je asi JAKO zapoměla a hotovo, přece si nezašpiníš svoje a hlavně 2 ti asi stačit nebudou :unamused:
23. kvě 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka sama? no ty se asi moc koukáš na televizi ne? To raději tu sanitku a popisovat cestu po telefonu
23. kvě 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs :grinning: :grinning: :grinning: ....tak to je nadherne prirovnani :grinning: :grinning: :grinning: ......tak to me vnady se nachazi spise na opacne strane pomyslneho kontinua :slight_smile:
23. kvě 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no jen aby:slight_smile: jestli bude po me tak bude delat pekny naschvaly:slight_smile:
@bizonka1 tak to je pekne na prd kdyz nemuzete mit erary:frowning2:
23. kvě 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no, fakt, ze na telku moc nekoukam....mame ji teprve 2mesice :slight_smile:, tak jsem jeste nestihla vstrebat vsechny nastrahy sveta :slight_smile:
No aspon, ze rodim v lete, pac v zime by sem k nam sanitka ani nevyjela....je treba mit auto s pohonem na vsechny 4 kola :slight_smile:
23. kvě 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 to je fakt divny s tema kosilkama...bych asi taky delala, ze jsem si je zapomnela, nahatou te tam urcite nenechaji behat:slight_smile:
23. kvě 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no tak popsat sanitce, tehule v domku u lesa, zvlastni znameni - bez cisla popisneho :grinning:
23. kvě 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs
@hribek No mě to taky přijde pěkně postavený na hlavu :unamused: zkusím trvat na tom, abych mohla mít jejich, ale pochybuju...u nás je to docela bordel, my musíme mít všechno svoje a cikánky dostanou vše jejich, nemusí mít ani plínky a ubrousky, ani vložky, město jim to sponzoruje :angry:
23. kvě 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky, jak to planujete s vecma pro mimco....ja myslela, ze mu uz do porodky vezmu nejake veci, ale kamaradka rikala, ze je to blbost, protoze oni jak ty decka prevlekaji, tak ti ty tvoje veci poslou do jejich erarni pradelny a uz je nikdy neuvidis.....
23. kvě 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to je fakt....to by museli byt blbi, aby netrefili :grinning:
23. kvě 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Já pro malýho nic neberu, to dávaj jejich. sice jsou to oblečky jak za krále Bambuly, ale aspoň se to neztratí.
23. kvě 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jezis, tak to je o to horsi.....no skoda, ze clovek zrovna asi neoplyva bojovnou naladou v dobe porodu,ze? Jinak si myslis, ze je to diskriminace a melo by se to resit!
23. kvě 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tady všechny na ten porod čekáte jak na smilování :grinning: já teda budu ráda ještě 2v1 :wink: jen at Karolínka roste a já mám ještě pár dnů "svobody" před sebou :sunglasses:

@bizonka1 no někde nedávají ani na porod jejich, což mi přijde šílené, já jen za porod spotřebovala 3 košile...

jinak super kojo podprdu má triumph, stojí 700, ale je vypolstrovaná, že přes ni nejdou na oblečení vidět ty kojo vložky :wink: jako přes ty obyč kojo podprdy, který jsou ale zas lepší na spaní, že netlačí..
23. kvě 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poradte jak se zbavit rymy? mam uz ji 2 mesice, stridam nasivin pro deti (kterej bych nemela ale nic jincho nezabira) s vincentkou a uz nemuzu nevim jestli nahodou z toho nasivinu nemam zvysenej tlak ale zase s vincentkou nemuzu dychat a jak posmrkuju tak mi zacina migrena:frowning2:
23. kvě 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me az tak nejde o to, ze jsou to hruzne modely, ale hlavne jsou to takovy ty zavazovaci kosilky a ja porad trpim predstavou, ze v tom malymu bude zima :grinning: ...ale oni ho asi jeste zamasli do zavinky, ze?

23. kvě 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka beru věci až na odjezd domů pro miminko, už to mám nachystané i s věcma pro mě na odvoz a tatka nám to pak jen doveze :wink:
23. kvě 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravíme se Štěpíkem...není čas dočítat, kdože už porodil...tak jakej je poměr holčiček a klučíků? U nás je docela záhul, malej má otočený spaní, takže od 11 do 6 do rána řádí jak zjednaná ruka a teďka momentálně pěkně vychrupuje a já se snažím posbírat nepořádek, plenky apod...vyprat, vystarilizovat, odstříkat apod...a jsem napůl ještě v pyžamu :grinning: a taky se najíst. Ale jinak je malej spokojenej. Držím palce všem, ať už to konečně přijde :slight_smile:
23. kvě 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jé, ten je krásný :dizzy_face: tak snad brzo otočí režim, at to máte klidnější :wink:
23. kvě 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Zabalej je ještě do takových hadrů, vypadá to jako prostěradlo a je u toho šnůrka :grinning: připomíná to vzdáleně zavinovačku. U nás je v tom pak fotí na stránky nemocnice a všechny miminka jsou jako strašáčci :grinning:
23. kvě 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek