• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@1luciferka1 já slyšela že noční kojení je důležitý na rozkojení pak už to neva,já se krásně rozkojila už v porodce tak snad nebude problém
@germaine tak to já mám všechno :grinning: snadnej porod i spavý dítě.ale včera přes den už moc nespala,a měla prdíky ale tak přes den mi to neva.takže ještě zahojit to šití ať si můžu sednout a už mi nic nechybí.Moje mamka říkala že je to něco za něco mám krásný miminko,ale škaredou pipinu :grinning: :grinning:
1. čer 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik i pipina se zahojí - já ted po těch sedmi letech už tu jizvu ani nenašla :wink:
1. čer 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak vás celkem sem tam dočtu.
@badik pipina se zahojí, já jsem sešitá i za ušima :grinning: , vytlačila jsem si i dva hemeroidy velikosti třešně, takže fakt super, no sedět už celkem můžu a to budu končit příští týden šestinedělí. Jizvu ale už nejde najít teď, dokonce i doktorka po dvou týdnech zírala kde jsem vlastně vůbec šitá. Mě to šití dokonce začalo trošku i hnisat , ale víš co dost pomohlo? Natírala jsem to po každé sprše betadine roztokem(koupíš normálně v lékárně) neředěným, je to desinfekce. Používají ji při operacích. A pak jsem to hned po tom roztoku namázla ještě řebříčkovou mastí (dr.poppov) a to i s tím konečníkem. No a jak jsem psala, super, hemeroidi zalezly asi za týden a šití po 14 dnech nebylo skoro vidět. NO a teď je to takové jen divně citlivé na pohmat , ale sedět se už dá.
No a prdíky si vyžíráme opravdu festovně, hrůza. Masírujeme , klubíčkujeme, kapeme vše možné, já se taky hlídám co jím a stejně trpí NO prý musíme vydržet, že jsou tři měsíce nejhorší, tož ještě měsíc a půl
1. čer 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás všechny, po delší odmlce. Dne 27.5. se nám narodila dcera Veronika, 3090g, 46cm. Včera jsme se vrátili z porodnice. Zatím jsem vás nestačila dočíst, takže nevím kolik nových miminek přišlo na svět. Každopádně všem narozeným miminkám přeji hodně zdravíčka a ať se jim na světě líbí a rodičům ať dělají jen a jen samou radost.
1. čer 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 gratuluji :dizzy_face:
1. čer 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 a jakto, že tak brzo? jaký byl porod? a hod tu pak nějakou fotečku... :wink:
1. čer 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte nic o hříbkovi?zmizela už den před mým porodem a pořád se neozvala.doufám že je to jen tím že má plný ruce práce s Isabelkou.Měla ten špatnej tlak tak snad jsou obě v pořádku.
1. čer 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 moc gratuluji k Verunce,46 cm teda to je drobek my měli o dva víc,ale na váhu jsou skoro stejně.se mnou rodila mamina co měla termín jako ty a měla drobka 44cm 2,4kg,byla to taková malá myš :slight_smile:
1. čer 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 moc gratuluju k miminku...ja uz chci taky :slight_smile:.
1. čer 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka nejlepší je že mi nikdo před tím neřekl jak to šití potom bolí,nikdy jsem neslyšela někoho si stěžovat jak já,ale teď když si stěžuju tak to ze všech leze jak dlouho si nesedli.Každej vždy mluví o tom jakej měl porod ale že ho pipka bolela ještě měsíc po něm neřekne nikdo
1. čer 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravím všechny maminky a miminka- i ta ještě nenarozená!!!
taky tak nějak nestíhám dočítat, takže jsem přechroupala jen poslední stránku. tak přidám pár svých zkušeností....
*nedoporučuji cestovat s novorozenětem- odjeli jsme na výkend na chlupu (to bylo malýmu asi 18 dní)- neužila jsem si to ani já a on už vůbec ne. mimo dvou hodin řval- to mě nikdo neřekl, že má změna takovej vliv.
*prdíky nás trápí snad 26 hodin denně, takže taky cvičíme, prolejváme se SABíkem a pořád stejný. já jsem nafouklá i z vody...někde jsem četla, že by ženská mohla jen mrkev a brambory, aby ji to nenadýmalo. miluju dušenou mrkev s bramborem, tak te´d jsem jí poobědvala už 3. den a je nám celkem fajn..... ale dýl bych jí už jíst nevydržela :wink:
*to co malej předvádí přes den bych nikomu nepřála...to je jen řev. každou třetí hodinu se nají, pak pláče. pak usne, ale jen tak na hodinku ani ne. a zase znova. aspoň v noci to máme takový odlehčený... nají se kolem sedmý večer a pak se budí kolem jedný a kolem pátý :slight_smile: dostala jsem radu NEBUDIT a můžu doporučit, pokud nehoníte váhu
:wink: @badik řekla bych, že na to šití se hodně rychle zapomíná. jsem tři týdny po a ještě to sice cítím, ale život mi to už nekomplikuje :slight_smile:
1. čer 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 obrovská gratulace :slight_smile:
1. čer 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no je to krása,že ti tak spí.I mě tak malej spal,ale pozor na to co píše luciferka.Aby jsi nepřišla o mlíko a hlavně aby mimčo přibíralo,a neztratilo díky tomu na váze jako můj malej.taky jsem ho nechal chrupat jak potřebovala a najednou jsme šli strašně dolů s váhou.Je to samozřejmě individuální,ale bacha na to
1. čer 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 velká gratulacek miminku...ať je vše vpořádku a daří se vám co nejlíp
1. čer 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to bude asi tím, že tu bolest berou pak ženský jako automatickou :sweat_smile: tak se o tom tak nemluví...
1. čer 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ty jo,tak to náš malej má cestování vysloveně rád...v autě hned usne a chrní.Za 14 dní se chystáme na dvouhodinovou cestu do Olomouce,tak uvidím.
Jo prdíky,to je špatenka asi všude.Já bohužel v noci budit musím,honíme váhu,strašně mi ubral,a to kvůli kráááávě sestřičce z nemocnice,která mi řekla aťt kojím maximálně 15min,že dýl to nemá význam.No a tak to dopadlo špatně a musíme nabírat,jinak nás doktorka donutí na příkrmy.Dnes měl zase dopoední řvaní a o nočním usínání nemluvím.Musím ho nechávat dlouho vybaleného,aby se pořádně vyřvala avykopal,pak začne vždycky prdět
1. čer 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna to malej v autě taky spinkal, ale dvoudenní pobyt jinde nás rozhodil :frowning2:
1. čer 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zdravim, v utery sem sla na monitor a uz si me tam nechali na zatezovej test kvuli ozvam miminka.no a ve stredu na kontrole mi rano doktor rekl ze neni na co cekat takze v 9.15 mi zacali vyvolavat porod a v 15.20 se nam narodila dcera Isabella, 48cm a 2650g je to malej uzlicek stesti:slight_smile: bohuzel me si tam nechali trochu dele kvuli tlaku vystrelil mi az na 170/110 :frowning2: nastesti dnes uz jsem byla pustena domu a ted to zlaticko lezi vedle me a usmiva se ze spani:slight_smile:
jak jsou na tom ostatni?
1. čer 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Ahoj tak maličkou zdravíme a vítáme na světě drobečka jednoho, až budeš trochu v klidu vlož fotky...
1. čer 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,gratulace k novym miminkum.
Mam dotaz, nechate ockovat proti rotavirum????
1. čer 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky:slight_smile: posilam aspon par zatimco mala spi, nevim jak se sem dostanu
jinak trochu nehodicka ale druhy den po porodu mi na pokoj dali kamosku ktera rodila presne 23h50min po me:slight_smile: a to sem myslela ze zamnou dojde na navstevu po monitoru a ona fakt dosla:slight_smile: jen na par dni i s miminem:slight_smile:
jinak ja tam zkejsla kvuli tlaku az doted, jeste vcera sem mela 170/111:frowning2:
1. čer 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek krásná holčička,hlavně že jste v pořádku už jsem měla o tebe strach,moc gratulujem, a jakej byl porod?
1. čer 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Krásná šmrdlinka, ať brzo povyroste....
1. čer 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Taky se pridavam ke gratulantum :slight_smile:.Moc hezoucka holcicka.
1. čer 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, i já sem už doma z pracovního pobytu v porodce, Eliška 29.5.2011 ve 13:50, 3620gramů a 50 centásků.. šla sem v sobo s bolestma v zádech jako prase že nemůžu už ani chodit a nechali mě tam že se ráno uvidí a ráno se vidělo vyvolávačka...
1. čer 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek božinku ta je krásná gratuluji :slight_smile:
1. čer 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa Taky samo gratulujeme k Élišce...vždycky mě napadne ta ze mlejna :grinning: ať roste jako z vody...
1. čer 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa teda samá děvčica :grinning: gratulace obrovská :slight_smile:
1. čer 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysím že sem neska zahlídla v porodce realgs tak to mají taky za sebou :o) :slight_smile:
1. čer 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa Nádherná princezna !!!!!!! Obrovská gratulace !!!!
1. čer 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek