• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Kdo jdete spát tak dobrou... my si dneska dáme s manžou sex... od KO už třetí.. tak jsem na to zvědavá :grinning:
24. kvě 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko....
@monny89 neřeš nic.. já taky řešila kojení o stopéro a pak sem málem přišla o mlíko.. naopak je lepčí se rvát všim co se dá v malém množství at je tělo zásobeno... kolem 3 měsíce věku mimča ti stejně začnou padat vlasy a bolet zuby, to prostě tak příroda má...zatím sem to zaregistrovala u všech mamin v okolí...
25. kvě 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
dnešní noc úplně vpoho, žádné psycho sny, žádné časté vstávání na wc :dizzy_face:
@monny89 jsi mě pobavila, prej porod jsem měla naplánovaný :grinning: to se přece nedá naplánovat, ani doktoři neví jak bude probíhat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno

@1luciferka1 Náhodou já mám taky vše naplánovaný :grinning: :grinning: co na tom že bude vše úplně jinak :grinning:
25. kvě 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem spala už v 7 :slight_smile: sice noc na prd pořád jsem se budila a děsně mě bolelo břicho (asi větry :frowning2: ) ale tak nějak jsem se vyspala
Jinak vidím že hříbka si tam asi nechali,nejspíš kvůli tomu tlaku,tak snad ji tam nenechají jen tak zbytečně ležet a bude to mít brzo za sebou.
25. kvě 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak to je hlavní :grinning: být smířený s tím, že to nemusí vyjít :wink:
25. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, nestíhám dočítat, tak se jenom pochlubím. Máme doma Denisku, 21.5., 3800g, 50cm. Porod byl supr rýchl, ani ho manžel nestihl. :wink:. Takle bych mohla klidně rodit zas :grinning:

Gratuluji k novým miminkám
25. kvě 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak jsme se dneska krásně vyspali, celou noc krom jednoho vstávání na WC to druhé jsem zaspala :sweat_smile: ale dobře to dopadlo.
@1luciferka1 taky to mám naplánované, hlavně to jak přijdu na porodní box 2x zatlačím bez šití a komplikací a mám to za sebou, je potřeba si o tom udělat obrázek, hned se lépe rodí :wink:
25. kvě 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meri tak to moc gratuluju, další mimčo na světě :slight_smile:).. závidím :slight_smile:)
@monny89 tak nevím, jestli Monny vyspává tu spoustu orgasmů nebo už konečně jela :slight_smile:)).. závidím :slight_smile:))
25. kvě 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meri moc gratuluju a závidím ten porod,snad budu mít něco stejnýho jen aby to stihl manžel :wink:
25. kvě 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meri tak to je suer ,moc gratujuji
25. kvě 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meri gratulujeme a přejeme hodně zdravíčka :slight_smile:
25. kvě 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jo takhle bych to taky chtela :slight_smile:
25. kvě 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa zuby? To snad už ne :sweat_smile: Už teď se mi naférovku rozpadly tři zuby... a ono to bude pokračovat i po porodu??? Kde mám brát peníze na ty umělý ??? To jsi mě teda nepotěšila.. já se radovala, že s porodem to skončí :frowning2: :frowning2:
25. kvě 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, stále jsem 2v1... takže to vidím nejspíš na to úterý na vyvolávačku :frowning2:
25. kvě 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vrátila z kontroly. Nevím, moc moudrá z toho nejsem.Opět mě doktor neprohlížel, jen dělal ultrazvuk. Od minulýho týdne mi ubylo trochu plodový vody, což by prý nasvědčovalo tomu, že je porod na spadnutí, ale na druhou stranu mám dle UZ hlavičku pořád dost vysoko, což zase na porod nevypadá :frowning2: . Kontrolní váha je 3700g , to si při porodu tedy zase pěkně máknu :angry: , prý je to sice jen orientačně, ale já jak jsem prý hubená, tak se to dá odhadnout dost přesně. V pátek mám jet zase na monitor a na kontrolu příští středu. Jééé, jak já bych už tak ráda nikam nešla, jen do tý porodnice :grinning:
25. kvě 2011 v 11:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 tak gratulka ke KO.. :slight_smile: No, to já mám hlavičku dole, všechno nasvědčuje porodu, jen prostě porodní cestou nejsou propustné, že mi ani nepíchnou vodu... :confounded: Ta váha je taky pěkná... ale mám horší odhad něž ty :grinning:
No, taky mám v pátek KO, tak držím palečky...
25. kvě 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Třeba to všechno ještě povolí samo do kontroly. :wink: Příroda je mocná :sunglasses: Jdu udělat oběd, myslela jsem, že se dneska jenom odbydu něčím malým, ale dcera dneska nemá školu, tak už tu šumuje, co že jako bude k obědu, tak jdu něco plesknout na pánev a pak plesknu asi sama se sebou, boť jsem v noci zase jen dělala pěší turistiku na záchod a zpátky. :grinning: :pensive:
25. kvě 2011 ve 12:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem se vrátila z kontroly, monitor dobrý a čípek trochu zkrácenej.
@monny89 s těma zubama opatrně, slyšela jsem, že to prý nejvíce odnášijou až po porodu v době kojení :confounded:
25. kvě 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky užíváte nějaký bylinky nebo pupalku na podporu k porodu? Já jsem začala brát tu pupalku a jím lněný semínko, tak jsem zvědavá jestli to bude mít nějakej efekt :wink:
25. kvě 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weryss Já piju od 35.týdne čaj z maliníku, teď už skoro po litrech, ale efekt to u mě nemá asi žádnej :unamused:
25. kvě 2011 ve 12:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 V porodnici v Bohunicích píšou rady, jak pomoct porodním cestám se lépe připravit. A je tam právě psaný to lněný semínko, pupalku 3x deně,pít čaj z maliníku a ještě odvar ze skořice, zázvoru,hřebíčku a sporýše. Tak jsem zvědavá jestli to k něčemu bude. čekáme už třetí mimi a pokaždé jsem přenášela, ale to jsme nic nepila a nejedla- tak uvidím
25. kvě 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weryss na ty zuby trpím, od 27tt se mi rozpadly ty 3 zuby právě, byla jsem na pohotovosti a to mi rozjelo předčasné otevírání... a v těhu už mám zákaz jít k zubaři :frowning2: Jinak pupalka a spol. - nic nezabírá :grinning: já už přenáším.. ale tak každý je jiný, přeju ať ti něco zabere :wink:
25. kvě 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weryss no já mám taky už dvě děti a obě se narodili ve 41+3 :unamused: , to jsem si tedy užila, obě v létě, vedra jako blázen , taky jsem v podstatě pro to nic nedělala, kromě toho, že jsem ke konci furt myla okna, dokonce jsem hrála s manžou i tenis na zahradě, ale nic nepomohlo. Tak jsem zvědavá, co tohle mimčo, jestli se nebude taky opičit. :confounded: Dneska mě tak strašně bolí v kříží, že už nevím jak sedět, ležet .
25. kvě 2011 ve 13:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meri moc gratuluji k Denisce a přeji hodně zdravíčka.
25. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

myslíte, že je normální, když mě od včerejška bolí skoro celý den - sice po chvílách přejde - břicho jak na menstruaci? V noci to bylo v jednu chvíli celkem mazec, ale pak jsem to zaspala a dneska přes den opět. Ale není to nijak moc výrazný. Je to normální? Máte to některá taky tak? Že by se malá už nějak chystala ven?
25. kvě 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsem..
@meri gratulace k Denisce a preji at vam to spolu klape :slight_smile:
@lolla79 me ted boli bricho jako pri MS kazde rano po probuzeni....co to je, to nevim...ale myslim, ze je to priprava k porodu
25. kvě 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka když to tak vezmu, tak mě to už tak bolí více jak 24hod. Pokud je to příprava k porodu, tak je to OK, ale bojím se spíš, aby malá byla v pořádku. Pořád se sleduji, jestli cítím pohyby, tak jo, ale nic akčního to není.
25. kvě 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 No mě takhle začínali oba dva porody jako menstruační bolesti,ale já už měla nastupovat stejně ten den na vyvolávání porodů, takže vyvolávat nemuseli.Zkus jít do vany, jestli to přejde nebo se zintenzivní.
25. kvě 2011 ve 13:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 děkuji za reakci. no tak uvidíme co se z toho vyklube. U první dcery se mě porod rozjížděl jinak, měla jsem stahy nepravidelné, teď je to jenom čistě bolest na MS. Ale už to trvá nějak moc dlouho. No nic půjdu do sebe lupnout pupalku. :slight_smile:
25. kvě 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek