• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek tyyy jo, tak to je hnus - ja mit dva mesice rymu, tak uz se nekde houpu na vetvi. Ale pozor na ten nasivin - tady ty spreje obecne vysusuji sliznici (tzn. ze ona oteka a pak se ti zda, ze mas stale rymu, i kdyz tomu uz tak neni) a jsou navykove (ten pro deti snad ne, ale uplne bych tomu neverila). A navic mit dva mesice rymu ...to asi nebude ryma....neni to spis alergie? Anebo spis ta reakce na to, ze si vysusujes nosni sliznici tim Nasivinem. Me teta (lekarka) rikala, ze si takhle na tom nasivinu uhnala jakoby zavislost - protoze mohla dychat jen chvili pote, co si ho dala do nosu (kratkodobe to ulevi, ale protoze to vysusuje, tak z dlouhodobeho hlediska zpusobuje otoky), tak si ho tam davala casto....a pak uz bez nej nemohla byt :slight_smile:....radsi bych to zkonzultovala s mudrou, jestli to neni spis alergie nebo tak neco....jinak me dobre fungovala Vincentka, kdyz bylo potreba
23. kvě 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Krásný miminko :wink: My pořád nic, ale on tam Lukyn snad navždy nezůstane :grinning: Už aby to ale bylo za náma, je to dlouhý. Ale aspoň jsem už převlečená, najedená a nalíčená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine fesak, a jak pekne cumla rovnou dva prstiky :slight_smile:. Drzim palce, at se brzo umoudri a radi pres den :grinning:
23. kvě 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no dneska budu jen splichat vincentku a popripade vlitnu do lekarny pro kapky s morskou soli ty pry tehotny muzou.
23. kvě 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Já mám už týden zelenou rýmu a je to hnus, právě řeším jestli jít k mudrovi neb ta je snad nějaká nakažlivá tak abych nenakazila mrně až ho budu pusinkovat. Ale na obyč rýmu zabírá sterimar a právě zvlhčuje ten nos - je to mořská voda ve spreji, sice drahá ale vydrýí ti snad celý rok a nevzniká závislost a v těhu ji můžeš neomezene
23. kvě 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. kvě 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu ahojky, tak 19. nás propustili domů, šití jsem začala potírat řepíkem a už je mi fajn..... jo jinak jsem taky říkala, že jsem jen pojízdná cisterna na mlíko!!!! nic jinýho jsem ze začátku nedělala, ale teď musím zaklepat, že kojíme v sedm večer, pak o půlnoci a v pět ráno...pak přes den po 2 až 3hodinách. přeju hodně zdravíčka!!! my už si snad prošli všim... dvakrát obtočená šňůra kolem krku, infekce z plodovky, kožní defekt na hlavičce a zánět spojivek.teď mě přijde, že nám zarůstají nehtíky na palcích u nohou. tím už to snad skončí...zítra nám je 14 dní a máme toho za sebou teda už dost bych řekla.......
23. kvě 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 téda, tak to jste si toho fakt "užili" už hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad bude klid :wink:
23. kvě 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 ahoj, ještě dneska jdeme na kyčle a taky k dětskýmu, tak doufám, že už se tam nic negativního nedozvíme :wink:
23. kvě 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
moje motto po porodu :wink: : CO MŮŽEŠ UDĚLAT DNES.....UDĚLEJ DŘÍV, NEŽ SE TI NARODÍ DÍTĚ!!!!!! :wink: :wink: :wink:
23. kvě 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 neboj, to si malej urcite vsechny neduhy vybral a ted uz bude zdravej jako ripa!!
23. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Moje motto po porodu je: MYSLELA SIS, ŽE JSI UNAVENÁ Z TĚHOTENSTVÍ? TAK TO POČKEJ PO PORODU :grinning: :grinning: :grinning: SPÁNEK TŘI HODINY DENNĚ NIC NENORMÁLNÍHO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 :grinning: :grinning: pekne.....ja tusim, ze u me to bude....co muzes udelat dnes a nestihnes, neni dulezite :slight_smile:
23. kvě 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuse01 no mě doktor tvrdil že ty vitamíny nemají na váhu vliv že to není prokázaný,ale já nic nebrala,teda na začátku kyselinu listovou a pak mi napsal jodid prý je to dobrý na vývoj mozku,chvíli jsem brala i magnezko na tvrdnutí břicha ale pak mi PA říkala že ke konci nemusím že se tím tvrdnutím děloha připravuje a vzhledem k tomu že mi dřív netvrdlo tak často vysadila jsem ho už asi v 33tt
23. kvě 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine já před porodem neudělala nic..... teď jsem asi o 12 kil lehčí a jak se cejtím skvěle, tak nejsem ani tolik unavená.... :slight_smile: :slight_smile:
23. kvě 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek nám má taky taťka někdy v týdnu odjet služebně do Brna,ale cesta tam a zpět by mu měla dát max 3 hod tak si říkám že by to muselo být moc blbých náhod aby to nestihl.
23. kvě 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to jo to je kousek :slight_smile:

ja ted zabehla do lekarny mame ji cca 500m no muzu vam rict ze hur uz se dnes citit nemuzu (teda krom porodnich bolesti)jak mam otekly nohy tak mi kazdej krok dela problem navic sem musela jit ve vietnamkach pac do jinacich bot se nevlezu:frowning2: no takze fakt hruza ted se jen modlim aby mi ty kapky zabraly
23. kvě 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek :slight_smile: já už se poslední dobou nezkouším narvat do ničeho jinýho než crocsů. musí na mě bejt pohled pro bohy, když se tak řítím kýváním ze strany na stranu.
23. kvě 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslední týden mě přepadla akutní potřeba jít každých deset minut na záchod. už nemůžu jet ani nakoupit jinak bych se počůrala :cry: . myslíte, že to má spojitost s tím, že sestupuje mimino a tím i blížící se porod? nebo je to jen další z těhotenské hitparády a budu takhle běhat ještě minimálně dva týdny?
23. kvě 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka moje kamarádka se taky vezla do porodky sama,ale nechápu jak to zvládla já už teď jezdím jen jako spolujezdec a stačí mi.
23. kvě 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak musím se holky pochlubit dnes byla luxusní noc,jen 2x wc vzbudila jsem se před 8,vytáhla maso z mrazáku,vyčůrala se a znovu zalehla.vzbudila jsem se až v 10 :slight_smile: nádhera
23. kvě 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Tak já mám taky o 10 kg z celkových 12 kg dole, ale jedu nadoraz..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine holky nestrašte nás nebo ty prťata začnem přemlouvat ať tam ještě zůstanou :wink:
23. kvě 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejak tu dneska neni mony, ze by se ji to zadarilo na ten dnesni termin?
23. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuse01 ano ve 36tt by se měli přestat brát veškeré vitamíny, říkali mi to i teď co chodím už na rizíkovku....
23. kvě 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda holky já mám DNESKA TERMÍN a pořád tu jsem :angry: :angry: :angry: :angry:
23. kvě 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky, poznatek.. ráno jsem se vážila a mám o 4kila míň než včera :zipper_mouth: co to znamená??? Srajdit jsem nebyla 3dny... :frowning2:
23. kvě 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 nedala jsi si dneska váhu na koberec nebo měkou podložku? Manža to tak dělá když chce machrovat že váží málo :grinning:
23. kvě 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 třeba si měla nějaký nepatrný otoky o kterých jsi ani nevěděla a ty splaskly.mě teda taky sem tam kilo lítá a to se vážím ve stejnou dobu vždy ráno hned jak vstanu a vyčůrám se,ale 4 kila už je dost
23. kvě 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem obrátit seno,abych taťku překvapila až příjde z práce,aby věděl jakou má úžasnou ženu :slight_smile: no ale zpocený mám i to co se snad potit nedá a ten hlavní účel proč jsem to vlastně dělala určitě nepřijde.No ale aspoň udržuju kondičku když už nic :wink:
23. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek