• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@iira Ahoj, tak jsem se koukala po nějakejch vtipnejch SMSkách, a je to hodně taková ta klasika:
Přestože měřím jen … cm a vážím jen …kg, jsem od … hodin tím největším pokladem pro mamku a taťku,kteří mi dali jméno …
Místa už mělo malinko,
opustilo bříško miminko.
Od xxx hodin sladce spinká
v náruči u tatínka.
jmeno, xxxg a xx cm
Tak už vím jak vypadá mamka z venku! Jmenuji se ....., narodil jsem se dnes ....... ve ......, vážím ...... a měřím ....cm. Mamka to přežila, taťka snad taky.

Pak trosku méně obvyklé:
Brácha šimral mamku na bříšku, že chce vidět malou holčičku. Tak vás tedy v (čas) pěkně zdravím, ...cm měřím, ...kg vážím.
Synáčka už máme tady, začíná nám křičet hlady. Ať roste jak to má být - jdu ho rychle nakrmit. Jmenuje se ,,,, je ho zatím ždibínek (....)
Tadeášek na svět kouká, tichounce si k tomu brouká. Je to sice chlap jak buk (váha, míra), teď už ale ani muk - ať nám zase chvilku spinká, ať má sílu i maminka.
Na mou duši, na mou věru, ode dneška máme dceru. Říkáme jí Nikolka, už teď je to šikulka. 90-60-90 míry sice nemá - pro nás jsou však nejkrásnější tato čísla: míra, váha.
Přišlo na svět miminko, je ho málo, malinko (váha, míra). Dražší nám je nad poklady, tak Natálko, vítej tady.
Barunka vyklouzla z bříška, co to máme za kulíška? Zatím jenom brouká tiše, ať maminka rychle píše - mám ... cm a ...kila, už abych s vámi rychle byla.

Ale tohle se mi líbílo dost:
Čau, mám malej kredit, tak píšu od taťky. Nemáš telefon na nějakýho hodnýho kluka v mým věku (asi tak 1 hodina)? Moje míry jsou …kg, …cm. Pa …
"Ahoj, 9 měsíců jsem se skrýval v utajení, ale dnes v ... hod. je čas, abych odkryl svou pravou identitu: jsem .... (jméno), ... kg, ... cm a pořádně to tu roztočím!"
"S pořadovým číslem 2 se Vám představuje další krasavec: Jmenuje se ..., narodil se v... hod a jeho míry jsou opět ideální: .... cm a .... g."
Houpy, houpy, měl jsem roupy, rozhod jsem se kouknout ven, tak vám přeju dobrý den... je mě ...kila a ... cenťáků - a říkat mi prý budou ......
Uteklo to jako nic, Honzík křičí z plných plic. Je na světě teprv chvíli, vykouk na nás s.... kily, k tomu ... cenťáků, všichni tři jsme v pořádku.
Prcek už je venku, nalejte si sklenku. Jmenuje se Jiříček, zatím je ho kousíček (váha, délka)... Přišel na svět před chvilkou(čas), za tátou a maminkou.
Přišlo to náhle, konečně pláč, srdce nám jihne, když vidíme jeho tvář. Michálek drahý, nastaví líčka a pak se usměje a napije mlíčka. Bouchejte šampaňský, slavte i za nás, my jsme teď rodiče, čekáme na Vás!

Uff, tak snad aspoň najdeš inspiračku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 v 11:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Holčičky, potřebuju poradit. Zdá se vám Tereza Sandrová moc tvrdá?
27. kvě 2011 v 11:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs @verapa tomu našemu se nějak ven taky nechce :slight_smile:.. taky jdu na KO zase v pondělí, holky, jak je přemluvíme???
27. kvě 2011 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@iira ještě tohle je dobrý: Výsledek našich amatérských genetických pokusů se narodil dnes v ..jmenuje se...a míry jsou...s pozdravem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 v 11:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisan ta je nejlepší podle mě :--))
27. kvě 2011 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec joo, je výborná....
27. kvě 2011 v 11:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisan Mě se líbí ta Julča, kamarádi mají Julii a nikdy jsem nevěřila jak to může znít krásně když se používá :wink:
27. kvě 2011 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec Já přemlouvám jen duševně, od umývání oken mě odradilo spousta ženských, že je velká pravděpodobnost omotání pupečníku, sex je trápení pro nás oba a nic jiného mě nenapadá. Procházky mám každý den a nic. Asi je tam pořádně uhnízděno a taky dobře krmím tak se má moc dobře.
27. kvě 2011 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs :slight_smile:, já mám termín v neděli, ale obávám se, že pak začnu vyšilovat :slight_smile:. Včera na KO jsem se nic povzbuzujícího nedozvěděla. jak to snášíš ty?
27. kvě 2011 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já vás lituju, když tady čtu jak těm vašim mimináčkům se nechce a nechce ven...na druhou stranu, fakt není kam chvátat - já to vidím na našem maličkým :unamused: přišel ve 37+2tt a i přesto, že to není nijak hroznej termín, ještě nebyl správně dopečenej...moh ještě pár dní počkat - je takovej nedodělanej, uřvánek a zároveň spací vagón.. :unamused: teda hlavně přes den, v noci mu musíme dělat diskošku :sunglasses: a já jenom doufám, že to co nejdřív dožene a bude zlatíčko :wink: takže fakt nechvátejte..v jejich zájmu.
27. kvě 2011 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec já to kupodivu snáším lépe než moje okolí :sunglasses: Jasně že bych to měla už ráda za sebou, ale zase každý den co se vyspím a mám klídek je k dobru, jsou to poslední dny našeho klidu a samoty. Takže u mě žádný šílenství nepanuje, jsem od přírody flegmatik :sunglasses:
27. kvě 2011 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@verapa já myslela že tě pošlou na vyvolání když si tak nabrala a máš ty záda tak špatný :unamused: že tě trápí,
naší cácorce se taky nechce ven,KO mám taky v pondělí a monitor a jestli zase nic nebude asi už umíchám "hu hu" koktejl :confounded: :grinning:
27. kvě 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj , tak jsem zpátky z monitoringu. Prej jsem dost na spadnutí. Včerejší hrozný tlaky tedy byly kontrakce, což mi potvrdila teď na monitoru, páč jsem tam měla 4 pěkný za těch 30 minut. Dost mě překvapuje, že to byl tedy jenom tlak,ale bolest žádná. Hned mě hnala na vyšetření, ale bohužel jsem otevřená jen na 2cm, takže mě poslala zatím domů. Ale prý jsem časovaná puma. Normálně kdybych bylo prvorodička, tak by to viděla na pár dnů, ale když už rodím potřetí, tak je možný, že pojedu hned zpátky a bude to děsnej fofr. Tak se docela bojím. Do porodnice 40km , tlaky to jsou docela hustý a cca každých 8 minut, ale bolest žádná to není. Tak jsem z toho celá tumpachová , joooo, holt každý těhotenství je jiný, hlavně abych to poznala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 ve 12:54  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisan vycerpavajici,me se libi to s tema 9 mesicema,pokud nevymyslim neco sveho tak jdu do tehle ...diky
27. kvě 2011 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisan my máme Juli a fakt je možností hodně, pak ještě se mi líbí Verunka :o)
@realgs tak jsi dofoukala asi 10 kapek na každý okno :o))). snaha se cení :o)))
@saminomimino snad to v pondělí už uhraju, už fakt nemůžu nic... :confounded:
27. kvě 2011 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 držím palečky ať to máš rychlo a bezbolestka......
27. kvě 2011 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
@jana974 jéééé tak držím pěsti až to příjde,.................... :wink: jinak já měla stahy po 7 minutách a otevřená jsem byla jen na 3 cm :frowning2: nechali si mě tam, píchli vodu a za dvě a čtvrt hoďky byl venku :slight_smile: byl to fakt hukot, furt jsem chtěla tlačit a byla jen na 3 cm pořád, takže dali kapačku, dva čípky a to byl masakr, stahy bez přestání, no dál nebudu popisovat ať nestraším co to maj před sebou, ale druhý porod teda horší jak první :frowning2: a do třetího už nejdu ani ani.....
27. kvě 2011 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 ani bych se nedivila, kdyby si dneska jela :wink: budu na tebe myslet,..... a držet pěsti ať to máš rychlí,.......
27. kvě 2011 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jéééé ani nevím, že už máš taky mimi :wink: jak bude čásek, tak musím proletět alba :wink: tak kolik je těch miminek už ????
27. kvě 2011 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@many já to měla podobně s první při vyvolávačce, nezabírali mi tablety, po těch sem spala, tak se PA nasránkovala, rupla oxyta, píchla vodu a do tří hodin sem porodila... tady to čekání co bude až bude je ale asi stokrát horší :o(
27. kvě 2011 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@verapa Díky, hlavně, aby se něco vůbec rozběhlo. Obě děti jsem přenášela 9 dnů, tak se hrozím, aby tohle jenom nestrašilo a neopičilo se po těch předchozích :wink: . Zkusím zase maliník ,hopsat na balonu a pak teplou vanu, jestli něco pokročí. :sunglasses:
27. kvě 2011 ve 14:00  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Díky moc, hlavně aby to už bylo, teď jsem na to tak nějak psychicky naladěná, tak honem, honem, než mě ta nálada přejde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 ve 14:01  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
lucisan: je to tvrdý,já dala před 23 lety dceři jméno Tereza při příjmení Fraňková a dodneška mi to vyčítá, že je to hrozně tvrdý. Ale mně se to jméno, na rozdíl od jiných dříve oblíbených, pořád líbí. A kromě toho, jména kde je "R" znějí pěkně ( pochopitelně bez vady řeči ). Prostě klidně bych ho dala.
27. kvě 2011 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 Jéééé, tak to vypadá, že ještě dneska se budeš vracet. To je super. Moc držím palečky. Myslím, že při 3. to už bude rychlovka...
27. kvě 2011 ve 14:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, díky. U nás je favorit (teda hlavně u manžela) Tereza. Ale pro mě to furt není to pravý.... Čas se krátí a pořád se nějak nemůžu rozhejbat. Mates byl jasnej už x let dopředu, ale ta holka mi dává zabrat :angry: :angry:
27. kvě 2011 ve 14:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
@peff Právě se taky bojím, že by mohla šišlat, člověk nikdy neví.. :grinning: :grinning: Ale prostě žádný mi nějak nesedí... Už je mi to i líto, že pořád nemá jméno. Třeba se čeká i s tím otočením hlavou dolu na to, až se nějak rozhodnem. :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 ve 14:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisan u mě je dilema že nemám pro kluka do foora, co dyby se přecijen docht sekli... tak si říkám, že až porodím, tak uvidím, dyby to fakt náhodou nebyla holčí..
@jana974 ty víš co to bude nebo opravdu máte překvapení do konce?? :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@verapa Ale jasně že víme, ale zatím nepovíme. :wink: Já to vědět nechtěla, ři plodovce jsem nahlašovala,že pohlaví vědět nechci, ale stejně mi ho do zprávy napsali :frowning2: . My při žádným těhu nikomu neřekli, co čekáme, bylo to pro všechny překvápko do poslední chvíle a líbily se mi ty spekulace, ty máš kulatý břicho, špičatý, malý, velký, jseš hezká, oteklá apod a podle toho to vždycky ty tetky a babky určovaly. Dcera pořád lítá v mým notebooku, jestli se někde prořeknu, aby věděla, co budou mít, jestli bráchu nebo ségru, hrůza no, prostě puberťačka, tak se nechci prořeknout, brzy se to stejně dozvíte. Jinak každý kdo mě vidí, hádá přesnej opak :wink: .
27. kvě 2011 v 15:02  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verapa to chápu, taky bych brala variantu - rozhodnout se až po.... ale to mi asi neprojde. Žádný klučíčí se ti nelíbí?
27. kvě 2011 v 15:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme Veroniku a Adama a ještě se mi líbí Natálka, Terezka, Barborka, Eliška, Emička,Leontýnka nebo Mikuláš, Matyáš,Šimon.
27. kvě 2011 v 15:10  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek