• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Ahoj holky, já nespala pořádně teď několik nocí za sebou :frowning2: . Nejhorší je, že se mi nedaří to dospat ani přes den.Nějak mi to vůbec nejde. Minulý pátek jsem byla prvně na monitoru a mimčo nějak stávkovalo, pořád se jim něco nelíbilo, tak jsem tam musela 30minut cvičit jako blázen, lilo ze mě, vyřízená jsem byla, no hrůza a mimčo stávkovalo.Nakonec mě poslali pryč, ať si jdu prej někam akktivně zaběhat, dám si silný kafe,zákusek a vrátím se za hodinu a když se jim to nebude líbit, tak tam zůstanu hned na císaře. Nakonec se mimčo umoudřilo a monitor se jim líbil.Já po pěti hodinách strávených v porodce, ve který ani rodit nechci, jsem odjela domů totálně grogy :confused: :confused: . Kolikrát se prosím Vás na ten monitor chodí, u předchozích těhotenství mi nic takovýho nedělali a já to mám do porodky 40km, takže zrovna nadšená ze skoro celodenního výletu nejsem ani já a ani manža. :unamused:
24. kvě 2011 v 18:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 bylo to týden po porodu.....
24. kvě 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Aha, promiň, mám už chaos v tom kdo porodil a kdo ne. Ale i tak, držím pěstičky, ať už jsi ok.
24. kvě 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Ahojky, tak u mě s tou energii úplně stejně, asi dneska zalehnu dříve než Laurka. Jsem KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky mám dneska za sebou poradnu. Monitor dobrý, dítko pospávalo. Doktor na ultrazvuku zjistil, že je malá pořád příčně, do toho jsem se mu zmínila, že jsem včera cítila trošku míň pohyby. No tak okamžitě jet do porodnice (apolinář). Tak jsem se tam odvezla autem, tam se mě sestřička ptala, s čím jdu a co jako maj se mnou dělat, když jsem teprve 35tt. Byla milá, ale já na nervy. Tak se poradila s doktorem a znova na utz. Pak zpátky, zase se poradila s doktorem a znovu monitor. Pak zase porada, a mám dorazit za 14 dní. Po 3 hodinách jsem byla venku, doktora jsem ani neviděla. Bomba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2011 v 19:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, a to mě můj doktor strašil, že si mě tam nechaj. :sweat_smile:
24. kvě 2011 v 19:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira Všechno nejlepší k 3. narozeninkám :wink:
24. kvě 2011 v 19:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira A dneska jsem tě předhonila, u Apolináře jsem už byla. Monitory jsou zrekonstruovaný, ale jinak mi přijde to samý. Dokonce i sestřička na poradně byla stejná.... :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 v 19:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 To je mi líto, že pořád nic. Ale nezoufej, na mě taky nezabíralo nic (úklidy, pálivý jídla, sex...) a pak jsem měla divoký monitor a za dva dny to začalo. Nevím, jestli je to náhoda, kamarádka měla to samý... obě jsme přenášely. Držím palce.
24. kvě 2011 v 19:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Ahoj, asi to může mít každá porodnice nebo doktor jinak. U nás je to při každý kontrole, kontroly jsou po 14 dnech, pak kolem toho 39-40 každý týden, a když třeba dýl přenášíš, nebo se jim něco nezdá, tak už třeba obden. :confounded:
24. kvě 2011 v 19:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisan No tak to se mám tedy na co těšit. Já myslela, že je to jednorázová záležitost.Zítra jdu na kontrolu k doktoru, tak se ho musím zeptat. A jen doufám, že tohle dítě nebude stejný jako ty dvě předchozí a já nebudu zase 9 dní přenášet. To už bych si tam mohla rovnou sjednat ubytování u toho monitoru :confounded: :confounded:
24. kvě 2011 ve 20:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisan divoký monitor? Ten mám už měsíc právě... :frowning2:
24. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 monitor je každý týden, pokud je vše v pořádku. Pokud ne, tak je obden.....
24. kvě 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 držím palce na KO... A neboj, bude to dobré... a myslím si, že si tě nepřevezmou, dokud nejsi v termínu... Já tam taky dneska chtěla zůstat, ale poslali mě domu, protože jsem TEPRVE 1 den po termínu :angry:
24. kvě 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Škoda, chtěla jsem ti dodat aspoň trošku naděje.... :confounded:
24. kvě 2011 ve 21:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 taky držím palce, ať už to máš všechno za sebou. Vím jaké to je přenášet, to už si člověk po pár dnech myslí, že snad vážně ani neporodí :sunglasses: . :grinning:
24. kvě 2011 ve 21:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisan dekuji ,u detske dr.jsme dopadli dobre,mala ma 91,5cm a 13,9kg ..ty miry se sem sice moc nehodi .-) ale Jaja je taky muj poklad a porad me mimi :slight_smile:)) tak se s ni musim chlubit ..je sikovna ,navlekala koralky podle barev jak rekli,namalovala obrazek i vedela co to je,basnicku sice nerekla celou ,ale snazila se ,ona je strasna opice a na povel teda nezpiva :slight_smile: ,ale byla jsem i ja prekvapena jak je sikovna kdyz chce ......
jinak me teda mudra sice skrz Jaju potesila,ale rekla mi ze mam hodne dole brisko a ze budu rodit brzo,tak to uz mi zase nepotesilo ,ale tak ted uz i mimi by blo ok tak se zas az tolik nebojim......
no do porodky jsem zvedava jestli na monitor vydrzim :slight_smile:
24. kvě 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisan v pohodě, děkuju, já to chápu... jen jsem teď ze všeho tak zpruzená... :confounded:
@jana974 Jo, děkuju, já nevím jestli se mám těšit nebo bát každýho dne který mě čeká....
24. kvě 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak přesně takhle nějak jsem si představovala, že by mohla ta mateřská fungovat, všede klídek, táta spí já se cpu jahodama se smetanou. Dnes se nám zastavilo počítadlo jsme v den prvního termínu a já začínám věřit prorokovi sousedovi, že to bude za týden :confounded: ale ten týden bych snad ještě dala, hlavně ať ve mě nezůstane :sunglasses:
24. kvě 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co my si stěžujeme, známá otěhotněla a měla ještě 3 měsíce menses a tak nebylo úplně zřejmé kdy bude ten vytoužený termín a na porod čekala měsíc protože to nedokázali vypačítat. Byla už alergická na otázku tak co? už? a kdy? Mě by asi hráblo a to rodila už třetí dítko :unamused:
24. kvě 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jo, dávej si jahůdky, dokud můžeš... já už jsem je raději úplně přestala jíst... :frowning2:
24. kvě 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 můžeš je přece úplně stejně jako já, taky můžu porodit každý den, ale není nikde daný že mimčo bude alergické, to chce vyzkoušet a uvidí se a to naše je zvyklé tak snad se alergie neprojeví :wink:
24. kvě 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs To moje je taky zvyklé na ledaccos, ale co se týká těch "nebezpečných" potravin, to nejím už teď, aby to nebylo v mlíčku.... Chci si být jistá, že budu dobře kojit... tak jsem s tím teď tak přecitlivělá, že to hrozně řeším víš... :frowning2:
24. kvě 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Já jsem v tom sice už potřetí, ale teď naposledy po deseti letech a připadám si tak trochu taky jako prvorodička. Vím sice do čeho jdu,ale každý porod je prostě jinej. Nikdy jsem nezažila pocit porodit překvapivě dřív, nebo že by mi praskla voda, chtěla jsem vždycky dle rad různých kamarádek zůstat doma s bolestmi co nejdéle.Prý jeď až budeš mít pravidelné bolesti po 5-ti minutách . No to bych si dala. Mě začaly vždycky po 2-minutách a pravidelně, tak jsem doma vydržela hodinu a pak už jsem měla strach, páč to mám do porodnice 40km a pak ještě přes půl Plzně po samých křižovatkách. První dcera se takto narodila až po 20-ti hodinách bolestí po minutě a syn celkově za 3 hodiny od bolestí a 15min potom, co mi doktor píchnul vodu. Takže každý porod je jiný a já si jenom říkám , že kdyby mi někde praskla ta voda , tak makám radši okamžitě :sunglasses: , aby mimčo nemělo v rodným listě místo narození zadní sedačka auta na dálnici D5 :grinning:
24. kvě 2011 ve 22:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Aha no já neřešila nic moc celé těhu tak teď s tím nebudu začínat :zipper_mouth: já vlastně neřeším ani nijak ten porod, nechává mě to klidnou neb nevím do čeho jdu tak na co se nervovat předem a hlavně já mám plán jak si to představuju a toho se přece musím držet, to by v tom byl čert aby mi to nevyšlo :grinning:
24. kvě 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo přesně tak, nejlepší je jít k porodu s tím, že si věřím, že to dokážu, že bude vše OK, prostě s pozitivním myšlením. Ono to určitě tak funguje. Tělo se děsně uvolní a všechno jde určitě snáž. Sice se občas vyskytne něco, co ovlivnit prostě nemůžeme,ale o tom prostě nesmíme uvažovat,ale zároveň si to pak nesmíme klást za vinu. :wink: :wink:
24. kvě 2011 ve 22:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jeste nakukuju nez pujdu do hajan...dnes jsem bubakovala vzhuru do pul druhe rano, takze ted jsem uz uplne kantare a jdu na kute. Vsem, co uz jsou otravene z prenaseni preji, at se to co nejdrive pohne a mate mimca v naruci a tem co si musi jeste nejako dobu pockat preji, at to rychle utika :slight_smile:
A kdepak je "hribek" ....ze by dalsi mimco na ceste :slight_smile:?!!
24. kvě 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 přesně tak to beru a myslím si to úplně stejně, pozitivní myšlení moc pomáhá ve všem tak proč by nefungovalo u porodu a hlavně řeším co vyřešit jde.
Jdu taky spát, vedle se nechrápe tak snad vychytám nějaký čásek na usnutí pak už je mi to jedno............ :sunglasses: Brou holky
24. kvě 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
brou noc a pekne sniky!
24. kvě 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 tak to u mě nehrozí, já to mám do porodnice 10minut pěšky :grinning: :grinning:
@realgs Jasně nu, tak já to řeším tak nějak celé těhu.. to víš.. prvorodička :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo, porod jsem taky měla naplánovaný.. ale teď se jaksi všechny plány vymkly kontrole... :frowning2:
24. kvě 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek