• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@miste gratuluji :dizzy_face:
5. čer 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste i já se připojuji ke gratulacím :slight_smile:
5. čer 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste gratuluji,je to krásné datum na den dětí :wink: to je dobře že Laurinka nežárlí
6. čer 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste i my se připojujeme ke gratulantkám :slight_smile:
6. čer 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme všem za gratulace.

@badik jj, na Den Dětí a ještě dostala Laurinka sestřičku k svátku.......
6. čer 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste den dětí je den dětí, ale my sme si vybraly po dvou termínech porodu pátek 13 :grinning:
6. čer 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste den dětí je den dětí, ale my sme si vybraly po dvou termínech porodu pátek 13 :grinning:
6. čer 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy ale chudáček malej ,toho já se bojím ..... :frowning2: co vám dali v nemocnici?
6. čer 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky dneska sem vlezla na vahu a 10,5kg z 15 dole:slight_smile:
6. čer 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak máme za sebou měsíční prohlídku :slight_smile: vážíme 4 470g a měříme 58 cm a vše ok :slight_smile:
hodím sem pár foteček :slight_smile:
ta třetí fotečka je z dneška a první - to jsme byli o víkendě na dětským dni :slight_smile:
6. čer 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek taky mám 11 dole a už to stojí :grinning: a dál nepokračuje :grinning:
6. čer 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste jééé velká gratulace a ať se daří ve všem,................ :wink: a hlavně to zdraví :wink:
6. čer 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já mám z celkovejch 12kg už 14 dní 10kg dole a taky to už stojí :angry: potřebovala bych ještě 10 dolů :grinning:
6. čer 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahopřejeme všem novopočeným maminkám i miminkům :slight_smile:
6. čer 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám dole 9 z 10 a taky bych ještě 10 darovala
6. čer 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many krásné fotečky :slight_smile: já mám z 6 dole 9,ale dost jsem nabrala za rok v práci před těhu tak je co dávat dolů :slight_smile:
6. čer 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám dole jen 6 z 11 :frowning2: snad to půjde dolů
6. čer 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 vesměs nic...mrkvovej a rýžovej odvar dávat a nutrilon s nízkým obsahem laktozy...a včera ráno už měl tak tuhý hovino, že to chudákovi nešlo :sweat_smile: sem mu musela pomoct :grinning: ale stejně ho nechám asi naočkovat proti těm rotavirům, daleko jsme k nim neměly :angry:
já sem dámy v těhotenství nenabrala ani kilčo...shazuju špeky co jsem měla před prckem :slight_smile:
6. čer 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile:

@akcijy týýý jo, tys nic nenabrala, tak to je náářez, to jsem ještě od žádné mamči neslyšela :slight_smile:
no holky snad to půjde pomalu dolů, já dnes stoupla na váhu a překvápko, další kilčo dole :grinning: ale taky může být brzo zase nahoře, že :slight_smile:
no po Ladíkovi mi 5 zůstalo, ale taky doufám, že něco ještě půjde dolů, ikdyž ani nepotřebuju, spíš jen posilovat to bříško, aby nevyselo a nenafukovalo se, jinak já mám od mala nožky a ručky jako párátka :confounded: tam mi něco mohlo zůstat :grinning: a prd, jen v tom břiše se to drží
7. čer 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many doktor ze mě byl na prášky....dokonce přes Vánoce jsem ještě shodila :sweat_smile: byla sem zvláštní případ....všechno asi baštilo mimčo, šak taky měl větší porodní váhu než malá, dával si do nosu :grinning: a taky je to možná tím, že mám stresový zaměstnání, ve kterým sem končila kvůli tomu, že se mi blížil datum porodu. Končila jsem den před porodem :sweat_smile: se divím, že jsem tak dlouho vydržela
7. čer 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cusik tak mame po prvni detske poradne a mala pribrala jen 100g za tyden, takze vahu ted ma 2790g:frowning2: takze ven porad nemuzeme. musim kojit co 2 hodky a pokracovat s nutrilonem...
7. čer 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co jste měly otoky v těhu, ustalo to po porodu?
7. čer 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 ustalo ustalo...nohy mám jak hůlky k rajčatům :grinning:
7. čer 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Tak mě to trvalo víc jak tři neděle, ještě minulej týden jsem neměla kotníky poznat, že nějaký mám :angry: dneska už to jde, ale stále tam otok trochu zůstává...dělali mi i sono na trombózu, ale s negativním výsledkem naštěstí...každý tělo se s tímhle výrovnává jinak a ne nadarmo jsme v šestinedělí...tak já ještě 14 dní a měla bych bejt v cajku :wink:
7. čer 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 jo jo ustalo, ale kotníky mě byly pořádně vidět až tak týden po porodu. No je to velká úleva po všech stránkách. Už se ti to krátí, za pár dní máš taky po všem. Jak to s tebou vypadá? Už je to na spadnutí? Když si představím, že já měla termín po tobě, až 14. a že bych ještě teď měla být 2v1, tak jsem strašně šťastná, že už je malá venku. Tak se drž a ať ti to dobře dopadne a hlavně ať to máš rychle za sebou.

Kolik vás tady vlastně ještě je těhotných?
7. čer 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jen na skok... Malej mi nedá chvilku klidu, a když spí tak uklízím nebo něco dělám.... Koukám že řešíte KILA, já mám z těhotenských 17kg už 10kg dole a jde to pořád dolůůůůů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak snad se vrátím brzy zpátky do formy... Ale to bříško se mi pořád nelíbí, vypadá to jak rosolovitý skalní převis... :frowning2:
7. čer 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ve čtvrtek jdeme do poradny k pediatričce, tak jsem zvědavá kolik nabral za týden.... Při propuštění ve čtvrtek měl 3660gr, v pátek když u nás byla dr. na KO, tak měl 3770gr, to je 110gr za den.. tak schválně kolik bude mít teď... jedlík můj malinkej :slight_smile:
7. čer 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@1luciferka1 mě ještě moc ne, natíkají mi hodně prsty na nohách, sou pak jak malý tubci..děs.. ale lepčí se to, i ty moje pošašaný záda...
Jen sem došla na to že mě dochtka pěkně na prdku zašila nástřih, tak to budu po 6neděl řešit páč mě to pěkně sejří...
@monny89 MOny já si koupila tendle http://www.patro.cz/objects/1074539290.html? stahovací pás a je super, doporučuju na ten rosolovitý převys :grinning:
7. čer 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy závidím, já je mám horší než má 80letá babička :rolling_eyes:
@lolla79 jj, termín mám 10.6. a zatím bych řekla, že se nechystá vůbec nic, ale mě to neva, ve čtvrtek jdu na poslední kontrolu ke své doktorce, tak jsem zvědavá co mi řekne, poprosím o změření hlavičky, at vím co mě čeká a taky o váhový odhad, který ale beru s rezervou, protože to není přesné. Jinak já bych brala kdyby to přišlo fakt na termín, hezky v pátek ráno a kolem poledne abych měla odrozeno :grinning: ale zatím nějak nestresuju s nějakým vypuzováním, zatím mám ještě dost práce, takže mi vyhovuje stav 2v1 :wink:
@monny89 ber to s rezervou, 9 měsíců se bříško natahovalo, tak se mu má zas dát devět měsíců na to, aby se smrsklo :wink:
7. čer 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jj já všude říkám že mám srandovní břicho,ale rosolovitej převis je asi přesnější :grinning: v porodce jsme dostali cviky co máme cvičit,no holky schválně kolik z vás cvičí?já to 2x zkusila ale jen hooooodně lehce takže jako by nic :unamused: Taky mi PA kladla na srdce že mám zatahovat 3 dírky (pochvu, konečník,močovou trubici) tak to se snažím,ale když si vezmu jak to hezky šlo před porodem tak teď to moc nejde.No hold musím trénovat.
7. čer 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa jééé,stahovací pás.Já mám šílený břicho,po tom císaři mám přes jizvu ošklivej fald,tak by mi to asi mohlo pomoci...díky za tip...sháněla jsem na netu něco kloudnýo a nic nenašla
7. čer 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek