• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@monny89 tak super!!!Ať to máš rychle za sebou!
28. kvě 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 hodně zdaru :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Držím moc palečky :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2011 v 17:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodně štěstí a ať je to rychlé!!! :slight_smile:
28. kvě 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Supeer, vidíš, třeba (než jsem se sem dneska dokopala) ty už máš mimčo u sebe. Držím pěsti.
28. kvě 2011 ve 20:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 drzime palce
28. kvě 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 A co ty? Jak jsi na tom? Rotujete? :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2011 ve 21:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady je mrtvo :slight_smile:. Asi jsou uz vsichni v Mexiku nebo v porodnici :slight_smile:.
28. kvě 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisan Už jsem normálně rezignovala. Bolesti furt stejný, tlaky ještě větší, utahaná jsem hrozně, nemůžu ani chodit a mimčo se furt k ničemu nemá. Teď jsme dali s manžou procházku kolem bloku, no pro mě to bylo spíš plazení s jazykem na vestě a půjdu si lehnout. Ještě jedna takováhle noc jako poslední dvě za sebou a padnu už na hubu :unamused: :unamused: Nějak ztrácím energii. A to mě to nejhorší teprve čeká :cry: :confounded:
28. kvě 2011 ve 22:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím jsme se Štěpíkem vzhůru, tak jsem chtěla nakouknout a pozdravit nová miminka a koukám, že zatím se nic moc neděje, či spíš je tu mrtvo, takže nejspíš většina z vás porodila nebo zrovna rodí :grinning: tak hodně zdaru a síly :wink: budete jí potřebovat.
29. kvě 2011 ve 02:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 jani, neboj, ceka Te i to nejlepsi, prdolka !!!!!!! Vydrz, ja taky sotva lezu, az si propadam fakt jak idiot, nez to rozejdu a i tak to porad boli a tahne, ale vydrzime !!!! Ty prckove za to stojej !!!!!
29. kvě 2011 ve 02:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
monny už to má nejspíš za sebou! Holky a co Hříbek, dlouho tady nebyla, že by už?
29. kvě 2011 ve 04:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak jsem zvědavá, kolik tu bude miminek po víkendu :dizzy_face:
29. kvě 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 ja chci byt uz taky :slight_smile:.
29. kvě 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,tak jsme se nachvilku urvala abych koukla jak to tu vypadá,kolik nám přibylo dětí :slight_smile: Já jsem v jednom kole,malej je zlatý dítě,ale jakmile ho začnou trápit prdíky,je to děs...to pak dokáže plakat i 4 hodiny.a já s ním jen cvičím,masírujeme b říško,nahříváme a prdíky ne a ne přestat.Doufám,že tohle období nebude trvat dlouho a budeme si užívat klidné dny :slight_smile:
29. kvě 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna neboj, bývají to maximálně 3 měsíce, slyšela jsem, že jsou na to nějaké probiotické kapky pro miminka :wink:
29. kvě 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 jojo,přímo se i probiotické kapky jmenují,ale prý jsou až od 1 měsíce,malej má zatím 9 dní.Nikdy mě nenapadlo,že nás bude trápit taková ošklivost.Chudák se kroutí a máma mu nemůže pomoci,hrozný.
29. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle je ten anděl,co mi každý den od rána vykouzlí úsměv na tváři...je jako obrázek a já se na něj musím pořád dívat...je to opravdu nádherný stvoření
29. kvě 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak u mě stále nic nového, chjo chjo už je po druhém termínu. Sice bezva, že jsem se vyspala do půl 10, ale ráda bych to měla už za sebou. Máte to taky tak že přes den jste na porod nachystané a přijde večer a začnete mít strach? Já jo :confounded: Včera jsem si dala teplou vanu a nic, tak to dnes vyzkouším znova a mám i meruňkový jujce tak že by proběhl riciňák? No nemám ten olej ale myslím si že bych se po.... i po normálním oleji :sunglasses:
29. kvě 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Jé to je krásné překrásné miminko a jak spokojeně spinká. Hlavně dávat pozor na to co jíš a piješ, nezdá se to ale je toho nadýmavého strašně moc i bublinková voda mu vadí :wink:
29. kvě 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásíme se s Lukáškem:slight_smile: už jsme na světě, narodil se nám 25.5. v 1:41, váha 3455g a délka 50cm, už nás pustili z porodnice. Porod byl rychlovka, trval po odtoku plodové vody celkem 3 hodiny, takže paráda. Přeju všem rychlé porody a kdo ještě nemá broučka u sebe, tak nabírejte síly, budete je pak potřebovat, protože je to pak mazec, doma se vše převrátí vzhůru nohama :grinning:
29. kvě 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs nejím skoro nic...chleba jím týden starej,a to doslova...vodu jen neperlivou...je to boj a asi ještě chvilku trvat bude...teď je hodný,protože leží u okna za sklem a opalujeme žloutenku,to se mu líbí,má rád sluníčko :slight_smile:
29. kvě 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 tak to velká gratulace k mimi...ať je Lukášek hodný a dělá vám jen radost
29. kvě 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna nádherné miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 děkuju moc
29. kvě 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Moc gratuluji k miminku, je to nádhernej andílek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2011 v 15:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Také moc velká gratulace k Lukáškovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2011 v 15:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě se možná něco hnulo, ale tohle těhotenství je ke konci takový nějaký divný než ty předchozí dvě, takže doufám, že si to mimčo na poslední chvíli nerozmyslí :wink: :wink: . Už tři hodiny mám tlaky po 4-minutách, tak snad už žiju v naději, že se tohle snad nezastaví :sunglasses:
29. kvě 2011 v 15:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 tak šup šup už jedeš ne? Bolesti po 4 minutách už jsou na cestu do porodky
29. kvě 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs ne ne, to nejsou, to vycítíš. Jsou bolesti a bolesti. Já měla s první bolesti po dvou minutách cca 20 hodin a oni se vyvíjejí. Jsou malinký, snesitelný a pak nesnesitelný. Tohle je zatím slabej začátek, to člověk vycítí. Ono to postupuje s tím, jak se otevíráš, Spíš mám obavu, aby to zase neskončilo, už to trvá od čtvrtka, ale to to bylo dost nepravidelný až nakonec vždycky nijaký.
29. kvě 2011 v 16:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek