• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@germaine u nás se taky na tripplech nedělá ultrazvuk :wink: dostala jsem papíry a šla na krev a konec :slight_smile:
@badik určo ti doktorka nenadá, na ty testy se musím a včas :wink: taky mám hrůzu, abych byla fit, v úterý mám jet na genetiku ve 20t. do Olmika, tak taky bych tam nechtěla chrchlat,..... no snad to podchytím, nejdu ani na krok ven :wink:
@saminomimino vítáme tě tu :wink: díky za radu stím olynthem, dávám si ten dětský - na noc jedno šplichnutí a když už to přes den nemůžu vydržet, tak si taky šplichnu, zachvíli budu muset :confounded: protože vincentka nepomáhá, šplichám šplíchám a prd :angry:
@realgs jé tak v pátek by ti to teda mohli už říct k těm narozeninkám :wink: jinak já cítím Lukáška někdy ráno a někdy večer, když ležím a je klid :wink: takový bublinky nebo šimrání, tření :grinning: takový zvláštní :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs díky za radu, koupím v lékárně, ale nevím kdy vylezu ven, ale bude se to hodit i na později i při kojení,.....
15. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
musím se pochlubit dárky pro všechny už mám koupené...akorát pro sebe jsem si nic nevybrala,,,až dneska jsem se pochlapila a objednala si super tríčo...mrkněte http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34232919 akorát s jiným měsícem, jinak budu mít přesně tohle co je na obrázku...líbí se vám? Mě teda moc...
15. pro 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine je nádherný :slight_smile: moc moc, hned bych si ho objednala :slight_smile: ale odrazuje mě ta cena :grinning: je fakt super :grinning: já mám ještě po Ladíkovi tu halenku, s těma nožičkama :wink: prodávali to v H§M nebo C§A :confounded: bych kecala :wink: taky to tenkrát myslím stálo kolem 500,- nebo 450,- bych kecala
15. pro 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééda tam mají krásný tričenka :wink: i toto třeba :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36526962&tab=12
15. pro 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se mi tričenka líbí, ale ta cena je vysoká a když ještě připočítám poštovné tak to je palba. Seženu někde tričko a něco pěkného na něj udělám sama :sunglasses:
15. pro 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs taky jsem nad tím přemýšlela, ikdyž u nás to dělá spíš tatin :grinning: ale ještě sehnat to třičko, úplý a delší :confounded: vše mají moc krátký nebo se to tím bříškem zkrátí :confounded: já teď koupila asopň jednu halenu, na tržnici :confounded: abych měla zakrytý břicho a stálo taky 300,- :confounded: no je draho :confounded: :grinning:
15. pro 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, byla jsem i v HM i v CA a nidke teďka momentálně nic takovýho nemaj...i s poštou by to mělo být do 550,- což sice palba je, ale na druhou stranu maj teď akci, že dostanu jednobarevnej těhu pás k tomu zdarma...a hlavně já vlbec nic k Vánocům nechci, takže pětikilo není zas tak moc...já která bývala taková hadrářka si teď vystačím s dvojíma džínama, popř. elasťákama, dvěma svetrama a třema tričkama a doma nosím stejně jenom tepláky :grinning:
15. pro 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak po vánocích budou mít určo slevy...třeba v takovým Takku maj docela pěkný elastický trika jednoduchý, dlouhý a nejsou ani tak hrozně drahý a hlavně i ve veliskoti 42-44, což je moje velikost :confounded:
15. pro 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tričko je super,ale je fakt že ta cena je děs.Jenže tak stojí všechny těhu věci tak si člověk nevybere.U nějaké holčiny jsem tu v albíčku viděla tričko a na bříšku byla namalovaná cedulka s nápisem: přijdu hned jsem na houbách.to se mi moc líbilo,kdyby jste věděli kde ho sehnat dejte mi vědět :wink:
15. pro 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky jsem zmatená s té genetiky byla jsem ve 12.a vše bylo O.K.Teď mám jít ve 20.Myslela jsem,že jsou to ty triply ale dr.říkal že je to ultrazvuk a vy píšete že triply jsou krev.takže na co to vlastně jdu?
15. pro 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Tenhle název jsem nikde neviděla...ale posílám odkaz na firmu, která má samo těch motivů mnohem víc
http://www.mamimo.cz/e-shop/index.php?cPath=322 je jich tam pěknejch víc
15. pro 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Ahoj, to tričko s houbama jsem viděla na Fleru - jestli je to to, co myslíš http://www.fler.cz/zbozi/jsem-na-houbach-tricko-pro-tehulky-607535 :slight_smile:
15. pro 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Klídek...já ve 12tt byla taky na genetice, teďka v pondělí mi dělali tripl testy to je 16tt - to jen berou krev a ve 20tt jdu znova na genetiku, což je ultrazvuk přes břicho...ty tripl jsem byla na tom, že se dělaj každý těhuli
15. pro 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak kontrola dopadla dobře,ale máme už kilo dolů od poslední návštěvy.Sestřička se nejdřív zděsila,ale pak řekla že je hlavní že miminko roste.Dostala jsem předpis na bederní pás pro těhotné,kvůli těm mým bolavým zádům tak snad to pomůže.Je to prý dobrý i po porodu na stahování dělohy.No upřímně kdyby mi raděj napsali masáže tak bych to víc ocenila :wink:
15. pro 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tady :wink: jsem si hoďku zchrupla :wink: a jsem jak poblbaná :grinning:
15. pro 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jasně jako dáreček nádhera :slight_smile: a super dárek :wink: a ten pás k tomu :wink: já taky takhle nic nechci, hlavně pro Ladíčka :slight_smile: já mám pro sebe taky maličkosti a kosmetiku nějakou :slight_smile: v Takku trička super jo :wink: si musím pamatovat a jet pak ke tchýni do Prostějova, u nás takový obchody nemáme :frowning2: nebo do Olmika :wink:
@badik tak tak těhulko, klíííd :wink: ve 12-13 t. screening, v 17.t tripple a 20t. genetika :wink: u nás jí dělá i moje doktorka, ale v Olomouci mají lepší a že jsem byla ve 13t. a platila těch 1400,- tak teď to tam mám zadara, takže jedu raději tam, protože mají lepší ultrazvuk,.... a když nevíš pohlaví, tak teď se ho snad dovíš už :wink: pokud ho ukáže a nebude to furt stydlín :grinning:
@romcovaklarka zdravíme a vítáme tě mezi náma :slight_smile:
15. pro 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo a ty tripple jsou něco jak ten screening :wink: vyšetřují to z krve :wink: ty nemoci..... a je fine, že je vše fine :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé vidíš, tak to tričko jsem na houbách,... mají teda asi v C§A :wink:
15. pro 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo nikde, mizím se natáhnout k bedně, jsem nějaká znavená :grinning: nechte si dařit a pohlaďte bříška :grinning:
15. pro 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahoj, děkuju za milé uvítání, ale budu spíš jen tak občas nakukovat, pokud to nebude vadit - jsem ještě v jedné soukromé diskusi ještě od snažilek z května a asi bych to nestíhala všechno sledovat :slight_smile: Každopádně vám všem přeju, ať všechno v bříškách klape jak má.
15. pro 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many sakra dnes jsme byli v Olmiku v olimpi,ale spěchali jsme tak jsem se do CA ani nestavila škoda :frowning2: na tom odkazu co tu je mi ty trička nepřijdou až tak těhotenský,mám strach aby pak nebyli krátký.
15. pro 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky :slight_smile:
@romcovaklarka klidně za náma můžeš juknout, když budeš mít čásek :wink: a jinak taky přejeme ať se daří tobě i miminku :slight_smile: a je vše ok :slight_smile:
@badik no zdají se mi dlouhý ty trička, myslím, že budou, když je to na těhotný :slight_smile: v olimpii jsem nebyla ani nepamatuju :slight_smile:
16. pro 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je marodi :wink: doufám, že lépe a lépe, no u mě je zatím furt ta malá rýma, takže snad se to nerozjede a Ladík taky má jen trošku rýmu, no nepůjdeme ani na krok a snad budeme fit :slight_smile: jinak před pár dny mě i po ránu pálilo v krku a je klid teď, jestli mi fakt pomáhají ty hašlerky,... :slight_smile:
16. pro 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many teda mě je čím dál hůř.už sice začínám vykašlávat a rýma už se mi taky hezky spustila,ale jinak se necítím moc fit.Hlavně mě to kašlání pěkně nadavuje takže i víc zvracím :frowning2: navíc teď ani nikam nechodím a snažím se být v klidu tak už jsem taková přeležená a polámaná.
16. pro 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jojky :frowning2: ať je ti brzo líp a to zvracení už by taky mohlo teda přestat :frowning2:
16. pro 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak jste :wink: :wink:
16. pro 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi hajáte co :frowning2:
tak marodi ať jsou co nejdřív fit
16. pro 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja objevila tenhle web dneska a rada bych se pridala k Vasi skupine. Mam termin 29.5. 2011. Vsechny Vas tu zdravim a preju hezky den.
16. pro 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě už nemoc pomalu opouští, už tak nekašlu a nebolí mě v krku, jen posmrkávám, tak jsem ráda, že to nějak moc nepropuklo. jinak lítám a sháním dárky, ještě to vše nemám nakoupené :frowning2: jinak jak jste se bavily o těch testech, tak mi doktor řekl, že když ten screening dopadl dobře a výsledky byly dobré, tak že mě na ten druhý posílat nebude, že se to prý nedoporučuje a že to první v tom 12 týdnu je přesnější. no tak co si o tom myslíte?
16. pro 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek