• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
udělám si frapé a půjdu pokračovat mám za sebou asi 1/3 :frowning2: máme velkou zahradu a nenažraný ovce a králíky
23. kvě 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já totiž chci večer bouřku,ale táta zas ne aby nezmoklo seno tak to musím dnes dodělat ať to do večera uschne a schová se to a může pršet :wink: no jo hold mám vše dokonale promyšlené :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik teda ty se činíš před porodem :wink: to já bych teda obracení sena nedala, ale co si dám je zmrzlina :dizzy_face:
23. kvě 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Ahoj, ja měla termín včera a jsem taky celá. Zítra jedu do porodnice na monitor, tak uvidíme, ale snad si miminko řekne samo a nebudou muset porod vyvolávat. To bych nebyla ráda.
23. kvě 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 2/3 sena za mnou a začínám mít pocit že si mě taťka ani nezaslouží :sunglasses:
@venda69 no já vůbec nevím kde se ve mě ta energie vzala jsem od přírody děsnej lenoch tolik práce co dnes jsem nikdy neudělala ani jako netěhotná,asi to je tím jak jsem se dobře vyspala.jen doufám že to nebyla energie nabraná na porod.no raděj už dnes budu odpočívat.
23. kvě 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj:slight_smile: tak jsem tu kdysi davno byla,ale pak jsme nemeli dobu internet,a kdyz uz konecne tak mi to nemohlo tuhle stranku najit:( koukam ze tu nejaky maminky uz prenasej,a jinak ja nemam uz energii na nic natoz na to abych hrabala v tomhle vedru seno:D
23. kvě 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ty blaazne to je tak o infarkt:slight_smile: to ja si schrupla asi na 2 hodinky
@monny89 co ty tu jeste delas, sem si rikala ze uz dnes nenapises....
23. kvě 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs nene, vážím se celé těhu na tom stejném místě v ložnici :grinning:
@badik já nemělá žádný otoky.. ani kolena, ani kotníky.. prstýnky mám pořád na rukou.... tak nevím....
23. kvě 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 jojo, já mám KO zítra... a už se začínám připravovat na Hamiltona :rolling_eyes:
@hribek no co bych tu dělala... sedím a koukám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak to já ležím a koukám :grinning: a ještě u toho žeru rohlík s medem a zapíjím maliníkovým čajem :grinning: veget :grinning:
@hribek no už se raděj taky budu jen válet,ale zas mám tu ještě nachystanej vysavač (ráno jsem rozbila skleničku a už jsem ho neschovávala,že si vysaju pak celej barák),no a šňůře suším prádlo tak bych ho chtěla vyžehlit,kdyby něco ať mi to tu nezůstane.
23. kvě 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik taky si jdu namazat chleba s medem, jsi mi udělala chutě.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ty si blazen:slight_smile: uz si uzivej pokud je ti dobre s nohama nahore:slight_smile:
23. kvě 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik @monny89 sem si dala upict pizzu ale udelaly ste me chute na ten chleba s medem tak pizzu necham na vecir a dam si ten chleba:slight_smile:
23. kvě 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jojo, med je zdravej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt jak naschval, bricho tvrdne a picha v nem, mala kope jak o zivot..... ach jo
23. kvě 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Tak to si užíváš teda, takovejch komlikací. My měli šnůru kolem krku jednou, vypadal příšerně, když se narodil, úplně modrej, naštěstí to rozdýchal dobře. Poporodní nádor na hlavě se ztratil do druhého dne, ale to taky nevypadalo dobře, ta šišatá hlava, bála jsem se, že mu to zůstane. Zánět spojivek a žloutenku jsme měli taky. Nízkou porodní váhu, už zdárně doháníme, máme 3kg. kojim po 2-3 hod, v noci 3-4.Blbí je, že mi pořád zvrací, říkala dr., že se přežírá, tak ho začnu odtrhávat od prsa, to si užiju řevu!
Jinak čekám , kdo další porodí, je tu těch 41 a 40 týdeních už, jak hub po dešti. Držim všem palce, ať máte pěkné porody.
23. kvě 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu ty jo, taky pěkný trable po porodu... to nezávidím.. ale tak hlavně že už je lépe :wink: No, jsem zvědavá co zítra.. asi mi bude dělat Hamiltona :frowning2:
23. kvě 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Ničeho se neboj, to vydržíš, je to trochu nepříjemný, ale proti porodu, procházka růžovou zahradou. A hlavně, porod a miminko budou na dohled! A to chceme, ne?
23. kvě 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu já se toho bojím.. protože kámoška jich měla za sebou 5.. a až 5.Hamilton jí zabral.. a stejně to nakonec zůstalo u akutního císaře :frowning2:
Jojo, já chci porod a miminko.. ale třeba dneska a bez Hamiltona :sweat_smile:
23. kvě 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem se dneska trochu nudila a rikala sem si ze udelam nejakou tabulku at mame prehled:

NICK--------------------VĚK----------TP--------POHLAVÍ-----Jména------------------Město
hribek(Péťa)........... 28let........29.5.11......holčička.......Isabella.........................Brno
monny89..................21let........23.5.11......chlapecek....David.............................Hradec Králové
badik.........................27let........27.5.11.......holčička........Dorka...........................Přerov
venda69....................................22.5.11........nevíme........Tereza/Radek.............Č.Budějovice
realgs........................30let.......24.5.11.......nevíme.........Valerie/Richard...........Brno

Kdyby nekdo chybel tak se bud dopiste nebo mi pisnete, dopisu:slight_smile:
23. kvě 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek super tak si to hoď do blogu ať se to líp hledá,mě by teď bodl seznam těch co už porodili v tom už jsem se dost ztratila,kdo to má za sebou a co má.
23. kvě 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jojo to bude nasledovat:slight_smile:
23. kvě 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem asi magor nakonec jsem šla s manžou dodělat to seno a pak ještě zasadila okurky,ale už jsem okoupaná a max ještě vysaju,ale spíš ne.jinak se nebojte když tu zítra nebudu,jdu na kontrolu.paniku můžete spustit až když se neukážu ani večer :grinning:
23. kvě 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :slight_smile: ja jdu zitra taky doufam ze tam nezkysnu jako min tyden 5 hodin:slight_smile:
23. kvě 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak to vypadá že jdem zítra všechny,teda pokud monny do rána neporodí :wink:
23. kvě 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí

NICK--------------------VĚK----------TP--------POHLAVÍ-----Jména------------------Město
venda69....................................22.5.11........nevíme.............Tereza/Radek.............Č.Budějovice
monny89..................21let........23.5.11......chlapecek..........David.............................Hradec Králové
realgs........................30let.......24.5.11.......nevíme...............Valerie/Richard...........Brno
dendy88……….…..22let……24.5.11……holčička…........Nikolka……………….Liberec
badik.........................27let........27.5.11.......holčička............Dorka...........................Přerov
Bizonka1…………...28let…...28.5.11…....chlapeček……Lukášek……………………..Náchod
hribek(Péťa)........... 28let..........29.5.11......holčička...........Isabella.........................Brno
Verapa……………..29let……2.6.11…......holčička……….Eliška……………………….Brno
zlatuse01………………………5.6.11……chlapeček………………………………………..
pupicka………………………?10.6.11…………………………………………………………………..
1luciferka1……….25let………10.6.11….holčička………..Karolínka…………………Ostrava
Lolla79…………………………14.6.11…holčička…………………………………………..Brno
Iira……………………………….23.6.11…chlapeček….......Daniel……………………….Praha
Lucisan…………………………29.6.11…holčička……………………………………….

Miminka
Verczu…………………..33let………..10.5.11..chlapeček…..Adam……………………K.Vary
Evinka85………………..26let….……10.5.11..chlapeček….Jakub……………………..Písek
Germaine……………………………..11.5.11..chlapeček…..Štěpán………………….Plzeň
Akcijy……………………23let………..13.5.11…chlapeček…Milan……………………..Neředín
Lenicenka17………….30let………..16.5.11..holčička…..Zuzanka………………….Hodonín
23. kvě 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek To je pěknej seznam a koukám, že už jsem první na řadě s porodem :slight_smile:
23. kvě 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many ........30let................................6.5....chlapeček...Lukášek
23. kvě 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luckysun..............................................27.4....holčička..Helenka..............Brno
23. kvě 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 jojo nejak se loudas:slight_smile:
23. kvě 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek