• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@trija Ahoj mamino :wink: mě doktor poslal i na ten druhý velký ultrazvuk a to že je nějak nebezpečný si nemyslím, spíš se mu nechce kvůli kreditům co mají tak asi šetří.
16. pro 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak přeji všem krásný večer, dnes mě popadla jakási uklízecí mánie, to se mi za normálního stavu nestává, to bude asi tím, že jsem ve stavu jiném :sunglasses: , ale nenazvala bych to vánočním úklidem, spíše debordelizací, vyhazuju staré krámy a už se moc těším, až to manža všechno odveze na charitu.
Jdu dělat k večeři vajíčkový salát, budeme dnes prostě hřešit. :sunglasses:
16. pro 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs neříkal, že je nebezpečný,ale že to není tak přesné jak ten první a ten screening on stejně nedělá, to jsem šla do nemocnice a platila si to. Ultrazvuk mi bude dělat v lednu, říkal, že se podrobně podíváme na na ručičky atd.
16. pro 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec vítám tě mezi náma
16. pro 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija četla jsem o tom nějaký články a prý je ten první fakt přesnější,u toho v 16. týdnu je důležitý aby se to dělalo přesně,takže pokud si třeba o týden jinak než ti to vychází už můžou být výsledky negativní a pak tě zbytečně stresují a posílají na plodovou vodu a to už je riziko.já šla jen v tom 12. a teď mám jít ve 20.týdnu na genetiku na utz což mi připomíná že jsem se tam dnes zapomněla objednat.
16. pro 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik právě to přesně říkal. no tak věřím, že vše bude ok.
16. pro 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija určitě jo proč by nemělo :wink: výsledky byli dobrý tak co.dřív se žádný testy nedělali takže teď jsme hlídaní přepychově. Pořád nějaká krev a moč a utz,myslím že spát můžeme klidně ne :wink: Aspoň teď, brzo nám to skončí :wink:
16. pro 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija no mě dělal ten tripl - odběr krve v 16 týdnu, ale na ultrazvuk ve 20 týdnu jdu taky, bral to tak nějak automaticky že mají být 3 tak mě na všechny tři pošle. Ten první si doplácíš podle pojišťovny a chodí se jinam i já byla, ale ty další na klinice už se neplatí. Na poradně mi taky dělá ultrazvuk, když nejdu teda jen na nějaký odběr. No já jsem ráda za každý ultrazvuk a mrknutí na mimčo.
16. pro 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jj to já se taky třepu na každou kontrolu až zas mimíska uvidím.Ale pořád tomu zázraku nějak nemůžu uvěřit.Pořád mi to nedochází.Občas se stane že s někým mluvím o mým těhotenství a problikne mi hlavou:no jo já jsem fakt těhotná.A když se dívám na utz taky mi nedochází že je to můj tvoreček.Je to takovej zázrak až mi to přijde nemožný.
17. pro 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano. Holky a uz citite pohyby? Ja zpozornim vzdycky, kdyz to vypada, ze se tam neco deje. Ale je to vetsinou i s slabounkym zvukem :slight_smile:)).. tak to asi nebude to, co chci, ze? :slight_smile:)).
17. pro 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se k vám přidat? Mám termín 28. května a doma už jednu malou skoro čtyřletou cácorku.
17. pro 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tééééda jste toho nakecaly :slight_smile: super :wink: tak jdu vás dočíst
17. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec vítáme tě tu :wink:
@trija no je to přesnější :wink: ale i tak doktoři posílají na ty tripple :wink: asi se to tvému zdá zbytečný :confounded: jinak je super, že se ti nemoc lepší a jinak rýma se stále drží i mě :angry: sice málo , ale je to protivný, furt ucpaný rypák :angry:
17. pro 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs já zase předevčírem trošku stěhovala Ladíčkovi pokojík :grinning:
@julyanne vítáme tě tu :wink:
17. pro 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec většinou u prvního těhu prý cítíš pohyby až kolem 20t. já cítila u Ladíčka ve 21t. a teď u Lukáška od toho 19.t. ale jsou tu holky, co už u prvního mají pohyby myslím od 17.t nebo 18.t :wink: bych kecala, jsou to takový jako bublinky nebo tření, no často se to plete s prdíkama ve střevech :grinning: neboj, to pak poznáš :grinning: jinak nejvíc je cítím, když jsem v klidu večer v posteli třeba a nebo ráno a nebo sem tam už i odpoledne :slight_smile: a nejvíc řádí, když ležím na zádech :grinning:
17. pro 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne tak jaký je u tebe druhý těhu :wink: u Ladíka mi bylo dobře, jen teda motáky až skoro do porodu a teď u Lukáška, mi teda bylo dost zle až do 18.t :confounded: zvracela jsem málo, tak jednou za týden - za 14 dní a to jen večer, to mi bývalo nejhůř, teď už jsem ráda, že to mám zasebou a je klid
17. pro 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many díky za přívítání. U Natálky jsem nevěděla ani, že jsem těhotná. Vůbec nic mi nebylo, akorát jsem chodila spát vždycky se slepicema. Za to tohle těhotenství mi to vynahradilo. Bylo mi zle skoro pořád, i když jsem moc nezvracela, tak jsem si to občas i přála :grinning: Už je to lepší, zle mi je už jen občas. Jinak u Naty jsem cítila první pohyby okolo 21tt, teď už cítím takové jemné vibrace v 17tt, ale jen večer, když si lehnu a jsem v klidu.
17. pro 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many diky :slight_smile:, ja uz se asi nejak nemuzu dockat :slight_smile:).. bude to prvni a moc se tesime.
A holky, budu se ted vdavat v lednu 8. (jsem se chtela pochlubit :slight_smile:)).
17. pro 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne treba to ted bude kluk, kdyz je to jinak :slight_smile:
17. pro 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec gratuluju, to už máš opravdu za pár. My se brali letos v únoru, už i s malou družičkou :wink:
17. pro 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vítám všecky nováčky

@many tak já teda ještě vydržím zvracet jeden týden jako ty ale víc ani ťuk :wink: jenže mě se to fakt zdá horší než lepší :frowning2:
17. pro 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec uvidíme, co to bude. zatím to spíš vypadá na další holčičku.
17. pro 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec gratuluji ke svatbě
17. pro 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik holky, jste moc mile, snad se nic nepokazi a zenich mi neutece :slight_smile:)). Meli jsme se brat az v dubnu, ale trochu jsme to soupli, kdyz jsme se dozvedeli radostnou novinu, abych nemela velikanskej pupek :slight_smile:.
17. pro 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec tak hlavně ať se cítíš dobře a netrpíš únavami ať si to pořádně užiješ.Nebo to bude jen něco malého a rychlého?
17. pro 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne jééééé tak to sis taky užila ty začátky jako já u druhýho :slight_smile: no snad už ti bude úplně dobře
@vdovec jééé svatbička bude :slight_smile: tak pěkné přípravy :slight_smile: nevěsto :slight_smile:
@badik chuderko :frowning2: to je hnus, už by to mohlo přestat :frowning2:
17. pro 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik delame "party" den predem v novem byte.. je to i kolaudacka zaroven.. tak to bude asi narocny. A pak v sobotu obrad a obed s pribuznymi a svedky. Nikdo o mem tehu nevi, pracuju s pritelem v zahr. a jezdime domu jednou za mesic. A minuly mesic mi brisko jeste nekoukalo. Ted uz jo :slight_smile:: Tak to bude takova tresnicka na te svatbe :slight_smile:)). Jen v ten patek vecer se bojim, ze tam usnu :slight_smile:))).. vecer byvam uz docela hotova. Hrozne se tesim, az se ukazu mame a tatovi, ze jsem tehotna :slight_smile:. Jen se bojim, ze se urazi, ze jsem ji o tom nerekla hned.
Kdy jste to rikaly vy holky?
17. pro 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec jéééé máte to dobře naplánovaný :wink: jinak já to nevydržela, takže mamka to už věděla, hned tak v 5t. :grinning: jinak můžete jim to dát až pod stromeček co :wink: do obálky, že budou babičkou a dědečkem :grinning:
17. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ja si rikala, ze bychom jim mohli jako dat hrnky, babicka, dedecek.. ale priteli to pripadalo trapny :frowning2:(.. taky s nimi nebudeme na stedry den, a on jim to chce rict primo :slight_smile:. Taky se tesim, az to rekneme pak jeho rodicum. Videla jsem je asi 3x v zivote a po Stedrym dni tam prijedeme. On me tam vystrci s pupkem :slight_smile:))... a predpokladam, pri jeho zpusobu humoru, ze rekne neco jako: "tak jsem ji zbouch" :slight_smile:))
17. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele ale ty hrnečky by byly super dárek :slight_smile: to by je pěkně snad trklo :grinning:
17. pro 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek