• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@meri Moc gratuluju, hodně štěstí....
25. kvě 2011 ve 13:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Zkus tu vanu, uvidíš. Třeba jsou to jenom poslíčci. Říká se, že kontrakce bolejí do celého břicha, ne jen do podbřišku, ale myslím, že dost holek na MK psali, že to třeba měly jenom tak, nebo třeba jen do zad. Dej vanu a dej vědět jak to pokračuje. Držim pěsti. Třeba se tý kontrole v porodnici fakt vyhneš.... :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2011 ve 13:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisan vyzkouším vanu k večeru, teď ještě musím někam do obchoďáku koupit malé něco k narozeninám. Po porodu se jen tak někam nedostanu.
25. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 to jsou poslíčci zlatí... já je mám už 5týdnů... Dej si vanu, buď to pomůže a uklidní, nebo to rozjede porod.. Hodně štěstí :dizzy_face:
25. kvě 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 navíc mám smůlu - mám přítele pracovně mimo ČR - vrací se až 31.5. Takže to vypadá, že pokud by to na mě přišlo, tak se porodu nezúčastní. :frowning2: Což nevím jak zvládnu.
25. kvě 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 a nemáš někoho, kdo by šel kdyžtak s tebou? Mamču, kámošku....
25. kvě 2011 ve 13:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to budou určitě jen poslíčci, kdyby to byl přece porod, tak se to už dávno rozjede. Mám to už fakt přes 24hod. A v noci to bylo dost silný, a pokud by to měl být porod, tak už by ty bolesti nezeslábly, ale spíš víc zesílily.
Nic navečer nakouknu a dám vědět co udělala vana - teď musím do toho obchoďáku. Malá má ani ne za 14dní narozky.
25. kvě 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisan to ne, ještě bych si pak udělala ostudu. To raději sama. Mamka mě bude muset hlídat Lucku (první dceru)
25. kvě 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 a nezkoušela jsi nějaký další "osvědčený" metody na rozjetí? Myslím, akupunktura, masáže, červený víno.... docela dost návodů je v diskuzi Nápoj k vyvolání porodu.....
25. kvě 2011 ve 13:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám se ke gratulce k mimču... my byly taky cournout po kšeftu, mládě potřenbovala urgent sandále,m nějak jí povyskočila tlapka,
@lolla79 já tě budu následovat, neska mám fakt chuťovky s křížovýma bolestima, takže dáme veeelikou procházku se pesama a pak hoodně teplou vanu a zítra bude po všom... teda kééž by :o)
25. kvě 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisan já jsem zkoušela už fakt VŠECHNO :angry: :angry: :angry: :frowning2:
@lolla79 tak to budou asi fakt jen poslíčci, když to zesláblo.. no, každopádně opatrně :wink:
25. kvě 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to je mi líto. Prostě mimčo čeká na nějaký pěkný datum :grinning: :grinning:
25. kvě 2011 ve 14:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 neboj do patnácti tam nezůstane :o)) občas se jim prostě ven nechce.. a popravdě se ani nedivím, když si kolikrát říkám co je čeká... zkoušelas i svařák? stačí 1dcl a hodně koření do toho... mě to doporučila i dochtka a v porodce
25. kvě 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisan no, nejspíš čeká na 31.5. - to mě čeká vyvolávačka :grinning:
25. kvě 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa nepiju červené víno.. teda teď jsem ho zkoušela ale svařák bych nedala, to bych hodila šavli... :frowning2:
25. kvě 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 já zas nemůžu ani citit hříbky.. dělali mi zle i u prvního těhu.... a posední dobou aj syrový maso ...
25. kvě 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dnes skoro cely den stravila u doktorky,zjistily mi ze ma mala uz pry 4 kila,tak zitra musim jit na vyvolani:(
25. kvě 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ,chvilku jsem tu nebyla ,ale koukám že sestava je stále stejná :unamused: ,v pondělí jsem byli na monitoru a byl opět moc pěknej CS se taky zvetšuje tak se to snad připravuje na porod :unamused: v pondělí nás čeká 4 monitor a objednání do porodnice na termín,tak mám takové dilema jestli vubec ten termín chci, nebo jestli je lepší spontálně porodi,tak uvidíme?¨
každopadně pohladte bříška a užívejte poslední dny klidu :slight_smile:
25. kvě 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Hmm, můj malej má taky skoro 4kila a vyvolání mám až za týden... :frowning2: No, tobě hodně štěstí :dizzy_face:
25. kvě 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to je divny,me to dneska zjistily a hned me posilaj na vyvolani,ale u kluku se rika ze jsou vetsinou vetsi ale holcicky?:slight_smile:
25. kvě 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem se odpoledne chvilku natáhla a od tý doby je mi uvnitř nějak divno. Břicho mám úplně kamený, táhne mě strašně dolů,nemůžu se ani při chůzi narovnat a lítám furt na záchod . Vytáhnu bábovku z trouby a půjdu si dát asi vanu, co to udělá. :dizzy_face:
25. kvě 2011 v 17:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 že by? :slight_smile:
25. kvě 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si byla sednout s kámoškou co dělá na novorozeneckým a ona pak šla na noční s tím že do půlnoci mě chce mít na příjmu :grinning: dělala jsem si z toho legraci,ale za poslední hodinu mám zvláštní břichabol tak by byla fakt sranda kdybych se tam ukázala,ale nemyslím si že by to byla pravda.No povečeřím,dám vanu a čaj (to jsem taky dostala příkazem a taky sex no ale ten sama nezvládnu :frowning2: )a uvidíme.
25. kvě 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze by to mel nekdo pred terminem?:slight_smile: a kolik jste pribrali?
25. kvě 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vidím že nejsem jediná kdo má dnes divný stavy,tak jestli za to nemůže ten sopečnej popílek co k nám prý dnes dorazil :wink: (ani nevím odkud jen jsem zaslechla babky v autobuse :unamused: )
25. kvě 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja si vzdycky vyvolavani predstavovala ze vam neco pichnou nebo spolknes,ale kdyz jsem se o tom bavila se sestrickou tak rikala ze ti neco vlozi do pochvy,a moc prijemny to taky neni

25. kvě 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 já se vážila dnes a mám 10kg což jsem si na začátku těhu z legrace říkala že by mohl být strop tak snad to brzo příjde a já se vlezu do limitu :grinning: ale vůbec nechápu že tak "málo" jako netěhotná jsem se podívala na jídlo a měla jsem kilo na víc a těď si dopřávám všeho dost a v pohodě a to nějaký to kilčo přikládám tomu že jsem zavodněná takže když to dobře půjde domů bych se mohla vrátit s původní váhou :slight_smile:
25. kvě 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dalsi co rika sex,aby to slo samo:slight_smile: ze bych to taky nakonec zkusila?:D
25. kvě 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam nahore 12 kg,ale s tim mym 4kilovym drobeckem by to taky mohlo jit dolu samo:D
25. kvě 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 držím palečky :dizzy_face:
25. kvě 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek