• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek jj čučela sem na zprávy...a něco na čtení sebou jesi tam budeš zase kotvit na dýl :o)...
24. kvě 2011 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa jj knizku uz mam zabalenou. doprcic to je fakt na prd, do kratasu se zadnych nevejdu asi si budu muset udelat z rifli 3/4. to zas bude pohled pro bohy na ty moje natekly lopaty:frowning2: dyt se melo ochladit:frowning2:
24. kvě 2011 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek neochladí, taky čekám na déšť jakk na smilování... dyby aspon trochu spláchlo ten prach.... tyjo ti fakt nezavidím, neska bych do města nechcela ani za prd....ať máte brzo hotovo.. mě to včera trvalo asi hodinku a půl, což super a snad i rekord na Bohunky...
24. kvě 2011 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa s mym stestim budu na obilnaku tak min 2-3 hodky:frowning2:
24. kvě 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek hlásím věk 30, jméno ještě nemáme :slight_smile: a porodnice Praha
24. kvě 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Mě to čeká zítra, ale naštěstí dr. objednává na čas, tak teď už vůbec nečekám, ale tu cestu rozpáleným městem si užiju :frowning2: myslela jsem, že zítra už nepůjdu...ale nic se opět neděje.
24. kvě 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no zitra uz ma byt kolem 23stupnu tak uz to budes mit snad lepsi. nejhorsi je tam to cekani ze proste to neni plus minus 15minut cekani ale klidne i hodinka po smluvenym case:frowning2:
24. kvě 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky teda tady je horko uz ted a mi odpoledne s Jajou jedem k lekari na 3 rocni prohlidku,to se upecem v buse a pak venku
@verapa diky vyridim,tak strasne to uteklo az je mi to lito ,roste mi z ni proste slecna :slight_smile:
24. kvě 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak zase nic :unamused: a to to celou noc vypadalo, že už. Měla jsem bolesti už od 19 hodiny ale takové sem tam a mimčo se děsně mlelo celý večer i celou noc a bolesti mě budili ale nic prostě nic a dnes je první termín. Druhý podle MS mám v sobotu tak nevím no, já do soboty čekat nechci :angry:
24. kvě 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira nás to čeká v neděli to stejný :o), sem doufala že dyž porodím do zítra tak v nedělu bysme teoreticky mohli být doma, by měla krásnej dárek :o)))... Janinka má neska k tomu i svátek se dívám :o)

24. kvě 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa nojo nejak se tenkrat rozhodla ze prijde na svet :slight_smile: ale tak jsme si rikali ze kdyby ji to bylo lito tak budem svatek "slavit" 21.8 na Johanku,driv tam byla Jana ..ja taky mela strach ze budu rodit driv a oslavu zmeskam,ale zatim drzim,tak uvidime jak dlouho ...jinak prejem dopredu taky vse nej
@realgs vydrz :slight_smile:
24. kvě 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ahoj, tak jak jsi dneska dopadla? Mě z nemocnice po kontrole poslali domu, že pořád nic a mám přijít zase v pátek. No a nejpozději 1.června budou porod vyvolávat, tak snad si mimčo řekne samo :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
24. kvě 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek myslím, že máme stejný TP. tak se taky přidávám
vdovec........................30let.......29.5.11.......nevíme...............Anna/David...........Blansko
24. kvě 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem dneska už po KO, vše o.k., ale na porod to zatím nevypadá CS 3. A ještě k tomu mají dneska do zítřejší ranní O5:OO zavřenou porodnici - neteče voda, takže vydržím určitě do termínu.
24. kvě 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, protože pořád pracuj :frowning2: i, ale tenhle týden už končím, tak snad se tu ukážu častěji :slight_smile: . Dočítat vás asi nemá cenu(jste hrozně ukecaný ženský :grinning: ), tak se aspoň teď přidám. Zítra mě čekají už druhý ozvy a KO u dr., tak jsem zvědavá jestli se už aspoň trošku chystám. Tak se dívám, že na červen je nás taky docela dost. :astonished:
24. kvě 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám vypráno, vyžehleno, uklizeno vytřeno, možu jít rodit.... :grinning:
24. kvě 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa tyyy jo, ty ses ale nechutne akcni a jeste v takovym vedru! Klobouk dolu teda, to by sis to rozeni za odmenu zaslouzila :slight_smile:!
24. kvě 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa po takovém výkonu musíš nejdřív nabrat síly aby jsi mohla rodit :wink:
24. kvě 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde jsou ostatni holky - asi jsou vsechny na kontrolach, ze? A @badik mozna rodi, kdyz vcera udelala tolik prace.....ja mam z vas holky normalne komplexy ....ja se teda otevrene priznavam, ze posledni dobou jsem tak lina nebo vyrizeni z poslickovani, ze nedelam ale vubec nic....teda vlastne prece jen neco - cpu se (hlavne sladkostma) :slight_smile:.......
24. kvě 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu dělat obídek a jahody se zakysanou smetanou, nemůžeme jet přece do porodnice nenajezení :wink:
24. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs spíš si říkám jesi to mělo cenu páč ta naše Tornádo Lu tu proletí a je to to stejný jako ráno... ale tak pro dobrý pocit to je fajn :o)...
24. kvě 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás zdravím,já se dnes vrátila opět z nemocnice v neděli v noci jsem začla tak strašně krvácet že si mě tam odvezli padaly se mě guče krve jak tenisáky myslela jsem že je to můj konec.
24. kvě 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme s manželem doma.... :frowning2: No jako, 4x mi přetáčeli monitor, prostě pokaždý špatný, Hamilton zatím nezabral... Prý máme sexovat... :zipper_mouth: No, takže v pátek další KO a monitor... Když se nic nebude dít, tak v úterý 31.5. mě čeká vyvolání porodu...
Ale KTG je prostě špatné, chtěli si mě tam nechat, ale když to má malej pokaždý špatný, tak je to v normě.. Kontrakce mám už jak blázen, ale porodní cesty nejsou připraveny, takže mi ani nemůžou píchnout vodyu, prostě nic.. Takže musím čekat... :angry: :angry:
24. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Ahoj kočko, to mě teda moc mrzí :frowning2: drž se. My sexujem furt a na prd, teda až na ten požitek :wink: Takže ty jejich rady mě fakt fascinujou...zítra jdu na KO já, tak to chci vidět, každopádně mám ještě do so čas, pak to chci vidět.... :frowning2: A jak ten Hamilton? Dá se to přežít?
24. kvě 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Hamilton naprosto příšerný.... Málem jsem doktora počůrala jak to bolelo.. až mě to rozbrečelo... :frowning2: No, my taky sexujem, ale nic z toho... tak já nevím... v pátek KO a KTG.. :confounded:
24. kvě 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě dělali hamiltona vícekrát, ale nebylo to nic hrozného, a mezi stahama už mi to fakt bylo jedno... takže pokud by to mělo pomoct, tak hurá do toho. Ale spíš mám pocit, že to obvykle moc nepomáhá. Ani mě nepomohl. Ale přežít se to dá :grinning:
24. kvě 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím průběh kontroly.Na KTG malá nechtěla spolupracovat,a měla jsem vyšší tlak,pak jsem zahlídla doktora "řezníka" a když jsem zjistila že dnes slouží na ambulanci malá málem vyskočila,no aspoň jsem tam netrčela ještě dýl.Ale ještě víc stoupl tlak.Naštěstí se dr choval slušně a bez jeho pitomých poznámek.Jenže od minula se stále nic nezměnilo.Čípek pořád 1,5cm otevřená na špičku :angry: takže jsem se dřela zbytečně :angry: další KO v pondělí.Na chodbě jsem potkala maminu ze cvičení,co už to má za sebou a čekala na propuštění.říkala že jí minulý út taky tvrdili že se nic nechystá a sobotu to měla za sebou tak doufám že už v pondělí nikam nebudu muset.
24. kvě 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak je @hribek snad si ji tam nenechali
24. kvě 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás.
Mě čeká kontrola v pátek - bojím, bojím. Já fakt ty prohlídky v porodnici nesnáším. Už bych tam nejraději ani nešla, kéž by se malá rozhodla na svět dříve.

@lenicenka17 tak to je mazec, a to jsi začala krvácet z ničeho nic? Nebo třeba po sexu? Muselo to být fakt strašný, neříkali co se stalo? Co bylo příčinou? Nechtěli skrz to vyvolat porod?
Držím pěstičky, aby už bylo vše v pořádku. Vím jakým jsi prošla strachem, měla jsem na začátku těhu taky problémy se silným krvácením, ale bylo to moc brzy, takže u mě šlo o to, že buď se mimi udrží nebo ne.

Jinak holky, mám dotaz, dneska mě po celý den chvílama bolí břicho jak na měsíčky, nevíte, to jsou ti poslíčci?
24. kvě 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky dnes jsem naproti včerejšku totálně bez energie.úplně vyčerpaná a ještě mě bolí břicho.už jsem okoupaná a v posteli.ale je fakt že v noci jsem dost špatně spala.
24. kvě 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek