• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@lolla79 Já bych ho docela chtěla zkusit. Dva porody jsem trpěla jako blázen, Při prvním-to byl ještě středověk, to snad ani neexistoval a hrůza. Při druhým jsem ho chtěla, ale bylo prý už pozdě, ale já jsem trpěla dalších X hodin, protože to nějak nepostupovalo. Teď jsem tedy odhodlaná nahlásit hned při příjezdu, že trvám na epidurálu-všichni si to děsně pochvalujou-tak uvidím. Přeci jen nejsem nejmladší, sice jsem v kondici, dost jsem před těhu sportovala, ale jsem 3 roky po odstranění štítný žlázy a už nemám takovou výdrž jako dřív. Nevím, zda to vydržím tolik hodin udejchávat, tak snad se nade mnou slitujou :wink: . člověk sice vydrží dost, ale hrdinský výkony už mám dva za sebou, tak si myslím, že bych si něco taky mohla užít jiným způsobem. Si to maluju, co? A pak až budu vyprávět, tak už to vidím - skutek - utek :grinning:
26. kvě 2011 v 15:51  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 Tak to je ideální stav. U nás to nejde. :cry:
26. kvě 2011 v 15:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 No u nás to bude obdobně. Bydlíme mimo Prahou, manža pracuje v Praze, tak bude muset dojet domu, naložit nás a podle stavu buď pojedem nejdřív do porodky nebo k našim. A to máme ještě babičky akční, takže se musíme modlit, aby nebyly v práci.... S tou nocí to máme podobně. Ach jo. To bude akce. :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2011 v 15:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Epidurál - já jsem pro. Při prvním jsem ho měla, píchli mi ho hned po přípravě a já si na 4 hoďky podřimovala na sále a pak se šlo rovnou na tlačení. :sweat_smile: :sweat_smile:
Musím říct, že doktor se vyjádřil, že jsem měla velký štěstí, že jsem ho měla, protože se mi neodloučila placenta a dost to teklo, takže mě jenom připíchli a vyndali ručně. Takže za mě dobrý.
Nejhorší na tom bylo vydržet ohnutá s tím megapupkem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2011 v 15:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 já se mu určitě bránit nebudu. Ale přesně jak píšeš, aby na něj byl vůbec čas. Co mám kamarádky a rodili druhé dítě, tak na epidural prý už nebyl čas. Tak se budu muset nechat překvapit a počkat až jak se to bude vyvíjet. Jinak mě u prvního porodu pak i cévkovali a byla jsem šťastná, že mám epidurál a že to ani necítím. Jinak já mám astma, takže taky nevím, jestli bych vydržela několik hodin trpět a prodejchávat to.
26. kvě 2011 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 jestli ti můžu doporučit, teď se zkus co nejvíc vyspat a najíst.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2011 v 16:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Vidíš, že to bylo ono!!! :grinning: Ohromná gratulace, tak sis to dobře domluvila s kamarádkou. :grinning: :grinning:
26. kvě 2011 v 16:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 já myslela ale to, že když ho máš napíchnutý, tak jsi omezená pohybem - jsem to myslím někde četla, což mě od bolesti pomáhalo právě když jsem chodila
26. kvě 2011 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisan mě ho píchali v leže na boku. ale taky to byl mazec, jelikož já na boku vůbec nemohla a ani teď nemůžu spát, strašně mě to bolí a břicho táhne - takže to taky nebylo příjemný, ale na druhou stranu mě v tu chvíli už bylo všechno jedno - jediný co jsem chtěla tak ulevit od bolestí. Ale hodně dlouho jsem se tomu epiduralu bránila. No a pak jsem si říkala, že jsem byla hloupá, že to s ním bylo úplně super a že pokud budu ještě někdy rodit, tak jedině s epiduralem. Takže asi do něj půjdu zase.
26. kvě 2011 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 aha, tak to nevím, já ho měla píchnutý a je fakt, že jsem ležela. Od bolestí mě totiž ani sprcha, ani balon, ani chůze - zkrátka nic nepomáhalo. Nejlíp mě bylo v leže.
26. kvě 2011 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda holky, já já bych si moc přála už to mít za sebou. A úplně nejlíp už být i z porodnice doma.
26. kvě 2011 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych to chtěla mít taky už za sebou, ale až tak za 2 týdny, ať je to v pohodě...
26. kvě 2011 v 16:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak jsme doma, byli jsme v krámě ještě... Jinak koukám, že tu řešíte EPIDURÁL - já jsem proti v každém případě... Jsou to moc velká rizika, a hlavně já bych ho neměla, kvůli srdci a tlaku, takže to musím vydržet bez něj.. a co jsem slyšela dneska kámošku, co jí píchly 6x epidurál a stejně to byl nakonec císař, protože jí to tak utlumilo kontrakce, že se porod úplně zastavil!!! Mám z něj strach a nechci ho prostě :sweat_smile: :sweat_smile:
26. kvě 2011 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak je to věc názoru, já měla epidurál u dvou operací a v naprostý pohodě. Od kamarádek jsem na něj u porodu slyšela také samou chválu a to minimální riziko, které u toho je, prostě risknu, protože to, co jsem zažila u dvou porodů , bych opravdu nikomu nepřála. Císařem může skončit porod, který není vedený epidurálem, takže za mě , pokud na to bude čas a správná doba, já jdu do toho. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2011 v 18:48  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já furt čekám a bouřka nikde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2011 v 19:06  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,premysleli jste jakou napisete sms az se vam prcek narodi?u nas by to mel byt 1 kluk a asi i posledni v rodine,tak jsem si rikala ze bych chtela napsat neco ve smyslu ze david(manzel) uz neni jediny chlap v mem srdci,ale ze se narodil daniel,miry ,vaha ...ale nevim jak to hezky sformulovat ,napada vas neco ..diky.-)
26. kvě 2011 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jdu spát.. Zítra mám náročný den... :grinning: Jinak SMSku jsem našla na googlu.. "Oznámení o narození mimča" :wink:
26. kvě 2011 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile: tak vsichni cely?nejaka vtipna sms ?:slight_smile:
27. kvě 2011 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak bouřka nezabrala, pořád jsem 2v1 a letím na monitor. zatím čus. :wink:
27. kvě 2011 v 08:39  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
bré ráno
@iira já taky formuluju něco milýho k oznámení mimiska ale asi to nechám co mě napadne po porodu...
@monny89 souhlas s tebou, já epidur taky ne... užívám si těhu opravdu se vším co sem mohla od nevolností, přes stresy a radosti až do konce a říkala sem si že dyž sme zvládli první bez tak druhý snad taky... jen mám větčí hrůzu z křížových bolestí..
sem včera zkoušela prochajdy a večer sem ve vaně udělala slepičí vývar až sem si málem mimiska uvařila a nic, spalo se líp než kdy indy.... tak třeba do vánoc vylezou :slight_smile:
27. kvě 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 Sporýš je bylina a ptala jsem se na něho v čajovně a hned se mi paní prodavačka nabídla, že mi ho objedná, stál asi 30kč, ale je to hnusný hořký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2011 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, bouřka nezabrala.. ale já letím na KO.. tak snad si mě tam už nechají :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2011 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím holky,nemáte nikdo přehled o narozených miminkách,jestli lékařum vyšla předpoved o pohlaví,nebo jestli se tady stalo ,že lekaři řekli určité pohlaví a opak byl pravdou?
jinak u nás včera v noci šílená bouřka a ted leje,ale slibují že zítra už nebude :wink:
27. kvě 2011 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@janadudy pošli trochu vody, tady je sucho, že už praská zem... u mě první vyšla podle utz a druhou mám potvrzenou z plodovky tak snad to bude pravda .o) osobně znám jen jeden případ z okolí..
27. kvě 2011 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janadudy Znám spousty případů, kdy kámošce třeba ještě na porodním sále říkali, že to je holčička a porodila kluka.. A u druhé se stal pravý opak.. :grinning: Případů je spousty... děje se to dnes a denně...
No, tady bouřka byla, ale nezabrala... takže jedem na tu KO.. kdyby něco tak se zkusím nějak ozvat :wink:
27. kvě 2011 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky, dneska se spalo jako už dlouho ne, žádné bolesti takže další noc co mám k dobru. Včera jsem byla na KO, ale žádná změna, pořád jsem jen pro prst. Teď už nás čeká KO častěji takže v pondělí znovu :angry: ale stejně já to vidím na vyvolávání, jo holt když se miminku nechce tak co s ním ve vnitř když dochází místo.
@verapa Už prší i u nás, neboj jde to dneska pěkně na Brno, to víš v pračce se mi motá prádlo tak to by bylo aby nezapršelo :wink:
27. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs já du taky v pondělok na kontr, jesi do té doby nepadnu, .. a asi taky budu přemlouvat aby semnou něco dělali, páč ty záda sou fakt nechutný a nepřeju ani nepříteli... my sme mastnej flek za letištěm, tady prší fakt jen v úterý a v dubnu :o(
27. kvě 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@verapa Ty jsi ze Dvorsk? Já jsem z Juliánova taky kousek od letiště, ale lilo tady pěkně :sunglasses: jsem ráda to vždycky provoní krásně vzduch
27. kvě 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs jetě kousek dál, hned za Dvorskama... tady nepadla ani kapka :o(... a prádlo mám v pračce taky :o(
27. kvě 2011 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@verapa to je divný a já to foukala zrovna tím směrem :wink: no tak aspoň uschne prádlo
27. kvě 2011 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek