• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@spymike Ahojky, já jak byla na krvi,tak byl výsledek hned druhý den. Jsem zvědavá jestli v pondělí doktor něco uvidí, doufám, že ano. Pobolívá mě sem tam břicho, tak jsem z toho taková nervózní :frowning2: tak zítra pisni jestli už máš výsledky.
30. zář 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija Ahoj no určitě zítra pisnu, já dofám že zítra ty výsledky budou,sestřička říkala že by byly v pondělí jen pokud by toho v laborce měli moc tak uvidíme. Moc se těším na tu středu jestli už tam něco bude dobře vidět. ale mě už stačila i ta mrňavá fazolka nebo spíš malé zrníčko.Dívala jsem se tady na různé fotečky co tym holky měly z UZV a některý tam měli taky takový mrňaví cosi a bylo to úplně to stejné co jsem na televizi vyděla já. Zítra pisni papa.
30. zář 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike já se už nemůžu dočkat pondělka, jestli tam taky něco uvidím. doufám, že ano :slight_smile: byla bych šťastná kdybych viděla,alespoň takovou malou fazolku jako ty :slight_smile: se mi to strašně táhne. snad to rychle uteče a pondělí bude tady :slight_smile:
30. zář 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak hlasim, ze carka krasne sily..tak snad to tam je :grinning:

@trija me taky poboliva bricho, nekdy docela fest, ze si furt rikam ze to dostanu :confounded:
30. zář 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax mám stejný pocit, někdy to je v pohodě a někdy mě to chytne. Kámoška co už má holčičku říkala, že to taky tak měla, tak to mě uklidňuje, že je to asi normální.
30. zář 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija snad jo, ja tomu nemuzu porad stejne uverit, snad az mi to dr potvrdi tak uverim
30. zář 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax taky jsem tomu nemohla uvěřit, pak mi to doktor potvrdil z krve, tak jsem byla šťastná,ale stejně zas myslím na to, jestli to bude vše OK. takže asi nejvíce v klidu budu až bude prcek na světě :slight_smile:
30. zář 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija to se budeme bat zase o prcka :grinning: ja premyslim jestli zitra taky neskocit k dr, ale je tam jenom do 12 a ja du dneska na nocni :confounded:
30. zář 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax no uvidíš, když ti veme krev, tak výsledky budou až v pondělí a na ultr. asi ještě nepůjde nic vidět. já měla ovul. asi nějak 10.9. min. úterý mi testy ukázaly pozit. výsledek, odpo u doktora,ale ještě nešlo nic vidět. ve st jsem byla na krev a ve čt mi to doktor potvrdil. v pondělí už snad na ultrazvuku něco uvidí.
30. zář 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija ja mela ovu myslim 14.9. , no uvidime kdyztak tam jenom zavolam at me objedna :slight_smile:
30. zář 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax jj, zavolat tam můžeš :slight_smile: já tam volala hned ten den kdy mi ukázaly testy dvě čárky, sestřička mě hned objednala ještě ten den, ale bylo ještě brzo a na ultz. nic nešlo vidět :frowning2:
30. zář 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija a rekli ti jak mas vysoke Hcg??
30. zář 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax jo říkal mi to jak jsem mu volala,ale už nevím :slight_smile: jsem byla v šoku, hlavně jsem si pamatovala, že říkal, že těhotná jsem :slight_smile:
30. zář 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija tak super, me by to docela prave zajimalo kolik treba mam :slight_smile: a hlavne by me zajimalo v jakem sem tedy tydnu :slight_smile:
30. zář 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax to se pozná až z UTZ!
30. zář 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax nebo si to spočítej,první den poslední MS na webu je spousta kalkulátorů pro výpočet
30. zář 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino to jsem zkousela, ale kdyz mam nepravidelnou ms tak to vypocita blbe. Podle posledni MS bych byla uz v sestem tydnu
30. zář 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzu se k vam pridat? Jsem tu nova :slight_smile:
1. říj 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se taky přidat? Já tu sice až tak nová nejsem, ale z bezpečnostních důvodů raději ještě tajně. Přeci jen je to druhý pokus letos o těhu a nikdy není nic jistý, kór tak na začátku. Teď jsem tak 4 týdny těhule. Testy pozitivní mám od minulé středy. Byly silný ještě 3 dny před očekávanou MS, tak věřím, že bude vše Ok. 13.10. jdu na první kontrolu, kde by už mělo být vidět srdíčko.
1. říj 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se snažili od února, ale jelikož jsem se léčila od srpna 09 do února 10 s boreliózou, tělo nebylo asi připraveno. Otěhotněla jsem na první pokus, ale taky o to naprosto ihned přišla samovolně. Pak to nešlo a já začínala mít stres z pracovního procesu. Tak jestli je vše Ok, otěhotněla jsem za 5 minut 12. :slight_smile: Mám to pracovně lehce složitější, jelikož mně firma před dvěmi lety zrušila pobočku. Stále jsem, ale zaměstnaná. Tzn. 23.11. končí rodičák a já nemám kam nastoupit. Budu žebrat Dr. o neschopenku jestli vše klapne.
1. říj 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Minal :slight_smile:
U nas je to take druhe tehotenstvi v tomto roce :frowning2: a taky mam uz jednoho synka doma :slight_smile:
1. říj 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lili: tak si budeme držet pěsti navzájem. :slight_smile:
1. říj 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lili: a jak máš starého synka?
1. říj 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minal, tak to se snazime stejne dlouho :slight_smile: ja mela samovolny v kvetnu :frowning2: bylo to tezky, sem to silene prozivala ...

Tak at to tentokrat dobre dopadne!!!!! :dizzy_face:
1. říj 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma rok a pul :slight_smile:
1. říj 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doufám, že moje Dr. bude chápající a tu neschopenku mně následně dá. Přeci jen jsme nechtěli otěhotnět na poslední chvíli, ale bohužel zdraví to nedovolovalo až do letošního února, a pak příroda nepřála. Je fakt, že už jsem tomu ani nevěřila, že to přijde.
1. říj 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lili: no tak já se přiznám, že jsem ani slzu neuronila, když je to začátek je lepší, když si příroda vezme pryč to co je špatný. Já si to moc do třetího měsíce nepřipouštím. Jako mimčo to beru až po 12. týdnu. Až po velkým ultrazvuku na který se moc těším. Je nejhezčí. :slight_smile: Zase si ho zaplatím, pokud to tam dokopu. :slight_smile:
1. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
U syna jsme už i ve 12. týdnu p tomhle ultrazvuku věděli, že to bude kluk jako buk. :slight_smile:
1. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.prenatal.cz/index.php?id=57 jde o tohle vyšetření, vřele doporučuju pro ty co chtějí udělat maximum pro to zjistit co nejdříve zda je vše v "pořádku". Často se o tom lékaři ani nezmíní, že je ta možnost, a je to vyšetření, které je defakto stejné jako v 16. týdnu, ale kvalitnější a o měsíc dřív. Určitě se dá na to zajít skoro v každém městě větším. Co je podstatný, že jde udělat jen ve 12. týdnu, pak už se nedělá. V Brně stojí 1500,- Kč... vím, že je i v Praze něco takovýho a snad i hrazený. To byste se musely poptat.
1. říj 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen taková zkušenost. Tohle vyšetření mě osobně pomohlo od toho nejít na plodovou vodu, jelikož vyšetření v 16. týdnu bývá často nepřesné a nespolehlivé. Mně zrovna vyšly testy nějak divně na něco a Dr. brala tohle hrazené vyšetření jako podřadné a raději se přiklonila k vyšetření z 12. týdne po telefonické konzultaci samozřejmě. Tak prostě kdo má tu možnost, doporučuju.
1. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek