• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@badik jojky, tak v teploučku, nikam ani na krok, taky mě ráno pálilo v krku, no vincentku na rýmu, sice nic moc, jinak já to riskuju a dávám si aspoň večer Ladíkův Olynth, když mám fakt ucpaný nos, jednou si šplichnu ať můžu v klidu spát, tak doufám, že malýmu tím neublížím, jiní chlastaj, kouří,........... a na krk -Septisan je to na cucání :wink:
13. pro 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik my byli ráno s Ladíkem na prochajdě, nakoupit a v lékárně, pro olynth do nosu a já si objednala ten gravimilk, tak jsem zvědavá, prý je to lepší jak vitamíny, říkala kámoška a lněný semínko jsem si koupila, to si prý dává do toho, aby se chodilo lip na záchod :slight_smile:
13. pro 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no máme zatím doma tatina, bere antibiotika a snad bude brzo fit, a došel konečně balík , tak se těšíme až Ladíka po obídku uspíme a jukneme na to a vše zabalíme co došlo :grinning:
13. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many No vidím že nejsem na nemoc sama :unamused: Ale vůbec se mi to nehodí,měla jsem na dnešek v pánu tolik vyřizování,a ještě nějaký dárky,tak nevím kdy to budu dohánět. :frowning2:
13. pro 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,dlouho jsem tady nebyla,ale nebylo o co stat..Psala jsem va o tom,ze mam hematon-dneska jsem byla na ultrazvuku a hematon je pryc a pro zmenu mam nizko placnetu..Uz zacinam byt zoufala-ach jo,copak si to vsechno musim takhle vybirat?Ke vsemu jsme vcera byly s malym na pohotovosti-skakal na kreslech a spadl,takze ma rku v sadre-od ramene az po prstiky..Muzeme my mit vesely a klidny vanoce?Ne... :frowning2:
13. pro 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik že vám jsem lezu,ale nízká palcenta takto brzy podle mně není žádné ohrožení,u syna jsem ju měla nízko(neboli,vcestně) ještě před 30 tt a pak se strovnala,problém by to byl pro porod,takže se to určitě zpraví :wink:
13. pro 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem taky nemocná, kloktám a beru jitrocelový sirup, to se prý může. Mám rýmu a třeští mi hlava, doufám, že se to brzo zlepší a nebude to horší.
13. pro 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik Tak to je blbí když ti dobrou zprávu vystřídá špatná.A co ta nízká placenta vlastně může způsobit?Jinak Kubíček se ze zlomené ruky rychle otřepe,myslím že pro maminku je to větší stres a starost :frowning2:
13. pro 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija tak vítej mezi marody.Tak jestli jsme se tady náhodou nenakazili mezi sebou :wink: Nějakej virtuální vir :wink:
13. pro 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Duphaston je na udrziavanie plodu zevraj..ale ten uz brat nebudem....No beriem dost liekov :unamused:
@many Ahoj moja no bola som dnes v poradni a ultrazvuk mi nerobila lebo nebola moja doktorka,ale zastupovala nejaka druha vysledky z krvi su vsetky v poriadku sa ma pytala ci uz citim pohyby som jej povedala ze ano tlak som mala 90 na 50 :frowning2: strasne nizky tlak mavam.....hrozne nieco....A do poradne mame ist 30.12.2010 a mi ma spravit aj ultrazvuk doktorka moja mi povedala ze ak sa mi nezlepsi tlak tak ma daju do nemocnice :frowning2: tak uvidime ako dopadnem...Ale male je v poriadku..Tie injekcie beriem preto lebo ja mam hustu krv a tie injekcie su na riedenie krvi preto som mala aj 2-potraty kvoli tomu lebo som mala hustu krv....Tak preto ich beriem.... :slight_smile:
13. pro 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám zase půl kila dolů,to už jsem pod svou počáteční váhou.Ale bude to tím jak jsem teď nemocná tak moc nejím jen ovoce a polívky.
14. pro 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dneska jsem mela kontrolu, byl utz, ale dite mi dr ani neukazala, dala mi uzasnou fotku hlavy, asi ji nebavilo tam dite honit a vyfotit cely :angry: nerekla mi ani vysledky krve, proste nic..docela jsem zklamana, ze vim prd, kolik dite meri a tak :confounded:
14. pro 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak jen nakukuju, dočtu vás a pomizím :slight_smile: nějak se necítím dobře, mám obavu, že na mě něco leze :confounded: tak kéž by ne :confounded:
@badik jak je marode.....

@veraakubik jojky :frowning2: držte se , ať malýho ručka nebolí a ty a mimi ať jste taky v pořádku, držím pěsti

@saminomimino - klidně se můžeš přidat :wink:

@trija jojky, tak nás to chytá pomalu všechny :frowning2: jitrocelový se může, vidíš, to nevím :wink: ten doma máme, dávám ho teď už Ladíčkovi, ať je v poho

@dadqa86 jééé :frowning2: držím moc pěstičky ať se tlak upraví :frowning2: sakra :frowning2: a ať jsi ty i mimčo v pořádku
@badik kilečka pak doženeš :wink:
@terrorkax tě teda rychle odbila :confounded: jinak kolik měří, to neříká ani mně :wink: ale vždy mi ho ukáže celýho a srdíčko hlavně
14. pro 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax to máš teda dobrou doktorku :unamused: no jo on si člověk v tu chvíli ani neuvědomí že by se mohl zeptat.mě to zas doktor říká,ale já v té záplavě informací vypustím tak důležitý věci jako je velikost.Zítra si to musím zapamatovat!
14. pro 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no dnes je hůř než včera,ale táta byl v lékárně a donesl mi nějaký kapky do nosu a pastilky na krk co prej můžu tak snad bude líp.
14. pro 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jaký kapky do nosu :wink: :wink: :wink: ta vincentka je na nic :angry: a riskuju teda večer na spaní Ladíkův Olynth :frowning2: snad neublížím Lukáškovi, tak napiš co můžeme :slight_smile: :wink:
14. pro 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ráno skočila s Ladíkem na nákup a do lékárny pro ten gravimilk :wink: je to pro těhotné a kojící, rozdělala jsem si prvně vanilkový, to je mňamka :grinning:
14. pro 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak na krk se může ten Septisan a já hodně cumlám hašlerky, beskydky,..... :wink: zdá se mi, že to pomáhá
14. pro 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many kapky mám pinosol a dobře protáhnou a emsské pastilky jsou takový trochu slaný ale dá se to.
14. pro 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ja bych se treba i zeptala, ale ona vzala utz, dvakrat popojela a to bylo vsechno :frowning2: ale tak hlavne ze je vsechno OK :slight_smile:
14. pro 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax jasný to je důležitý oproti tomu jsou všechny info zbytečný :wink:
14. pro 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Dakujem moja....No uvidime...dufam ze sa mi tlak upravy..... :unamused: a co ty ako sa mate? :slight_smile:
14. pro 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, koukam, že jste všechny nachcípaný skoro jako já :unamused: já jsem doma na PN od minulý středy...a jelikož je to už podruhý za měsíc, tak jsme se domluvily s paní doktor, že min. do konce roku už do práce nejdu, pak se uvidí....ale bylo mi blbě, ak jsem ani na net moc nechodila...takže se válím a užívám předvánoční pohody, jestli se tomu tak dá říkat :dizzy_face: dárky už mam úplně všechny a dokonce i zabalený, teďka zbývá jenom předvánoční nákup zásob a Ježurda může přijít :grinning: Včera jsem byla na triplech a byla jsem zklamaná, neboť jsem čekala, že mi Dr. udělá utz a nic, jenom mi vzala krev a to jsem se na cipíska tak těšila...mno jdu ještě 22.12., tak jí ukecám i kdyby nechtěla...byl by to krásnej dárek pod stromeček, kdyby bylo vidět co to bude :slight_smile: no a dneska jsem jela na endokrinologii, stavěla jsem se v práci, to je super pocit, když tam nemusíte být a jenom se jdete podívat na ten blázinec, kterej se vás už netýká :grinning:
14. pro 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky dnes se nasnídám a pojedu ne kontrolu :slight_smile: už se nemůžu dočkat :slight_smile: Abych pak nebyla zklamaná že nebude UTZ.jinak dnes je mi teda fakt mizerně,tak doufám že mi Dr.nenadá co tam lezu :unamused: Ale musí přece pochopit že měsíc je moc dlouhá doba na to abych to odložila.Navíc mi má dát žádanku na triply,tak ať to neprošvihnu :wink:
15. pro 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many já se tedy s dovolením přidám :slight_smile: chodím do jiné diskuze ale občas je tam ticho a prázdno tak bud ráda mít tady vás..

jinak čekáme druhé mimčko a podařilo se nám na 5 pokus.. :wink:
15. pro 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many já brala olynth u první těhu i teď, rýma mně chytla přesně stejně na konci 3 měsíce a prý je olynth v poho,samozřejmně s mírou :wink:
15. pro 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je mi vás líto, že jste nemocné. Já byla ze začátku taky, ale už je to OK tak vím jaké to je :unamused:
Minulý týden jsem byla na TRIPL testech a vzal mi zrovna krev i na jiné věci tak jdu v pátek kouknout na mimíska a pro výsledky tak jsem zvědavá. V pátek mám narozky tak z něj snad vylomím jestli je to kluk nebo holka, to by byl dárek nadevše. Jen doufám, že bude vše OK. Včera se mi zdála dlouhá doba, že pořád necítím pohyby a jak jsem tak ležela po večeři a měla ruku na bříšku tak se mi to tam pěkně mlelo. Jako by se tam vyráběl sifon :grinning: tak to asi bylo ono a trvalo to asi 15 minut. Co myslíte začíná to tak?
15. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: nakukuju :wink: dnes je líp, nejsem unavená jak včera, akorát mám furt ten nos ucpaný, teda furt tu jednu dírku :angry: tak je to hnus , nepříjemný :confounded:
jdu vás dočíst :wink:
15. pro 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Vyzkoušej mořskou vodu do nosu. Vincentka je na nic je v ní jen malé procento mořské vody ale tohole zabírá. Je to hlavně přírodní, žádná chemie.
15. pro 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek