• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@verapa já jsem proti stahovacím pásům, po tom co jsem četla jednu studii.. takže díky za tip.. spíš potřebuju najít nějaký cviky, které můžu po císaři :confounded:
7. čer 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen po dlouheobe nakukuju....tak jsem 26.5. sla na 1. monitor do Bohunic a uz jsem tam i porodila.-)....takze Vitek je na svete - mel 48 cm a 2990g. Co nas moc trapi je to, ye jsme ospalci, nepapame, tak mamka ytratila mliko a jsme na Nutrilonu ...a ja jsem y toho dost nestastna, nemuzu spat a na kila jsem 12 dni po porodu jen 3 kg vice nez na zacatku tehu. Tskye vsechny zdravim
7. čer 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ahoj mony, po cisari bys ani zadny pas nemela !!!!! A jde to i bez nej, neboj, sice to trochu trva, ale jde to ..... Cvicit brisko rozhodne jeste ne !!!! Zrovna jsme se o tom bavily s kamaradkou, tu nic nebolelo, tak zacala cvicit 4 tydny po porodu cisarem a popraskalo ji to, tak vydrz a konzultuj to s doktorem ....
7. čer 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 já bych to ještě nehrotila, nech to po šestineďce, .. já ho nosím jen třeba hodinku dvě denně, pomáhá mi na ten muj kříž, ale taky to spíš flákám...
7. čer 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misuuuule však já pás ani nechci :grinning: Jsem proti nim... četla jsem nejedny studie o tom jak jsou škodlivé, že ho nechci ani vidět :slight_smile: Jinak zatím držím a nic nedělám, počkám si až na KO u dr. :wink:
@verapa jojo, však jo, počkám jak po kontrolách...
7. čer 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes nás prdíky pěkně potrápily.Od 6 vzhůru,zabral až kočárek.jsem zvědavá jak dlouho bude spát když stojí :unamused:
8. čer 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik u vás zabírá kočárek?u nás ani na zlatý prase :grinning: tatínek si ho pěkně naučil....za ručičku v posteli než usne :angry: a maminka se teď může posrat, když do toho začne řvát ještě ta starší, že něco chce :grinning:
8. čer 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy taky sme si tu naši prdelku už pěkně rozmazlili :sunglasses: njn ale co by pro ty naše drobečky člověk neudělal,nééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je alespoň jedna fotečka naší Nelinky, člověk je v jednom kole a ještě se taky musím věnovat Laurce .
8. čer 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste jéje ta je jak andílek celá v bílím :slight_smile:
@akcijy no jak kdy teď už byla hodně unavená když řvala tak dlouho,ale muselo se jezdit jak jsme stáli tak se nenechala ošidit :frowning2: ,dnes se chystám na barák jít umýt pár oken o víkendu příjdou zedníci dělat omítky tak ať se to před tím zalepí a nechci je lepit tak zasraný.tak jsem zvědavá jestli mi bude v kočáře spát ať to v klidu dodělám.
8. čer 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes poslední kontrola u mé gyndařky...už ve dveřích mi řekla: Lucko, já už to vidím, vy budete přenášet :slight_smile: po vyšetření pohmatem: branka tam ještě je, utz: váhový odhad 3300g. pokud neporodím, tak 14.6. na kontrolu do porodnice...no, líbil by se mi pátek, nebo by se mi to pak hodilo v pondělí :grinning:
9. čer 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no tak hodně štěstí, to víš že jo naplánuj si to :grinning:
9. čer 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krisstyna jj, původní plán zní - dnes v noci mega bouřka, zítra ráno odjezd do porodnice a v poledne už chci rozesílat sms :grinning: ale pokud ne zítra, tak až v pondělí, at můžu ještě pokecat se švagrovkou, co se ke mě o víkendu chystá a manža chce vymalovat ložnici, tak bych mu kdyžtak teda ráda pomohla :wink: ale je mi to celkově jinak jedno, žádné vypuzovací manévry nechystám, mě těhu nevadí, naopak užívám si ho, páč je to třeba naposledy...
9. čer 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma z KO (já byla u PL a malej u pediatričky)… :frowning2:
U praktičky vše v pořádku, akorát že jizva trošku hnisá, tak mi na to dala černou mast… Takže to byl pro mě první šok. :frowning2:
Druhý šok u pediatričky – malej za týden zhubnul 100gr, po převážení a kojení vypil jenom 50ml… a špatně se hojí pupíček, možná následek infekce z plodovky.. takže nás poslala do fakultky. Na Dětské klinice ho taky vyšetřili, a v sobotu jdeme na kontrolu. Holky, já se bojím, že mu něco je bobečkovi.. A prý buď v sobotu dostane ATB, nebo si ho tam rovnou nechají na příjem :frowning2: :frowning2:
No, jako jsem nervama úplně v kýblu, brečím tu, Kuba neví co se mnou.. prostě mám o něj strach :frowning2: :frowning2:
9. čer 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ježiši :frowning2: tak pevné nervy a ať vám to dobře dopadne... mysli pozitivně, určitě to bude v pořádku
9. čer 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krisstyna děkuju, připadám si teď fakt neschopná :frowning2:
9. čer 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 :slight_smile: no vždyť jo, mimčo si řekne samo,až bude chtít ven a bříško si užívej poslední dny.. mě se po něm bude asi stýskat ...
9. čer 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 hlavně se nestresuj, já vím, že se mi to říká, ale to mimčo to z tebe teď hodně cítí jestli jsi v pohodě nebo ne... takže držím moc moc palečky a dej pak zprávu jak vám to dopadlo (věřím, že to bude v pořádku)
9. čer 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 vím, že se to lehce řekne a hůř dělá, ale fakt hlavně klid, pozitivní myšlení, at ještě nepřijdeš o mlíčko! takže pláč vyměň za domlouvání mimnku, že to spolu zvládnete, že musí hezky pít a přibírat... :wink: držím pěsti, určitě to zvládnete, hlavně vklidu, bez velkých stresů!
9. čer 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monny89 neboj vsechno dobre dopadne. ja byla na KO v utery a mala pribrala za celej tyden jen 100g tak musim casteji kojit ale snad to pujde nahoru i kdyz obcas musim pridat nutrilon jak ma porad hlad. rano sem ji prevazovala a snad uz ma dalsich 60g no uvidim. taky sem z toho byla spatna ale zakazala sem si to kvuli male, abych neprisla o mliko...
9. čer 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krisstyna
@1luciferka1
@hribek Holky děkuji, je to fakt těžké období, připadám si jak neschopná matka prostě.. Moc mě to mrzí a jak jsme byli na té Dětské klinice, tak jsem se tam i veřejně rozbrečela.. ty hormony po porodu tomu taky dávaj grády :frowning2: No, doufám, že to bude dobré... zítra koupím odsávačku a začnu mu dávat asi odstříkané mlíčko.. pořád lepší než ten Nutrilon že? Ale ještě si asi musím půjčit někde váhu.. nebo nevím.. má to smysl? Jsem úplně mimo, nevím co dělat... Bože, to je bezmoc.. !!! Jak jsem si myslela, že to je jednoduché, a teď si říkám, že to nezvládám.. Já se tak stydím holky.. Pardon, omlouvám se za vylívaní se, ale to se nedá :frowning2: :frowning2:
9. čer 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 To bude dobré nevěž hlavu,já tak po prvním porodu jak byl císař přijela v pátek z porodky a v so.jela na pohotovost pač mi též hnisala jizva mě řekl prolévat peroxidem a to několikrát denně a dobré.... držím palce :slight_smile:
9. čer 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 nemáš se za co stydět a hormony jsou svině, zvláště ty po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: já taky v porodce druhý den brečela, protože jsem malou nedokázala utišit a ona skoro dvě hodiny vkuse brečela...tím si projde 90% matek po porodu :wink: a šestinedělí je na to, aby ses s miminkem sžila...
9. čer 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Kočko, mi to vhání slzy do očí a to jsem před porodem, neboj, všechno bude fajn, vydrž, mluv o tom s těmi, kdo jsou Ti nejbližší, i tady na koníku Ti holky pomůžou. Je to naprosto normální, i když děsný stav, ale přejde to, neboj !!!!!!! DRŽ SE !!!! A kdyby cokoliv, klidně mi napiš, mám těchhle stavů za sebou mraky, možná pomůžu..
9. čer 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Jojo, to sžití je důležité, ale nejhorší... :confounded: Musíme to překonat a zvládnout... Jen si teď kolikrát kladu otázku, jestli jsem vůbec schopná matka.... ? :frowning2:
9. čer 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misuuuule děkuju, mám manžela, ale ten to taky nese špatně, snaží se nám pomáhat, a sám toho má plnou hlavu, vidím to na něm, a pak si i vyčítám, že to chudák taky odnáší :unamused:
9. čer 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 nic si nevyčítej, nikdo neví, jak Ti pořádně pomoc a trápí se tím, máme to za sebou. Pro Tebe jednu radu, ta mi pomohla, měla jsem pocit, že každýho obtěžuju, ale je to tak: když Ti někdo řekne o pomoc, jaký z toho máš pocit ?? Určitě kladný a jsi ráda, že můžeš být užitečná a pomoct a Tobě samotné to přináší radost, proto se nesmíme bát říkat si o pomoc, každý to pro nás rád udělá !!!!
Manžel vás miluje a chce vám pomoct a i kdyby to kojení nešlo, no a ??? Dneska už je to mlíko opravdu dokonalé, neboj !!!!!
9. čer 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misuuuule ty dokážeš tak krásně utěšit.. vždycky jsem tuto roli hrála já a všechny kolem utěšovala a pomáhala jim, a neznám tuhle pozici kdy jsem já ta, která se potřebuje vybrečet :frowning2:
9. čer 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jo kočko, tak to jsme na tom stejne, vsechno zvladnu, jsem hrda a nepotrebuju se nikoho o nic doprosovat.....az to jednou spadlo a bylo to hrozny, nebyla jsem schopna se postarat ani sama o sebe, natoz o prcka, pocit, ze jsem naprosto neschopna mama byl na dennim poradku, ale neni to tak !!!! Milujeme je nadevsechno na svete a oni to vedi, neboj, to das a bude lip a brec, je potreba nektere veci fakt protrpet, protoze, kdyz to neudelas a necha to v sobe, muze se to projevit mnohem hur !!!! Opravdu drzim palce, urcite to brzy bude lepsti !!!!!!
9. čer 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misuuuule to zahřeje u srdíčka to číst, moc ti děkuji... snad mi to pomůže... jdu si lehnout a odpočinout si, jsem úplně vyřízená... :confounded:
9. čer 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek