• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@realgs rikas smazeny jidla? tak to jsem jeste nezkousela :slight_smile:). Jinak ja dneska na kontrole docela blby. Mimino se nikam nechysta,pry me ceka vyvolavacka. A uz ma 3800. Ve ctvrtek tam jdu zas. Ja jen doufam ze se to zlomi a vyleze,jinak uz fakt nevim :(.
30. kvě 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec no u nás je to asi obdobně, sice neříkala nic negativního, ale taky se mi do vyvolávání nechce. My máme 3 kila tak to je super. Já jdu taky ve čtvrtek znovu. Radila mě že mám zkusit ty smažený jídla, hodně sexovat ale teď špiním :stuck_out_tongue_closed_eyes: a není proti Riciňáku, když do zítřka nic tak jdu do něj :sweat_smile:
30. kvě 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já mám dudlík už vyvařenej a nachystanej do porodnice :grinning:
30. kvě 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 taky mám dudlík nachystanej ale obávám se že než ze sebe drobka vysypu tak dudlík obroste mechem :grinning:
30. kvě 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna No občas mu ho taky šupnu, i když taťka protestuje, ale malej ho stejně cucá chvíli a nepřijde mi, že by se nějak zvlášť zklidnil...a to s tím koupáním a plínkou a řevem je u nás jak přes kopírák jako u vás :frowning2: dneska má zase den a furt brečí a brečí...a to mi přijde, že nijak hrozný prdíky dneska nemá...spíš je velký horko a má furt žízeň tak ječí...už aby ho to chudáčka přešlo.
30. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, koukám, že jste řešily prdíky. Malej taky prdí, ale jde mu to dobře ven, nějak výrazně se netrápíme. Myslim, že je to tím, že piju čaj pro kojící mámy, obsahuje fenykl. Kdo nepije, stojí za vyzkoušení!
30. kvě 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Adrianka jako miminko taky nemohla udržet dudlík, pak jsme koupili klasický kulatý a spokojeně dudlala o sto šest :wink:
30. kvě 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak myslím, že dnes v noci jedeme rodit, dala jsem vanu a bolesti jsou stále se mnou a chodí už dost často. Tak když se ráno neukážu tak rodíme. Nikdy jsem nevěřila, že 5 minut je tak krátká doba :unamused:
31. kvě 2011 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Tak Tommee Teepee se neosvědčil, teďka dudláme Nuk...ale vypadává :grinning:
31. kvě 2011 v 05:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no tak to je super..Treba jsi uz odrodila :slight_smile:. Hamilton zabral :slight_smile:. konecne :slight_smile:
31. kvě 2011 v 05:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs přeju co nejrychlejší porod :wink: to bude tím hamiltonem koukám, že skoro na všechny tady zabral....
31. kvě 2011 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine náš Toník ho taky v puse dlouho neudrží,ale aspoň nachvilku ho to uklidní.Jinak nevím jak vy,ale náš Tonda spí v zavinovačce,mám strach ho čímkoliv přikrývat aby se neudusil a navíc když ho vybalím,tak se krásně protahuje a cvičí nožičkama a vyprdí se.Děláme pokroky a jak se Toník víc hýbe,tak prdí.A netuším,zda je to normální,ale včera se mi Toník sám od sebe přetočil na dece na bok :confused:
31. kvě 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,ja mam taky dudlik prichystany,priveze ho miminku dcerka az se na nej pojede poprve podivat :slight_smile: ,vybrala ho sama s tatinkem :slight_smile: tak se moc tesi,vcera si vlezla do postylky a zkousela jestli mimi nehapa :slight_smile: bylo to legracni ....zitra ji vezi ke tchyni a ve ctvrtek na kontrolu do porodnice,tak jsem zvedava co mi reknou...uz asi mesic jsem otevrena na 3cm a ted mam bricho uz uplne dole ...
31. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak mi jsme taky v zavinovačce je v ní klidnější, ale po rozbalení i když nohama kope, tak moc nerdí spíš se svíjí....
31. kvě 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dostala od švagrové kojící čaj je sypanej,žádnej pytlík od nobilisu a musím říct že jsme v noci spali 5 hodin.nevím jestli je to čajem ale i mně docela pomáhá :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem ji začala dávat kapky a hezky si brkne po jídle to předtím málokdy a to ji možná taky trápilo
31. kvě 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, je tu nejaká maminka z Ostravy s květnovým miminkom???

pozerám, že ste riešili bolesti bruška a prdíky, nám pomohli kvapky Sap Simplex, 15 kv. pred každým papaním a malá je v poriadku, predtým ju vždy do pol hodky po papaní trápilo bruško a vystierala nožičky od bolesti, klop-klop, ale už je to pár dni v poriadku, príp. sú ešte probiotické kvapky, tie zaberajú ževraj vždy! ale pozor, musia byť skladované v chladničke!
31. kvě 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik 5 hodin vnoci spánku je nádhera.A jak často kojíš přes den?Já jela po 4hodinách a malej mi ubral na váze,tak te´d jedu co 3h i v noci...takže už nemám takvej veget,musíme krmit a krmit
31. kvě 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vsichni,tak dnes jsme se vratily z porodnice domu:slight_smile:,mame doma malyho otesanka,ta se dokaze krmit klidne i 2-3 hodky vkuse
31. kvě 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak ho nech svíjet třeba 20 minut...klidně ať u toho pláče,ale zkus ho nechat.Mimčo se tak rozhýbe a tím i ty zlobivý střívka.A je lepší,když je na nějaké tvrdší podložce,tam to jde líp.fakt to vyzkoušej,já jsem to nazačátku vzdala po 10 minutách,ale když cvičí a kope dýl,uvolnuje se to
31. kvě 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,dneska jsem byla na kontrole-malej ma cca 4200g,CSko mam 6,vse je pripravene a vyjmecne probehla prohlidka-ptala se jestli chci prohlidnout a trosku ,,polochtat,,-udelat hmat podle jednoho chytreho pana-hemilton rikala?Asi jo..Ted jsem dopila uz druhy malinik..Malej sebou porad nejak divne mele,obcas zaboli bricho,ale nic moc..Asi vecer znasilnim manzela a dam horkou sprchu.. :grinning: Chci se zeptat-kdo temhle hmat taky podstoupil a zabral?Za jak dlouho?Sice cekam treti,ale tohodle jsem se nikdy nedockala-je to poprve co jsem to absolvovala..
31. kvě 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no většinou po 3 někdy po 2 hod,ale v noci mi do teď dost plakala a budila se častěji,ale já ji dřív jak za 2 hod nedám,prý to stejně dřív nestrávý pak se zbytečně zabetonuje a bolí ju břicho.takže jsme v noci strávili pochodováním po bytě a když mi dnes spala 5 hodin byla jsem celá nesvá,takže jsem stejně nespala a kontrolovala ju.
31. kvě 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no tak to noční kontrolování máme asi všechny.Já malýho kkontroluju neustále...i přes den co 15min nakukuju do postýlky :slight_smile: A v noci máme zapnutý monitor a i tak jsem nesvá.Je to neskutečný,jak ten mrňous dokáže člověku převrátit celý život naruby.Ale je to krásný.Já teď krmím jak o život a snad přibereme
31. kvě 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik Já jsem přenášla obě holky a hemiltona mi ke konci dělali pořád a nezabral nikdy a musela jsem na vyvolávačku :frowning2: a proto jsem tentokrát rozhodnutá zkusit ten ricinovej koktejl.
31. kvě 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weryss a tusis kde ho sehnat?. U me asi jeste tyden :slight_smile: a taky bych do nej sla.
a jaky to bylo s vyvolavackou? Jak dlouho te nechali prenaset?
31. kvě 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec koupíš ho buď v lékarně nebo v nějaké čajovně, kde prodávájí přírodní kosmetiku a oleje od saloosu.
U první dcery mě vyvolávali po14dnech, ale to jsem rodila tři dny-nějak to nešlo :frowning2: a u druhé mě ju vyvolali po týdnu, tableta zabrala okamžitě, ale ty bolestli byly krutý, hned po dvou minutách a dost silný a celkově to trvalo 7h. Takže zase rychlejší. Proto bych chtěla vyzkoušet cokoliv, chci aby to mělo volněj nezasahovanej průběh od dr.
1. čer 2011 v 05:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se ptala na toho hamiltona a u nás ho fakt nedělají.no tak ještě že jsem nepřenášela
1. čer 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se musím pochlubit dnes jsme spali celou noc.od 22 do 5:30 je to neskutečný jakýho máme andílka.nevím jestli to byla náhoda ale jestli ne tak bych fakt nevěřila že budu patřit mezi ty šťastný maminy co ji dítě spí celou noc a už vůbec ne že se srovná tak rychle
1. čer 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
na počitadle 9ka :sweat_smile: sakra sakra, bojím se, těším se, chci to už, nechci to... :slight_smile:
@badik já to tak taky měla, ale pozor na to, abys brzo nepřišla o mlíko - nejdůležitější pro jeho tvorbu je noční kojení - to se mě bohužel stalo, malá spala celou noc a mlíčko rychle zmizelo, ale přišlo mi blbé ji i sebe budit :rolling_eyes:
1. čer 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Provokatérko :angry: :grinning: mi šli spát až skoro v půl třetí a pak vydržel skoro tři hodiny, dále po hodině..nyní spí...halt jsem měla snadnej porod, přece nemůžu mít všechno :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek