• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@jana974 jejda a kdo se v tom má vyznat :fearful: no snad to teda poznám. Zítra jdu na kontrolu a když bude opět bez změny tak dám ten riciňák, už jsem rozhodnutá
29. kvě 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Krásný miminko, gratuluju! Naše malá taky trpěla dost na prdíky, taky jsem se hlídala v jídle,ale nepomohlo vůůbec nic, jediný co nám nakonec zabralo byli kapky sab simplex, můžou se dávát pořád při každém kojení a dokonce jsem si je dávalá i někdy já osobně, aby už to bylo učiný v tom mlíčku. Zkus se zeptat vaší dr.
29. kvě 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna teda malej je uplne prekrasnej :slight_smile:
29. kvě 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Dnes nás pustili.Viděla jsem že many vás informovala.Jinak podrobnosti.Do porodky jsme vyjeli kolem 22hod stahy byli po 4minutách ale žádná hrůza,jsem si říkala jestli to je ono tak je to paráda.Po cestě to nějak začalo ustupovat tak jsem si říkala jestli nejet zas domů,ale řekli jsme už jedem tak nás při nejhorším vrátí.Na monitoru nebyli žádný velký kontrakce a otevřená jsem byla na 1cm,ale že si mě tam nechají,ale ať počítám že to bude až za dlouho že se nic velkýho neděje.Dali mě na pokoj a já během 15minut chytla o něco silnější kontrakce po 5min.když byli po 3min (asi kolem půl 1) šla jsem za dr.a prej už otevřená skoro na 5cm a bude to fofr tak mi nedali ani nálev.než mi natočili ozvy praskla mi voda (kolem půl 2) a to teprv zacli být stahy nesnesitelným,ale šlo to děsně rychle a asi za hodinu už jsem tlačila,to už mě nic až tak nebolelo a bylo to zas snesitelný,jenže jsem měla krátký stahy a nestihla malou vytlačit tak to trvalo skoro hodinu.Ovšem šití děvčata to bylo mnohem mnohem horší než porod,to už jsem opravdu řvala bolestí a nadávala,museli mi přivázat nohy jinak bych doktora dokopala.Taky jsem mu řekla že je terororista a ať to nešije a nechá tak,když mi sestry řekli že to přece musí spravit,řekla jsem že nemusí,že už to nebudu nikdy potřebovat.A musím říct že pořád trpím jak pes.A vím jedno,že příště budu dělat vše abych nemusela být nastřihlá.Takže už mi nebude líto peněz za epino ani času při masáži hráze.Jinak útěcha pro všechny co ještě čekají a nevypadá to.Já byla v út na kontrole a hrozili mi přenášením a ve středu večer to přišlo z ničeho nic.takže na doktory nedejte.
A jinak si myslím že na maliníku asi něco bude já si před odjezdem dala dva silný půlitry a šlo to šup šup.
29. kvě 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj to jsem se rozjela
jinak děkuji za gratulace a gratuluji všem novým mimčům vidím že tu není hříbek aby to sepsal :frowning2: nevíte o ní někdo něco?
29. kvě 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jé tak to moc gratuluji, porod byl docela dobrý dle mého. Šití bohužel také takhle znám, dvakrát šitá jako blázen, tak jsem zvědavá jak to zvládnu teď. Jinak mám nalitý maliník, namasírovanou hráz a stahy po 4 minutách, ale ještě je času dost. Vyčkávám až to bude akutní, Člověk tam nemusí strávit bůhvíkolik času :sunglasses: A pak budu vyprávět, jestli u mě zabírala ta masáž. Masíruju pravidelně od 35.týdne , tak jsem zvědavá. Akorát že já jsem dost hubená a děti rodím velký :unamused: , tak jsem zvědavá, jestli se tentokrát povede.
29. kvě 2011 ve 20:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 děkuju moc...a nejkrásnější je právě teď...spinká :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weryss děkuju.je to boj s těma prdíkama.Zítra jdu k doktorce,tak to musíme pořešit.Poslední dva dny je to teda lepší,ale nechci to zakřiknout
29. kvě 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 no přece jen máš 3dítě raděj bych jela kdybys měla fofr jak já
29. kvě 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik velká gratulace k mimču.No hlavně že tě pan doktor došil a neurazil se když jsi ho nazvala teroristou :grinning: :grinning: A máš to za sebou,to je důležitý.to já mám jizvu na břiše,celkem se hojí,ale přepadává mi přes ni ten hnusnej fald co mi zůstala tak to vypadá hrozně.Ale malej je zdravej,to je důležitý
29. kvě 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím že človek kterej mě před třemi lety málem nechal umřít je terorista a podezřívám ho že mě týral schválně (moje mamka tehda na něj psala stížnost a měl průser)
29. kvě 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
@badik ještě jednou moc a moc gratuluju, takže nakonec na tebe vyšel u porodu ten "řezník"

@dostyna Ještě jednou taky moc a moc gratulujeme, malý je nádherný!!!!

Už se nemůžeme dočkat té naší malinké!!!!
29. kvě 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Už jsem koukala na fotky, malá je prostě nádherná !!!!! :slight_smile:
29. kvě 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik gratulujeme je to krásná babulka :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik taky moc gratuluju :slight_smile:.. snad budeš moci brzy v pohodě sedět a znovu ten spodek použít :slight_smile:.. já cvičím s epinem.. Ale dneska jsem měla termín a vůbec nic :slight_smile:.. snad to brzy přijde
29. kvě 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ahojky, my též bojujeme s prdíkama a už pěkně dlouho. Je to hrozné. Malá nám úplně naříká. Trochu jí pomáhá nahřátý pecičkový polštářek. Jinak dáváme probiotické kapky Bio gaia, sice je tam psáno od 1 měsíce, ale můžeš je dát hned po týdnu, říkala nám to pediatrička. Fungují, ale nám je většinou vyzvrací, protože jakmile se začne nadýmat, dost se kroutí a tím nadměrným tlačením a pohybem vyvolává "ulívání".
29. kvě 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs dělali ti Hamiltona? nebo myslíš, že ti ho budou dělat zítra? Já jdu zítra na kontrolu, ale myslím, že tak brzy by mi ho ještě nedělali..
29. kvě 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec Ještě mi ho nedělali tak uvidíme co zítra, no mě to brzo nepřijde ale já už mám po druhém termínu a tak uvidíme jak funguje placenta a podle toho se asi Mudra zařídí.
29. kvě 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs budu na tebe myslet :slight_smile:. já myslela brzy pro mě.. já měla termín dneska.
a kdy ti dělali naposledy váhový odhad? Velikost mimča máš v pohodě? Teda jestli ti neva, že se ptám :slight_smile:
29. kvě 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec nevadí že se ptáš, my jsme malincí budeme mít tak kolem 3 kil a dělali mi ho minulý čtvrtek a asi budou dělat zase zítra, na Obilňáku jej dělají ob jednu prohlídku. Teď už máme po termínu tak tam budeme chodit častěji tak jsem zvědavá jak často :unamused: je to tam na dlouho ale co stejně už nemáme nic jiného na práci že?
29. kvě 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Tak to máš aspon jednu starost z krku.. já řešila, jeslti rodit na Obilnáku nebo v Boskovicích :slight_smile:.. Rozhodla jsem se pro Boskovice.. ale tam mi odhad vůbec nedělali ani jednou.. musím se zítra na to zeptat :slight_smile:.. ve 30.tt bylo mimčo větší o 2tt.. tak nevím, jestli tam nemám macka :slight_smile:))
29. kvě 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec no já chci rodit v Bohunicích, ale na monitory chodím na Obilňák neb nebylo místo, ae mám to aspoň blíž z domu. Zítra se zeptej oni ti ho zváží a dělají ti ultrazvuk nebo jen prohlídku? Ten ultrazvuk je právě aby viděli tu správnou funkci pupečníku a placenty :confused:
29. kvě 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs dělali mi vždy jen monitor a "hloubkovou" prohlídku :slight_smile:.. ultrazvuk ne
29. kvě 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec Aha to je divný tak si o něj zítra raději řekni když by ti ho neudělali :fearful: ať víš. Mě udělal Mudra ve čtvrtek takovou prohlídku že jsem do včerejška špinila, to se mi stalo prvně
29. kvě 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jj raději řeknu :slight_smile:.. tak to já špinila taky hned po prvním vyšetření v porodnici 3 dny.. a ted už pokaždy.. ale to poprvý fakt bolelo.. až jsem si říkala, jakej je doktor surovec..ale pak jsem si říkala, že to třeba kapku narušil a nebudu přenašet (naivka :slight_smile:) ).
29. kvě 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec no to první mě bolelo když se na mě vystřídala Mudra a pak kočka co se to učila tak ta hledala čípek snad 2 minuty a myslela jsem že už je tam až po loket :confounded: ale od Mudry to zatím nebolelo asi to umí a mají malé ruce ale tentokrát jsem špinila a třeba tam někam mákla kde tomu taky pomohla no uvidíme. Mám už asi hodinu děsný tvrdnutí a bolesti v kříži tak by se mohlo něco dít už dneska v noci, ale pochybuju tohle je skoro každý den :unamused:
29. kvě 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs to by bylo super, kdyby se fakt něco dělo :slight_smile:.. třeba to vyjde :slight_smile:.. u mě je naprostej klídek
29. kvě 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec já si dala dneska znovu horkou vanu ale nedá se to vydržet dlouho a jsem pak spařená jako prase :sunglasses: popíjím meruňkový jujce a byla jsem na procházce se psem to je taková kombinace toho co radí na vyvolání ale myslím si že mě pak bude muset pomáhat tabletka :confounded: . No zítra ještě vyzkouším ten riciňák a to je poslední pokus co dělám :sunglasses:
29. kvě 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs tak jak to asi dopadlo? teda doufam,ze uz nekde vyspavas pohodovej porod :slight_smile:.Ja snidam :slight_smile:
30. kvě 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec Dobré ránko, já taky snídám, nic, žádný posun asi to pak přijde jako rup a jedem :sunglasses:
30. kvě 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek