• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Ahoj Holky, tak jsme dnes s drobečkem doma. Máme kluka 3300g a 49 cm, narodili jsme se 31.5. v 5:20 po hodině na porodním boxu v Brně Bohunicích. Porod byl velmi rychlý sice byla komplikace, že malému moc rychle padaly ozvy ale zvládly jsme to. Foto přidám večer až budeme zase spinkat.
3. čer 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@realgs Ahoj, strašně moc gratulujeme a přejeme jen a jen štěstí a radost s drobečkem!!! :slight_smile:
3. čer 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Ahoj přejeme vše nejnejnej...měli jsme stejnou váhu, akorát o tři cenťáky víc :grinning:
3. čer 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jejda tak to sis fakt užila,no ale výsledek stojí za to malej je kouzelnej.Moc gratulujem a přejem ať se dáte brzo dohromady a ať jste oba v pořádku.
3. čer 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs vám taky moc gratulujem k Ríšovi a těšíme se na fotky.
3. čer 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs gratulace!!!
3. čer 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 gratulace at ste zdravi!!!
3. čer 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs moc gratuluji a at vam to klape :slight_smile:
3. čer 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs gratulace veliká,teda to jsi měla fakt rychlé :slight_smile:
4. čer 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím maminy...gratuluji všem maminkám a miminkám, kteří k nám přibyly :slight_smile: ale peče a peče...to zase bude porodů, hrnou se na nás bouřky...takže co ještě čekáte, tak dnes se vám to určitě povede :grinning: my taky trpíme na prdíky, říká se, že kluci trpěj více..u dcery jsme měly taky prdy, ale teď máme teda extrém :sweat_smile: no hold celej tatínek....uprděnej, ukakanej a upapanej :grinning:
4. čer 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. čer 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jinak se nám modrají očička, tak sem taková unešená, aspoň jeden čertík bude mít očička po mě :sunglasses:
4. čer 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jinak se nám modrají očička, tak sem taková unešená, aspoň jeden čertík bude mít očička po mě :sunglasses:
4. čer 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy někde jsem tu četla názor maminy že kluci netrpí víc na prdíky to jen holky víc vydrží :grinning: Milánek je nádhernej.A Natálka je pyšná sestra co.
4. čer 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy od kdy je barva definitivní??
4. čer 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy jinak malej je krásnej :slight_smile:
4. čer 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak mě čeká v pondělí nástup do porodnice a vyvolání porodu, snad to zvládnu :frowning2:
4. čer 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik pyšná jo?žárlivá :grinning: ale to se dalo čekat....@leničenka17 do roku se ustálí barva očí, ale u dcery jsme věděli hned po měsíci...hnědá je hnědá, taky sem se snažila, když sem ho dělala musí být krásnej :sweat_smile:
4. čer 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak jak jsme řešili častost kojení,včera u mě byla PA a říkala že kolem 3. a 6.týdne a 3.měsíce jsou miminka žravější protože víc rostou a můžou chtít i co hodinu a klidně i obě prsa tak to se jim má dávat,ale jak to pomine zas nedávat dřív jak za 1,5-2hod.Prý se hodně mamin v té době lekne že má málo mlíka nebo slabý (jinak slabý mlíko prý neexistuje,buď je nebo není) a začne přikrmovat a pak třeba zbytečně přijdou o mlíko.Tak holky nelekat se když vás bude chtít mimčo sníst :wink:
@sandalek držím palce ať je to rychlí,ale třeba to do pondělí příjde samo
4. čer 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 hrozně moc gratuluji,to sis teda dala,chudero,ale hlavně že je malej i ty v pořádku,věřím že po takovém zážitku se znova bojíš,ale ono se to naštěstí zapomíná :wink: :wink:
Držte se :dizzy_face:
4. čer 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs gratulce :dizzy_face: :dizzy_face: závidím takto rychlí porod,u mě to sice taky nebyla taková doba ale hodinka je hodinka :wink:
4. čer 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Taky posílám moc gratulací, vůbec nestíhám číst
4. čer 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přidala jsem album s Richardem tak můžete mrknout, je to zlatíčko, sice ho trápí prdíky hlavně v noci ale snad to brzo zvládneme a taky máme dost opruzený zadeček
4. čer 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandalek tak to jsme na tom stejně,já mám taky v pondělí nastup na vyvolání a mužu ti říct že jsem byla celí těho v klidu ,ale ted se pěkně bojím :frowning2:
4. čer 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs tak na to pytiol.....a do dne malej nic nemá :slight_smile:
4. čer 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, omlouvám se, ale vůbec nestíhám... :frowning2: takže jsem tu zase jen na skok.. dneska jsme byli poprvé venku - v lékárně a malej byl spokojenej :grinning: No, jinak nás trápí bříško a prdíky, takže máme celkem melu doma... a já zas letím :dizzy_face:
4. čer 2011 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nas taky trapi prdiky a nafoukly brisko, uz sem byla tak zoufala ze sem dnes musela pouzit rektalni rourku. mala byla uplne mimo:frowning2: ted uz tady konecne v klidu spinka a snad uz to bude ok
5. čer 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem nastavajicim a novopecenym maminkam :slight_smile: Gratuluju k mimiskum,neni to tak davno, co jsem se i ja stala novopecenou maminkou a dnes nasemucertikovi tahne na 10mesicu.... Zahledla jsem posledni prispevek, tak se nezlobte, ze vam sem tak vpadam a reaguji, ale nas maly trpel na prdiky velmi hodne a hlavne dlouho....upinali jsme se na 3.mesic, na pul rok a brisko zlobilo stale, tak vam sem dam jen par tipu, co jakz takz zabira...:

kapky sab simplex, lefax - rozpousti plyny v brisku, ale mrknete na to, od kdy se daji pouzivat..zadny zazrak, ale vzdy chvilkove zklidneni

probiotika bio gaia - draha zalezitost, ale pomaha udrzet strevni mikrofloru a i utuzi imunitu....ty jsou dobry, tusim, od 3.tydne se daji podavat miminkum a nebo probiotika v kapslich, biopron, ty jsme meli ted naposled a super, nebo uzivejte nejaka probiotika vy, co kojite (nekojici pridat do UM), ja kojim stale, 3xx denně a uzivam je take

osvedcene nahrivani briska polstarkem s teplymi tresnovymi peckami (maji v DMku), masaze (dobry je olejik na brisko od Salusu a nebo treba flatuliń) a masaze hezky poctive, pomohou....a poloha ditete v poloze kolebka, lepe se vyprdi :slight_smile:

Doufam, ze se nezlobite za rady, ale vim, jak ja sama jsem byla zoufala, nez jsem vse vychytala a hledala pomoc , kde to slo....tak preju hladke a rychle porody a zdrava miminka a maminky a hodne sil! Rada poradim,pokud bude v mych silach :slight_smile:
5. čer 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennu dekuju moc!! uz se na to zamerim aby m,ala nemela problemy.chudatko maly
5. čer 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v neposledni rade take je dulezita skladba vasi stravy, vy, co kojite....je jasne, ze absolutne prdici potraviny, jako zeli, kvetak, kapusta, cerstve pecivo, kynute zalezitosto....ze to je tabu, pozor na perlive napoje a chce to vychytat, u nas byyl problemem i chleb i kdyz byl starsi, jakakoliv bublanina, kde byl pecici prasek, muzou to delat sladkosti (verte, ze prijde u kojicich doba, kdy budete na sladkem doslova zavisle :grinning:), dale pozor na papriku, jak cerstvou, tak i jako koreni a nekterym miminkum nedelaji dobre kojici caje a nebo fenykl, ja ho pila, chutnal mi, cerny, zeleny ani matovy caj se nedoporucuje pit, stejna tak i kava (ale obcas jsem si slabou udelala, dnes uz denne)..proste fenykl ma mimco podporit v prdeni a nekdy to jeste vic zhorsi....

@hribek neni vubec zac, jen jsem si pripomela dny, kdy jsem zoufale hledala pomoc pro meho synka, ktery plakal bolesti a nic nezabiralo, tak jsem hledala informace, patrala a zkousela......jeste zkuste cvicit s nozickama...ono ani to siroke baleni, pokud davas, tem malym uzlickum moc neprida....tak at Bellinku brisko netrapi :wink:
5. čer 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zdravím dámy...přeji pěkné slunečné počasíčko, i když kuva to je pažák :grinning: :sweat_smile: nj bolek je bolek :sweat_smile: nás taky trápí prdíky...u dcery to teda bylo taky, ale né tak hrozný, ale syn je tedy extrém :rolling_eyes: my používáme ten polštářek z dm, masáž zádiček, bříška na ten máme pupík, cvičení nožiček a ke všemu sab každé jídlo a probiotika....my máme v těch kapslích, takže vždy vysypat na lžičku trošku mléka a nechat zapít mlíčkem. A jinak mu vždy nechtíc pomůžu ráno a večer....musíme měřit teplotky, protože jsme byly na pohotovosti...průjem a zvracení, obrovský křeče, neutěšitelný pláč :frowning2: jen co mu tak dám ten teploměr jen na malý kousíček...vše je venku, takže tu teplotu ani nestihnu změřit :sweat_smile:
5. čer 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek