• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek
@verapa krásné miminka máte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se těším na tu svou princeznu :wink:
A jaké byly porody?
1. čer 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se přidávám ke gratulantům!!! :grinning: :grinning: :grinning: nádherný holčičky máte !!!!
mě je úplně do pláče, když vidim ty mrňousky a ten náš třítýdenní klacek mi stárne před očima :cry:
1. čer 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa krasna gratuluju!

asi nestihnu docist vse, takze timto chci pogratulovat vsem co uz porodily!!!

no porod:
v utery jako vzdy sem cekala na monitor, tam me vzali neco kolem poledne. nasledovalo cekani na prohlidku u doktorky. te se ty ozvy moc nelibily tak mi rekla ze mi udelaji zatezovej test, akorat mi nerekla ze spociva v tom ze me napoji na monitor daji mi do kapacky oxytocin a sledujou kontrakce a ze tam budu pres noc.
uz den predtim sem moc nespala a a ni z uterka na stredu ta noc nic moc:frowning2: rano me zkontroloval doktor s tim ze mi rekl ze neni na co cekat a ze mi porod vyvolaji, takze me pred 9 presidlili na porodni box. cca v 9.15 me dali vyvolavaci pilulku, tak sem volala priteli at tak kolem 11 prijede. do te doby mi udelali klystyr a pomalicku se to rojizdelo. pritel prijel, jeste chvili se to dalo ale uz to nebyla zadna sranda tak sem poprosila o epidural a cca do 20 min sem ho mela. to byla celkem uleva do te doby nez mi o pul 1 praskli vodu. to pak byl docela hukot. zaclo to docela dost bolet, priteli sem malem rozdrtila ruku:slight_smile: PA me pak poslala hopsat na balon do sprchy coz teda nic moc.pak uz se to nedalo tak sem se presunula zpet na postel a tam to zacalo, tlak na spodek nesnesitelnej PA nikde a ja nevedela jestli muzu tlacit nebo ne jenze se to nedalo netlacit tak sem tlacila:slight_smile: pak teda PA prisla, pripadloi mi to teda jako vecnost ale jak prisla tak rika JDEM NA TO! tak sem zacla tlacit na ostro, nez byla videt hlavicka tak to trvalo snad 10min:frowning2:pak sem teda ucitila hlavicku a tak se snazila tlacit e vsech sil a taky se zadarilo hlavicka byla venku. PA me nechala chvilku vydechnout a rika ted uz jen vytlacit raminko tak sem tlacila asi na 2x a mala byla venku.
byli sme s pritelem tak zblbli ze sem mu musela rict at jde fotit, prestrihl pupecni snuru a sel si malou podepsat. ja cekala asi 20 min na porod placenty. malou hned odvedli kvuli vaze na novorozenecky se prohrat. takze sme na boxu rozposlali smsky, zasili mi 3 stehy jen venkovni skrabance, jinak sem nastrizena nebyla. a dala sem si veceri. po cca 2 hodkach (uteklo to teda neskutecne rychle) me presunuli na poporodni pokoj (2 luzak) a mohli sme se jit mrknout na chvilku na malou.
jinak musim rict ze teda pritel byl naprosta jednicka a bez nej bych ten porod urcite nezvladla. byl mio neskutecnou oporou, porad me otiral a dodaval odvahu za co mu patri neskutecny dik.
1. čer 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa gratuluji je to jedno hezčí miminko než druhé
1. čer 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no jo letí to 9 měsíců se zdálo nekonečných a teď by jsme chtěli zastavit čas
1. čer 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravíme opět nespíme a tak nakukujeme...ale všichni už maj úplně jiný starosti :grinning:
2. čer 2011 ve 04:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jéé to jsme taky nespali,ale před tím 6hodin v kuse :slight_smile:
2. čer 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Koukáme, že nás s Dorkou docela vytáčíte :confounded: :grinning: jinak jsme spali doted tři hodiny v kuse :slight_smile:
2. čer 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma z kontroly, paní doktorka vtipkovala, že mi tak hrozil předčasný porod a nakonec budu přenášet...závěr z vyšetření je: otevřená zas o kousek víc, ale čípek tam pořád je, a na utz. placenta dozrává a plodové vody je hraniční množství...
2. čer 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 já měla den před porodem 1,5cm čípku,vůbec na to nehleď může to klidně přijít ještě dnes.No jinak je to běžná věc že hrozí porod dřív a pak se přenáší,to ty děti začínají brzo zlobit,nejdřív mamku vyděsí že příjdou dřív a pak ji trápí že nejdou :wink:
2. čer 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak udělám aby mi v profilu zmizelo to že čekáme dítě?
2. čer 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já bych chtěla ještě týden vydržet :wink: jsem dnes říkala, že bych klidně byla ještě třeba půl roku těhotná :grinning:

Holky jakou sms jste posílaly/budete posílat o tom, že se vám narodilo miminko?
2. čer 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahoj, myslím, že zrušíš v kolonce Těhotenství, a dáš, že neplánujete... jestli si vzpomínám dobře
:wink:
2. čer 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik myslím, že v profilu, když dáš změnit údaje, tak tam je záložka těhotenství a tam se to mění :wink:
2. čer 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 ptala jsi se, jak to že jsem porodila tak brzo.... No já nevím, zkrátka to tak přišlo. :slight_smile: Ze čtvrtka na pátek jsem měla v noci bolesti, nemohla jsem skrz ně spát, ale myslela jsem si, že jsou to větry. Prochodila jsem celou noc po bytě. V pátek jsem byla objednaná na kontrolu, ale až na odpoledne a dopoledne když to nepřestávalo, tak jsem jela do porodnice a už si mě tam nechali. Kontrakce začaly sílit, tak jsem si předem řekla, že chci epidurál, tak mě vzali krev a čekalo se na výsledky jestli mi ho můžou dát. Jenže sotva mě dobrali krev, tak mě praskla voda a než byly výsledky tak už bylo na epidural pozdě. Takže jsem si to protrpěla v celé parádě. Navíc přítel byl mimo ČR, takže to nestihl. :frowning2: ale jsem ráda, že už to mám za sebou a jsem strašně šťastná. :slight_smile: A jsem šťastná, že to přišlo s předstihem, měla jsem už zkaženou plodovou vodu, takže díky bohu, že se sama rozhodla přijít na svět bez komplikací. Jinak jsem poctivě zobala pupalku, ale těžko říct, jestli ta mi pomohla porodit. :slight_smile:
2. čer 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no první dny byli děs to jsem si taky říkala že bych ju na chvíli dala zpátky do břucha,ale strašně rychle se aklimatizovala a je to fakt zlatíčko,jsem ráda že už je venku a že ji můžu objímat a pusinkovat :slight_smile:
2. čer 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak bude chvilička, tak přidám fotku. Ale je náročný vyšetřit chvíli času. Když se věnuji drobkovi, tak starší dcera se nudí a zlobí, takže jakmile brouček usne, tak musím zase věnovat pozornost starší dceři.
2. čer 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 no já teď obdivuji ty co mají dvě děti,já chtěla vždycky tři,ale teď když to vidím musí to být fakt záhul.jsem ráda když si během dne chvíli schrupnu,ale to už asi se dvěma dětma nejde ne?musí to být náročný a už to asi chce pomoc babiček co?
2. čer 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik taky obdivuju ty co mají děti rychle po sobě....taky jsem chtěla tři děti, ale jestli třetí bude, tak ne dřív jak za 5 let...prostě mi to přijde, že si to pak ty mamče nemůžou vychutnat...já mám ted doma sedmiletou pomocnici, která se těší, už tomu rozumí a budu mít čas na obě holky, protože jedna už bude ve škole a až dojde, tak se budu zase více věnovat jí :wink:
2. čer 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se nedivim ze se po porodu rychle hubne, ja ted prave snidam a obedvam v 1:slight_smile:mala konecne usla, byla vzhuru od 7 a neustale chtela byt prisata:frowning2: zato v noci ukazkova, vzhuru byla ve 12,ve 4 a pak a v 7:slight_smile:
2. čer 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak to je nakonec dobře, že jsi rodila dřív a nebyl problém s tou plodovkou :wink:
2. čer 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ono kojení samo o sobě je výdej energie :wink: a je pravda, že i s tím stravováním je to pak chybější....já měla půl roku po porodu mínus deset kilo než před otěhu...bohužel jsem pak několik let nemohla přibrat a vypadala jak kostlivec z koncentráku...ideálně bych ted brala zhubnout na váhu před otěhu, to je můj ideál :wink:
2. čer 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 to by se mi libilo tech 10kg
2. čer 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek mě se to nelíbilo, měla jsem 50kg, vypadala fakt jak kostlivec, žádné prsa, žádný zadek, jen kosti všude - :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted jsem měla na začátku těhu 63kilo, ta 60ka je u mě ideál :slight_smile: ted jsem na 80ce, tak snad to půjde jako předtím :wink:
2. čer 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,jdu se jen také pochlubit,že se nám narodila Jasmínka 30.5 týden před termínem 3050g 49cm.. :wink:

Jinak gratuluji všem dalším maminkám a přeji zdravá miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Moc gratuluju :wink: hodně zdravíčka a lásky Vaší rodince.
2. čer 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 děkuji ti moc :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek s tím jídlem bacha ať nepřijdeš o mlíko,já snídám při kojení,šetří to čas :grinning: jinak jsem se pustila do úklidu ale Dorča asi nechtěla ať se tak namáhám tak mě prostě nenechala tak teď jsem nakrmila a snad to dodělám
2. čer 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino gatuluji k Jasmínce krásná holčička
2. čer 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem novým maminkám gratuluji k miminečkám :slight_smile:
2. čer 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek