• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@lolla79 S tou váhou bych si to rozmyslela..taky jsem na začátku měla problémy s mlíkem a uvažovala o ní, ale pak mi došlo, že bych ho pořád vážila a byla vystreslá ještě víc, než když jsem šla jednou týdně k DR na převážení...toť otázka, co je lepší zda vědět, či nevědět...
10. čer 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše velké focení :slight_smile:
11. čer 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 neboj, to bude dobre, fakt se hlavne nestresuj....malej se narodil, nechtel pit, v nemocnici me stresovali s vazenim a strasili, ze kdyz dost nenakojim, tak pujde na infuze...a vysledek byla jsem s nervama v prd.... a ztratila z toho mliko, tak jsme ted na UM....takze hlavne v klidu a hlavne nevazit po kazdem kojeni, jen jednou tydne!
11. čer 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 nadherny!! kdo vas fotil?
11. čer 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 krásné fotečky :dizzy_face:
11. čer 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my jdeme na kontrolu do nemocnice... snad mu dají jen ATB a pošlou nás domů...
11. čer 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 drzim palce!
11. čer 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 fakt sikovna a moc krasny fotky.taky premyslim kde nechat malou nafotit.muzu jeste dotaz na cenu?
11. čer 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek 30 až 40 fotek na CD v tiskové kvalitě za 1000,- + doprava ale zatím je nemám :grinning:
11. čer 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 moc krásné fotky, já chtěla něco takového v těhu, jenže jsem ho musela proležet a tak nemám nic :grinning: , no co už teď. A čepička koupená nebo vlastní výroba?
11. čer 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme doma.
Malej na KO ve fakutlce – stěry z pupíčku – nemají výsledky, že je sobota a nikdo tam není, takže nevím jak to dopadlo 8-o v pondělí si mám zavolat....... :frowning2:
Váha – má 3800gr, to znamená, že má asi dr. špatnou váhu, nebo jestli je možný aby mi nabral 200gr za 2dny?? :grinning: Jinak byl ještě před jídlem, tam jsem ho krmila, takže k tomu tu 100vku ještě...
Takže jsme doma, s tím že si mám v pondělí zavolat na tu kultivaci, jinak je vše v pořádku. Tak mám radost :dizzy_face:
11. čer 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monny89 no vidis kocko, ja Ti to rikala. Me malej pribiral 500 G za tyden, takze 200 za 2 dny je klidne mozny, proste jste se uz naladili na stejnou notu a vsechno bude super !!! Gratuluju !!
11. čer 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 fotečky jsou luxusní my se chystáme příští týden tak snad budeme mít taky tak krásný
@monny89 blahopřeji k dobrým zprávám a doufám že už je ti na dušičce lépe,když víš že jste to společně tak krásně zvládli
11. čer 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no vidis gratuluju!
@lenicenka17 tak to je super cena za tak krasny fotky!!!

ja se ted pekne vydesila.byla sem u postylky a mala se zacla dusit, lapala po dechu tak sem ji popadla a trosu protrepala, jak sem ji mela v naruci tak mi chvilku pripadla jak hadrova panenka tak se mi udelalo uplne le ale nastesti je v poradku. tak ted u ni sedim a kontroluju aby se to nrstalo znova:frowning2:
11. čer 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 je to úplně normální....my měli za dva dny 300g...za týden má přibrat novorozenec 150-300g :slight_smile:
11. čer 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky.. a všem vám děkuji za podporu :dizzy_face: Jinak my v noci krásně spinkáme, za to přes den si chceme pořád povídat nebo kňourat... ale jinak je malej zlatíčko.. :slight_smile:
12. čer 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 my v noci taky zvládnem i 6 hodin spánku ale kolem 3 se vzbudíme najíme a kroutíme se a kňučíme a brečíme :frowning2: no a mě pitomce nenapadlo nic lepšího než si to usnadnit tak že si malou nechám v posteli dokud neusne a už to nejde vzít zpět.jinak nám Dorinka odmítá usínat v postýlce.nejlíp to jde v náručí,nebo v kočárku ještě je dobrý houpat v sedačce,ale nesmí se přestat :unamused: a pak že mimčo do dvou měsíců nejde rozmazlit.bohužel tohle jsem z větší části moc nezavinila naučila se to tak že usínala po jídle při odbrknutí a většinou nebrkala tak jsem ji měla raděj dýl v náručí
12. čer 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik u nás je to to stejné,jako u syna,oba jsem si naučila do postele a syn se uspával jen u kojení a kočárku,vzájmu zachování zdravého rozumu a potřebě se vyspat to jinak nejde,netrap se tím,jednou to přejde,syna jsem prostě jednou strčila do postýlky a odešla a od té doby usíná sám a to byl "rozmazlený" spaním v posteli s námi :wink:
12. čer 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jejej... tak k tomu jsme ještě nedospěli s manželem.. držíme se toho aby uměl spát v postýlce... takže po každém kojení/dokrmu, odříhnout, a pak do postýlky... Nebo do kočáru, který je v obýváku místo kolébky... Já ho nenosím, protože mám zablokovaný záda tak že mi to vystřeluje do žeber, asi pozůstatek z narkózy, takže se bojím ho nosit, aby mi náhodou nespadl.. tak ho nosí jenom manžel.. :unamused: No, není to jednoduché... ale zvládnout to musíme :dizzy_face:
12. čer 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dotaz, kdy se asi prestava krvacet?ja uz si koncem tydne rikala ze je vyhrano ze uz nic a od vcera zase pomerne dost a jeste k tomu boli bricho jako pri MS a zada uplne neskutecne:frowning2:
jinak pres den nam mala zatim usina na sedacce v obyvaku pak ji presouvam do postylky a nekdy ji tu necham spat.v noci mi vetsinou vytuhne u prsu takze ji kolikrat ani nedam odrihnout a prenesu do postylky....dneska vyzkousime spani v kocarku na zahrade.
dnes sem vazila a pokud nam to dobre vazi tak ma mala kolem 2950g plus minus.
12. čer 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 moc gratuluju a mám radost, že vše dopadlo dobře a pěkně se sehráváte :wink:
@hribek já krvácela celých 5 týdnů, pak týden nic a teď mě přišla MS. JInak břicho mě pobolívalo jak na MS celé šestinedělí, to bude o.k. jen si hlídej teplotu a nesmí být nějaké velké křeče nebo super krvácení jasnou krví
12. čer 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek prý to může být celých 6 týdnů :frowning2: a různě to měnit barvy to bolení může být jak se svinuje děloha
12. čer 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek nejdéle to trvá těch 6týdnů.. ale co jsem slyšela kámošky, tak jim to skončilo po 5týdnech.. Ale taky prý záleží jestli byl porod přirozený nebo císař
12. čer 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek já teda asi díky císaři jsem krvácela cca 3 dny a pak už jen lehké špinění...nosím jen intimku a je to vpohodě.Ale asi je to určitě díky tomu,že mi po sekci pořádně to břicho pročistili :slight_smile:
12. čer 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak u nás je to téměř podobné.Hlavně nad ránem už prcek nechce usnout,šupnu ho mezi nás a do minuty je klid.Cítí náš dech a prostě se uklidní.nechci toho malého tak trápit,pláče opravdu silně a když existuje cesta jak jej uklidnit.Až bude větší a bude spát v noci klidněji bez bolení,tak půjde zpátky do postýlky.Teď po kojení nechtěl usnout,tak jsme ho nekompromisně šupla do postýlky a po 5 minutách breku usnul...pak se sice znovu probudil a brečel,ale dokáže se uklidnit.Stáhla jsme ho do zavinovačky i s rukama a je klidný a spinká...zavinovačka je fantastická věc :slight_smile:
12. čer 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 po dceři ze mě odcházely očistky cca 5 týdnů a ted po synovi necelé dva týdny, i stehy byly venku...krvácet by si měla jen tak3-4 dny po porodu pak očistky.....nejdřív takový načervenalý, jak kdyby zředěný, nahnědlý, pak by měly žloutnout bělat a pak se vytratit.....
12. čer 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek a bolest dělohy je až po druhém dítěti, protože je více fixní. bolí kvůli kojení svinuje se.po prvním to necítíš...max v tobě něco zapomněli ze mě taky vždy vypadlo kousek placenty :sweat_smile:
po dceři ze mě odcházely očistky cca 5 týdnů a ted po synovi necelé dva týdny, i stehy byly venku...krvácet by si měla jen tak3-4 dny po porodu pak očistky.....nejdřív takový načervenalý, jak kdyby zředěný, nahnědlý, pak by měly žloutnout bělat a pak se vytratit.....
12. čer 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna me v zavinovacce nechce spat:frowning2:
12. čer 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek fakt?a v porodnici spinkala v zavinovačce?Většinou právě v zavinovačce je dítě nejklidnější,cítí se jako v bříšku
12. čer 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek