• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
ahojky, já jsem tu taky, včera jsem myslela, že už se fakt něco děje a ono prd :grinning: Tak si zase zítra udělám výlet na monitor, doufám, že tam nebudu muset cvičit jako minule :confounded:

Jinak také moc gratuluji @badik k Dorince :slight_smile: :slight_smile: a jen tiše závidím :sunglasses:
26. kvě 2011 v 10:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.. tak přenašečka je opět tady..... :grinning: No a @badik teda gratulace.. já jsem jí říkala ať jede.. :slight_smile: Závidím rychlý porod..
26. kvě 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím po kontrole, vše o.k. nález stejný jako minule, takže na porod to není zatím a váhový odhad 3200g :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs ahoj, to je ono, já už to mám druhej den, tak se mimouš taky psychycky připravuje ven :o) sem četla chytrý články že to ale klidně i týden ještě može trvat....
26. kvě 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u mě zatím taky nic. A to jsem tajně doufala, že když jsem měla bolesti břicha víc jak 24hod., že by to přeci jen něco mohlo znamenat. Ale je fakt, že na druhou stranu jsem měla i strach, že co když už je to opravdu na spadnutí... Jé jak já se bojím porodu. No a zítra kontroly... :frowning2: Ten konec je fakt nejhorší.
26. kvě 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 já se taky hodně bála, ale celkem mi pomohl ten týdenní pobyt v porodnici :wink: ted si říkám, že je to pohodka, poskáču na baloně, posprchuju se, podýchám si, zatlačím a je to :grinning: není to tak strašné, ikdyž druhý porod bude zas třeba jiný než ten první...
26. kvě 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jee, to je škoda, že to nezabralo. Ale určitě už dneska..... Držim palce.
26. kvě 2011 ve 14:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Já se teda taky bojím, už zase. A to jsem do tohodle týdne byla v klidu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2011 ve 14:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co už máte jedno dítko, jak to máte naplánovaný - myslim hlídání, odvoz, atd.?
26. kvě 2011 ve 14:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je zase vedro, tfuj tfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem se vrhla na okna, jestli to třeba pomůže,ale nevím nevím. Asi si dělám zbytečný iluze. Ještě trochu vysmejčím ložnici a pak si dám maliník a mám pocit, že budu asi jenom totálně vyřízená, ale účel to stejně nesplní :grinning: :grinning: . Ještě u nás na západě hlásí odpoledne bouřky, tak snad :wink:
26. kvě 2011 ve 14:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisan asi moc neporadím, já mám sice dvě, ale 15let a 10let a u těch to neřeším. Ty se těší až máma konečně odjede :grinning: :wink: :wink: . Se hrozně divili, že teď když je všechno vpořádku, tak se pouští po 72hod. domů. Si prej doma ani nic neužijou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2011 ve 14:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisan díky, no jsem zvědavá na zítřek.. zatím mi odchází pořád zátka.. a že toho je teda :confused:
26. kvě 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Si myslím, že už to máš za pár :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 14:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 no, nevím... nejdéle v úterý .... :grinning:
26. kvě 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 já se nejvíc bojím těch bolestí....
26. kvě 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisan ale tak zvládly jsme to už jednou, zvládneme to i podruhý, nebo ne? :slight_smile:
26. kvě 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Určtě porodíš dřív. :sunglasses: Já už se taky snažím dělat cokoliv proto, abych porodila. Dle UZ mi ubývá plodová voda, zatím je to prý dobrý,ale mám strach,že když ubyde moc, a porodní cesty nebudou připravený, pošupu okamžitě na vyvolávání a to fakt nechci.. Mám pocit, že mimčo tedy klesá pořád níž a níž, hlavně dneska se mi už i špatně sedí, strašně mě to tlačí na prdku i při chůzi, tak si to tak maluju, že třeba ta dnešní bouřka by mohla zapůsobit. Furt něco dělám, makám, ohejbám se, tak uvidím. :confused:
26. kvě 2011 v 15:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jestli takhle budu muset uklízet a makat ještě dalších 10 dnů, tak si snad už zařídím úklidovou firmu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mimčo se narodí s pořádnejma svalama :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2011 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisan jinak já to mám naplánovaný tak, že pokud na mě přijde porod do 31.5. (to je přítel mimo ČR), takže jsem u rodičů, kdyby se něco dělo - tak malá tu zůstane a můj taťka by mě musel do porodnice odvézt, no a pokud to na mě přijde v době, kdy už bude i přítel doma - tak budeme muset rychle odvézt dceru k rodičům a pak do porodnice. Horší by to bylo, kdyby to bylo v noci. Už vidím, jak malou přesvědčuju, že musí vstávat, že jedeme k babi.
26. kvě 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 moc ti držím palečky, aby se už mimísek konečně rozhodl, že na světě mu bude daleko lépe a nebude se muset mačkat u maminky v bříšku.
26. kvě 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisan my bydlíme v jednom domě s tchýní - ona je ve spodním patře, takže jen seběhnem dolů, at jde nahoru :wink:
@lolla79 tak mě to poprvé bolelo, ale asi to nebylo tak strašný, když už si to skoro nepamatuju, takže já už se fakt nebojím, jen si říkám, že chci trefit na fajn personál a kdyby byl ještě volnej nadstandart bude to luxusní :grinning:
26. kvě 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak všude čtu jak v posledních týdnech má mimčo míň místa, tím pádem se míň i hýbe, ale u nás je to opak - Karolínka poslední týden řádí jako nikdy dřív :confused:
26. kvě 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 tak to mě malá tlačí tak moc dole už pěkně dlouho. Nejhorší to je, že já pořád lítám na wc, že si myslím, že se už počůrám, pak přijdu na wc a nic - max. 2kapky. Jinak hlavičku cítím už taky snad mezi nohama. Taky držím palečky, aby se to u tebe rozjelo a jelo se rodit.
26. kvě 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 já teda když vzpomenu na ty bolesti, že jsem si myslela, že už to nevydržím a že umřu, tak mám husí kůži. Jinak moje malá je už týden jakási neakční. Takže asi to tím místem bude. Buď ráda, že se ti mele pořád aktivně, aspoň víš, že je v pořádku. To já kolikrát ťukám na bříško, aby se pohla, abych věděla, že je OK.
Jinak nadstandard bych moc chtěla taky. Ale raději na něj nespoléhám.
26. kvě 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak já na něj taky nespoléhám, ale kvůli možnosti návštěv non stop by se fakt šikl :wink:
26. kvě 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 to jo. No uvidíme, třeba budeme mít štěstíčko a zadaří se nám. U první dcery mě to vyšlo.
26. kvě 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak pořád zvažuji, že se mě dobrovolně trpět nechce, že si asi nechám píchnout epidural... Teda pokud na něj bude čas. Pomýšlíte některá o něm?
26. kvě 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 já ho nechci, já se ho bojím :sweat_smile: člověk je s tím omezen v pohybu a i jsou rizika, když se to blbě napíchne atd...
26. kvě 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 No vidíš, já doteď nevím, jak to vypadá... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2011 v 15:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 rizika tam jsou, to ano - ale jinak v pohybu tě to nijak neomezuje. Když jsem u prvního porodu fakt už myslela, že umřu, že už to dýl nevydržím, tak jsem se nakonec pro něj rozhodla - samozřejmě se šíleným strachem, ale ihned po porodu jsem byla schopná sama chodit. Ale je fakt, že se ho moc bojím, abych se nepohla a nepíchli mě ho špatně. No uvidím, třeba to zvládnu tentokrát bez něj. Uvidím až dle situace.
26. kvě 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek