• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@brendda to mě doktor říkal taky, že má malej velkou hlavu..
27. kvě 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no,tak si povíme po porodu,jak to je s těma velkejma hlavama :grinning: :grinning: ale kdyby to byl nějaký extrémní obřík,nenechali by tě přenášet.Spíš by se snažili to vyvolat dřív,aby to šlo normálně,než pak kvůli tomu přistupovat k císaři.Asi je pořád poroditelnej normálně.Máš váhový odhad??A řekl ti někdo něco k pánvi,jak seš na tom??
28. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko při sobotě. U mě žádná změna, jen že teda k tlakům se přidaly i menší bolesti, celou noc jsem nespala, nebo vždycky se mi podařilo zavřít oči tak na půl hodinky,ale utahaná jsem jak kotě. To jsem zvědavá, jak dlouho tohle bude trvat :frowning2: . Ještě pár takových nocí a budou mi muset píchat adrenalin, abych tam vůbec přežila :cry: :cry: . To mimčo bude asi blíženec se vším všudy - jedna část chce ven, druhá si to vždycky rozmyslí :grinning: . Hlavně aby už se nějak rychle dohodly :sunglasses:
28. kvě 2011 v 08:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda Váhový odhad mám, v úterý měl 3800gr :grinning: :frowning2:
28. kvě 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda dobré ránko.. holky já mám asi kontrakce po 7mi minutách.. takže za chvilku jedem s manžou do porodky :dizzy_face:
28. kvě 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak vidíš i ty si se dočkala..... :sweat_smile:
28. kvě 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no vidíš,držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky. U nás stále prší a já jsem ráda, dneska by se teda parádně rodilo, žádný teplo, manža doma a jsme vyspaní. Včera jsem nemohla celý den ani chodit, měla jsem pocit že mám hlavičku mezi nohama a dere se ven, pěkný tlak na kost, ale nic z toho :unamused:
@monny89 Tak to vidíš že jsi se dočkala, všechno má svůj čas.
28. kvě 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak vidíš!!!!!!!!!!!!!!!Jsme ti to přičarovaly :grinning: To jsem teda zvědavá,kolik bude vážit,oni to stejně přesně nevědí.Držíme palce!
28. kvě 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no hura :slight_smile:.nevim teda jestli se gratuluje ke kontrakcim,ale KONECNE ! :slight_smile: Tak to dobre zvladni a brzy se ozvi
28. kvě 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuju.. kontrakce pořád po 7mi minutách, tak čekám co bude.. Doufám že nezmizí.. nebo já nevím, to by mi asi už fakt hráblo... :frowning2:
28. kvě 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jsem četla,že máš porodnici 10min,ne?Tak já bych ještě počkala.Ale záleží,jak se cítíš!Doma je doma.Já odjížděla až když to bylo nesnesitelný.Několik hodin doma po 5ti mni a v autě už se to zkracovalo...
První extra rychlý nebývá...
Tak zkus teplou vanu,buď se to rozjede,nebo se to zastaví...
28. kvě 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Vana nebo riciňák něco přece pomoct musí :wink: ale ono to dneska bude neboj
28. kvě 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, hoodně dlouho jsem tu nebyla, tak snad mě vezmete zpátky :confused: moc gratuluji ke všem miminkům!
28. kvě 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda jojo, 10minut pěšky :grinning: :grinning:
@realgs jdu prubnout tu vanu asi....
28. kvě 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Hodně štěstí, ať se to rozjede!
28. kvě 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak jak????
28. kvě 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vana nic.. sex taky nic... pořád po 7 minutách.. :grinning: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. kvě 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 držím palce ať už to je ,úplně si vzpomínám jak jsem se cítila a přála si ať to už je :slight_smile:
28. kvě 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenicenka17 děkuju... no čekám kdy se zkrátí intervaly.. :frowning2:
28. kvě 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Jé, tak to je skvělý, vidíš jsmě Ti to včera přivolaly. :sunglasses: Tak ať už to trochu postupuje. Já jsem na tom teď jak prvorodička, mám už od čtvrtka bolesti a tlaky taky tak po 7-8 minutách, ale nic se nikam tedy nehejbe. :angry: Už beru docela za slovo toho mýho doktora, jak říkal, že má mimčo páteř na druhý straně u mě než má mít při porodu a že budu rodit dlouho, protože bude muset rotovat 270st a že si bude muset pěkně vyšlapat cestičku. No už je to asi tady :unamused: :unamused:
28. kvě 2011 v 15:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 já to tak měla celý víkend až potom v noci praskla voda a do půl hodiny jsem měla bolesti už jen po 2 minutách...
28. kvě 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 to naše má páteř na pravo, ale hýbe se tak je občas vlevo, to na to má vliv?
@lenicenka17 máte krásný jméno úplně jako já :sunglasses:
28. kvě 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. kvě 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs No nevím, jestli to má vliv nebo ne. Říkal mi to můj doktor, že si prej tedy užiju, protože mimčo se při porodu stáčí do té porodní polohyvždy jen jedním směrem a za normálních okolností je to těch 90st., což trvá těch X hodin bolestí, než dojde k porodu a když má páteř na druhou stranu, tak na to má dlouhou cestu, tudíž skoro kolem dokola a to trvá třikrát tak dlouho. Přišlo mi to jako nesmysl,ale od čtvrtka mám bolesti a hrozný tlaky po 7-8min a přitom se nic neděje, otevřená jsem jen na 2cm, tak už tomu začínám nějak věřit. A to jsem si najivně myslela, že třetí dítě vyklouzne jak po másle :confused: :confused:
28. kvě 2011 v 15:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 děti kloužou ven jako po másle maximálně v intervalu 5 let, takže ti nechci brát tu fajn iluzi o rychlém porodu, ale tebe už se to zřejmě netýká. Porodní asistentka mi říkala že jako druhorodičku bere ženskou do 3 let prvního dítěte max do 5 let. No uvidíme jak dlouho ty naše děti budou v nás rotovat :sunglasses:
28. kvě 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs To mě taky napadlo, ale já mám za sebou jeden nevydařený porod rok zpátky, tak to nevím, jestli se taky počítá . :unamused: A náš malej byl po první dceři 6 let a docela to klouzalo :grinning: . No holt, až to bude, tak to bude :sunglasses:
28. kvě 2011 v 16:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Kamarádka rodila po 11 měsících druhé dítě a rychle teda nešla, oba porody trvaly přes 24 hodin. No myslím že každý je prostě jiný, moc na ty řeči nedám
28. kvě 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jak seš na tom??????
28. kvě 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jedem
28. kvě 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek