• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@realgs ja uz myslela... tak priste :slight_smile:. Ale ja se dneska vyborne vyspala aspon :slight_smile:.
30. kvě 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec to já taky ale to já spím dobře skoro každou noc, probudím se tak jednou na WC a jinak spím jako dudek
30. kvě 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,hlasim ve zkratce z porodnice.Dneska v 7.24h se nam narodila Amalka,3500g a 51cm.Ted jsem uplne grogy,ale hlavne stastna,ze uz se navzajem mame :slight_smile:
30. kvě 2011 v 09:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 veliká GRATULACE!! to je paráda, konečně to dopadlo a dobře :slight_smile:)
30. kvě 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Gratuluji !!!! :wink: :grinning:
30. kvě 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já měla termín 27.5., po dnešní kontrole to zatím na porod nevypadá, ve středu jdu na monitor a jestli do pátku neporodím, tak mám dorazit na kontrolu a rozhodne se o vyvolání porodu :frowning2:
30. kvě 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Moooc gratuluji :slight_smile:
30. kvě 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Veliká gratulace k holčičce, konečně jsi se dočkala :wink:
30. kvě 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandalek tak to jsme dopadly stejne :slight_smile:).. aspon v tom nejsme samy
30. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka no je to boj.Malej je teď trochu lepší,nechávám ho hodně kopat,pořád s ním cvičím a je fakt,že je celkem pohyblivej a včera se mi suveréně otočil na bok,to jsem fakt koukala :slight_smile:
Ty kapičky jsou prý výborný,ale mě zase pediatrička doporučila ještě chvilku počkat.na uklidnění dávám Toníkovi chvilku dudlík,pak je trošku klidnější a dá se volně cvičit s nožičkama,když pláče,tak to nemá význam,to má za´taté všechny svaly.A držím palce ať jste rychle bez prdíků,je to protivný
30. kvě 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mi máme taky příšerný prdíky...DR zatím doporučila jenom rektální roušku, zítra jdeme na KO, tak budu urputnější a budu chtít předepsat ty probiotika - taky jsem o nich slyšela...je hrozný vidět, jak se kroutí a nepomáhá ani nahřátí, ani cvičení a konejšení :frowning2:
30. kvě 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem novým maminkám i miminkům přejeme v následujících dnech hodně síly a zdaru.
30. kvě 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna @germaine nám právě dr v porodnici o těch probiotikách říkal ža jsou sice dobrý na střeva ale není zaručený že to pomáhá na prdíky a jsou zbytečně drahý.Prý jsou dobrý kapky sab simply a ještě jedny jejichž jméno už nevím.my máme prdíky většinou v noci.Namasírovala bych jí bříško mám na to spešl olejíček ale když je rozbalená tak děsně řve a taky se bojím kvůli pupíku.
30. kvě 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 gratulace krásný jméno.ty máš teda energie psát tu hned po porodu já se musela přemáhat abych napsala sms
30. kvě 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandalek nic se neboj mě taky strašili přenášením ještě den před porodem.doporučuji dlouhé procházky
30. kvě 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 gratuluji :dizzy_face:

Jak vás tak čtu, tak se těch prdíků děsím :zipper_mouth:
30. kvě 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine já už jsem sáhla po dudlíku...je to jediný,co ho aspoň nachvilku klidní a uvolní se mu bříško...naštěstí ho po chvilce vyplivne,takže žádnej závislák na dudlíku není...ale nechat dítě řvát 3hodiny vkuse je nelidský a musí se mu nějak pomoci.tak se drž holka :slight_smile:
30. kvě 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no to je právě to,že každý říká něco jiného...Někdo ti Sab Simply nedoporučí,že je to na nic...co hlava,to názor.Podle mě je to tak,že na každý dítě platí něco jinýho.
Jinak mě malej taky neskutečně řve když mu sundám plínku :slight_smile: a u koupání je taky pěknej řev :slight_smile:
30. kvě 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 gratuluji k miminku
30. kvě 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsem konečně doma z kontroly, proběhl Hamilton tak uvidíme, teď špiním přesně jak mi Mudra říkala a snad se to někam pohne jinak v sobotu nejpozději v pondělí čeká vyvolání :angry: ale já nechcíííííííí. Ptala jsem se na ten riciňák a říkala že tím nic nepokazím, že je i dobré jíst smažená jídla, ale to nevím jestli by věděli na které odělení mě dát dřív kvůli žlučníku :unamused:
30. kvě 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no to asi jo.na koupání mi doporučili koupat denně ať si zvykne na režim a brzy plakat přestane protože už bude vědět že příjde papání.
30. kvě 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs tak snad Hamilton zabere držím palce
30. kvě 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

@lucisan ptala ses jak to zvládám doma :wink: tak dobrý :wink: akorát každý den peru a žehlím a když haluz ne, tak to už je fakt haluz a bývá nejmíň jedna pračka :slight_smile: někdy i dvě :grinning: jinak Lukášek je zlatíčko po bráškovi, pěkně spinká,...... takže zatím mám pohodičku, akorát Ladík zlobí, no co bych chtěla, že :grinning: nemůže být furt hodný :grinning: je to kluk :slight_smile: ale když jsme sami doma, tak je klid, spíš řádí kde je víc lidí nebo když dorazí tatin z práce nebo příjde babička,... no se předvádí,...... tak zatím mám pohodičku, akorát se dvěma už tak není čásek na net,.... jak s jedním no :slight_smile: musím se snažit věnovat hodně i Ladíkovi, aby nezačal žárlit,..... jinak venku se furt chlubí, že máme novýho Lukáška :grinning: :grinning:
30. kvě 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jéééé už si doma mamčo :wink: no dočetla bych vás, ale to nemám šanci :wink:
je tu zase nějaká nová mamča :wink: :wink: :wink:
30. kvě 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna taky ho učím na dudlíčka :wink: sem tam ho taky vyplivává, ještě ho neudží hodinu v puse :grinning: ale je to dobrý, jinak by chtěl furt prso :grinning:
jo a řešíte koupání, tak my koupeme ob den teda já ne :slight_smile: u nás koupe tatínek :slight_smile: jinak malý dětí můžou prý i ob 3 dny, ale to už je moc si myslím, jinak koupeme po kojení :slight_smile: moje zkušenost už od Ladíka, chudák vždy vřískal :frowning2: takže napapkáme a jdeme spokojení do vaničky :grinning:
a čtu že řešíte sabíka :wink: tak jsem mu ho taky teď začala sem tam dávat, dávala jsem preventivně i u Ladíka a nebyla jsem jediná teda :slight_smile: no máme široký balení, nepláče bolestí, ale furt tak kňourá a jde vidět jak tlačí,... bobíšek :confounded: tak někdy mu to balení ani večer nedávám ať se aspoň v noci může protáhnout ...
30. kvě 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jojky, třeba už brzo porodíš :slight_smile:
tak moc držíme pěstičky ať je to rychlí a bez problémů,.................
30. kvě 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 jééééééééééééé :slight_smile: velká gratulace :slight_smile: hlavně to zdraví..........................
30. kvě 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik týýýýýýýýýýýý jo , tak ty si měla teda rychlý porod :slight_smile: to je povzbuzující aspoň pro těhulky :slight_smile: to šití :frowning2: u Ladíka mě šili hodinu a vůbec to nebolelo, za to u Lukynka jsem čas nesledovala, bylo to nekonečný a taky to hodně bolelo, no mě potrhal hodně zevnitř a tobě držím pěsti ať se rychle hojíš, protože u Ladíka mi tekly slzy i rok po porodu, jak mě to při sexu bolelo :pensive: byl to hnus a jen doufám, že teď už to bude lepší...................................
30. kvě 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspoň trošku jsem vás početla a budu muset mizet něco dělat :slight_smile: sice nevím co, ale něco se najde :slight_smile: zatím páááááááááá a nechte si moc dařit a dětičky ať v noci krásně spinkají a nemají boleníčka,...... bobánci
30. kvě 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme dnes zkusili koupání v kyblíku a malé se to moc líbilo,hned jak jsme ji šoupli do vody byl klid,ale jak jsme ji vytáhli začla na novo.ale jsem moc ráda že neřve celý koupání.
@many na sex kašlu když to bude bolet půjdu do kláštera,jen ať si můžu sednout.Bavila jsem se s tou kamarádkou z novorozeneckýho a říkala že jim příjde,že ti co mají rychlej porod mají to šití bolestivější,není to nic ověrenýho jen že jim to tak příjde.Asi se to při té rychlosti nestihne tou bolestí tak umrtvit nebo nevím.no hold je to něco za něco no.
my máme taky široký balení,jak ho používáš?když jsem dala jednorázovku,přes to látkovku a přes to svrchňáčky tak má prdelku moc nahoře chudinka,tak jsem zkoušela i jiný možnosti.jelikož jsem chtěla látkovat,tak se mi nejvíc osvědčily ty látkovky all in one,stačí jen ta jedna nožky má dost od sebe tak jak má a nevisí prckou ve vzduchu.ještě se příští týden doktorky zeptám jestli to opravdu stačí.
30. kvě 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek