Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
realgs
16. pro 2010
@trija Ahoj mamino 😉 mě doktor poslal i na ten druhý velký ultrazvuk a to že je nějak nebezpečný si nemyslím, spíš se mu nechce kvůli kreditům co mají tak asi šetří.
realgs
16. pro 2010
Jinak přeji všem krásný večer, dnes mě popadla jakási uklízecí mánie, to se mi za normálního stavu nestává, to bude asi tím, že jsem ve stavu jiném 😎 , ale nenazvala bych to vánočním úklidem, spíše debordelizací, vyhazuju staré krámy a už se moc těším, až to manža všechno odveze na charitu.
Jdu dělat k večeři vajíčkový salát, budeme dnes prostě hřešit. 😎
trija
16. pro 2010
@realgs neříkal, že je nebezpečný,ale že to není tak přesné jak ten první a ten screening on stejně nedělá, to jsem šla do nemocnice a platila si to. Ultrazvuk mi bude dělat v lednu, říkal, že se podrobně podíváme na na ručičky atd.
badik
16. pro 2010
@vdovec vítám tě mezi náma
badik
16. pro 2010
@trija četla jsem o tom nějaký články a prý je ten první fakt přesnější,u toho v 16. týdnu je důležitý aby se to dělalo přesně,takže pokud si třeba o týden jinak než ti to vychází už můžou být výsledky negativní a pak tě zbytečně stresují a posílají na plodovou vodu a to už je riziko.já šla jen v tom 12. a teď mám jít ve 20.týdnu na genetiku na utz což mi připomíná že jsem se tam dnes zapomněla objednat.
trija
16. pro 2010
@badik právě to přesně říkal. no tak věřím, že vše bude ok.
badik
16. pro 2010
@trija určitě jo proč by nemělo 😉 výsledky byli dobrý tak co.dřív se žádný testy nedělali takže teď jsme hlídaní přepychově. Pořád nějaká krev a moč a utz,myslím že spát můžeme klidně ne 😉 Aspoň teď, brzo nám to skončí 😉
realgs
16. pro 2010
@trija no mě dělal ten tripl - odběr krve v 16 týdnu, ale na ultrazvuk ve 20 týdnu jdu taky, bral to tak nějak automaticky že mají být 3 tak mě na všechny tři pošle. Ten první si doplácíš podle pojišťovny a chodí se jinam i já byla, ale ty další na klinice už se neplatí. Na poradně mi taky dělá ultrazvuk, když nejdu teda jen na nějaký odběr. No já jsem ráda za každý ultrazvuk a mrknutí na mimčo.
badik
17. pro 2010
@realgs jj to já se taky třepu na každou kontrolu až zas mimíska uvidím.Ale pořád tomu zázraku nějak nemůžu uvěřit.Pořád mi to nedochází.Občas se stane že s někým mluvím o mým těhotenství a problikne mi hlavou:no jo já jsem fakt těhotná.A když se dívám na utz taky mi nedochází že je to můj tvoreček.Je to takovej zázrak až mi to přijde nemožný.
vdovec
17. pro 2010
Dobre rano. Holky a uz citite pohyby? Ja zpozornim vzdycky, kdyz to vypada, ze se tam neco deje. Ale je to vetsinou i s slabounkym zvukem 🙂)).. tak to asi nebude to, co chci, ze? 🙂)).
julyanne
17. pro 2010
Ahoj, můžu se k vám přidat? Mám termín 28. května a doma už jednu malou skoro čtyřletou cácorku.
many
17. pro 2010
ahojky holky 🙂 tééééda jste toho nakecaly 🙂 super 😉 tak jdu vás dočíst
many
17. pro 2010
@vdovec vítáme tě tu 😉
@trija no je to přesnější 😉 ale i tak doktoři posílají na ty tripple 😉 asi se to tvému zdá zbytečný :-S jinak je super, že se ti nemoc lepší a jinak rýma se stále drží i mě ]-( sice málo , ale je to protivný, furt ucpaný rypák ]-(
many
17. pro 2010
@realgs já zase předevčírem trošku stěhovala Ladíčkovi pokojík 😃
@julyanne vítáme tě tu 😉
many
17. pro 2010
@vdovec většinou u prvního těhu prý cítíš pohyby až kolem 20t. já cítila u Ladíčka ve 21t. a teď u Lukáška od toho 19.t. ale jsou tu holky, co už u prvního mají pohyby myslím od 17.t nebo 18.t 😉 bych kecala, jsou to takový jako bublinky nebo tření, no často se to plete s prdíkama ve střevech 😃 neboj, to pak poznáš 😃 jinak nejvíc je cítím, když jsem v klidu večer v posteli třeba a nebo ráno a nebo sem tam už i odpoledne 🙂 a nejvíc řádí, když ležím na zádech 😃
many
17. pro 2010
@julyanne tak jaký je u tebe druhý těhu 😉 u Ladíka mi bylo dobře, jen teda motáky až skoro do porodu a teď u Lukáška, mi teda bylo dost zle až do 18.t :-S zvracela jsem málo, tak jednou za týden - za 14 dní a to jen večer, to mi bývalo nejhůř, teď už jsem ráda, že to mám zasebou a je klid
julyanne
17. pro 2010
@many díky za přívítání. U Natálky jsem nevěděla ani, že jsem těhotná. Vůbec nic mi nebylo, akorát jsem chodila spát vždycky se slepicema. Za to tohle těhotenství mi to vynahradilo. Bylo mi zle skoro pořád, i když jsem moc nezvracela, tak jsem si to občas i přála 😃 Už je to lepší, zle mi je už jen občas. Jinak u Naty jsem cítila první pohyby okolo 21tt, teď už cítím takové jemné vibrace v 17tt, ale jen večer, když si lehnu a jsem v klidu.
vdovec
17. pro 2010
@many diky 🙂, ja uz se asi nejak nemuzu dockat 🙂).. bude to prvni a moc se tesime.
A holky, budu se ted vdavat v lednu 8. (jsem se chtela pochlubit 🙂)).
vdovec
17. pro 2010
@julyanne treba to ted bude kluk, kdyz je to jinak 🙂
julyanne
17. pro 2010
@vdovec gratuluju, to už máš opravdu za pár. My se brali letos v únoru, už i s malou družičkou 😉
badik
17. pro 2010
ahoj holky vítám všecky nováčky

@many tak já teda ještě vydržím zvracet jeden týden jako ty ale víc ani ťuk 😉 jenže mě se to fakt zdá horší než lepší 😞
julyanne
17. pro 2010
@vdovec uvidíme, co to bude. zatím to spíš vypadá na další holčičku.
badik
17. pro 2010
@vdovec gratuluji ke svatbě
vdovec
17. pro 2010
Dik holky, jste moc mile, snad se nic nepokazi a zenich mi neutece 🙂)). Meli jsme se brat az v dubnu, ale trochu jsme to soupli, kdyz jsme se dozvedeli radostnou novinu, abych nemela velikanskej pupek 🙂.
badik
17. pro 2010
@vdovec tak hlavně ať se cítíš dobře a netrpíš únavami ať si to pořádně užiješ.Nebo to bude jen něco malého a rychlého?
many
17. pro 2010
@julyanne jééééé tak to sis taky užila ty začátky jako já u druhýho 🙂 no snad už ti bude úplně dobře
@vdovec jééé svatbička bude 🙂 tak pěkné přípravy 🙂 nevěsto 🙂
@badik chuderko 😞 to je hnus, už by to mohlo přestat 😞
vdovec
17. pro 2010
@badik delame "party" den predem v novem byte.. je to i kolaudacka zaroven.. tak to bude asi narocny. A pak v sobotu obrad a obed s pribuznymi a svedky. Nikdo o mem tehu nevi, pracuju s pritelem v zahr. a jezdime domu jednou za mesic. A minuly mesic mi brisko jeste nekoukalo. Ted uz jo 🙂: Tak to bude takova tresnicka na te svatbe 🙂)). Jen v ten patek vecer se bojim, ze tam usnu 🙂))).. vecer byvam uz docela hotova. Hrozne se tesim, az se ukazu mame a tatovi, ze jsem tehotna 🙂. Jen se bojim, ze se urazi, ze jsem ji o tom nerekla hned.
Kdy jste to rikaly vy holky?
many
17. pro 2010
@vdovec jéééé máte to dobře naplánovaný 😉 jinak já to nevydržela, takže mamka to už věděla, hned tak v 5t. 😃 jinak můžete jim to dát až pod stromeček co 😉 do obálky, že budou babičkou a dědečkem 😃
vdovec
17. pro 2010
@many ja si rikala, ze bychom jim mohli jako dat hrnky, babicka, dedecek.. ale priteli to pripadalo trapny 😞(.. taky s nimi nebudeme na stedry den, a on jim to chce rict primo 🙂. Taky se tesim, az to rekneme pak jeho rodicum. Videla jsem je asi 3x v zivote a po Stedrym dni tam prijedeme. On me tam vystrci s pupkem 🙂))... a predpokladam, pri jeho zpusobu humoru, ze rekne neco jako: "tak jsem ji zbouch" 🙂))
many
17. pro 2010
@vdovec 😃 😃 😃 😃
hele ale ty hrnečky by byly super dárek 🙂 to by je pěkně snad trklo 😃

Začni psát odpověď...

Odešli