• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@jana974 zní to spíš jako nějaká mořská potvora co? - sporýš :grinning:
25. kvě 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky co blbnete, já mám dneska v plánu jet do porodnice, to nemůžete takhle rodit všechny najednou pak nebude místo................ :sunglasses:
25. kvě 2011 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 Tak co? Zabrala vana?
25. kvě 2011 ve 21:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik A co ty? Jak to pokračuje?
Mě u prvního začaly bolesti hned po 5 minutách, nejdřív jsem taky nevěděla, jestli to je nebo neni. Pak když to bylo furt po 5 minutách už 2,5hodky, tak jsme jeli. Máme to do porodky cca 40 km, tak pro jistotu. No a asi to byl jenom začátek, protože za další 4 hod'ky to přešlo, ale zůstala jsem už tam. A rozjelo se to znova až po cca 10 hodinách, ale pak to byl fofr. Možná kdybych odjela domu, tak bych to nezvládla zpátky...
25. kvě 2011 ve 21:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 Sporýš je verbena. Tipovala bych to na nějaký bylinkářství, nebo tak něco...
25. kvě 2011 ve 21:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisan aha, tak to u nás tedy není, tak to budu mít asi smůlu. Zkusím se zítra zeptat v lékárně.
25. kvě 2011 ve 21:53  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 nebo se zkus podívat na net a objednat. Záleží na tom, jestli to stihneš. :grinning: :grinning: Ale jestli to myslíš do toho kořeněnýho nápoje, tak tam je asi potřeba, co jsem tak četla.... :unamused:
25. kvě 2011 ve 22:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
ha, tak tady se ty porody pekne rozjely:slight_smile:!!!Tak to je vzruuso :slight_smile:..takze drzim palecky,at to mate rychle za sebou a miminko u sebe.....
@badik .. a nemate doma jeste nejaky seno na obraceni, ze bys sis to posichrovala jeste nejakym sportovnim vykonem :slight_smile:?!
25. kvě 2011 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisan nezabrala a nezabrala.. zkusíme ještě sex.. ale vidím to dneska špatně :angry: :angry:
25. kvě 2011 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
sporýš?? Na co?? :confused:
25. kvě 2011 ve 23:27  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano,neni nad ranni vstavani:slight_smile:
26. kvě 2011 v 06:42  • Odpověz  • To se mi líbí
bré ráno, bych mohla taky vykládat, straším od půl šesté
26. kvě 2011 v 06:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@verapa tak to jeste driv jak ja:slight_smile: no ale posledni dobou takhle vstavam casto tak si clovek pomalo zvyka
26. kvě 2011 v 06:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 taky si říkám, že je to průprava.. navíc se to bude od září do školky hodit :o))
26. kvě 2011 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@verapa dokazala jsi malou dat do skolky?s tim co jsem cetla tak je to pekny problem,obzvlast kdyz bude mit clovek doma dalsi
26. kvě 2011 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky těhulky a maminky :slight_smile:
tak mi psala Badik :wink: Dorinka už je na světě :slight_smile: narodila se ve 3.25 a má 3 080g a 48 cm :slight_smile: máma si prý myslela, že to bude větší sranda :frowning2: ale už to mají zasebou :slight_smile:
tak ještě jednou velkáááá gratulace i tady na koníkovi
26. kvě 2011 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@verapa Ladík jde taky od září do školky :slight_smile: nechtěla jsem ho dát, ale je fakt, že jim tam bude líp, mezi dětma,... hodně se tam naučí,.... my doma vše poděláme, nakoupíme a odpoledne se jim budeme pěkně věnovat :slight_smile:
26. kvě 2011 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
a prej ze se to pozna:slight_smile: vecer tady jeste psala ze si neni jista,ale jinak gratulace:slight_smile:
26. kvě 2011 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jé tak vás trošku pročítám a už se to tu pěkně rozjíždí :slight_smile: mě opustila hlenová zátka a ten den jsem rodila :slight_smile: a stahy jsem měla po 7 minutách a tvraly kolem 1 minuty :slight_smile: tak holky, jak to na vás příjde,... moc moc držíme pěstičky ať je to rychlí a moc si nevytrpíte,......................
a všem maminkám gratulace veliká, ani nevím, kolik je tu už miminek :wink:
no my dnes máme taky menší oslavičku, synek už má 3 roky :grinning:
26. kvě 2011 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 napíšu jí potom, psala jsem a má vyplí telefonek, spinká po porodě :slight_smile: mamina :slight_smile:
26. kvě 2011 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@dendy88 my sme naštěstí malá dírka kousek od města takže jako domorodci sme měli přednost ikdyž sme doma, navíc to brali i podle narození a Ju je docela brzo...
@many taky sem si říkala že jí to bude milejší než dyby se měla doma semnou nudit...
26. kvě 2011 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Ladikovi gratulace taky, u nás to bude o víkendu, Jula je 29.5..... mě odešla hlenka včera ráno ale kromě střílení do zad nikde nic, navíc ani není pravidelka takže to nehrotím..
Badikovi gratulace obrovská, hlavně ať sou v pořádku...
26. kvě 2011 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
napíšu jí :wink:
@verapa jéé tak třeba budeš rodit na Julčine narozeninky :slight_smile: jinak oslavu větší taky uděláme až po 6ti nedělí,... a až v na začátku července, tatin má 30 tak budou slavit spolu 30 a 3 :grinning: a udělá se to jedním vrzem, ti samí lidi,.... a ušetří se kačky, že to nemusí být na dvakrát :grinning: a příští rok to bude slavit už Ladík s Lukáškem :grinning:
26. kvě 2011 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@verapa jinak za Ladíka moc děkuju :slight_smile:
26. kvě 2011 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
mizím , pááááááááááááá
jinak se nám moc daří, Lukášek je zlatíčko po bráchovi :slight_smile: pěkně nabírá a žloutenka už taky pěkně mizne, akorát to široký balení mě štve :unamused: plíny má až u krku :frowning2: chudáček,
26. kvě 2011 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@many jejda to si taky užíváte s tím balením.... čoveče taky mám pocit že se nám roztrhl pytel s oslavama, máme kolaudačku, Juli, Eli, synátor má půlkulatiny a já kulatý na konci léta, takže to bude u nás taky mazec :o).. ale tak aspoň se nenudíme :o))
26. kvě 2011 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Moc a moc gratulujeme k Dorince, ať jste moc a moc zdraví. jinak Všem dětem přejeme taky vše nej k narozeninám - Ladičkovi, Julince a těm dalším.
26. kvě 2011 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik....jeee, tak to byla rychlovka! Velikanska gratulace k Dorince:slight_smile:!!
Tak a copak monny89, taky se zadarilo?
26. kvě 2011 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik - moc gratuluji k Dorince. Přeji vám oběma hodně zdravíčka a ať dělá Dorinka jen samou radost.
26. kvě 2011 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak jsem zase tady. K ránu jsem myslela že jedeme ale zase nic trvalo to jen hodinu ale bylo to dost pravidelné po 5 minutách. Pak myslím, že mi odešla zátka, ale nevím jak to má vypadat, bylo to jako "chrchl" pardon za výraz, ale jiné přirovnání mě nenapadá. Jak to vypadalo u vás? Za chvíli jdu na monitor a na kontrolu tak uvidíme jak to postoupilo
@badik véééééééééééééééliká gratulace a závist rychlého porodu :wink:
26. kvě 2011 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek